Laatste updates De trein met de lichamen van ongeveer 200 slachtoffers staat nog steeds stil in de buurt van Torez. Onbekend is wanneer de trein zal vertrekken of waar de trein heengaat. Rebellen wachten de komst van een internationaal team van experts af voor inspectie alvorens toestemming te geven.
Rutte hield om 18.45 een toespraak: • Nederland leidt momenteel het identificeren en bergen van de slachtoffers • Militair vliegtuig met forensisch experts onderweg naar Oekraïne om een onderzoekscentrum in te richten • Rutte spreekt later op de avond opnieuw met Poetin om druk op de zaak te houden • Timmermans is onderweg naar New York voor overleg met de VN veiligheidsraad • Rutte ziet geen rol voor de NAVO en zal vooralsnog niet militair ingrijpen
Screenshot uit video van de Buk luchtafweerinstallatie enkele uren voor de fatale beschieting
Situatie vlucht MH17: Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraïense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.
Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende: Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken Commentaar in feedback. Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorieën kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.
Samenvatting:
• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid. • Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond • Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekraïne • Rusland legt de schuld bij de Oekraïense overheid • Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden. • Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng • Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers • Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald • De zwarte dozen zouden in handen van de rebellen zijn • Ruim 200 lichamen zijn op dit moment geborgen en geplaatst in een trein met koelwagons. Waar de trein heengaat is nog niet bekend en is nog niet vertrokken. • Bij de VN Veiligheidsraad ligt een voorbeeldresolutie klaar die alle landen oproept volledig mee te werken aan de berging van slachtoffers en verder onderzoek. Minister Timmermans is aanwezig bij de Veiligheidsraad.
Overige feiten/speculaties
• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.
• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO
• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt. Het eerder geplande transport van nabestaanden naar de crashsite is afgelast wegens de gespannen situatie.
• Onder de slachtoffers bevonden zich minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is één van de slachtoffers
Video Persconferentie 20 juli 17.50 uur (geluid ontbreekt eerste paar sec.)
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gegevens van FlightRadar24 Signal from #MH17 was lost over Ukraine just before Russian border , Signal was lost around 13:21 UTC at 33,000 feet.
Op maandag 21 juli 2014 08:10 schreef homme7 het volgende: Ik zeg zo snel mogelijk de gas en aardolie (Energie) elders halen, zodat we niet meer afhankelijk zijn van Rusland
Dit is iets wat we op korte termijn moeten regelen, willen we iets kunnen bereiken tegen Rusland.
"The north remembers, Lord Davos. The north remembers, and the mummer’s farce is almost done.”
Op maandag 21 juli 2014 08:27 schreef Re het volgende: Al iets meer bekend wie waar nu eigenlijk zit, en hoeveel?
quote:
Reddingswerkers hebben bij het rampgebied van de vliegtuigcrash in het oosten van Oekraïne 251 lichamen en 86 lichaamsdelen gevonden. Een tweede koeltrein is gearriveerd, aldus een Oekraïens regeringscomité.
Volgens het comité dat onderzoek doet naar de vliegramp staat de eerste trein met aan boord de resten van bijna 200 slachtoffers nog steeds op het station van Torez. 'Terroristen blokkeren de uitgang', aldus de regeringsvertegenwoordigers.
Volgens een vertegenwoordiger van de premier van de zelfuitgeroepen Volksrepubliek Donetsk is het wachten op het ministerie van Rampenbestrijding en internationale experts voor een besluit waar de lichamen naar toe moeten; Marioepol of Charkov. 'Tot dusver wordt aangenomen dat de lichamen worden overgebracht naar Marioepol', aldus Sergei Kavtaradze. Juist in Charkov hebben Nederlandse experts een coördinatiecentrum opgezet.
Volgens het Russische persbureau ITAR-TASS zeggen separatisten ondertussen dat de autoriteiten maatregelen nemen om ervoor te zorgen dat experts en waarnemers veilig op de rampplek aan het werk kunnen. Tot nog toe hebben experts de plek nog niet bereikt. 'We zullen de experts verwelkomen en zorgen voor veiligheid en maximale toegang tot de hele rampplek', aldus Kavtaradze. 'We hebben voor de vierde dag gewacht op experts uit Nederland, Duitsland, de Verenigde Staten, Groot-Brittannië en Maleisië.'
volkskrant.nl
Blijft allemaal een beetje onduidelijk, maar dat vliegtuig met Nederlandse experts zal wel aangekomen zijn vanochtend dus wellicht zal er later op de dag wat actie volgen uit die hoek.
,We hebben voor de vierde dag gewacht op experts uit Nederland, Duitsland, de Verenigde Staten, Groot-Brittannië en Maleisië.''
Ik vind het ook onbegrijpelijk moet ik zeggen dat dit zo lang duurt. Stuur gewoon experts en al die informatie over de kleren die ze aanhadden komt wel met de volgende groep experts.
Op maandag 21 juli 2014 08:31 schreef Loekie1 het volgende: ,We hebben voor de vierde dag gewacht op experts uit Nederland, Duitsland, de Verenigde Staten, Groot-Brittannië en Maleisië.''
Ik vind het ook onbegrijpelijk moet ik zeggen dat dit zo lang duurt.
Amerika-correspondent Erik Mouthaan over wat hem bezighoudt aan de andere kant van de oceaan.
"Amerika had al iemand gebombardeerd", zei een vriend van me over het neergeschoten vliegtuig. En hoewel de regering Obama een stuk minder schietgraag is dan het team van George W Bush, denk ik inderdaad dat Amerika veel sneller in woede zou zijn ontstoken als 192 burgers zouden zijn omgebracht.
In Nederland heerst natuurlijk bovenal rouw. Dat is heel begrijpelijk. Misschien komt de woede wat later. Je hebt die beroemde 'stadia van verdriet', waar boosheid ook pas volgt op schok en ontkenning. En de realisering dat er zoveel waardevolle mensen uit onze samenleving gerukt zijn, is bijna te veel om te bevatten.
Daar komt bij dat wij Nederlanders niet zo goed zijn in de agressieve taal waar Amerikanen patent op lijken te hebben: 'you're either with us or against us', 'there will be a price to pay', 'we will hunt you down', dat soort werk. Maar iets meer woede had misschien in de woorden van onze leiders door kunnen klinken. Want laten we wel wezen, dit is geen natuurramp of een ongeluk: hier hebben een stel gekken onze vrienden, collega's en familieleden vermoord.
Toen ik vrijdag tweette dat de VS harde woorden uitte aan het adres van Poetin, was de reactie die ik het meest kreeg dat de Amerikanen weer op oorlogspad waren en dat het goed is dat wij als Nederlanders niet zo in elkaar zitten. Maar is dat wel zo goed? Misschien zijn wij wel te veel van de consensus geworden, conflictvermijdend, de lieve vrede bewarend. Want ja, handel. En gas. En: we lijden wel in stilte.
Van de andere kant: ik hoorde onze Haagse verslaggever Jos Heymans uitleggen dat de Nederlandse regering de Russen nodig heeft om de lichamen te bergen en een eerlijk onderzoek mogelijk te maken. Daarom kiest het kabinet voor een niet al te harde toon. En dat klinkt volkomen logisch.
Toch: ergens hoop ik dat een Nederlandse straaljagerpiloot een bom kan gooien op die raketinstallatie. Of dat een Nederlandse commando de man die de raket afvuurde, ontvoert en aflevert bij het Internationaal Strafhof in Den Haag. Wraak is ook zo'n stadium van verdriet.
En verder kan ik alleen maar mijn diepste medeleven betuigen aan iedereen die een geliefde mist.
By Stephanie Anderson 21 JUL 2014 - 7:39 AM UPDATED 8 HOURS AGO
Prime Minister Tony Abbott says military aircraft are on standby following his conversation with the Russian President over the Malaysia Airlines flight MH17.
Mr Abbott told 2GB radio that “we have to punish the guilty”.
“We have to do our best to identify the perpetrators and bring them to justice,” he said. Mr Abbott said Vladimir Putin had said “all the right things”, though it was up to Australia to ensure that Russian authorities are held to account.
“He said all the right things,” he said. “Now he has to be as good as his word. I will be speaking regularly to the Russian President to do my best to hold him to his word.”
Mr Abbott said Australian authorities were doing their best to gain access to secure the site, which is still substantially under the control of the Russian-backed rebels. “It’s more like a garden clean up than a forensic investigation,” he said.
“This is just completely unacceptable.” Mr Abbott said Australian authorities had been deployed to Kiev and military aircraft are on standby.
“We need to be able to do our part, play our part to ensure that we get justice for the dead and closure for the living,” he said.
Het zijn groepjes losgeslagen criminelen die daar zitten zonder leider. Wat voor risico loop je dan om daar een club commando's op af te sturen die in no time het gebied kunnen omsingelen en verdedigen? Het gaat maar om 10 km2. Het zijn onze doden, niet de hunne.
Precies, want die 7000 Amerikaanse doden hebben veel opgeleverd in het Midden-Oosten. Waarom gooien wij er niet een paar nutteloze doden in Oekraine tegenaan, want dat is wat 'oorlog voeren' tegen zulke tegenstanders inhoudt...
Op maandag 21 juli 2014 08:37 schreef Loekie1 het volgende: Het zijn groepjes losgeslagen criminelen die daar zitten zonder leider. Wat voor risico loop je dan om daar een club commando's op af te sturen die in no time het gebied kunnen omsingelen en verdedigen?
Het is steeds georganiseerder en het Oekraïense leger lijdt dagelijks zware verliezen. Ik snap niet hoe je kunt blijven zeggen dat het gaat om groepjes losgeslagen criminelen.
Elite Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is Tegen TTIP
Op maandag 21 juli 2014 08:37 schreef Loekie1 het volgende: Het zijn groepjes losgeslagen criminelen die daar zitten zonder leider. Wat voor risico loop je dan om daar een club commando's op af te sturen die in no time het gebied kunnen omsingelen en verdedigen?
Goh, dat Oekraine daar de afgelopen maanden met een 4 keer zo groot leger als Nederland niet aan gedacht heeft, gewoon met een club commando's het gebied binnen wandelen! Zonder risico het gebied weer bij Oekraine!
Goh, dat Oekraine daar de afgelopen maanden met een 4 keer zo groot leger als Nederland niet aan gedacht heeft, gewoon met een club commando's het gebied binnen wandelen! Zonder risico het gebied weer bij Oekraine!
Ze zijn niet in oorlog met Nederland, Amerika en GB. Ze zijn zelfs verbaasd dat we niet komen. Ik weet dat het achteraf gepraat is, maar waarschijnlijk hadden ze onze commando's gewoon het gebied laten afgrendelen, hadden zij weg gekund. Het zijn onze doden, dat begrijpen zij ook wel.
Denk idd dat we te zacht begonnen zijn, maar ik denk ook dat als vandaag of misschien morgen niet met onderhandelen bereikt word wat we willen dat NL dan daadwerkelijk militair ingrijpt.
Ik weet zeker dat het korps commando troepen en/of het korps mariniers al op scherp gezet zijn, evenals enkele ondersteunende troepen. Morgen of overmorgen gaan die die kant op, mogelijk/waarschijnlijk vergezeld door amerikaanse mariniers of rangers. Dat zijn ze echt al wel aan het plannen. Gebied (tijdelijk) veiligstellen, treinen bemachtigen en evt enkele daders opsporen/pakken.
Rutte geeft er expres geen antwoord op, dan geeft ie dingen prijs.
Poetin doet er niets tegen denk ik, die snapt wel dat een nieuwe koude oorlog in zijn (financiele) nadeel is.
Mensen die denken dat NL hier niet toe in staat is onderschatten onze militairen heeeeel erg, onze special forces behoren tot de beste ter wereld en zijn vaak genoeg ingezet op plekken waar niemand van weet en succesvol.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Op maandag 21 juli 2014 08:37 schreef Loekie1 het volgende: Het zijn groepjes losgeslagen criminelen die daar zitten zonder leider. Wat voor risico loop je dan om daar een club commando's op af te sturen die in no time het gebied kunnen omsingelen en verdedigen? Het gaat maar om 10 km2. Het zijn onze doden, niet de hunne.
Als ze een club commando's hebben van het type 'Rambo' dan hebben we wel een kans ja. Die hebben oneindig munitie en al worden ze geraakt dan rennen ze nog gewoon door.
Geweldig idee. Geweldig vanuit de emotie. Echt een verademing zo'n idee.
Denk idd dat we te zacht begonnen zijn, maar ik denk ook dat als vandaag of misschien morgen niet met onderhandelen bereikt word wat we willen dat NL dan daadwerkelijk militair ingrijpt.
Ik weet zeker dat het korps commando troepen en/of het korps mariniers al op scherp gezet zijn, evenals enkele ondersteunende troepen. Morgen of overmorgen gaan die die kant op, mogelijk/waarschijnlijk vergezeld door amerikaanse mariniers of rangers. Dat zijn ze echt al wel aan het plannen. Gebied (tijdelijk) veiligstellen, treinen bemachtigen en evt enkele daders opsporen/pakken.
Rutte geeft er expres geen antwoord op, dan geeft ie dingen prijs.
Poetin doet er niets tegen denk ik, die snapt wel dat een nieuwe koude oorlog in zijn (financiele) nadeel is.
Mensen die denken dat NL hier niet toe in staat is onderschatten onze militairen heeeeel erg, onze special forces behoren tot de beste ter wereld en zijn vaan genoeg ingezet op plekken waar niemand van weet en succesvol.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Op maandag 21 juli 2014 08:41 schreef DaMook het volgende: Mensen die denken dat NL hier niet toe in staat is onderschatten onze militairen heeeeel erg, onze special forces behoren tot de beste ter wereld en zijn vaan genoeg ingezet op plekken waar niemand van weet en succesvol.
Ah, we weten niet dat ze ingezet zijn. Maar daar waar we niet van weten dat ze ingezet zijn daar zijn ze wel succesvol geweest.
Op maandag 21 juli 2014 08:31 schreef Loekie1 het volgende: ,We hebben voor de vierde dag gewacht op experts uit Nederland, Duitsland, de Verenigde Staten, Groot-Brittannië en Maleisië.''
Ik vind het ook onbegrijpelijk moet ik zeggen dat dit zo lang duurt. Stuur gewoon experts en al die informatie over de kleren die ze aanhadden komt wel met de volgende groep experts.
Het spreekt ook alle populistische nieuwsberichten tegen, er wordt overal gesuggereerd dat experts niet welkom zijn. Maar als in de praktijk blijkt dat er in zijn geheel geen experts zijn, hoe moeten ze dan de toegang ontzegt zijn?
Ah, we weten niet dat ze ingezet zijn. Maar daar waar we niet van weten dat ze ingezet zijn daar zijn ze wel succesvol geweest.
Die bron is intern, en ook van buitenlandse oefen medestanders en tegenstanders (oftewel andere SF).
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Ze zijn niet in oorlog met Nederland, Amerika en GB. Ze zijn zelfs verbaasd dat we niet komen. Ik weet dat het achteraf gepraat is, maar waarschijnlijk hadden ze onze commando's gewoon het gebied laten afgrendelen, hadden zij weg gekund. Het zijn onze doden, dat begrijpen zij ook wel.
Natuurlijk hadden de pro-Russische separatisten gewoon weggelopen. Die zijn zo ontzettend begripvol tenslotte. Ze moorden onderweg nog wel wat Oekraïnse burgers af als ze er toch langskomen, maar verder zijn ze prima begripvol. Ze geven graag hun gewonnen land op en vinden het ook geen probleem als er duidelijk wordt dat zij schuldig zijn. Terwijl de experts zoeken bereiden ze direct even een lunch voor voor onze militairen, dat weet ik zeker.
Misschien zijn een paar Cobra's van Zena uit België ook voldoende? Die klappen hard, echt!
Wij hebben vast wel spul waarvan zij niet van terughebben. En ze zijn ongeorganiseerd, dus er komt geen reactie van een heel leger onder aanvoering van.
Maar waarom zouden de Amerikaanse mariniers of rangers ingezet worden in een dergelijke actie?
Omdat amerika en nederland beste vriendjes zijn, NL heeft hun gesteund in alle oorlogen en erbuiten, nu doet obama met ons mee.
Ik ventileer alleen maar wat ik denk en hoe ik denk dat het gaat gaan. Ik volg leger en SF dingen redelijk veel, heb er wel iets mee zeg maar . Kan helemaal anders uitpakken, maar dit zie ik als een logisch en uitvoerbaar scenario.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Omdat amerika en nederland beste vriendjes zijn, NL heeft hun gesteund in alle oorlogen en erbuiten, nu doet obama met ons mee.
Ik ventileer alleen maar wat ik denk en hoe ik denk dat het gaat gaan. Ik volg leger en SF dingen redelijk veel, heb er wel iets mee zeg maar . Kan helemaal anders uitpakken, maar dit zie ik als een logisch en uitvoerbaar scenario.
Ja dat weet ik. Ik heb die bron ook in mijn groeps Whatsapp genaamd 'De supergeheime strijdkrachten van het Koninkrijk der Nederlanden'.
Die heb ik nog niet .
Jij kijkt sceptisch naar wat ik zeg, ik zeg wat ik denk, misschien heb ik het wel fout met wat ze gaan doen. Ik probeer gewoon een helderziende te zijn .
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
NL komt niet verder dan 'een intens gesprek' en heel lang leugens moeten aanhoren.
IK DENK, voor de duidelijkheid dik gedrukt voor sommige onder ons , dat NL het niet zo opzichtig uit, maar het achter de schermen aan het plannen is. AUS zal dan ook wel meedoen als ik het zo lees.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
NL komt niet verder dan 'een intens gesprek' en heel lang leugens moeten aanhoren.
Begrijp jij wel of niet hoe politiek werkt? Het enige land wat op dit moment geen echte actie kan ondernemen zij wij. Onze enige optie is de Oekraïne, Rusland en de pro-Russische separatisten te vriend houden op dit moment. Anders kunnen we fluiten naar onze lichamen en onderzoekjes.
Jij kijkt sceptisch naar wat ik zeg, ik zeg wat ik denk, misschien heb ik het wel fout met wat ze gaan doen. Ik probeer gewoon een helderziende te zijn .
Begrijp jij wel of niet hoe politiek werkt? Het enige land wat op dit moment geen echte actie kan ondernemen zij wij. Onze enige optie is de Oekraïne, Rusland en de pro-Russische separatisten te vriend houden op dit moment. Anders kunnen we fluiten naar onze lichamen en onderzoekjes.
IK DENK dat dit nog 1, hooguit 2, dagen met politiek te maken heeft, daarna niet meer.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
NL komt niet verder dan 'een intens gesprek' en heel lang leugens moeten aanhoren.
Rutte kan wel allerlei dreigende taal gaan uitslaan, maar het is natuurlijk wat sneu als je die harde woorden niet waar kunt maken. Nee, liever dat Rutte zich wat op de vlakte houdt.
Begrijp jij wel of niet hoe politiek werkt? Het enige land wat op dit moment geen echte actie kan ondernemen zij wij. Onze enige optie is de Oekraïne, Rusland en de pro-Russische separatisten te vriend houden op dit moment. Anders kunnen we fluiten naar onze lichamen en onderzoekjes.
En dan? Dan gooien we 'de bom'? En wat zal het resultaat zijn, behalve nog steeds 193 families in Nederland die hun dierbare niet terugkrijgen?
Geen bom,maar inval, veiligstellen en weg, evt nog onderzoeken en daarna weg.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Begrijp jij wel of niet hoe politiek werkt? Het enige land wat op dit moment geen echte actie kan ondernemen zij wij. Onze enige optie is de Oekraïne, Rusland en de pro-Russische separatisten te vriend houden op dit moment. Anders kunnen we fluiten naar onze lichamen en onderzoekjes.
Dat worden dus 193 Nederlandse afscheidsceremonies zonder kist en eveneens nooit de werkelijke toedracht weten.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt' 'Ieder nadeel heb zijn voordeel' We zullen je nooit, nooit vergeten 1947-2016
Het lijkt erop dat de separatisten de onderzoekers nu hun gang laten gaan. Beetje dom dus om nu dan alsnog troepen te sturen.
Dan heeft de politiek toch gewerkt en is dat ook niet meer nodig . Dan is het probs voor rutte .
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
[b]Op <a href="http://forum.fok.nl/topic/2422880/2/50#p176814828" target="_blank" >maandag 29 januari 2018 10:31</a> schreef richolio het volgende:[/b] Kijk even naar de post van worteltjestaart en neem het goed in je op.
Ik hoop dat het heeft gewerkt en dat vanaf vandaag de specialisten daar veilige toegang krijgen en hun werk kunnen doen, maar ik denk dat dat tegen gaat vallen.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Zolang die trein met lichamen daar nog staat, omringd door separatisten, en er nog steeds geen onderzoekers zijn geweest die daadwerkelijk iets meer info hebben kunnen verzamelen naast wat opruimwerkzaamheden en kijken van een paar meter afstand, geloof ik niet dat er een land is dat met bommen gaat gooien of even wat militairen naar de crashsite stuurt. Of het nu is ter bewaking / verdediging of een aanval. Mogelijk is dat ook wel het verzoek geweest vanuit Nederland (en/of andere landen). Die separatisten staan op spanning en het is makkelijk om de macht in handen te houden, als je het verklooit ben je mogelijk die trein kwijt en de toegang tot de crashsite in het geheel.
Nadat er onderzoek is geweest en de lichamen naar een veilige plaats zijn vervoerd, is er nog genoeg tijd om met tegenaanvallen, wraakacties en kleine irritaties te komen. Ik heb zelf de indruk dat alles op dat vlak nu "on hold" is.
Dat worden dus 193 Nederlandse afscheidsceremonies zonder kist en eveneens nooit de werkelijke toedracht weten.
Ik heb liever dat er 193 Nederlandse afscheidsceremonies (of beter nog 298 afscheidsceremonies in de diverse landen) gehouden worden met lichaam dan dat de toedracht bekend wordt. Dat is voor mij echt prio 3:
Op maandag 21 juli 2014 09:15 schreef R2R het volgende: Nadat er onderzoek is geweest en de lichamen naar een veilige plaats zijn vervoerd, is er nog genoeg tijd om met tegenaanvallen, wraakacties en kleine irritaties te komen. Ik heb zelf de indruk dat alles op dat vlak nu "on hold" is.
irritaties zijn er genoeg
dit vertrek van russische bedrijven uit de USA is ook geen luxe
Het vertrek van Severstal uit de VS valt samen met de toenemende spanningen tussen het Westen en Rusland over de crisis in Oekraïne. Mordashov en Severstal staan niet op de lijst van Amerikaanse en Europese sancties tegen Rusland
Ik heb liever dat er 193 Nederlandse afscheidsceremonies (of beter nog 298 afscheidsceremonies in de diverse landen) gehouden worden met lichaam dan dat de toedracht bekend wordt. Dat is voor mij echt prio 3:
1. Lichamen 2. Bezittingen 3. Toedracht
Eens.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Ik heb liever dat er 193 Nederlandse afscheidsceremonies (of beter nog 298 afscheidsceremonies in de diverse landen) gehouden worden met lichaam dan dat de toedracht bekend wordt. Dat is voor mij echt prio 3:
1. Lichamen 2. Bezittingen 3. Toedracht
Volgens mij komt dat ook allemaal wel goed. Wat moeten die separatisten nou met 298 lijken? Die zin ze liever arm dan rijk. Bovendien zijn die lijken niet belangrijker in de bewijsvoering wie nou die raket geschoten heeft. Met de bezittingen net zo, wat moeten die gasten met een stel vakantieartikelen? Als dat spul opgehaald kan worden, lukt dat allemaal wel. Dat dat tot nu toe nog niet gebeurt is, ligt eerder aan een infrastructuur die nog niet aanwezig is en het ontbreken van teams uit o.a. NL dan aan de separatisten denk ik. Qua toedracht onderzoek denk ik dat dat ook allemaal wel goed komt. Iedereen heeft de bek vol over separatisten die bewijzen vernietigen e.d. Dit wordt allemaal waargenomen op foto's. Als ik een bewijsstuk zou willen vernietigen zou ik er ook wel even voor zorgen dat er van die daadwerkelijke actie geen bewijs is in de vorm van foto's.
Zo'n onderzoek op de rampplek is alleen van belang als er een technisch defect is geweest. Nu wil Nederland dat natuurlijk ook gaan onderzoeken want je kunt niets uitsluiten blablabla. Maar in feite is dat in dit geval niet nodig want iedereen snapt dat er een raket is geweest. Blijft over dat je de lichamen snel wilt weghebben voordat ze wegbranden onder de zon. Je mag blij zijn dat die lui ze nu in koelwagens hebben overgebracht. Want de experts zijn nog bezig met de kleur kleding van jantje en pietje.
Op maandag 21 juli 2014 09:18 schreef Loekie1 het volgende: . Je mag blij zijn dat die lui ze nu in koelwagens hebben overgebracht. Want de experts zijn nog bezig met de kleur kleding van jantje en pietje.
ik heb net gelezen dta de koelwagens uitgezet zijn
Op maandag 21 juli 2014 09:18 schreef Loekie1 het volgende: Zo'n onderzoek op de rampplek is alleen van belang als er een technisch defect is geweest. Nu wil Nederland dat natuurlijk ook gaan onderzoeken want je kunt niets uitsluiten blablabla. Maar in feite is dat in dit geval niet nodig want iedereen snapt dat er een raket is geweest.
Heb jij al één officieel bewijsstuk gezien die ook daadwerkelijk bevestigd dat er een raketaanval is geweest?
Er is enkel een Amerikaans overheidsorgaan die zegt: vertrouw ons want wij zijn te vertrouwen.
Dat worden dus 193 Nederlandse afscheidsceremonies zonder kist en eveneens nooit de werkelijke toedracht weten.
Mwa, repatriëring gaat op termijn wel gebeuren en de toedracht is ook al redelijk duidelijk. De vraag wie de dader en wie verantwoordelijk is blijft alleen wel open en daar zijn in mijn ogen de volgende verdachten.
Etnische Russen(rebellen) met hulp van het Kremlin Russen die onder de vlag van de rebellen vechten False flag van Oekraïne met of zonder hulp van de Navo
Die laatste is dan een beetje BNW achtig maar door het gedrag van de geheime dienst in Oekraïne lijkt het al wat minder surreal.
Volgens mij komt dat ook allemaal wel goed. Wat moeten die separatisten nou met 298 lijken? Die zin ze liever arm dan rijk. Bovendien zijn die lijken niet belangrijker in de bewijsvoering wie nou die raket geschoten heeft. Met de bezittingen net zo, wat moeten die gasten met een stel vakantieartikelen? Als dat spul opgehaald kan worden, lukt dat allemaal wel. Dat dat tot nu toe nog niet gebeurt is, ligt eerder aan een infrastructuur die nog niet aanwezig is en het ontbreken van teams uit o.a. NL dan aan de separatisten denk ik. Qua toedracht onderzoek denk ik dat dat ook allemaal wel goed komt. Iedereen heeft de bek vol over separatisten die bewijzen vernietigen e.d. Dit wordt allemaal waargenomen op foto's. Als ik een bewijsstuk zou willen vernietigen zou ik er ook wel even voor zorgen dat er van die daadwerkelijke actie geen bewijs is in de vorm van foto's.
Denk niet dat die lijken waardeloos zijn. Alles is ruilmaterieel voor die mensen.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Op maandag 21 juli 2014 09:18 schreef Loekie1 het volgende: Zo'n onderzoek op de rampplek is alleen van belang als er een technisch defect is geweest. Nu wil Nederland dat natuurlijk ook gaan onderzoeken want je kunt niets uitsluiten blablabla. Maar in feite is dat in dit geval niet nodig want iedereen snapt dat er een raket is geweest. Blijft over dat je de lichamen snel wilt weghebben voordat ze wegbranden onder de zon. Je mag blij zijn dat die lui ze nu in koelwagens hebben overgebracht. Want de experts zijn nog bezig met de kleur kleding van jantje en pietje.
Misschien moeten we de pro-Russische separatisten en bewoners van dat gebied wel ontzettend dankbaar zijn. Lichamen worden zo snel mogelijk in zakken in koelwagons gelegd, dit terwijl er blijkbaar nog geen enkele expert te bekennen valt. Ze hadden ook de boel kunnen laten wegrotten terwijl ze het gebied afgrendelden.
ik heb net gelezen dta de koelwagens uitgezet zijn
Dat was een tweet van iemand. Maar als jij je koelkast uitschakelt, en de deur is dicht, hoe lang duurt het dan voordat het daar binnen warm is?
Het verhaal was dat de motor uitgezet is, om brandstof te besparen. Het zou best lullig zijn als dat ding volop staat te koelen en vervolgens kan de trein nog 1 km rijden en dan is de brandstof op.
Ik heb liever dat er 193 Nederlandse afscheidsceremonies (of beter nog 298 afscheidsceremonies in de diverse landen) gehouden worden met lichaam dan dat de toedracht bekend wordt. Dat is voor mij echt prio 3:
1. Lichamen 2. Bezittingen 3. Toedracht
Toedracht zal wel nooit bekend worden, was ook zo met Iran Air-vlucht 655.
Iran Air vlucht 655 (IR655) was een passagiersvlucht vanuit Teheran naar Dubai via Bandar Abbas, uitgevoerd door een Airbus A300-B2 van Iran Air. Op 3 juli 1988 werd het vliegtuig op het tweede deel van de vlucht neergeschoten door de Amerikaanse kruiser USS Vincennes in de Perzische Golf. Hierbij kwamen alle inzittenden om.
Op de USS Vincennes zou het vliegtuig zijn aangezien voor een Iraanse F-14 onderscheppingsjager. Om een aanval door het toestel te voorkomen werden er twee raketten op afgevuurd. Het vliegtuig is nooit positief geïdentificeerd. De Amerikaanse marine heeft nooit het volledige verhaal vrijgegeven omtrent de ramp. Volgens de Iraanse regering wisten de Amerikanen wel degelijk dat het om een passagiersvliegtuig ging.
Bij de ramp kwamen 16 bemanningsleden en 274 passagiers, waaronder 66 kinderen, om het leven. De slachtoffers waren afkomstig uit zes verschillende landen.
Zelfde verhaal, maar alleen geen Nederlandse slachtoffers.
Is de dochter van Poetin nog wel veilig in Nederland?
De 28-jarige dochter Maria van de president woont in Voorschoten. Samen met haar partner Jorrit Faassen heeft ze een penthouse op de hoek van de Annie M.G. Schmidtlaan en de Harry Mulischstraat.
Ik kan me voorstellen dat iemand persoonlijk wraak op hem wil nemen, door óók hem af te nemen wat hem dierbaar is.
Heb jij al één officieel bewijsstuk gezien die ook daadwerkelijk bevestigd dat er een raketaanval is geweest?
Er is enkel een Amerikaans overheidsorgaan die zegt: vertrouw ons want wij zijn te vertrouwen.
Dat zijn ze ook wat dat betreft , ze weten alles over iedereen hebben we wel geleerd dankzij die ene man die ondergedoken zit .
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Op zich dicteert logica ook wel dat het om raketaanval gaat.
Absoluut, het is het meest aannemelijke. Dat neemt niet weg dat een grondig onderzoek van de wrakstukken noodzakelijk is om zo'n bewering te kunnen onderbouwen.
De 28-jarige dochter Maria van de president woont in Voorschoten. Samen met haar partner Jorrit Faassen heeft ze een penthouse op de hoek van de Annie M.G. Schmidtlaan en de Harry Mulischstraat.
Absoluut, het is het meest aannemelijke. Dat neemt niet weg dat een grondig onderzoek van de wrakstukken noodzakelijk is om zo'n bewering te kunnen onderbouwen.
Iran Air vlucht 655 (IR655) was een passagiersvlucht vanuit Teheran naar Dubai via Bandar Abbas, uitgevoerd door een Airbus A300-B2 van Iran Air. Op 3 juli 1988 werd het vliegtuig op het tweede deel van de vlucht neergeschoten door de Amerikaanse kruiser USS Vincennes in de Perzische Golf. Hierbij kwamen alle inzittenden om.
Op de USS Vincennes zou het vliegtuig zijn aangezien voor een Iraanse F-14 onderscheppingsjager. Om een aanval door het toestel te voorkomen werden er twee raketten op afgevuurd. Het vliegtuig is nooit positief geïdentificeerd. De Amerikaanse marine heeft nooit het volledige verhaal vrijgegeven omtrent de ramp. Volgens de Iraanse regering wisten de Amerikanen wel degelijk dat het om een passagiersvliegtuig ging.
Bij de ramp kwamen 16 bemanningsleden en 274 passagiers, waaronder 66 kinderen, om het leven. De slachtoffers waren afkomstig uit zes verschillende landen.
Zelfde verhaal, maar alleen geen Nederlandse slachtoffers.
Er kan net een gek achter de knoppen hebben gezeten. Men probeert dat te voorkomen met atoombominstallaties, maar bij alles wat met een knop bediend wordt heb je dat gevaar.
De 28-jarige dochter Maria van de president woont in Voorschoten. Samen met haar partner Jorrit Faassen heeft ze een penthouse op de hoek van de Annie M.G. Schmidtlaan en de Harry Mulischstraat.
Bij de ramp kwamen 16 bemanningsleden en 274 passagiers, waaronder 66 kinderen, om het leven. De slachtoffers waren afkomstig uit zes verschillende landen.
Zelfde verhaal, maar alleen geen Nederlandse slachtoffers.
Goede reden voor de amerikanen om ons nu te steunen is dit trouwens, zelf over het hoofd gezien.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
De 28-jarige dochter Maria van de president woont in Voorschoten. Samen met haar partner Jorrit Faassen heeft ze een penthouse op de hoek van de Annie M.G. Schmidtlaan en de Harry Mulischstraat.
De 28-jarige dochter Maria van de president woont in Voorschoten. Samen met haar partner Jorrit Faassen heeft ze een penthouse op de hoek van de Annie M.G. Schmidtlaan en de Harry Mulischstraat.
Ik kan me voorstellen dat iemand persoonlijk wraak op hem wil nemen, door óók hem af te nemen wat hem dierbaar is.
Die is wel veilig, nederlanders doen wraakzuchtiger dan ze zijn . Ik zou ook weleens iemand willen vermoorden, maar doe het nooit . Dat geld voor 99% van de nederlanders.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Op maandag 21 juli 2014 09:26 schreef Floxcie het volgende: Ga naar Google, type in "MH17" en sorteer de zoekopdrachten tussen 1 maart en 31 maart 2014.
Dat was een tweet van iemand. Maar als jij je koelkast uitschakelt, en de deur is dicht, hoe lang duurt het dan voordat het daar binnen warm is?
Het verhaal was dat de motor uitgezet is, om brandstof te besparen. Het zou best lullig zijn als dat ding volop staat te koelen en vervolgens kan de trein nog 1 km rijden en dan is de brandstof op.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
Op maandag 21 juli 2014 09:26 schreef Floxcie het volgende: Ga naar Google, type in "MH17" en sorteer de zoekopdrachten tussen 1 maart en 31 maart 2014.
Ik breng bijvoorbeeld in herinnering dat Mexicaanse meisje dat dat toffe liedje voor Nederland zong. Dat arme kind werd direct bedreigd. Wat ik al zei: ook hier wonen zat gekken.
Ik breng bijvoorbeeld in herinnering dat Mexicaanse meisje dat dat toffe liedje voor Nederland zong. Dat arme kind werd direct bedreigd. Wat ik al zei: ook hier wonen zat gekken.
Bedreigd wel misschien, maar niemand die de daad bij het woord voegt. Er zijn maar weinig nederlanders die dat doen.
The only easy day, was yesterday. (USMC) Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS) I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)