Situatie vlucht MH17: Passagiersvlucht MH17 van Malaysia Airlines vertrok donderdag 17 juli om 12:15 Nederlandse tijd van Schiphol Airport Amsterdam richting Kuala Lumpur. Het toestel (een Boeing 777) verdween van de radar boven de Krim om 16:15 Nederlandse tijd volgens de Oekraïense luchtverkeersleiding. Niet veel later werd bekend dat het toestel was neergestort, waarbij alle 298 inzittende zijn omgekomen. Naar verluid is het toestel uit de lucht geschoten door een raket.
Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende: Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken Commentaar in feedback. Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Verder: Grappen kunnen in ONZ (incl. 'toch wel dichtbij' onzin), samenzweringstheorieën kunnen naar TRU/BNW, klachten naar Feedback.
Samenvatting:
• Vlucht MH17 is even na 5 uur op 17 juli (lokale tijd) neergestort. Wraktstukken en lichamen liggen over een gebied van 10-15 km verspreid. • Hoewel nog niet officieel bevestigd, wijst alles op dat het vliegtuig is neergehaald met een raket vanaf de grond • Veel landen leggen de schuld bij pro-Russische separatisten in Oekraïne • Rusland legt de schuld bij de Oekraïense overheid • Nederland wacht verdere berichtgeving af voordat een schuldige wordt aangewezen, maar Rutte beloofde dat de daders vervolgd en berecht zullen worden. • Obama wijst geen schuldige aan, maar maakt duidelijk dat alles lijkt te wijzen op de schuld van de rebellen, en dat dergelijke wapens en training daarvoor alleen mogelijk zouden zijn met Russische inbreng • OVSE experts zijn gearriveerd • Separatisten bezetten de crashsite en weigeren/limiteren toegang voor de onafhankelijke onderzoekers • Bovendien zouden de rebellen lichamen en ander bewijsmateriaal hebben weggehaald • De locatie van de zwarte dozen (FDR en CVR) is momenteel onbekend • Geruchten komen binnen dat de Berkut (separatistische troepen) de crashsite overgenomen zouden hebben
Overige feiten/speculaties
• Het raketsysteem zou een BUK missile system zijn. Een raket van dit systeem vliegt met ruim Mach 3 en heeft een maximaal hoogtebereik van ongeveer 25 km.
• MH17 vloog op 33000 ft (ong. 10 km). Dit deel van het luchtruim was veilig verklaard door zowel IATA als ICAO
• Malaysia Airlines stelt per direct $5000 per passagier aan de nabestaanden beschikbaar voor directe kosten, de volledige schadevergoeding volgt.
• Onder de slachtoffers bevonden zich Minimaal 6 wetenschappers en experts die onderweg waren naar Melbourne voor een conferentie over HIV/AIDS. Ook oud-president van de International AIDS Society, Joep Lange, is één van de slachtoffers
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nieuwsberichten omtrent slachtoffers:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gegevens van FlightRadar24 Signal from #MH17 was lost over Ukraine just before Russian border , Signal was lost around 13:21 UTC at 33,000 feet.
Ligt eraan waar je heen gaat he, dat kan niet altijd.
As the officer took her away, she recalled that she asked, "Why do you push us around?" And she remembered him saying, "I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
Ik gok erop dat zodra de lichamen daar weg zijn we een militaire actie te zien krijgen waarmee dat hele zooitje separatisten op een hoop worden geveegd
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag! Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
Je ID gebruiken om het land uit te komen... dat kan alleen naar SChengen-landen meen ik. Of EU + nog wat landen, weet het niet precies. Staat iig op je id-kaart.
As the officer took her away, she recalled that she asked, "Why do you push us around?" And she remembered him saying, "I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
Op zondag 20 juli 2014 18:36 schreef TheVulture het volgende: Ik gok erop dat zodra de lichamen daar weg zijn we een militaire actie te zien krijgen waarmee dat hele zooitje separatisten op een hoop worden geveegd
Eehh, nee. Dat gebied is nogal groot.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
Vind ik ook raar, ik houd mijn slavenpas altijd bij me. Wel in mijn tas, maar die tas gaat nooit in zo'n bovenruimte.
As the officer took her away, she recalled that she asked, "Why do you push us around?" And she remembered him saying, "I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
Je ID gebruiken om het land uit te komen... dat kan alleen naar SChengen-landen meen ik. Of EU + nog wat landen, weet het niet precies. Staat iig op je id-kaart.
As the officer took her away, she recalled that she asked, "Why do you push us around?" And she remembered him saying, "I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
Ik heb mijn paspoort ook gewoon in een tas, heb eigenlijk nooit iets op mijn lichaam van papieren of portemonnaie.
Ik ook altijd in mijn (hand)tas ook tijdens de reis maak ik nooit gebruik van die buik/halstasjes.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
satellieten zien alles , zeker als zo een gebied extra in de gaten wordt gehouden om info aan oekarine te kunnen geven
quote:
zo 20 jul 2014, 16:02 | lees voor VS weten waarvandaan raket is gelanceerd WASHINGTON -
De Verenigde Staten hebben de plaats in het oosten van Oekraïne opgespoord waarvandaan donderdag de raket is afgevuurd naar het vliegtuig van Malaysia Airlines. Ook is er bewijs dat pro-Russische separatisten het vliegtuig boven Oekraïne hebben neergehaald met een raketsysteem dat uit Rusland kwam. Dat heeft de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, John Kerry, zondag gezegd in een interview met CNN.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Vrouwen hebben toch gewoon een handtas bij met die spullen erin. Ik check dat niet in in het ruim natuurlijk.
Op reis heb ik niet echt een handtas meer zo'n tas tussen handtas en rugzakje in, met allemaal vakjes voor mijn belangrijke shit.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Dat zit in zo'n cabintrolley boven in die kastjes, mijn portemonnaie, paspoort, telefoon, boardingpass etc etc zit in mijn handtas onder mijn stoel.
nou leuk voor je
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Als we nu geen soldaatjes sturen, maar over morgen wel, dan is Rutte al zijn geloofwaardigheid kwijt en kan zijn partij het bij de volgende verkiezingen wel vergeten
Zeer bedankt meneer Putin, leiders separatisten of Oekrainse regering ! Voor het vermoorden van mijn lieve en enige kind , Elsemiek de Borst ! Zij was 17 jaar oud, 5 gymnasium leerling op het Segbroek college in Den Haag en op weg naar vakantie in Maleisie, samen met haar broertje, moeder (mijn ex-vrouw) en stiefvader. Elsemiek zou volgend jaar eindexamen doen, samen met haar beste vriendinnen Julia en Marina en deed het goed op school ! Ze wilde daarna naar de TU Delft om bouwkunde te gaan studeren, ze had er veel zin in ! Ze is er plotseling niet meer ! Uit de lucht geschoten in een vreemd land waar oorlog gaande is ! Heren bovengenoemd, ik hoop dat u trots bent o.a. haar jonge leven overhoop geschoten te hebben, en dat u morgen weer relaxed in de spiegel kunt kijken ! Ik hoop dat u dit berichtje , misschien in het engels vertaald (wat u als intelligente heren prima kunt lezen ) binnenkort zult kunnen lezen ! Nogmaals dank ! Met vriendelijke groet, Elsemieks vader Hans de Borst te Monster, wiens leven geruineerd is!
Ps meneer Putin: ik hoop dat uw intense gesprek met onze polderpremier Rutte u de ogen heeft geopend !! Ik weet dat u onder de indruk bent hiervan en zou het stoer van u vinden als u initiatief zou nemen met Russische militairen het rampgebied te bewaken zodat NL deskundigen alles nauwgezet kunnen uitzoeken ! Bij voorbaat dank
Op zondag 20 juli 2014 18:45 schreef Shadowkid053 het volgende: Als we nu geen soldaatjes sturen, maar over morgen wel, dan is Rutte al zijn geloofwaardigheid kwijt en kan zijn partij het bij de volgende verkiezingen wel vergeten
I had a splitting headache.From which the future's made. † Ryan Dunn (June 11, 1977 – June 20, 2011) It's funny. All you have to do is say something nobody understands and they'll do practically anything you want them to. VIVA LA ASSANGE¡
Op zondag 20 juli 2014 18:46 schreef Abrikozentaart het volgende: Tweede Kamer moet zich gewoon rustig houden nu en niet gaan lopen roeptoeteren over dingen waar ze totaal geen verstand van heeft
Tweede kamer moet sowieso dimmen, 4 dagen nodig hebben om een meederheid te krjigen om van reces terug te komen
Ook bekend als Leo (58), Vrachtwagenchauffeur uit Zaltbommel Do nothing.....and apply!
Oh, gelukkig maar. Nou, dan is het geen probleem dat er allemaal mensen door de resten banjeren om persoonlijke stukken te verzamelen.
Uiteraard is dat wel een probleem.
Uit jouw post begreep ik dan verkeerd dat identificatie bemoeilijkt zou worden omdat de paspoorten zijn weggehaald. Ik bedoelde dat niet iedereen altijd zijn ID op de man draagt, dus ook als het niet was weggehaald, ligt het ID niet altijd direct bij het lichaam.