quote:Op maandag 21 juli 2014 10:43 schreef Montelly het volgende:
wie zou?
http://instagram.com/kim_kaoz
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik heb nog wel een filmpje ergens van hoe een penis wordt "omgebouwd" tot vagina.
Die wordt vast met de nek aangekeken daarquote:Op maandag 21 juli 2014 12:12 schreef Deuce92 het volgende:
effe lekker leg curl doen ja toch
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 21 juli 2014 12:39 schreef RaymondK het volgende:
[ afbeelding ]heuj compaxo, daar heb ik vroeger nog schoongemaaktSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
Als ik het zie dan voel ik het al in mijn eigen rug.quote:Op maandag 21 juli 2014 07:18 schreef RaymondK het volgende:
[..]
allemachtig die eerste![]()
![]()
en dan zet i hem eigenlijk wel weer heel gecontrolleerd (met bol ruggetje) zet i hem weer neer alsof het niks weegt
Godverdomme, hij zal toch niet in dat vliegtuig gezeten hebben?quote:Op maandag 21 juli 2014 08:16 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Waar is Corrie trouwens? Als een tijdje niet gehoord.
Op vakantie?
geen masterrace zijnquote:Op maandag 21 juli 2014 14:36 schreef Klokov het volgende:
TFW je rookmelder piept en je e plafond 4,5 meter hoog is
Penis wordt dan soort van binnenstebuiten gekeerd toch?quote:Op maandag 21 juli 2014 12:47 schreef JaqenHghar het volgende:
[..]ik heb nog wel een filmpje ergens van hoe een penis wordt "omgebouwd" tot vagina.
thx voor de tipquote:Op maandag 21 juli 2014 08:46 schreef Questular het volgende:
Gewoon een oude mercedes op de kop tikken, krengen zijn niet stuk te krijgen en spotgoedkoop in onderdelen. Rij een C180 station uit '99. Verzekering is net 3 tientjes (heb wel max korting) en als ie stuk gaat lach je om de prijzen van de onderdelen315k op de teller en rijd nog prima.
Ik heb hem al uit elkaar gesloopt gquote:
quote:Op maandag 21 juli 2014 10:43 schreef Montelly het volgende:
wie zou?
http://instagram.com/kim_kaoz
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]Tering... Zou haar/hem helemaal verwoesten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vals alarm? Dan stofzuigen! Sleuf die rondom de achterkant loopt.quote:Op maandag 21 juli 2014 14:36 schreef Klokov het volgende:
TFW je rookmelder piept en je e plafond 4,5 meter hoog is
SODEJUquote:Op maandag 21 juli 2014 15:55 schreef VMSDKR het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk dan, Cor sponsort haar gewoon!?
quote:Op maandag 21 juli 2014 15:55 schreef VMSDKR het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk dan, Cor sponsort haar gewoon!?
hahaquote:
Nee batterij is leegquote:Op maandag 21 juli 2014 15:59 schreef Champy het volgende:
[..]
Vals alarm? Dan stofzuigen! Sleuf die rondom de achterkant loopt.
Ook dan ff voor de zekerheid stofzuigenquote:
quote:Op maandag 21 juli 2014 15:57 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Tering... Zou haar/hem helemaal verwoesten.
quote:Op maandag 21 juli 2014 12:47 schreef JaqenHghar het volgende:
[..]ik heb nog wel een filmpje ergens van hoe een penis wordt "omgebouwd" tot vagina.
Gewoon 2 handen op 1 sixpack vriendquote:
https://www.werk.nl/werk_(...)vig=execution%3De2s3quote:Naam van de functie: Prostituee
Functieomschrijving: Heb jij hart voor de zorg? Heb jij affiniteit met de zorg? Je hoeft geen diplomas te hebben in de richting van de zorg. Het is natuurlijk wel altijd mooi meegenomen. Wat wij van jou verwachten is dat je affiniteit met de doelgroep hebt, mensen met een beperking. Je moet open staan om hun behoeften naar genegenheid, intimiteit en seksualiteit te vervullen. Het maakt niet uit van welke geaardheid je bent, wanneer je maar respectvol en liefdevol met de cliënten omgaat.Wanneer jij je hart op de juiste plek hebt zitten en je bereid bent seksuele handelingen bij mensen met een beperking te verrichten, ben jij degene die wij zoeken!
quote:Op maandag 21 juli 2014 14:36 schreef Klokov het volgende:
TFW je slaap verstoort wordt door een commando mug en je plafond 4,5 meter hoog is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |