Die zijn wel wat gewend... dus ook dat ze die beelden niet meer vergeten...quote:Op zaterdag 19 juli 2014 13:56 schreef Parzival het volgende:
vraag me trouwens wel af of die rescue mensen daar geen trauma's overhouden aan het bergen van die slachtoffers.. denk dat sommigen er niet echt prettig bijliggen
Die zullen daar wel trauma's aan overhouden denk ik, ook is er daar geen tot slecht bereikbare slachtofferhulp.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 13:56 schreef Parzival het volgende:
vraag me trouwens wel af of die rescue mensen daar geen trauma's overhouden aan het bergen van die slachtoffers.. denk dat sommigen er niet echt prettig bijliggen en erg veel ervaring zullen ze wel niet hebben
Precies.. kwam het ook tegen in Daily Mail en dat soort krantenquote:Op zaterdag 19 juli 2014 13:51 schreef TLC het volgende:
[..]
Gelukkig doen buitenlandse media dat niet he
twitter:shelomovskiy twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 12:57:45Osce monitors finally made it to the main crash side of #mh17 to find out there's not much to monitor reageer retweet
twitter:shelomovskiy twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 13:57:45- are you satisfied?- yes.They shook hands with the commander carrying armed Kalashnikov machinegun and took off. Making statement now reageer retweet
Ook met slachtofferhulp heb je trauma's.. dat hoort er bij.. en zie je ook bij de meeste veteranen waar wel hulp aan geboden word..quote:Op zaterdag 19 juli 2014 13:58 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Die zullen daar wel trauma's aan overhouden denk ik, ook is er daar geen tot slecht bereikbare slachtofferhulp.
Precies, we keken allemaal de andere kant op. Hell, onze mindef vond carnaval vieren belangrijker toen het daar los ging.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 13:54 schreef Disorder het volgende:
Gary Kasparov legt de vinger op de zere plek:
[..]
http://time.com/3006917/g(...)ukraine-crash-putin/
is het oekrainsche leger wat aan het schieten is;quote:Op zaterdag 19 juli 2014 13:56 schreef RVer het volgende:
Pauly@spz_trader @spz_trader 4 Min.
Chatter on twitter accts unconfirmed reports of annother plane crash in Kramatorsk, Donetsk. No major wires repts tho. #caution mkt games
Gregor Peter @L0gg0l 3 Min.
Rumor - Plane crashes near Ukraine's Kramatorsk (via @A_J_S_B)
marqs @MarQs__ 2 Min.
Unconfirmed reports say a plane crashed near #Kramatorsk #Ukraine
Carnaval is dan ook belangrijker dan wat dan ook.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 14:00 schreef AchJa het volgende:
[..]
Precies, we keken allemaal de andere kant op. Hell, onze mindef vond carnaval vieren belangrijker toen het daar los ging.
[ afbeelding ]
http://nos.nl/liveblog/67(...)kraine-dag-drie.htmltwitter:Louis_Bontes twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 13:53:52#MH17 Nu het gebied ingaan met special forces van VS, GB en Ned. We laten onze mensen toch niet wegrotten daar omdat gajes ons tegenhoudt. reageer retweet
Ex-pvverquote:Op zaterdag 19 juli 2014 14:01 schreef Snowballed het volgende:
Geen idee wie het is.. maar:
13:58 uur
Bontes: troepen sturen
Tweede Kamerlid Louis Bontes vindt dat het lang genoeg heeft geduurd met de rebellen. Zijn geduld is op:http://nos.nl/liveblog/67(...)kraine-dag-drie.htmltwitter:Louis_Bontes twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 13:53:52#MH17 Nu het gebied ingaan met special forces van VS, GB en Ned. We laten onze mensen toch niet wegrotten daar omdat gajes ons tegenhoudt. reageer retweet
Dit. Daarbij zijn dit over het algemeen mensen die tegen een stootje kunnen. Neemt niet weg dat het altijd zal blijven hangen en dat er bij een aantal toch wel eens de emmer overloopt.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 14:00 schreef Re het volgende:
die rescue teams hebben een prima traumaverwerkingsteam rondom hun heen
Damnit, als hij het gaat zeggen weten we zeker dat het niet gaat gebeuren.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 14:01 schreef Snowballed het volgende:
Geen idee wie het is.. maar:
13:58 uur
Bontes: troepen sturen
Tweede Kamerlid Louis Bontes vindt dat het lang genoeg heeft geduurd met de rebellen. Zijn geduld is op:http://nos.nl/liveblog/67(...)kraine-dag-drie.htmltwitter:Louis_Bontes twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 13:53:52#MH17 Nu het gebied ingaan met special forces van VS, GB en Ned. We laten onze mensen toch niet wegrotten daar omdat gajes ons tegenhoudt. reageer retweet
laten we de tweede kamer van reces terugroepen om daarover te stemmen.. :Squote:
Ongeacht wat zijn politieke partij was heeft hij een punt, alhoewel we eerst maar berichtgeving van OSCE af moeten wachten.quote:
wat een oorlogspraat van deze mafkeesquote:Op zaterdag 19 juli 2014 14:01 schreef Snowballed het volgende:
Geen idee wie het is.. maar:
13:58 uur
Bontes: troepen sturen
Tweede Kamerlid Louis Bontes vindt dat het lang genoeg heeft geduurd met de rebellen. Zijn geduld is op:http://nos.nl/liveblog/67(...)kraine-dag-drie.htmltwitter:Louis_Bontes twitterde op zaterdag 19-07-2014 om 13:53:52#MH17 Nu het gebied ingaan met special forces van VS, GB en Ned. We laten onze mensen toch niet wegrotten daar omdat gajes ons tegenhoudt. reageer retweet
Inderdaadquote:Op zaterdag 19 juli 2014 14:03 schreef DeJori het volgende:
[..]
Damnit, als hij het gaat zeggen weten we zeker dat het niet gaat gebeuren.
Zou er verschil zijn of je ter plekke bent of graphic video's / foto's voorbij ziet komen? Heb bijvoorbeeld ook die foto gezien van een dode baby, maar je registreert het en voelt er verder niks bij.quote:Op zaterdag 19 juli 2014 14:02 schreef Cherna het volgende:
[..]
Dit. Daarbij zijn dit over het algemeen mensen die tegen een stootje kunnen. Neemt niet weg dat het altijd zal blijven hangen en dat er bij een aantal toch wel eens de emmer overloopt.
Hij heeft gelijk, over een aantal jaar en een aantal aanslagen verder (en dus nog eens 1000 onschuldige slachtoffers) ga jij dat ook inzien. Maar het merendeel is nu te bang voor Rusland en laten dit gaan. Dat gaat ons nog peperduur komen te staan.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |