abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_142439579
quote:
173 Nederlanders omgekomen
Bij de crash met de Boeing 777 van Malaysia Airlines zijn 173 Nederlanders om het leven gekomen. Dat heeft de Maleisische minister van Transport op een persconferentie in de hoofdstad Kuala Lumpur bekendgemaakt.

Gisteren werd nog gemeld dat 154 Nederlanders bij de crash waren omgekomen. Door de aanpassing naar boven is het nu van 20 passagiers niet zeker welke nationaliteit hebben.

De minister vertelde verder dat de regering veertig extra mensen naar Amsterdam stuurt voor ondersteuning. Zij staan onder meer klaar om hulp te bieden aan de nabestaanden van de slachtoffers.

Onafhankelijk
Malaysia Airlines stuurt een onderzoeksteam naar Oekrane om ter plekke te achterhalen wat er gisteren precies is gebeurd. Dat team bestaat uit 62 man, vertelde de minister. Wat hem betreft gaan de onderzoekers zo snel mogelijk in Oost-Oekrane aan de slag. "Maar hun veiligheid moet dan wel van alle kanten zijn gegarandeerd. Daar wachten we nu op."

De Maleisische regering benadrukt dat voor een onafhankelijk internationaal onderzoek te zijn.

De Transportminister wilde op de persconferentie niet ingaan op de vraag of Maleisi uitgaat van een terreurdaad. "Dat moet het onderzoek eerst uitwijzen", zei hij. "Maar het zou een grote schande zijn als het vliegtuig is neergehaald."
quote:
Slachtoffers krijgen een gezicht

Heel langzaam wordt er iets meer duidelijk over de identiteit van de Nederlandse inzittenden van de verongelukte vlucht MH17 van Malaysia Airlines.

In diverse gemeenten doen namen de ronde van mensen die hoogstwaarschijnlijk aan boord waren.

De Amsterdamse aidsonderzoeker Joep Lange zat vrijwel zeker aan boord, samen met een aantal collega's. Ze waren op weg naar een conferentie in Australi.

"Een nachtmerrie"
De Naardense burgemeester heeft bevestigd dat een moeder met haar drie jonge kinderen in het verongelukte vliegtuig zat. "Het is een nachtmerrie", zegt burgemeester Joyce Sylvester.

De gemeente Cuijk maakt bekend dat waarschijnlijk een gezin van vier personen uit de gemeente aan boord zat. Burgemeester Wim Hillenaar schrijft: "Een gezin van vier, waarvan twee gewaardeerde medewerkers van de gemeente, zat ook aan boord van het toestel. Het nieuws is nauwelijks te bevatten en vervult ons, gemeentebestuur en alle collega's, met groot verdriet. Wij wensen alle familieleden, vrienden en andere naasten van dit gezin veel sterkte bij het verwerken van het verlies."

Vlaggen halfstok
In Neerkant hangen vlaggen halfstok. Het kleine dorp rouwt om het verlies van het gezin Wals. Vader, moeder en hun vier kinderen zaten donderdag in het neergestorte vliegtuig. Een beestje, een bloemetje, een kaart en een kaars bij de voordeur van hun woning bevestigen in stilte het trieste nieuws. De jongste van het gezin zat op de basisschool. De klasgenoten van het meisje worden op school opgevangen om samen te zijn.

Volendam rouwt om het overlijden van twee inwoners. Burgemeester Willem van Beek bevestigt het verlies op Twitter. Hij schrijft: "Ik heb even radiostilte (aandacht voor familie en collega's). Veel kracht gewenst."

Leerlingen
Ook in Woerden wordt getreurd. Drie leerlingen van het Minkema College zaten aan boord van MH17. Twee van hen zouden mogelijk in het gezelschap zijn van hun grootouders. Het Minkema College schrijft op Facebook: "Ouders hebben ons bevestigd dat drie van onze leerlingen aan boord zaten van vlucht MH17. Het betreft Robert-Jan en Frederique van Zijtveld (5 en 6 vwo) en Robin Hemelrijk (4 havo). Met grote verslagenheid hebben wij dit bericht ontvangen."

Op de website condoleance.nl zijn al ruim 5000 berichten binnengekomen waarin mensen hun medeleven betuigen aan nabestaanden van de slachtoffers van de vliegramp met vlucht MH17.
quote:
[upd] PvdA onthutst door omkomen senator


Onder de 173 Nederlandse slachtoffers van de vliegramp in Oekrane, is ook een politicus.

Prof. dr. W.J. Witteveen, senator voor de PvdA in de Eerste Kamer, bleek n van de passagiers van vlucht MH17 te zijn, zo staat op de site van de Eerste Kamer te lezen.
Slachtoffers
Australia 27
Belgium 4
Canada 1
Germany 4
Indonesia 12
Malaysia 44
Netherlands 173
Philippines 3
United Kingdom 9
New Zealand 1
Unknown 20
Total 298

Slachtofferlijst

Gegevens van FlightRadar24
Signal from #MH17 was lost over Ukraine just before Russian border , Signal was lost around 13:21 UTC at 33,000 feet.

Video Persconferentie 17 juli 22.30 uur
NOS Video Persco: Zeker 154 Nederlanders aan boord neergestort vliegtuig

Live Video / blogs
Liveblog NOS: http://nos.nl/liveblog/67(...)dam-neergestort.html
Liveblog NRC: http://www.nrc.nl/nieuws/(...)gestort-in-oekraine/
Liveblog Volkskrant: http://www.volkskrant.nl/(...)-neergeschoten.dhtml
Liveblog Huffington post: http://www.huffingtonpost(...)595516.html#liveblog
Livestream RU: http://lifenews.ru/watch-live
Ukrainewatwar Blog: http://ukraineatwar.blogs(...)-malaysian-mh17.html

Video's

Belangrijk LET OP!!!
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Dit is wat we nu weten over vlucht MH17:

• Iets na vijf uur kwamen de eerste berichten naar buiten over een neergestort passagierstoestel op de grens met Oekrane en Rusland.
• Malaysia Airlines heeft om 17.36 bevestigd dat het contact met het toestel is verloren om 14:15 uur.
• Het gaat om vlucht MH17, een Boeing 777-300 die om 12.30 vertrok vanaf Schiphol naar Kuala Lumpur.
• In totaal waren er 283 passagiers en 15 bemanningsleden aan boord. Eerder werden 280 passagiers gemeld, later bleek dat er nog drie kleine kinderen waren die geen eigen stoel hadden, maar op schoot werden vervoerd. Er zijn geen overlevenden.
• Onder de passagiers bevinden zich 154 Nederlanders, 27 Australirs, 28 Maleisirs, twaalf Indonesirs, negen Britten, vier Duitsers, vier Belgen, drie Filipijnen en een Canadees. Van de overige passagiers is de nationaliteit nog niet bekend.
• Rond kwart voor elf liet de Amerikaanse vice-president Biden weten dat het ernaar uitziet dat het toestel uit de lucht is geschoten.
• Het is nog niet bekend wie dat zou hebben gedaan. Oekrane en de pro-Russische separatisten wijzen naar elkaar.
• Premier Rutte is vanuit Brussel naar Nederland gevlogen "om vanuit Den Haag de situatie verder te volgen en te handelen."
• Koning Willem-Alexander: "Ik ben diep getroffen door het vreselijke nieuws."
• Vliegtuigmaatschappijen mijden inmiddels het Oost-Oekraense luchtruim.
• Volgens de Europese luchtverkeersleiding EUROCONTROL mocht het vliegtuig gewoon vliegen waar het vloog.
• De VN-Veiligheidsraad komt vandaag om 20.00 uur Nederlandse tijd bijeen om te praten over Oekrane.
• Vanwege de vliegramp hangen in Nederland morgen alle vlaggen op overheidsgebouwen halfstok.
• De piloten van vlucht MH17 hebben geen noodsignaal afgegeven voordat het vliegtuig neerstortte, liet de Maleisische premier Najib Razak weten tijdens een persconferentie.
• De internationale gemeenschap heeft opgeroepen tot een onafhankelijk, internationaal en transparant onderzoek naar de toedracht van de ramp. Er zijn zorgen dat mogelijk bewijsmateriaal nu al wordt verwijderd door separatisten.


http://www.nrc.nl/nieuws/(...)gestort-in-oekraine/
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:16:10 #2
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_142439587
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:13 schreef Ratsnest89 het volgende:
Mogen foto';s van lijken wel in een spoiler als link?
Waarom zou dat hier moeten..? als iemand dat wil zien zijn er 1001 manieren om ze te bekijken..
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:16:15 #3
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_142439588
quote:
3s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:09 schreef Re het volgende:

[..]

volgens de amerikaanse autoriteiten wel ja
Waarom komen die hier eigenlijk in tussen. Een Maleisisch vliegtuig opgestegen in Nederland en neergeschoten in Oekrane ... De VS heeft daar niks bij te zoeken ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
pi_142439589
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:13 schreef Ratsnest89 het volgende:
Mogen foto';s van lijken wel in een spoiler als link?
Ja dat mag.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:16:21 #5
361851 Idanue
Polite as Fuck
pi_142439593
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:13 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Beetje vreemd dat de Amerikanen dat vliegtuig niet tegen gehouden hebben als ze wisten dat die BUK systemen daar gewoon vrij rondrijden.
Als ze dat hadden gedaan dan had iedereen weer met zijn vingertje staan wijzen waar ze zich wel niet mee bemoeien.
Doen ze niets dan heb je weer mensen die achteraf weer gaan zeuren waarom ze niets doen.
pi_142439595
De Oekraense veiligheidsdienst SBU zoekt naar de namen van drie personen die het luchtafweergeschut hebben bemand waarmee mogelijk vlucht MH17 uit de lucht werd gehaald . Het hoofd van de SBU, Valentin Nalivajtsjenko, spreekt van "Russische troepen", meldde persbureau Interfax-Ukraine vrijdag. (ANP)

Nalivajtsjenko wil de namen van de mannen die "de trekker hebben overgehaald" waarmee een raket werd afgeschoten op de Boeing 777 van Malaysia Airlines. Hij zegt dat het belangrijk is de namen te achterhalen via onder meer hoorzittingen van de Verenigde Naties en OVSE.
pi_142439597
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:14 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

Ze houden die shit in de regio daar goed in de gaten. Ze kunnen zien of er raketten worden afgevuurd omdat die een spoor achterlaten dat ze met satellieten kunnen zien. Daarom kwamen ze met die verklaring dat het 100% zeker een raket vanaf de grond is geweest.
Net als die verklaring over die 25 omgekomen Amerikanen?
TARDIS. † 22-7-2015 *22-1-2016
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:16:44 #8
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_142439607
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef superniger het volgende:

[..]

Ja dat mag.
Nee.. zie topicpointer
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:16:54 #9
321876 Cherna
Fuck the System
pi_142439614
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Waarom komen die hier eigenlijk in tussen. Een Maleisisch vliegtuig opgestegen in Nederland en neergeschoten in Oekrane ... De VS heeft daar niks bij te zoeken ...
VS burgers aan boord.
krik, krak, sjiemela, sjiemela, sjiemela
krik, krak, sjiemela, sjiemela
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:16:56 #10
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_142439617
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef superniger het volgende:

[..]

Ja dat mag.
Welk deel van "geen foto's van lijken" snap je niet?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_142439621
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:10 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Ik vind dat toch altijd weer knap van die Amerikanen dat ze dat soort shit gewoon weten.
pi_142439626
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:13 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Onzin, je moet burgerslachtoffers voorkomen zelfs als het een vergissing was is het opzettelijk afvuren van deze raket al fout.

[..]

Is dat de definitie van moord? Nee he? :W
pi_142439632
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:14 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

Ze houden die shit in de regio daar goed in de gaten. Ze kunnen zien of er raketten worden afgevuurd omdat die een spoor achterlaten dat ze met satellieten kunnen zien. Daarom kwamen ze met die verklaring dat het 100% zeker een raket vanaf de grond is geweest.
Die sporen kun je ook op foto's en films zien. Heb je geen Amerikanen voor nodig.
pi_142439634
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Nee.. zie topicpointer
Jawel, lijken foto's mogen in een link onder een spoiler. Dat zei yvonne gister.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_142439636
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:14 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Wat begrijp je niet aan 'geen foto's van lijken'.

Als in GEEN. Niet. Gewoon niet.
In een spoiler was dat geen probleem gisterenavond.
pi_142439642
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef DonJames het volgende:

[..]

Is dat de definitie van moord? Nee he? :W
Doodslag eerder idd.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:17:40 #17
54408 Parzival
Where it happens
pi_142439644
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef DonJames het volgende:

[..]

Is dat de definitie van moord? Nee he? :W
wel van minimaal doodslag
Any previously enabled store events for this user, including notifications to other users, may fail to fire
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:17:51 #18
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_142439648
quote:
18s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef Perrin het volgende:

[..]

Welk deel van "geen foto's van lijken" snap je niet?
quote:
Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Overruled door Yvonne. Case dismissed.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:18:10 #19
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_142439656
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef Parzival het volgende:

[..]

wel van minimaal doodslag
Iets van 298 keer.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
  PR/Manusje van alles vrijdag 18 juli 2014 @ 13:18:17 #20
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_142439661
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Net als die verklaring over die 25 omgekomen Amerikanen?
Tja, als ze pas een dag later komen met het uiteindelijke aantal terwijl dat gewoon 100% vaststaat en bekend is wie er aan boord waren. Het waren er eerst 25, toen tegen de 70 toen 150 en nu 170. 8)7
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_142439664
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef Dven het volgende:

[..]

[..]

Overruled door Yvonne. Case dismissed.
Dat laatste zinnetje is weggelaten in de topicpointer :r.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:18:23 #22
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_142439665
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef superniger het volgende:

[..]

Jawel, lijken foto's mogen in een link onder een spoiler. Dat zei yvonne gister.
Nee zie topicpointer...

Shit is aangepast enzo.. het staat er toch helder en duidelijk?
Het word ook nog gemeld door een mod...

How hard can it be?
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_142439667
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Die sporen kun je ook op foto's zien. Heb je geen Amerikanen voor nodig.
Je realiseert je toch wel dat die drie strepen op die foto in een perfecte lijn naar beneden lopen en niet in een diagonale lijn omhoog?
TARDIS. † 22-7-2015 *22-1-2016
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:18:31 #24
3292 Tweek
Koffie graag!
pi_142439671
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Die sporen kun je ook op foto's zien. Heb je geen Amerikanen voor nodig.
Want ultra violette sporen kan je zien op foto's?
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:18:32 #25
430139 Valerie.
C'est magnifique.
pi_142439672
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:14 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Wat begrijp je niet aan 'geen foto's van lijken'.

Als in GEEN. Niet. Gewoon niet.
Van Yvonne mocht het wel gisteren, staat ook nog in de OP. Geen idee wie de pointer heeft gezet.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:18:33 #26
8369 speknek
Another day another slay
pi_142439673
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef RVer het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Haha
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_142439676
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef Automatisch het volgende:
De Oekraense veiligheidsdienst SBU zoekt naar de namen van drie personen die het luchtafweergeschut hebben bemand waarmee mogelijk vlucht MH17 uit de lucht werd gehaald . Het hoofd van de SBU, Valentin Nalivajtsjenko, spreekt van "Russische troepen", meldde persbureau Interfax-Ukraine vrijdag. (ANP)

Nalivajtsjenko wil de namen van de mannen die "de trekker hebben overgehaald" waarmee een raket werd afgeschoten op de Boeing 777 van Malaysia Airlines. Hij zegt dat het belangrijk is de namen te achterhalen via onder meer hoorzittingen van de Verenigde Naties en OVSE.
Wat een circusvoorstelling :')
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:18:47 #28
262 Re
Kiss & Swallow
pi_142439680
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:16 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

Waarom komen die hier eigenlijk in tussen. Een Maleisisch vliegtuig opgestegen in Nederland en neergeschoten in Oekrane ... De VS heeft daar niks bij te zoeken ...
die houden echt wel elk conflictgebied onder surveillance natuurlijk
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
pi_142439685
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:18 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Nee zie topicpointer...

Shit is aangepast enzo.. het staat er toch helder en duidelijk?
Het word ook nog gemeld door een mod...

How hard can it be?
Hecht meer waarde aan de woorden van een FA dan die van een MOD.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_142439691
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Die sporen kun je ook op foto's en films zien. Heb je geen Amerikanen voor nodig.
Welke films en foto's?
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:19:11 #31
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_142439692
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef Roceco het volgende:

[..]

Doodslag eerder idd.
Collateral damage.
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
pi_142439697
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef Parzival het volgende:

[..]

wel van minimaal doodslag
Helemaal mee eens. Maar geen moord, en daar had ik het over. Ik praat dus geen "onzin", sommige users kunnen gewoon niet lezen.
pi_142439706
Meen gister ook gelezen te hebben dat linkjes in spoilers wel miochten. Maargoed.
  PR/Manusje van alles vrijdag 18 juli 2014 @ 13:19:28 #34
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_142439708
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Die sporen kun je ook op foto's en films zien. Heb je geen Amerikanen voor nodig.
De echtheid van filmpjes en foto's valt nog te betwisten.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:19:46 #35
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_142439719
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:18 schreef superniger het volgende:

[..]

Hecht meer waarde aan de woorden van een FA dan die van een MOD.
Ik hecht meer waarde aan een topicpointer die NA die tijd is aangepast...
Maar dit kun je beter in feedback doen
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_142439740
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:18 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Je realiseert je toch wel dat die drie strepen op die foto in een perfecte lijn naar beneden lopen en niet in een diagonale lijn omhoog?
Volgens mij waren het diagonale rooksporen.
pi_142439741
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:19 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
Collateral damage
Als ze overduidelijk op militaire vliegtuigen mikten, misschien wel.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:20:30 #38
399258 n0sferat2
houdt van vijgen
pi_142439743
Voordat je reageert
Op donderdag 17 juli 2014 18:29 schreef yvonne het volgende: Geen persoonsgegeven, je blurt maar Geen foto's van lijken Commentaar in feedback.

Doe maar gewoon niet dus. :')
Waar geen menselijkheid heerst, is het aan u om te streven naar humaniteit.
pi_142439744
quote:
0s.gif Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Op donderdag 17 juli 2014 18:29 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar
Geen foto's van lijken


Meenemen in de OP.
Hm, dan is die post dus alsnog gewijzigd/aangepast of later vermeld
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:20:33 #40
430139 Valerie.
C'est magnifique.
pi_142439746
Er is doelbewust een raket afgevuurd, wat mij betreft valt dat gewoon onder moord :') Dat ze de moord op iemand anders hadden willen plegen ga je ook niet bewijzen als ze blijven ontkennen, soit. Moord.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:20:34 #41
8369 speknek
Another day another slay
pi_142439750
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:18 schreef doge het volgende:

[..]

Wat een circusvoorstelling :')
Jij hebt liever dat we er geen ruchtbaarheid meer aangeven of niet?
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:21:00 #42
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_142439755
NWS / [NWS FeedBack]

[ Bericht 78% gewijzigd door paddy op 18-07-2014 13:22:50 ]
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_142439758
quote:
14s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:19 schreef Snowballed het volgende:

[..]

Ik hecht meer waarde aan een topicpointer die NA die tijd is aangepast...
Maar dit kun je beter in feedback doen
18:48 vs 18:29
pi_142439765
quote:
17s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:20 schreef Valerie. het volgende:
Er is doelbewust een raket afgevuurd, wat mij betreft valt dat gewoon onder moord :') Dat ze de moord op iemand anders hadden willen plegen ga je ook niet bewijzen als ze blijven ontkennen, soit. Moord.
Een aanval op vijandelijke militairen is geen moord.
pi_142439772
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:20 schreef Loekie1 het volgende:

[..]

Volgens mij waren het diagonale rooksporen.
Je doet wel erg harde uitspraken dan, op basis van 'volgens mij'.
TARDIS. † 22-7-2015 *22-1-2016
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:21:38 #46
250282 fluitbekzeenaald2.0
Oi u luzi chervona kalyna
pi_142439780
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:20 schreef Roceco het volgende:

[..]

Als ze overduidelijk op militaire vliegtuigen mikten, misschien wel.
Er wordt toch beweerd dat het een vergissing was?
Fluitbekzeenaalden zijn verwant aan de zeenaalden, de zeepaardjes en de trompetzeenaalden.
Van die laatste groep onderscheiden ze zich door de draadvormige verlenging van de middelste staartvinstralen (die bij de trompetzeenaalden ontbreken).
  Redactie Frontpage vrijdag 18 juli 2014 @ 13:21:50 #47
145738 superworm
is erbij
pi_142439789
Gaat die stupide discussie over lijken vs. geen lijken nou nog stds door? Geen wonder dat er al 34 delen zijn... :N
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:22:09 #48
379300 Snowballed
Dans omdat het kan
pi_142439804
Kan dat gelul over wel/geen lijken in feedback?

Dank u
One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
pi_142439805
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:21 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:

[..]

Er wordt toch beweerd dat het een vergissing was?
Yep.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:22:13 #50
430139 Valerie.
C'est magnifique.
pi_142439809
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:21 schreef Roceco het volgende:

[..]

Een aanval op vijandelijke militairen is geen moord.
Okay, maar dan is dit toch gewoon ook een oorlogsmisdaad?
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_142439819
Het telefoongesprek dat door Oekraine als bewijs werd geleverd dat Rusland erachter zit is door Oekraine zelf gemaakt:

http://gmorder.livejournal.com/1113736.html
pi_142439826
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef Ticootje het volgende:
Waarom wilt iedereen de lijken zien? Lekker beetje verkoolde lichaamsonderdelen en uit elkaar gereten delen bekijken. :') wordt het dan pas werkelijkheid ofzo?
Omdat het nieuws is.
pi_142439836
Vraag me serieus af of het ook ala final destination is gebeurd? Gat in romp, stoelen naar buiten geblazen met passagiers erop?
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:22:58 #54
430139 Valerie.
C'est magnifique.
pi_142439840
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:21 schreef superworm het volgende:
Gaat die stupide discussie over lijken vs. geen lijken nou nog stds door? Geen wonder dat er al 34 delen zijn... :N
Naw, begon net even omdat het volgens de OP wel mocht maar volgens de pointer niet ):O
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_142439841
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef Cracka-ass het volgende:

[..]

Omdat het nieuws is.
En het draagt bij aan de objectieve beschouwing van het nieuws.
pi_142439849
Het plaatsen van lijkenfoto's achter een spoiler mocht gisteravond even ja.

Toen konden er een aantal niet mee omgaan en toen mocht het helemaal niet meer.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:23:23 #57
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_142439855
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:21 schreef superworm het volgende:
Gaat die stupide discussie over lijken vs. geen lijken nou nog stds door? Geen wonder dat er al 34 delen zijn... :N
Die discussie is er alleen maar omdat de mods en FA's geen eenduidige mening kunnen vormen. Zelfs niet na 20 uur.
Ten percent faster with a sturdier frame
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:23:23 #58
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_142439856
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef Cherna het volgende:

[..]

Terecht, het is ook bizar. Je snapt dat het net voor iedereen toegankelijk is daarmee ook bekenden van overledenen.
Lekker boeiend. Ze staan toch al online, waarom dan niet delen :')
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_142439861
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef Valerie. het volgende:

[..]

Okay, maar dan is dit toch gewoon ook een oorlogsmisdaad?
Oorlogsmisdaad is als ze bewust de trekker hebben overgehaald, wetende dat dit een passagiersvliegtuig was.
Als het klopt dat ze op een ander vliegtuig hadden willen schieten... Tja, ik weet ook niet hoe je dat moet defineren.
pi_142439862
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:23 schreef Specularium het volgende:
Toen konden er een aantal niet mee omgaan en toen mocht het helemaal niet meer.
Gevoelige huismoeders die op alles klikken wat ze tegenkomen.
pi_142439866
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:17 schreef DonJames het volgende:

[..]

Is dat de definitie van moord? Nee he? :W
Jawel hoor volgens internationaal oorlogsrecht wel. Als hier een rechtszaak van komt (kans is klein) wordt het gewoon moord op deze passagiers, met het afschieten van de raket heeft men doelbewust het risico genomen een burgervliegtuig te raken met de dood van de passagiers tot gevolg. Men heeft de raket met voorbedachte rade afgeschoten op het doel, dat het doel een burgervliegtuig was doet daar niets aan af.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:23:44 #62
430139 Valerie.
C'est magnifique.
pi_142439870
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef TC03 het volgende:

[..]

In die topicpointer, geschreven door Yvonne, staat van niet. Mongol.

[..]

Waarom mag ik ze niet hier zien? Waarom krampachtig een verbod uitoefenen op hetgeen waar overduidelijk 'vraag' naar is? Die foto's, hoe luguber ook, tonen de werkelijkheid aan. En de werkelijkheid is relevant.
Die is aangepast. Daar stond nog achter dat het in spoilers mocht.
I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
pi_142439871
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef superniger het volgende:

[..]

Dit gezeik krijg je niet als de modjes gewoon weten wat de regels zijn. Zo moeilijk is het allemaal niet.
Jij moet niet doen alsof je de mod hier bent met je zelfverzonnen regels.
  Redactie Frontpage vrijdag 18 juli 2014 @ 13:23:47 #64
145738 superworm
is erbij
pi_142439873
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:23 schreef Specularium het volgende:
Het plaatsen van lijkenfoto's achter een spoiler mocht gisteravond even ja.

Toen konden er een aantal niet mee omgaan en toen mocht het helemaal niet meer.
Idd. Posts als 'geen babylijk!!' en dan in de spoiler een geplette baby. Dan liever niet.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:23:53 #65
54408 Parzival
Where it happens
pi_142439875
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef Ratsnest89 het volgende:
Vraag me serieus af of het ook ala final destination is gebeurd? Gat in romp, stoelen naar buiten geblazen met passagiers erop?
waarscijnlijk wel.. er is relatief weinig brandschade.. en een groot debris field.. dus complete separation of parts in de lucht
Any previously enabled store events for this user, including notifications to other users, may fail to fire
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:23:58 #66
430548 homme7
vrijheid is niet gebonden zijn
pi_142439880
http://www.telegraaf.nl/b(...)zen_onbekend___.html

quote:
vr 18 jul 2014, 12:34
'Locatie zwarte dozen onbekend'
KIEV -
De Oekraense autoriteiten hebben geen officile informatie over de locatie van de zwarte dozen van de neergestorte Boeing 777. Dat verklaarde een woordvoerder van de Oekraense Nationale Veiligheidsraad vrijdag tegenover het Oekraense persbureau Interfax-Ukraine.

Vrijdag werd de tweede zwarte doos gevonden op de rampplek, meldden getuigen aan persbureau Reuters. De eerste zwarte doos werd donderdag al door rebellen gevonden.
Oekrane vreest dat de separatisten de zwarte dozen willen vernietigen, al dan niet op Russisch grondgebied
.
pi_142439886
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:23 schreef Specularium het volgende:
Het plaatsen van lijkenfoto's achter een spoiler mocht gisteravond even ja.

Toen konden er een aantal niet mee omgaan en toen mocht het helemaal niet meer.
Flauw. De goedwillende lijkenposters worden zo slachtoffer van dat kleine groepje kwaadwillende lijkenposters.
pi_142439887
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:23 schreef Roceco het volgende:

[..]

Oorlogsmisdaad is als ze bewust de trekker hebben overgehaald, wetende dat dit een passagiersvliegtuig was.
Als het klopt dat ze op een ander vliegtuig hadden willen schieten... Tja, ik weet ook niet hoe je dat moet defineren.
Oorlogsongelukje
pi_142439893
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef Bananamouse het volgende:
Het telefoongesprek dat door Oekraine als bewijs werd geleverd dat Rusland erachter zit is door Oekraine zelf gemaakt:

http://gmorder.livejournal.com/1113736.html
We zitten midden in een propagandaoorlog in dat gebied, natuurlijk verzinnen beide partijen van alles om de andere kant de schuld te geven. Succes met de waarheid vinden -O-
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  Moderator vrijdag 18 juli 2014 @ 13:24:25 #70
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_142439898
Ik snap ook niet waarom je die lijken wil zien :? Nieuws op zich niet heftig genoeg ofzo?
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_142439904
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef Bananamouse het volgende:
Het telefoongesprek dat door Oekraine als bewijs werd geleverd dat Rusland erachter zit is door Oekraine zelf gemaakt:

http://gmorder.livejournal.com/1113736.html
Die geheime dienst daar was ook wel verdacht snel ermee.
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:24:35 #72
399258 n0sferat2
houdt van vijgen
pi_142439909
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:22 schreef TC03 het volgende:

Waarom mag ik ze niet hier zien? Waarom krampachtig een verbod uitoefenen op hetgeen waar overduidelijk 'vraag' naar is? Die foto's, hoe luguber ook, tonen de werkelijkheid aan. En de werkelijkheid is relevant.
Ik neem aan dat er ook genoeg zijn die het niet willen zien. Maar goed, aangezien er dus blijkbaar veel onduidelijkheid over is, moet er maar een admin duidelijkheid scheppen. Ik hoef die foto's in ieder geval niet te zien hier, sensatiezucht alom. :r
Waar geen menselijkheid heerst, is het aan u om te streven naar humaniteit.
pi_142439916
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:23 schreef Specularium het volgende:

[..]

Jij moet niet doen alsof je de mod hier bent met je zelfverzonnen regels.
Doe ik niet. In feedback postte yvonne dat lijkenfoto's onder een spoiler mag.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:24:50 #74
262 Re
Kiss & Swallow
pi_142439918
zou me niets verbazen als de zwarte dozen al ergens miraculeus zijn verdwenen :{
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  vrijdag 18 juli 2014 @ 13:24:57 #75
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_142439922
quote:
7s.gif Op vrijdag 18 juli 2014 13:23 schreef Valerie. het volgende:

[..]

Die is aangepast. Daar stond nog achter dat het in spoilers mocht.
Alsnog ben jij dom en ik niet. Groetjes.
Ten percent faster with a sturdier frame
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')