quote:154 Nederlanders omgekomen bij vliegramp in Oekrane
Een Maleisisch vliegtuig dat van Schiphol was vertrokken met 154 Nederlanders aan boord, is donderdag neergestort op Oekraens grondgebied. Alle passagiers zijn omgekomen. Het toestel is neergeschoten.
Het toestel van Malaysia Airlines, een Boeing 777 met zeker 280 passagiers en 15 bemanningsleden aan boord, was onderweg naar de Maleisische hoofdstad Kuala Lumpur.
Het toestel is neergeschoten, stelt de Amerikaanse vicepresident Joe Biden volgens Reuters. "Het was geen ongeluk, het is uit de lucht geschoten." Ook de Maleisische premier Najib Razak zegt dat.
Amerikaanse inlichtingendiensten bevestigden eerder dat het vliegtuig boven Oekrane met een luchtdoelraket is beschoten, meldt Wall Street Journal. De afkomst van de raket is onbekend.
De Oekraense regering meldde kort na de ramp al dat het toestel is neergeschoten door de pro-Russische separatisten in het oosten van het land, maar de rebellen ontkennen dat. Het vliegtuig kwam niet ver van de Oost-Oekraense stad Donetsk neer, vijftig kilometer van de grens met Rusland. In die regio wordt de afgelopen weken dagelijks gevochten tussen het Oekraense leger en pro-Russische separatisten.
Noodnummers
De vlucht werd uitgevoerd door Malaysia Airlines en KLM, met vluchtnummers respectievelijk MH17 en KL4103. KLM kan tegenover NU.nl niets bevestigen. Schiphol vangt familieleden van de omgekomen passagiers op.
Het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft een noodnummer geopend voor nabestaanden: 0703487770. Ook Malaysia Airlines heeft een informatienummer geopend voor familieleden van slachtoffers: 00 6037 8841234.
Rutte
Volgens premier Mark Rutte gaat het "mogelijk om een van de allerergste luchtrampen uit de Nederlandse geschiedenis".
Hij keerde donderdag onmiddellijk terug van zijn vakantie en landde rond 21.45 uur op Schiphol. Daarna sprak hij de pers toe: "Deze zomerse dag eindigt in alle opzichten gitzwart. Het dramatische nieuws van vandaag is nauwelijks te bevatten. Ik ben geschokt, ik ben er echt kapot van. Heel Nederland is in diepe rouw. Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden."
Rutte stelt dat het nu belangrijk is dat er duidelijkheid komt over de oorzaak. De premier gaat naar het crisiscentrum in Den Haag.
Reisorganisaties
Meerdere reisorganisaties hebben bevestigd dat er Nederlanders aan boord waren. Zo hadden 22 passagiers geboekt via D-Reizen. Ook via ANWB Reizen zouden vijftien of zestien personen aan boord zijn gestapt. Het gaat om mensen die geboekt hebben bij Fox Reizen en SNP, dat valt onder ANWB Reizen.
Touroperator WTC.nl gaat uit van tussen de twintig en dertig "Nederlands-sprekenden" die via de site een plaats in het vliegtuig hebben geboekt. Ook reiswebsite ATP.nl stelt dat er vier Nederlanders tickets hadden geboekt voor de vlucht.
Minister Ivo Opstelten (Justitie) verklaarde rond 20.15 uur dat er "veel Nederlanders" onder de slachtoffers zijn. Als alle getallen die de touroperators en ticketservices hebben opgegeven kloppen, zou het gaan om tientallen Nederlanders.
Lichamen
De eerste lichamen van de slachtoffers van de vliegtuigcrash in Oekrane zijn geborgen. Een woordvoerder van het Oekraense ministerie van Rampenbestrijding stelt dat zeker honderd lichamen op de rampplek zijn gezien. Lichaamsdelen liggen tot op 15 kilometer van de rampplek.
Het toestel lijkt al voor de crash in tween te zijn gebroken. De brokstukken zijn verspreid over een groot gebied.
Pro-Russische separatisten maakten rond 20.30 uur (Nederlandse tijd) bekend dat ze de zwarte doos tussen de wrakstukken hebben gevonden. Eerder verklaarden ze de zwarte doos over te zullen dragen aan Moskou.
Malaysia Airlines erkent dat het het contact met vlucht MH17 rond 15.15 uur (Nederlandse tijd) is verbroken.
Telefoongesprek
Separatisten zouden vlak na het ongeluk hebben gebeld met een inlichtingenmedewerker uit Rusland. Uit een transcript van het gesprek blijkt dat de separatisten per abuis het vliegtuig hebben neergeschoten. "Het is 100 procent zeker een passagiersvliegtuig", zei een van de separatisten geschrokken.
Als het echt een gesprek was tussen de separatisten en Rusland, dan is duidelijk dat de separatisten het vliegtuig hadden aangezien voor een militair toestel. Op het moment dat de Rus Geranin naar aangetroffen wapens vraagt, reageert Bezler met: "Die zijn er niet. Er zijn civiele items, medische spullen, handdoeken, toiletpapier.
quote:Mogelijk verkeerd toestel geraakt"
Een militaire leider van de separatisten heeft in een tweet met trots verklaard dat de separatisten een Oekraens legervliegtuig uit de lucht hebben geschoten rond de plaats waar de Boeing is gecrasht. NOS-correspondent David-Jan Godfroid meldt dat.
Het bericht werd rond het tijdstip dat het Maleisische vliegtuig van de radar verdween getwitterd.
twitter:ReutersWorld twitterde op donderdag 17-07-2014 om 22:53:11#BREAKING: Putin says airplane disaster would not have happened if Kiev had not renewed military operation against rebels in east Ukraine reageer retweet
Slachtoffersquote:Londen wil spoedzitting V-raad om vliegtuigcrash
De Britse regering heeft een spoedzitting aangevraagd bij de Veiligheidsraad bij de Verenigde Naties over de vliegtuigcrash in Oekrane. Dat meldden Amerikaanse media.
Inmiddels is bekend dat de veiligheidsraad vrijdagavond in spoed bijeen zal komen
Dit is wat we nu weten over vlucht MH17:quote:Op donderdag 17 juli 2014 18:42 schreef yvonne het volgende:
Geen persoonsgegeven, je blurt maar - Geen foto's van lijken
Commentaar in feedback.
Lijken kun je fijn achter een spoiler of via een linkje doen, doei.
Wat een hysteriequote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:35 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Die komen nog, het is alleen de vraag waar als 1e
Intercepted audio of Ukraine Separatistsquote:Voorlopig is het nog onduidelijk wat er precies is gebeurd, maar de Amerikaanse inlichtingendiensten gaan ervan uit dat het toestel is getroffen door een luchtdoelraket. Sinds gisteren circuleren op internet al geluidsopnames van telefoongesprekken tussen pro-Russische separatistenleiders, waarin ze toegeven dat ze de MH17 hebben neergehaald. Die gesprekken zouden zijn afgeluisterd door de Oekraense geheime dienst.
The New York Times heeft de gesprekken nu in een heldere video gezet. Maar let op: de authenticiteit van de gesprekken is nog niet geverifieerd.
Zo staat het er ook... Alsof het neerstorten begon vanaf Schiphol.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:37 schreef Halcon het volgende:
De TT is wel raar... het lijkt zo alsof die BUK op Schiphol stond.
Nee, mensen die denken dat, omdat er Nederlanders in het vliegtuig zitten, er wel even een oorlog wordt verklaardquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ooit komen ze wel weer, maar niet nu vanwege dit.
Die komma denk je er maar tussen dan.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:37 schreef Halcon het volgende:
De TT is wel raar... het lijkt zo alsof die BUK op Schiphol stond.
Liever nu om de levens van wat mede-landers, dan om debiel religieus gekibbel oid.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:38 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ooit komen ze wel weer, maar niet nu vanwege dit.
Ja, precies. Merkwaardige TT dus.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:39 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Zo staat het er ook... Alsof het neerstorten begon vanaf Schiphol.
Er passen er 300 in.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:41 schreef Ajacied422 het volgende:
Kan het beter worden
[Vliegcrash MH17 Oekrane #29] Nu al zo'n 298 slachtoffers
Wie biedt beter.
[...] Wie is de schuldige?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:41 schreef Ajacied422 het volgende:
Kan het beter worden
[Vliegcrash MH17 Oekrane #29] Nu al zo'n 298 slachtoffers
Wie biedt beter.
298 is het aantal mensen dat in het vliegtuig zat. Het waren er officieel 300 dacht ik, maar er waren er 2 omgeboekt.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:41 schreef Ajacied422 het volgende:
Kan het beter worden
[Vliegcrash MH17 Oekrane #29] Nu al zo'n 298 slachtoffers
Wie biedt beter.
Klinkt miss alsof het een spelletje is met zo een titelquote:
Een topicreport, niets bijzonders. Kan je je klachten duidelijk maken of als er storende dingen zijn mbt users.quote:
Helemaal mee eens. In dat vliegtuig van Korean Air zaten ook nog eens de nodige Amerikanen, congresleden zelfs.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:39 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Nee, mensen die denken dat, omdat er Nederlanders in het vliegtuig zitten, er wel even een oorlog wordt verklaard
Er is ooit een Koreaans vliegtuig uit de lucht geschoten, zonder gevolgen. En ook een Iraans vliegtuig, geloof ik. Daar zijn ook geen oorlogen van gekomen. Dit is ook een incident en het waait wel weer over, hoe tragisch ook.
Op elke vlucht zitten er wel aantal vage gevallen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:44 schreef Infection het volgende:
[..]
298 is het aantal mensen dat in het vliegtuig zat. Het waren er officieel 300 dacht ik, maar er waren er 2 omgeboekt.
In het jaar 2014quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:46 schreef Revolution-NL het volgende:
Vlucht 17, een Boeing 777, Neergeschoten op 17-7, 17 jaar in dienst, 1ste vlucht 17-7 1997.
Wat wil je gaan doen? De in NL door de VS opgeslagen kernwapens jatten en op Moskou flikkeren?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:40 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Liever nu om de levens van wat mede-landers, dan om debiel religieus gekibbel oid.
Dat vind ik ook, geef die mensen toch privacy.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Is die voorpagina van de AD niet een beetje asociaal?
Het lijkt me wel dat elk persoon op de vlucht geregistreerd staat.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:46 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Op elke vlucht zitten er wel aantal vage gevallen.
Riool journalistiekquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:47 schreef Jano9 het volgende:
[..]
Dat vind ik ook, geef die mensen toch privacy.
Sowieso al voorbarig om vinger naar Rusland te wijzen. Te makkelijk gewoon.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:46 schreef Halcon het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. In dat vliegtuig van Korean Air zaten ook nog eens de nodige Amerikanen, congresleden zelfs.
Het Oekraense leger heeft ook eens een Russisch vliegtuig uit de lucht geschoten.
Met 283 passagiers en 15 bemanningsleden: 2+8+3-1-5 = 7quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:46 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
In het jaar 2014
2+0+1+4 = 7
Inderdaad, lijkenpikkerij ten top.quote:
Ach gut dat was nog niemand opgevallen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:46 schreef Revolution-NL het volgende:
Vlucht 17, een Boeing 777, Neergeschoten op 17-7, 17 jaar in dienst, 1ste vlucht 17-7 1997.
Als dit je direct opvalt ben je een redelijke zolderkamer autist.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:50 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ach gut dat was nog niemand opgevallen.
Eens. Eerst maar eens uitzoeken wie er nu precies schoot en waarom.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:49 schreef wise het volgende:
[..]
Sowieso al voorbarig om vinger naar Rusland te wijzen. Te makkelijk gewoon.
Ik zeg liever dan, niet 'lijkt me het beste idee.'quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:47 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wat wil je gaan doen? De in NL door de VS opgeslagen kernwapens jatten en op Moskou flikkeren?
De vraag is alleen of het ook echt degene is die op het paspoort staat.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:47 schreef Infection het volgende:
[..]
Het lijkt me wel dat elk persoon op de vlucht geregistreerd staat.
Dit... Zoveel redenen dat dit niet gaat gebeuren.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:39 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Nee, mensen die denken dat, omdat er Nederlanders in het vliegtuig zitten, er wel even een oorlog wordt verklaard
Er is ooit een Koreaans vliegtuig uit de lucht geschoten, zonder gevolgen. En ook een Iraans vliegtuig, geloof ik. Daar zijn ook geen oorlogen van gekomen. Dit is ook een incident en het waait wel weer over, hoe tragisch ook.
Ditquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:54 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Stop alsjeblieft met dat zielige zoeken naar getal 7... Ga maar lekker naar Astro tv kijken ofzo
Volgens Maarten van Rossem moet in plaats van dat programma de zender op zwart.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:54 schreef Donnie-Brasco het volgende:
Stop alsjeblieft met dat zielige zoeken naar getal 7... Ga maar lekker naar Astro tv kijken ofzo
boel 7 hequote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:46 schreef Revolution-NL het volgende:
Vlucht 17, een Boeing 777, Neergeschoten op 17-7, 17 jaar in dienst, 1ste vlucht 17-7 1997.
Goh, zelf van rossem kan dus wel een goed idee krijgen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Volgens Maarten van Rossem moet in plaats van dat programma de zender op zwart.
Dat zijn dezelfde gasten als die in MH370 zaten met die kennis van die patenten. Denk ik.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:56 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is er nou al bekend gemaakt waarom de nationaliteiten van 47 slachtoffers nog niet bekend is?
Je checkt in (online of balie), je gaat door douane, visitatie, bourdingcontrole bij de gate, telling en controle aan boord voor vertrek..... hoe in godsnaam moet je nog dingen onderzoeken dan?
Ben niet in de stemming voor grapjes en daar is dit topic ook zeker niet de juiste plaats voorquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat zijn dezelfde gasten als die in MH370 zaten met die kennis van die patenten. Denk ik.
Sorry.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:57 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Ben niet in de stemming voor grapjes en daar is dit topic ook zeker niet de juiste plaats voor
Geef hem eens ongelijkquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:54 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Volgens Maarten van Rossem moet in plaats van dat programma de zender op zwart.
De eerste, inderdaad. De tweede zwarte doos was nog niets over bekend.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:58 schreef Infection het volgende:
Ik lees net dat de tweede zwarte doos gevonden is door Oekraense veiligheidsdiensten. Was het niet zo dat de separatisten ervandoor gingen met de zwarte dozen?
Ja.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:58 schreef Infection het volgende:
Ik lees net dat de tweede zwarte doos gevonden is door Oekraense veiligheidsdiensten. Was het niet zo dat de separatisten ervandoor gingen met de zwarte dozen?
Die hebben hem gevonden en beloofd (geloof in video conference call) hem af te geven aan de onderzoekers wanneer die aanwezig waren.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:58 schreef Infection het volgende:
Ik lees net dat de tweede zwarte doos gevonden is door Oekraense veiligheidsdiensten. Was het niet zo dat de separatisten ervandoor gingen met de zwarte dozen?
Je heb er 2. Een flight data recorder en een cockpit voice recorder.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:58 schreef Infection het volgende:
Ik lees net dat de tweede zwarte doos gevonden is door Oekraense veiligheidsdiensten. Was het niet zo dat de separatisten ervandoor gingen met de zwarte dozen?
Volgens mij wilde ze die enkel en alleen overhandigen aan de Russen en niet het onderzoeksteam, Maleisie of Nederland of Oekranequote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:58 schreef Infection het volgende:
Ik lees net dat de tweede zwarte doos gevonden is door Oekraense veiligheidsdiensten. Was het niet zo dat de separatisten ervandoor gingen met de zwarte dozen?
Dat zijn die Amerikanen, alleen is Obama nog aan het zoeken naar een manier om buiten schot te blijven en niet betrokken te raken bij het conflict omdat het wel eens warm kan worden in die regio. Gok ik.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat zijn dezelfde gasten als die in MH370 zaten met die kennis van die patenten. Denk ik.
Propaganda slikken we als zoete koek.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Intercepted audio of Ukraine Separatists
Of een combinatie.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:01 schreef Loekie1 het volgende:
f men heeft de - waanzin van de - separatisten onderschat, f het was een geldkwestie om deze regio niet als te onveilig om over te vliegen te beschouwen.
Baggerbladen als het AD en de Televaag, dus.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:00 schreef bijdehand het volgende:
De voorpagina van het ADWie gaat er nou nabestaanden fotograferen en zo publiceren?
Of een ongeluk.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:01 schreef Loekie1 het volgende:
f men heeft de - waanzin van de - separatisten onderschat, f het was een geldkwestie om deze regio niet als te onveilig om over te vliegen te beschouwen.
Shit. Sterkte man..quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:01 schreef Inaithnir het volgende:
Vanochtend te horen gekregen dat er kennissen van ons op die vlucht zaten. Het voelt even heel onwerkelijk nu...
Ergens een afbeelding van? Als het zo erg is als jij zegt, is daty wel heel erg. Heeft het AD wel een nieuw dieptep[unt bereiktquote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:00 schreef bijdehand het volgende:
De voorpagina van het ADWie gaat er nou nabestaanden fotograferen en zo publiceren?
Sterktequote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:01 schreef Inaithnir het volgende:
Vanochtend te horen gekregen dat er kennissen van ons op die vlucht zaten. Het voelt even heel onwerkelijk nu...
Open er een R&P topic over dan.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:01 schreef Inaithnir het volgende:
Vanochtend te horen gekregen dat er kennissen van ons op die vlucht zaten. Het voelt even heel onwerkelijk nu...
Hoezo ongeluk? Heb je dat filmpje gezien? Men heeft al kilometers van tevoren dit vliegtuig gezien en bewust besloten het te beschieten.quote:
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ergens een afbeelding van? Als het zo erg is als jij zegt, is daty wel heel erg. Heeft het AD wel een nieuw dieptep[unt bereikt
quote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Is die voorpagina van de AD niet een beetje asociaal?
Welk filmpje?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:03 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Hoezo ongeluk? Heb je dat filmpje gezien? Men heeft al kilometers van tevoren dit vliegtuig gezien en bewust besloten het te beschieten.
Als het ten onrechte aangezien is voor een ander vliegtuig kun je het ook bestempelen als een ongeluk, zeker in oorlogsgebied.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:03 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Hoezo ongeluk? Heb je dat filmpje gezien? Men heeft al kilometers van tevoren dit vliegtuig gezien en bewust besloten het te beschieten.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)kelijkheid-geworden/ Even naar beneden scrollen. Hoezo respectloosquote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:02 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ergens een afbeelding van? Als het zo erg is als jij zegt, is daty wel heel erg. Heeft het AD wel een nieuw dieptep[unt bereikt
Met die apparatuur maak je niet snel een vergissing.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:03 schreef Intrepidity het volgende:
[..]
Als het ten onrechte aangezien is voor een ander vliegtuig kun je het ook bestempelen als een ongeluk, zeker in oorlogsgebied.
http://krant.ad.nl/quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:02 schreef timmmmm het volgende:
Ergens een afbeelding van? Als het zo erg is als jij zegt, is daty wel heel erg. Heeft het AD wel een nieuw dieptep[unt bereikt
Sterkte!quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:01 schreef Inaithnir het volgende:
Vanochtend te horen gekregen dat er kennissen van ons op die vlucht zaten. Het voelt even heel onwerkelijk nu...
Ja en nee... Er is bewust op geschoten, maar echter is het systeem gebruikt door mensen die incompetent zijn om er mee om te gaan. Die hebben gewoon een vliegtuig op de radar gezien en gedacht dat het om een Oekraense militair vliegtuig ging i.p.v. burgerluchtvaart.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:04 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Met die apparatuur maak je niet snel een vergissing.
Hoe weet je dat? Het is oude russische zooi, hoe kan jij nu claimen dat je niet makkelijk een vergissing maakt? Was degenie die het bediende volledig opgeleid?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:04 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Met die apparatuur maak je niet snel een vergissing.
Jij bent sowieso geen nieuws.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:06 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Is het nieuws dat de vriend van mijn neef ook in dat vliegtuig zat?
Indien het vliegtuig is neergehaald met het Buk M1 AA systeem, dan schijnt daar wel degelijk snel een vergissing mee gemaakt te zijn. Schijnt gokken te zijn waar je op schiet, heb ik gelezen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:04 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Met die apparatuur maak je niet snel een vergissing.
En wat is daar het motief voor dan?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:03 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Hoezo ongeluk? Heb je dat filmpje gezien? Men heeft al kilometers van tevoren dit vliegtuig gezien en bewust besloten het te beschieten.
Berlijn zei gisteren op de NOS wat anders. Niet om rot te zijn, maar ik heb meer vertrouwen in zijn expertise als je het niet heel erg vindtquote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:04 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Met die apparatuur maak je niet snel een vergissing.
Wel dus als je niet de complete installatie hebt. Dat heeft die generaal uitgelegd op TV.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:04 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Met die apparatuur maak je niet snel een vergissing.
Precies.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:09 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wel dus als je niet de complete installatie hebt. Dat heeft die generaal uitgelegd op TV.
Die Amerikanen kunnen nu laten zien hoe goed hun raket opsporing satellieten werken.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
En wat is daar het motief voor dan?
Laat dat nu eerst maar eens fatsoenlijk uitgezocht worden.
ze schoten om een transportvliegtuig neer te halen dat is al bekendquote:Op vrijdag 18 juli 2014 08:51 schreef Halcon het volgende:
[..]
Eens. Eerst maar eens uitzoeken wie er nu precies schoot en waarom.
Terwijl daar dagelijks tientallen passagiersvliegtuigen vliegen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:07 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Ja en nee... Er is bewust op geschoten, maar echter is het systeem gebruikt door mensen die incompetent zijn om er mee om te gaan. Die hebben gewoon een vliegtuig op de radar gezien en gedacht dat het om een Oekraense militair vliegtuig ging i.p.v. burgerluchtvaart.
Ja hier ook. Ik ken er in ieder geval 4. Ben bang dat het alleen maar gaat oplopen.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 09:10 schreef Re het volgende:
108 AIDS wetenschappers, daar kunnen een aantal ex-collega's bijzitten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |