abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_151078103
quote:
7s.gif Op donderdag 26 maart 2015 21:49 schreef OMG het volgende:

[..]

Toch jammer dat het dan zo halfbakken is. Mag je officieel wel discrimineren op basis van seksuele geaardheid en gender identiteit, maar niet op basis van huidskleur. Dingen waar je niet voor kiest.

Ik zie namelijk weinig verschil tussen een christelijke bakker die geen taarten aan homo's wil verkopen omdat het tegen zijn christelijk geloof in gaat, of dat ik omdat ik geen taarten aan donkere mensen wil verkopen omdat dat tegen mijn geloof in gaat (want ik doe geen zaken met de duivel, bijvoorbeeld).
Oh dat ben ik helemaal met je eens hoor, het is allebei absoluut belachelijk. Er had al lang federale wetgeving tegen discriminatie op basis van seksuele geaardheid moeten zijn.
Maar juist omdat die er niet is, vind ik al die ophef over de RFRA erg overdreven. Die bakker kan ook zonder RFRA besluiten om geen taarten aan homo's te verkopen. Er verandert niet daadwerkelijk iets.
Zolang zo'n anti-discriminatie wet er niet is, en die bakker wilt zijn eigen bedrijf de grond in helpen vanwege z'n idiote overtuigingen... prima, laat maar gaan, opgeruimd staat netjes.
En zelfs een simpele municipal ordinance is genoeg om discriminatie op basis van seksuele geaardheid illegaal te maken. Verder gaat de RFRA natuurlijk over een stuk meer dan deze ene mogelijkheid die er door de media steeds uitgelicht wordt. Zie bijvoorbeeld de rol die de federale versie gespeeld heeft in rechtszaken over Obamacare.

Hier in Wyoming (toch wel een van de meest conservatieve staten die er is) heeft het Huis van Afgevaardigden pas geleden een anti-discrimination bill voor seksuele geaardheid onderuit gehaald. Als reactie daarop is een groep hier in de stad een campagne begonnen om het via een municipal ordinance in te voeren. In minder dan 2 weken hebben ze de handtekeningen van zo'n 95% van alle eigenaren van winkels/bedrijven in de stad verzameld, en die hebben allemaal een certificaat gekregen. En de lokale krant houdt precies bij welke winkels het allemaal hebben ondertekend. Werkt prima.
  zondag 29 maart 2015 @ 18:33:22 #227
377395 martijnde3de
Freedom is not free
pi_151163054


Republikeinen peilingen:

Bruin: Jeb bush
Paars: Scot Wallker
Oranje: Rand Paul
Rood: Ted Cruz
Donkergroen: Chris Christie
Geel: Mike Huckabee
Lichtgroen: Ben Carson

[ Bericht 2% gewijzigd door martijnde3de op 31-03-2015 00:26:28 ]
Government exists to protect us from each other. Where government has gone beyond its limits is in deciding to protect us from ourselves.
  maandag 30 maart 2015 @ 21:41:02 #228
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_151205769
quote:
0s.gif Op zondag 29 maart 2015 18:33 schreef martijnde3de het volgende:
[ afbeelding ]

Republikeinen

Bruin: Jeb bush
Paars: Scot Wallker
Oranje: Rand Paul
Rood: Ted Cruz
Donkergroen: Chris Christie
Geel: Mike Huckabee
Lichtgroen: Ben Carson
Wat moet dit plaatje voorstellen? Zijn dit peilingen? Enige context zou fijn zijn.
  dinsdag 31 maart 2015 @ 00:26:43 #229
377395 martijnde3de
Freedom is not free
pi_151211919
quote:
1s.gif Op maandag 30 maart 2015 21:41 schreef freako het volgende:

[..]

Wat moet dit plaatje voorstellen? Zijn dit peilingen? Enige context zou fijn zijn.
sorry zijn de peilingen
Government exists to protect us from each other. Where government has gone beyond its limits is in deciding to protect us from ourselves.
pi_151212057
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 maart 2015 00:26 schreef martijnde3de het volgende:

[..]

sorry zijn de peilingen
Ziet er eerlijk gezegd niet erg betrouwbaar uit... of het zijn geen recente peilingen.
Waar is Rubio? Waar is Graham?
pi_151212168
Peilt Graham niet rond de 1%? En Rubio zit in ieder geval ook in de single digits.
pi_151212242
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 maart 2015 00:39 schreef Gambetta het volgende:
Peilt Graham niet rond de 1%? En Rubio zit in ieder geval ook in de single digits.
Op nationaal niveau wel. Maar in South Carolina en Florida zijn ze beiden wel erg populair, wat op de kaart hierboven niet terug te zien is. En er is een goede kans dat dat Bush veel stemmen zal kosten in de primaries.

Gelukkig trouwens maar dat Graham geen enkele kans heeft... grootste oorlogshitser die er is.
pi_151212364
Graham kan blijkbaar ook in SC op weinig steun rekenen: http://www.politico.com/s(...)run-2016-115748.html, en hij moest vorig jaar niet voor niets vijf (!) Republikeinse primary challengers van zich afslaan :P

En wat betreft Florida denk ik dat dat toch veilig Bush-territorium is. Deze PPP (D) poll van vorige week geeft hem een redelijke voorsprong op Walker en Rubio: http://www.publicpolicypo(...)Release_FL_32415.pdf
pi_151212414
Hm hier in Wyoming is er blijkbaar tot nu toe maar één poll geweest... bijna 2 jaar geleden, in juli 2013. Daarop is (tenminste in het geval van WY) die kaart dus gebaseerd... geeft me niet echt vertrouwen in de betrouwbaarheid van de rest.
pi_151212433
Die kaart ziet er niet erg betrouwbaar uit, nee. En daarnaast zal het echte werk natuurlijk toch in Iowa en New Hampshire plaats moeten vinden.
pi_151212471
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 maart 2015 00:48 schreef Gambetta het volgende:
Graham kan blijkbaar ook in SC op weinig steun rekenen: http://www.politico.com/s(...)run-2016-115748.html, en hij moest vorig jaar niet voor niets vijf (!) Republikeinse primary challengers van zich afslaan :P

En wat betreft Florida denk ik dat dat toch veilig Bush-territorium is. Deze PPP (D) poll van vorige week geeft hem een redelijke voorsprong op Walker en Rubio: http://www.publicpolicypo(...)Release_FL_32415.pdf
Oh ze zullen de primaries ook in die staten waarschijnlijk niet winnen. Maar zoals ook in dat Politico artikel staat, bijna 45% van alle Republikeinse stemmers in SC vindt wel dat hij zich kandidaat moet stellen. En net zoals Bush is hij een 'establishment' kandidaat. Puur door het feit dat hij mee doet zal het percentage stemmen dat Bush krijgt dus een stuk omlaag gaan, waardoor het een stuk lastiger voor hem zal worden om de primary in SC te winnen. Hetzelfde geldt voor Bush/Rubio in Florida.
pi_151212570
Zeker, het begint vroeg druk te worden in het establishment kamp. Ben benieuwd wie daar na Christie het volgende slachtoffer wordt met betrekking tot het aantrekken van steun (en geld!). Waar Christie echter vooral het slachtoffer van Bush is geworden denk ik dat één van Rubio of Graham snel het onderspit zal moeten delven omdat ze allebei de national security kaart proberen te spelen (Graham gebruikt zijn positie op het Armed Services Committee, Rubio doet hetzelfde maar dan met het Foreign Relations Committee), en er denk ik niet genoeg ruimte is om die niche samen in te vullen.
pi_151212738
Ik heb het idee dat Graham vooral meedoet om zijn ongenoegen over het huidige buitenlandse beleid te kunnen uiten. Ik kan me niet voorstellen dat hij zelf verwacht om daadwerkelijk enige kans te hebben.
Vergelijkbaar met bijvoorbeeld Bernie Sanders die erover denkt om aan de Democratische kant mee te doen. Die weet ook echt wel dat hij 0,0 kans heeft, als zelf verklaarde socialist.

Rubio heeft het probleem dat er geen enkele groep binnen de Republikeinse partij is die hem echt als favoriet ziet. Hij is Senator geworden met een heleboel hulp van de Tea Party, maar die stemmers heeft hij ondertussen al lang verloren. Zelfs onder hispanics heeft hij geen voorsprong op Bush en Cruz.
pi_151212776
Ach, één ding is zeker, de Republikeinse nominatiestrijd moet in zijn ééntje in staat zijn genoeg vermaak op te leveren om het gebrek daaraan aan Democratische zijde op te vangen :P
pi_151212798
Oh dat zeker. Alleen daarom al is het goed dat Cruz meedoet, dat zal alle debatten een stuk interessanter maken.
pi_151212871
Ik las deze week dat Cruz zichzelf ironisch genoeg in antwoord op een vraag over klimaatverandering vergeleek met Galileo, dat belooft zeker veel goeds voor de debatten :D
  dinsdag 31 maart 2015 @ 11:39:17 #242
377395 martijnde3de
Freedom is not free
pi_151218534
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 maart 2015 00:51 schreef Royyy het volgende:
Hm hier in Wyoming is er blijkbaar tot nu toe maar één poll geweest... bijna 2 jaar geleden, in juli 2013. Daarop is (tenminste in het geval van WY) die kaart dus gebaseerd... geeft me niet echt vertrouwen in de betrouwbaarheid van de rest.
Bijna alle peilingen zijn 2015 op een paar na.

SC peiling ui 2015:

Jeb Bush19%
Scott Walker17%
Lindsey Graham12%
Mike Huckabee 10%,
Chris Christie 8%,
Rand Paul 6%,
Marco Rubio 6%,
Ted Cruz 2%,
Carly Fiorina 2%,
Rick Santorum 2%,
Undecided 16%

[ Bericht 17% gewijzigd door martijnde3de op 31-03-2015 11:48:36 ]
Government exists to protect us from each other. Where government has gone beyond its limits is in deciding to protect us from ourselves.
pi_151450709
Rand Paul stelt zich ook officieel kandidaat voor voor de verkiezingen van 2016

quote:
Republikein Rand Paul wil president VS worden

De Republikein Rand Paul gaat een gooi doen naar het Witte Huis. Hij liet dinsdag weten mee te willen doen aan de Amerikaanse presidentsverkiezingen volgend jaar.
Rand is de tweede Republikein die aankondigt de verkiezingen in te willen. Eerder liet Ted Cruz weten mee te willen doen.

Binnen de Republikeinen circuleren nog meer namen van leden die president van de VS willen worden, onder meer die van Jeb Bush, die in de voetsporen van zijn vader en broer wil treden.

Paul is sinds 2011 de senator van Kentucky. Het Tea Party-lid staat bekend als conservatief en is een tegenstander van abortus en het homohuwelijk. Zijn vader Ron Paul deed in 2012 nog een gooi naar het presidentschap.
pi_151456863
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 15:43 schreef L3gend het volgende:
Rand Paul stelt zich ook officieel kandidaat voor voor de verkiezingen van 2016

[..]

ter informatie

Waar staat Rand Paul op tien belangrijke onderwerpen?
pi_151457161
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  dinsdag 7 april 2015 @ 19:23:09 #246
442308 De_Kaas
Maak me gek
pi_151458241
Vind die Paul nog helemaal niet zo'n gekke kandidaat.
pi_151458539
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 19:23 schreef De_Kaas het volgende:
Vind die Paul nog helemaal niet zo'n gekke kandidaat.
Klopt, hele redelijk en bovenal een echte Amerikaanse kandidaat met respect voor de grondwet.
pi_151458701
Eerst heel erg voor het snijden in het budget van het Pentagon zijn, en er nu $190 miljard tegenaan gooien. :').

Geeft 'ie dan trouwens ook z'n zetel in de Senate op? Want volgens de grondwet van Kentucky mag 'ie niet op 2 plaatsen tegelijk voor iets verkiesbaar zijn, van wat ik begreep.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_151459144
quote:
Hmm, nogal tegenstrijdig sommige dingen. En duidelijk geen non-interventie -O- "arm the Kurds"...
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_151459235
Senior was consequenter.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')