En ik zit niet te wachten op al die persoonlijke aanvallen van jou op iedereen.quote:Op donderdag 31 juli 2014 23:58 schreef Elan het volgende:
Waarom moet jij je er altijd mee bemoeien als GGMM op iemand of een kwestie reageert in feedback Stijn?
Laat VBL-mods gewoon hun ding doen en zaken afhandelen je hoeft niet overal ongevraagd je mening over te geven of over elke kwestie een standpunt in te nemen.
Dan plaats je een TR of zet je het in feedback .quote:Op donderdag 31 juli 2014 23:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
En ik zit niet te wachten op al die persoonlijke aanvallen van jou op iedereen.
Dan zou ik niet bukken als ik jou was.quote:
wow je hoeft niet meteen zo gemeen te doenquote:Op vrijdag 1 augustus 2014 16:15 schreef Karina het volgende:
Als je zo doet dan wordt je nooit meer gefeliciteerd he? Genoeg feedback van je Tyron.
Topics van jou zijn nooit normaal.quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 20:41 schreef tong80 het volgende:
Was net een goed slotje GGMM. Was een normaal topic en ik begrijp sommige users niet.
quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 21:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Topics van jou zijn nooit normaal.
Ja, soms wordt het wel erg treurig idd.quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 20:41 schreef tong80 het volgende:
Was net een goed slotje GGMM. Was een normaal topic en ik begrijp sommige users niet.
Bemoei je met je eigen zaken.quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 21:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Topics van jou zijn nooit normaal.
Ja, lollig.quote:Op vrijdag 1 augustus 2014 21:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik geef slechts feedback, daar is dit topic voor.
Kan er zelf ook niet meer modden maar zal achter ff vragen of hij verplaatst kan worden.quote:Op zondag 3 augustus 2014 16:30 schreef Elfletterig het volgende:
Ik had willen reageren op een post in dit topic: WK / Canada wilt WK 2026 organiseren
Ik zie dat het WK-forum dicht is, dus reageren kan niet meer. Dat snap ik op zich, maar misschien is het handig om nog even door de recente topics van dat WK-forum te lopen. Dat wat relevant is, kan dan misschien naar VBL worden verplaatst?
Wat ik trouwens kwijt wilde, was hoe voetbal leeft in de VS:[ afbeelding ]twitter:wimdaniels twitterde op zondag 03-08-2014 om 16:19:45#Voetbal leeft in de VS. Ruim 100.000 toeschouwers bij de vriendschappelijke wedstrijd Manchester U - Real M. http://t.co/BG3X1Yk7MD reageer retweet
PS: Als het topic wordt verplaatst, verander dan SVP ook even dat afschuwelijke "wilt" in "wil".
Thanksquote:Op zondag 3 augustus 2014 16:32 schreef GGMM het volgende:
[..]
Kan er zelf ook niet meer modden maar zal achter ff vragen of hij verplaatst kan worden.
quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:13 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Een neger tegen je aangestoten?
quote:
quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:16 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Waar jij mijn pa's zaad altijd komt uitlikken?
quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:17 schreef WeertGeeIders het volgende:
[..]
Je pa's zaad? Hebben ze het je nog niet verteld?
Je vader is je vader helemaal niet![]()
[ afbeelding ]
quote:
Dan blijf je toch lekker weg? Stuk mongool.quote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:20 schreef Shreyas het volgende:
Ik volg het Livetopic Eredivisie niet om deze onzin te lezen.
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Nee, ga je puberale scheldpartijtjes elders voeren of gewoon via DMquote:Op vrijdag 8 augustus 2014 21:22 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Dan blijf je toch lekker weg? Stuk mongool.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |