Geen facebook voor mij.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 18:05 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Dat is Dikkehank denk ik.
Groetjes Ralf.
Honden met een eigen Facebookquote:Op dinsdag 15 juli 2014 18:25 schreef fathank het volgende:
[..]
Geen facebook voor mij.
Wel voor Rufus, mn trouwe 4voeter
je moed wel een btje unique syn in deze tyde snap je?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 18:40 schreef VMSDKR het volgende:
Ik kwam vandaag een gozer tegen die Joey heette, dan denk ik: Oke, dat kan.
Maar je schreef het dus als Djoï.
Ik denk dat je nu in de war bent met Dimaquote:Op dinsdag 15 juli 2014 18:46 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Sap gaat met met zon Afrikaanse trouwen, waarvan die dan allemaal foto's toegezonden krijgt. Dan krijgt ze een ziekte en gaat sap allemaal geld toesturen. Sap heeft haar dan nog niet gezien, maar sap weet zeker dat ze echt heel mooi en lief is.
Die Fixed nog geen postorder-bruidquote:Op dinsdag 15 juli 2014 18:48 schreef Champy het volgende:
[..]
Ik denk dat je nu in de war bent met Dima
Kom je de rustdag een beetje door?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 19:05 schreef kaasplankje het volgende:
Ik heb sints kort ook kklkkre chima uit angola zei gaat iedere dag met mij skypen jwt zei houd echt van me ik zweer je vriend
Lol no thanks. Val sowieso niet op legit negerinnen, liever light skin of half.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 18:46 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
Sap gaat met met zon Afrikaanse trouwen, waarvan die dan allemaal foto's toegezonden krijgt. Dan krijgt ze een ziekte en gaat sap allemaal geld toesturen. Sap heeft haar dan nog niet gezien, maar sap weet zeker dat ze echt heel mooi en lief is.
Oke jeff!quote:Op dinsdag 15 juli 2014 19:07 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Lol no thanks. Val sowieso niet op legit negerinnen, liever light skin of half.
En Afrika is eng, teveel aids.
beterquote:Op dinsdag 15 juli 2014 19:22 schreef McNulty het volgende:
solly sap, haar torso is gewoon hnnng
Deze #skinnythick voor jou dan.
[ afbeelding ]
Gadverdammequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |