Gefeliciteerdquote:Op dinsdag 15 juli 2014 10:45 schreef Brighteyes het volgende:
Zo, ik ben jarig vandaag en nu doen we hier niet echt aan trakteren, maar de meesten nemen toch wel iets van taart mee, al dan niet zelfgebakken.
Alleen ben ik dan meestal een van degenen die zich er te goed aan doet en daar had ik nou net geen zin in vandaag.
En dus heb ik net chocolaatjes gehaald, en wel die chocolaatjes die ik zelf niet lust.![]()
After eights en Mon Cherie kersenbonbons.Eet smakelijk dus voor mijn collega's, neem ik lekker een appel.
Ik heb de middag- en avond-t overgeslagen, voel me niet zo lekker. Nu dus lekker in m'n breed met een Disneyfilmquote:Op dinsdag 15 juli 2014 12:58 schreef appelsap het volgende:
Lekker Tink! Mooi lijstje, misschien nootjes of een ei als T?
Alcohol.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:08 schreef Florentius het volgende:
Dag dames,
Vraagje hier omdat jullie toch met voedsel bezig zijn.
Weten jullie misschien welk voedsel deze reactie kan geven?
Eens in de zoveel tijd droge huid op de wangen naast de neus en tussen de wenkbrouwen.
Na deze eerste droogheid vaak rode vlekjes waar wat huid wat schilferd.
Cyclus heb ik eens in de zoveel weken en ik heb geen idee wat de oorzaak is.
Vettige zalf remt het goed maar ik merk het steeds te laat op, weet niet of ik continue wil smeren
Eet behalve een gras gevoerd biefstukje of een haring eens per week geen andere vlees of melk producten.
Alle mogelijke hints welkom, alvast bedankt,
Arjan.
Speciale reden voor zo'n lijstje?quote:Op woensdag 16 juli 2014 11:48 schreef SacreCoeur het volgende:
mijn lijstje voor vandaag;
halve ananas
3 crackers, pindakaas/banaan
watermeloen of waterijsje
kip uit de oven met 2 plakjes ontbijtspek/tomaat/sjalotjes/citroen en gekookte broccoli
quote:Op woensdag 16 juli 2014 11:07 schreef BananaPancake het volgende:
Zo net voor het eerst sinds 2 maanden weer wezen hardlopen. Een half uur met 3 korte wandelpauzesging lekker!! Volgende keren ga ik wel mijn tempo iets omhoog gooien
Je zegt mits, maar ik denk dat je tenzij bedoelt. Dit is geen vastdag, toch? En hoeveel kcals is het dan? Ik vind het weinig en bovendien niet echt compleet. Ik mis vooral eiwitten en vind dat je door de dag heen beter wat meer kunt eten.quote:Op woensdag 16 juli 2014 12:00 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Nee, ik eet zo altijd (mits een IF dag) en het werkt voor mij.
Ik leef op calorieën rekenen.
Lekker he, vandaag ook weg geweest. Ben met het keep running schema van Evy begonnenquote:Op woensdag 16 juli 2014 11:07 schreef BananaPancake het volgende:
Zo net voor het eerst sinds 2 maanden weer wezen hardlopen. Een half uur met 3 korte wandelpauzesging lekker!! Volgende keren ga ik wel mijn tempo iets omhoog gooien
Nee dit is geen vastdag. Ik denk in totaal uhm incl. olie, boter etc wat ik gebruik tussen de 1200/1250 kcal. Ik eet ook weinig eiwitten geloof ik, ik kom er gewoonweg niet aan. En alsnog werkt dit voor mij heel goed. Ik val geleidelijk af en blijf met wat extra's heel makkelijk op gewicht.quote:Op woensdag 16 juli 2014 13:22 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Je zegt mits, maar ik denk dat je tenzij bedoelt. Dit is geen vastdag, toch? En hoeveel kcals is het dan? Ik vind het weinig en bovendien niet echt compleet. Ik mis vooral eiwitten en vind dat je door de dag heen beter wat meer kunt eten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |