Mooi man. Lekker recht voor z'n raap.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:02 schreef PIETR het volgende:
Tering, Van Persie haalt ff uit naar Van Hooijdonk ..
Zo, het zit hem diep zeg. Nu nog, na meer dan 10 jaar.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:03 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoge woord is eruit Van Persie is toen die tijd door Van Hooijdonk weg gepest bij Feyenoord.Was al publieksgeheim maar dit was heel duidelijk.
Helaas zal de gemiddelde kijker er niks van snappen en komt Van Persie over als iemand die niet tegen kritiek kan.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:03 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoge woord is eruit Van Persie is toen die tijd door Van Hooijdonk weg gepest bij Feyenoord.Was al publieksgeheim maar dit was heel duidelijk.
Dat kan hij toch ook niet? Als iemand kritiek heeft op zijn spel en zegt dat ie niet fit is, gaat ie driftig doen.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:08 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Helaas zal de gemiddelde kijker er niks van snappen en komt Van Persie over als iemand die niet tegen kritiek kan.
Schandequote:Op vrijdag 11 juli 2014 13:27 schreef Hilgo het volgende:
Linkjes naar De Feijenoorder & FR Fanatic geven wel een heel apart resultaat #enweerterugnaarlurken
Het is niet slim om zo te reageren, maar ik kan het me wel voorstellen. Het zit al heel lang niet goed tussen die twee en dat is slechts wat wij weten. En natuurlijk is de irritatie alleen maar groter omdat er in alle kritiek (niet alleen van Pierre) een kern van waarheid zit en hij donders goed weet dat hij beter kan.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:09 schreef TC03 het volgende:
Van Persie, ongelofelijk klein kind. Is 30, speelt al jaren sterren in de hemel in de PL, en laat zich op de kast jagen omdat iemand vindt dat hij slecht speelt. Wat een mongool man.
[..]
Dat kan hij toch ook niet? Als iemand kritiek heeft op zijn spel en zegt dat ie niet fit is, gaat ie driftig doen.
Wat er is gebeurd is tien jaar geleden, en dat zit hem nog steeds hoog. Daarnaast had PvH destijds gelijk.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:30 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Het is niet slim om zo te reageren, maar ik kan het me wel voorstellen. Het zit al heel lang niet goed tussen die twee en dat is slechts wat wij weten. En natuurlijk is de irritatie alleen maar groter omdat er in alle kritiek (niet alleen van Pierre) een kern van waarheid zit en hij donders goed weet dat hij beter kan.
En dan ontbreken Jan Maat en King Kong nogquote:Op zondag 13 juli 2014 01:08 schreef Grifte het volgende:
[ afbeelding ]
Al die (ex)-Feijenoorders op een rij
Neuhquote:Op zondag 13 juli 2014 01:35 schreef Maastoren het volgende:
Ben benieuwd welke Nederlander (lees Feyenoorder) naar United gaat.Denk De Vrij.
Dat is wel fijn idd. Dan weet je hoe iemand echt in elkaar steekt. In het geval Van Persie blijkt het voornamelijk veel ego te zijn en weinig persoonlijkheid.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:38 schreef Evertjan het volgende:
is toch goed dat een speler zijn hart laat spreken beter dan al die voorgeprogrammeerde praatjes van spelers zoals Dirk Kuijt en co
Belangrijk aandeel in de eerste twee overwinningen in de poule en verder 4 uit 6. Verre van waardeloos IMO. Meer kan je toch niet verwachten van een speler die het hele seizoen al last heeft gehad van blessures. Had hierdoor al maanden geen volledige wedstrijd meer gespeeld. De enige die er telkens bovenuit stak was Robben en dat lag eigenlijk in de lijn der verwachting. Je ziet het ook gebeuren bij andere spelers. De vorm van de afgelopen maanden werd doorgetrokken. Ik vind dat Robin onevenredig veel shit over zich heen krijgt terwijl die kabouter bv een onopvallend toernooi achter de rug heeft en met vlagen echt dramatisch speelde.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:30 schreef Elan het volgende:
Jankmuil die V Persie.
Kritiek moet kunnen toch daar zit Pi-Air voor.
Daarbij heeft hij wederom een waardeloos toernooi gespeeld voor iemand met zijn kwaliteiten dus was het ook nog eens terechte kritiek.
Ik mis ook De Fer en De Wijn, er deden 11 (ex-)Feyenoorders mee.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:36 schreef Pascalus het volgende:
[..]
En dan ontbreken Jan Maat en King Kong nog
15 voor De Vrij.quote:Op zondag 13 juli 2014 02:55 schreef hhh38 het volgende:
De Vrij
Ongelofelijk wat een niveau die gozer heeft gehaald dit WK. Het laatste halfjaar liet ie al zien dat ie goed was, maar zo goed overtreft al mijn verwachtingen.
Als je dan bedenkt dat ene J. Vertonghen voor 12 miljoen wegging met een eenjarig contract zonder WK-ervaring...
Flink aan de racekak is niet prettig tijdens een wedstrijd kan ik je vertellen.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:51 schreef Elan het volgende:
Overigens werd hij ook twee duels eruitgehaald dus iets van kritiek lijkt me logisch zal Van Gaal ook hebben gehad anders wissel je m niet.
Hij is 3 maanden geblesseerd geweest en heeft bij Man U nog wat halve wedstrijdjes mee kunnen pakken, dan is het a) niet gek dat hij gewisseld wordt, aangezien je nog meer wedstrijden moet en b) niet in de vorm van je leven bentquote:Op zondag 13 juli 2014 01:30 schreef Elan het volgende:
Jankmuil die V Persie.
Kritiek moet kunnen toch daar zit Pi-Air voor.
Daarbij heeft hij wederom een waardeloos toernooi gespeeld voor iemand met zijn kwaliteiten dus was het ook nog eens terechte kritiek.
Er op ingaan maakt hem zelf ook een beetje zoquote:Op zondag 13 juli 2014 08:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Pierrebash is altijd terecht. Kansloos figuur.
Het zat hem in ieder geval erg diep. Beetje sneue reactie.quote:Op zondag 13 juli 2014 09:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Er op ingaan maakt hem zelf ook een beetje zo
Wat is er sneu aan het feit dat het hem diep zit en dat je dat uit zijn reactie kan aflezen?quote:Op zondag 13 juli 2014 10:03 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Het zat hem in ieder geval erg diep. Beetje sneue reactie.
Dat is niet hetzelfde. Luiz was verdrietig over de prestaties van zijn eigen land. Tuurlijk mag je dat uiten.quote:Op zondag 13 juli 2014 10:09 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Wat is er sneu aan het feit dat het hem diep zit en dat je dat uit zijn reactie kan aflezen?
David Luiz viel het 7-1 verliezen ook zwaar, dat zag ik ook aan de tranen die over zijn wangen biggelden. Echt kansloos man, kan die niet gewoon zeggen dat het maar een spelletje is?
zelfreflectie of niet, wmb mag een speler ook (zelfs onterecht) zijn emoties laten spreken. Gebeurt imo in het algemeen te weinigquote:Op zondag 13 juli 2014 11:44 schreef PIETR het volgende:
[..]
Dat is niet hetzelfde. Luiz was verdrietig over de prestaties van zijn eigen land. Tuurlijk mag je dat uiten.
Maar als Pierre vindt dat Van Persie tegenvalt dit toernooi, wat ook gewoon zo is, dan wordt Van Persie boos. 0,0 zelfreflectie heb je dan.
Volgens mij heeft Pi-Air dat wat jij hier stelt toch alleen benoemt, dat het niet subliem is/was zijn niveau dit toernooi.quote:Op zondag 13 juli 2014 08:54 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Hij is 3 maanden geblesseerd geweest en heeft bij Man U nog wat halve wedstrijdjes mee kunnen pakken, dan is het a) niet gek dat hij gewisseld wordt, aangezien je nog meer wedstrijden moet en b) niet in de vorm van je leven bent
Tuurlijk mag dat. Zie dit liever dan de cliche uitspraken van Dollar Dirk. Maar hij zet zichzelf hier wel ontzettend mee voor lul.quote:Op zondag 13 juli 2014 11:51 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
zelfreflectie of niet, wmb mag een speler ook (zelfs onterecht) zijn emoties laten spreken. Gebeurt imo in het algemeen te weinig
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 mei 2015 19:22 schreef Vasion het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Op zondag 7 december 2014 22:59 schreef GGMM het volgende:
Vanaf nu ben jij mijn favoriete user.
Hij heeft waarschijnlijk ook wel gelijk in die kwestie toen, maar hij liet zich gister wel kennen. En dan meermaals ontkennen dat het hem wat doetquote:Op zondag 13 juli 2014 11:55 schreef PIETR het volgende:
[..]
Tuurlijk mag dat. Zie dit liever dan de cliche uitspraken van Dollar Dirk. Maar hij zet zichzelf hier wel ontzettend mee voor lul.
quote:Op zondag 13 juli 2014 12:01 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Hoogste rating ook nog die MessiSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die verdient alleen voldoendes in de groep.Dé lijst der albums: https://rateyourmusic.com(...)st_i_mean_the_list_/
Van Persie was destijds ook wel een over het paard getild ventje.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:03 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoge woord is eruit Van Persie is toen die tijd door Van Hooijdonk weg gepest bij Feyenoord.Was al publieksgeheim maar dit was heel duidelijk.
Dat is zeker zonde, maar het is ook weer niet alsof zij ons massaal prijzen hebben bezorgd. In die zin acht ik ze vervangbaar, aangezien het ook zonder hen mogelijk moet zijn om de top 4 te halen.quote:Op zondag 13 juli 2014 12:50 schreef Happel het volgende:
Het is alleen zonde dat we ze nu wel gaan kwijtraken. Benieuwd in hoeverre Kongolo en Van Beek dit op kunnen gaan pakken. Over de eerste maak ik me overigens niet zo druk. Die moet eerst zijn contract verlengen, maar komt er verder wel.
Wat is hier hard aanquote:
Dat is juist de bedoeling. Je wilt toch van de schuld af?quote:Op zondag 13 juli 2014 12:50 schreef Happel het volgende:
Het is alleen zonde dat we ze nu wel gaan kwijtraken. Benieuwd in hoeverre Kongolo en Van Beek dit op kunnen gaan pakken. Over de eerste maak ik me overigens niet zo druk. Die moet eerst zijn contract verlengen, maar komt er verder wel.
Het gaat niet om menselijke emotie, het gaat erom dat Van Persie zich als een klein kind gedraagt, dat is gênant.quote:Op zondag 13 juli 2014 10:07 schreef ace_eleven het volgende:
T zal wel weer tegen Robin gebruikt worden allemaal. De pers is geen persoonlijke menselijke reactie gewend he. Ik vind dat juist wel mooi, niet zulke media-getrainde interviews, maar gewoon emotie, en als daar dan irritatie zit, gewoon lekker zeggen wat er dwars zit.
Inhoudelijk denk ik dat Pierre ook geen gelijk heeft, misschien had ie zelf wel onterechte verwachtingen. Robin heeft zich niet vaak als MOTM kunnen ontwikkelen, maar heeft imo niet waardeloos gespeeld (behalve dat ie erg vaak buitenspel liep, dat is gewoon missende scherpte).
Dat mag zeker, alleen in het geval van RvP is dat niet zo slim. Hij heeft het IQ en EQ van een garnaal, als hij zijn emoties laat spreken zet hij zichzelf voor lul. Het is voor iedereen beter als hij zich beperkt tot ingestuurde demagogische tekstjes.quote:Op zondag 13 juli 2014 11:51 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
zelfreflectie of niet, wmb mag een speler ook (zelfs onterecht) zijn emoties laten spreken. Gebeurt imo in het algemeen te weinig
Het zou me niks verbazen als een groot deel van de transfersommen gebruikt gaan worden om eigen vermogen te krijgen voor de grote verbouwing.quote:Op zondag 13 juli 2014 12:55 schreef eight het volgende:
[..]
Dat is juist de bedoeling. Je wilt toch van de schuld af?
http://www.feyenoord.nl/n(...)nde-champions-leaguequote:Aanstaande vrijdag weet Feyenoord welke club de tegenstander wordt in de derde voorronde van de Champions League. Feyenoord stroomt in via de ‘league route’, bestemd voor clubs die zich niet als kampioen hebben geplaatst voor de voorronde. Daardoor kan Feyenoord tijdens de loting in het Zwitserse Nyon, die vrijdag om 12.00 uur begint, gekoppeld worden aan FC Zenit (Rus), LOSC Lille (Fra), FC Kopenhagen (Den), Standard Luik (Bel) of Besiktas (Tur). De wedstrijden in de derde voorronde van de Champions League worden gespeeld op 29/30 juli en 5/6 augustus.
http://www.feyenoord.nl/n(...)graziano-pell%C3%A8-quote:Feyenoord heeft overeenstemming bereikt met Southampton over de transfer van Graziano Pellè. De spits, die aanstaande dinsdag zijn 29ste verjaardag viert, zal op korte termijn een contract voor drie seizoenen tekenen bij de club waar Ronald Koeman vanaf dit seizoen de trainer is.
1 goede wedstrijd gespeeld...quote:
Minimaal 2 hoor.quote:Op zondag 13 juli 2014 12:59 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
1 goede wedstrijd gespeeld...
Duitsland - USA gemist? Duitsland - Algerije gemist? Duitsland - Ghana gemist?
Iedereen helemaal geilen op dat Duitsland... Als Feyenoord 10-0 wint van FC Zaadzaad gaan we toch ook niet blij doen
Luik en Kopenhagen moeten we kunnen hebben, Lille en Zenit zullen erg moeilijk zijn, beide potjes 20 procent kans :/quote:Op zondag 13 juli 2014 12:58 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
http://www.feyenoord.nl/n(...)nde-champions-league
[..]
http://www.feyenoord.nl/n(...)graziano-pell%C3%A8-
De eerste was tegen Portugal met 9 man, Ronaldo deed in feite niks want hij was geblesseerd, en Pepe kreeg onterecht rood.quote:
De begroting voor de verbouwing hebben ze toch al sluitend gekregen?quote:Op zondag 13 juli 2014 12:56 schreef Muto het volgende:
[..]
Het zou me niks verbazen als een groot deel van de transfersommen gebruikt gaan worden om eigen vermogen te krijgen voor de grote verbouwing.
Natuurlijk, maar vind het te vroeg.quote:Op zondag 13 juli 2014 12:55 schreef eight het volgende:
[..]
Dat is juist de bedoeling. Je wilt toch van de schuld af?
Ik had het beter geacht als ze nog minimaal twee jaar waren gebleven. Hoe oud zijn ze nou daadwerkelijk? Voor de ontwikkeling acht ik het beter en de club heeft er uiteindelijk ook meer aan.quote:Op zondag 13 juli 2014 12:52 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dat is zeker zonde, maar het is ook weer niet alsof zij ons massaal prijzen hebben bezorgd. In die zin acht ik ze vervangbaar, aangezien het ook zonder hen mogelijk moet zijn om de top 4 te halen.
Ik verwacht dat het grootste gedeelte afvloeit naar de VvF en derden. Klein percentage zal gebruikt worden om aankopen te doen.quote:Op zondag 13 juli 2014 12:56 schreef Muto het volgende:
[..]
Het zou me niks verbazen als een groot deel van de transfersommen gebruikt gaan worden om eigen vermogen te krijgen voor de grote verbouwing.
écht leuke fotoquote:Op zondag 13 juli 2014 01:08 schreef Grifte het volgende:
[ afbeelding ]
Al die (ex)-Feijenoorders op een rij
algerije was gewoon een stugge ploegquote:Op zondag 13 juli 2014 12:59 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
1 goede wedstrijd gespeeld...
Duitsland - USA gemist? Duitsland - Algerije gemist? Duitsland - Ghana gemist?
Iedereen helemaal geilen op dat Duitsland... Als Feyenoord 10-0 wint van FC Zaadzaad gaan we toch ook niet blij doen
quote:Op zondag 13 juli 2014 12:01 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Tja het enige wat Messi heeft gedaan is in bijna alle wedstrijden beslissend zijn, maar zo'n hoog cijfer is natuurlijk bespottelijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Godverdommequote:
Jup.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:18 schreef Heeinz het volgende:
[..]
GodverdommeBruno vind ik toch ook wel zo'n briljante vent, gaat hij nou definitief naar Porto?
Hij heeft z'n medische keuring al gehad?quote:
quote:Bruno Martins Indi maakt zo goed als zeker de overstap van Feyenoord naar FC Porto. De centrale verdediger moet zelf nog rond komen met de Portugese grootmacht, maar de clubs zijn er uit. Martins Indi verblijft momenteel nog met het Nederlands elftal op het WK in Brazilië. Daarna zal hij medisch gekeurd worden.
De 22-jarige Martins Indi - geboren in Portugal - had bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2016. Hij maakte in 2010 onder toenmalig trainer Mario Been zijn debuut voor de Rotterdammers. Daarvoor speelde hij vijf jaar in de jeugdopleiding op Varkenoord. In 2012 speelde Martins Indi zijn eerste interland voor Oranje. Inmiddels heeft hij 19 caps achter zijn naam staan.
Ik vind het ook jammer dat Feyenoord uiteindelijk niet 100% profiteert van de sportieve ontwikkeling die zelf opgeleide spelers als De Vrij en Martins Indi doormaken, maar ik denk dit keer niet dat ze te vroeg vertrekken.quote:Op zondag 13 juli 2014 13:13 schreef Happel het volgende:
[..]
Natuurlijk, maar vind het te vroeg.
[..]
Ik had het beter geacht als ze nog minimaal twee jaar waren gebleven. Hoe oud zijn ze nou daadwerkelijk? Voor de ontwikkeling acht ik het beter en de club heeft er uiteindelijk ook meer aan.
Het kan deels opgevangen worden met eigen jeugd. Verwacht echter nog wel wat mochten ze alle drie vertrekken.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
Komt er nog een aankoop als BMI, de Vrij en Janmaat weggaan? Of wordt alles opgevangen met eigen jeugd?
Ik hoop wel dat er nog een verdediger wordt aangetrokken. Alles opvangen met eigen jeugd kan wel, maar dan komen we wel heel smal in de selectie te zitten.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:50 schreef JR-Style-93 het volgende:
Komt er nog een aankoop als BMI, de Vrij en Janmaat weggaan? Of wordt alles opgevangen met eigen jeugd?
Lijkt me ook wel verstandig als Feyenoord zijnde, anders val je wel meteen erg terug met allemaal jeugdige spelers.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:52 schreef Happel het volgende:
[..]
Het kan deels opgevangen worden met eigen jeugd. Verwacht echter nog wel wat mochten ze alle drie vertrekken.
Erg realistisch is dat helaas niet.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik hoop wel dat er nog een verdediger wordt aangetrokken. Alles opvangen met eigen jeugd kan wel, maar dan komen we wel heel smal in de selectie te zitten.
Ik hoop op een aankoop als Virgil van Dijk ofzo.
De aankoop van Virgil van Dijk wellicht niet. De aankoop van een verdediger als er 3 verdedigers vertrekken bij Feyenoord, wel lijkt mij. Ik denk dat Van Geel en de technische staf ook wel inzien dat ze niet met een te smalle selectie de competitie moeten ingaan.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:56 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Erg realistisch is dat helaas niet.
Van Beek en Kongolo zouden een perfect centrum vormen. Op rechts zou iemand moeten komen.quote:Op zondag 13 juli 2014 14:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Lijkt me ook wel verstandig als Feyenoord zijnde, anders val je wel meteen erg terug met allemaal jeugdige spelers.
Al hoop ik dat de Vrij niet naar Lazio gaat, daar zie ik hem wel op de bank belanden omdat hij teveel probeert op te bouwenquote:Op zondag 13 juli 2014 14:58 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Van Beek en Kongolo zouden een perfect centrum vormen. Op rechts zou iemand moeten komen.
De Vrij heeft een toptoernooi gespeeld.Altijd al gezegd dat die jongen een gouden toekomt tegemoet ging.
Als voetballende verdediger zou de Italiaanse competitie wel mooi zijn. Zo een houthakker, type Materazzi er langs, en gaan. Inter of AC Milan zou ik voor hem wel mooi vinden. Lazio lijkt me een stapje te laag.quote:Op zondag 13 juli 2014 15:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Al hoop ik dat de Vrij niet naar Lazio gaat, daar zie ik hem wel op de bank belanden omdat hij teveel probeert op te bouwen.
Ideaal zou Engeland voor hem zijn, mee met Louis.
Een spits en een verdediger zijn inderdaad heel goed te vergelijken.quote:Op zondag 13 juli 2014 01:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Neuh
Supertoernooi gespeeld maar dat deed Charisteas ooit ook in de spits van Griekeland, maakt hem nog geen topverdediger.
twitter:FR1908Nieuws twitterde op zondag 13-07-2014 om 15:23:30Stefan de Vrij staat na zijn goede WK zeer hoog op het lijstje van Manchester United. #Feyenoord [Sunday Mirror Sport/FR12.nl] reageer retweet
Gaat niet om een spits met een verdediger vergelijken maar meer om de suggestie dat één prima toernooi niet direct een topspeler maakt.quote:Op zondag 13 juli 2014 16:05 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Een spits en een verdediger zijn inderdaad heel goed te vergelijken.
Voor dit WK dacht ik er ook zo over. Ik was van mening dat onze defensie - met De Vrij als verpersoonlijking daarvan - niets te zoeken had op een WK, aangezien De Vrij (en Martins indi) zelfs in de Eredivisie nog geen stand konden houden.quote:Op zondag 13 juli 2014 16:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Gaat niet om een spits met een verdediger vergelijken maar meer om de suggestie dat één prima toernooi niet direct een topspeler maakt.
Kan me best voorstellen dat er PL-clubs interesse hebben in Stefan maar zie jij hem al in de basis bij United hij viel vorig seizoen in de fucking Eredivisie van alle competities zelfs nog vrij regelmatig door de mand man.
Geloofwaardigheid: mwah..quote:'Feyenoord en FC Twente voelen wel wat voor komst Galatasaray-talent'
Lucas Ontivero is een speler met een bijzondere loopbaan. De vleugelaanvaller uit Argentinië is pas negentien jaar oud, maar speelde al voor Real Madrid, Tottenham Hotspur en Genoa. Ontivero kwam uit in de jeugdopleidingen van deze clubs en brak bij Fénix uit Uruguay door in het betaalde voetbal. In januari nam Galatasaray de dribbelaar voor zo'n twee miljoen euro over.
Ontivero kwam in zijn eerste halfjaar in Turkije niet verder dan drie invalbeurten en de verwachting is dat hij volgend seizoen niet veel meer speelminuten zal gaan maken. Galatasaray staat daardoor open voor een verhuur van de aanvaller en in de Turkse media worden diverse clubs aan Ontivero gelinkt. Ook Feyenoord en FC Twente zouden belangstelling hebben.
Naast de twee Nederlandse clubs worden ook Sampdoria en Cagliari genoemd voor Ontivero, die in de Süper Lig nog niet langer speelde dan een halfuur. Hij wacht nog op zijn eerste officiële doelpunt voor Galatasaray.
Ik zie de zogenaamde topverdedigers regelmatig door de mand vallen. Kijk bijvoorbeeld naar David Luiz dit WK. Waar gaat dat overquote:Op zondag 13 juli 2014 16:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Gaat niet om een spits met een verdediger vergelijken maar meer om de suggestie dat één prima toernooi niet direct een topspeler maakt.
Kan me best voorstellen dat er PL-clubs interesse hebben in Stefan maar zie jij hem al in de basis bij United hij viel vorig seizoen in de fucking Eredivisie van alle competities zelfs nog vrij regelmatig door de mand man.
De Vrij is beter dan Luiz.quote:Op zondag 13 juli 2014 17:23 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Ik zie de zogenaamde topverdedigers regelmatig door de mand vallen. Kijk bijvoorbeeld naar David Luiz dit WK. Waar gaat dat over?
De Vrij heeft dit WK bewezen dat hij het niveau in ieder geval aankan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |