Oh ja ik ben 1.76, nu vind ik het niet erg als een man ietjes kleiner is maar zoveel gaat me te verquote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:40 schreef fathank het volgende:
[..]
En ze zijn gemiddeld 1.60 ofzo daar. Zelf ik ben daar lang met m'n 1.78
Ik zeur niet.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:39 schreef fathank het volgende:
[..]
Je maakt het er zelf wel een beetje naar zeurpiet.
Nee, Argentinie niet zo, je hebt best veel lange Argentijnen. En je bent precies even lang als ik.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:40 schreef fathank het volgende:
[..]
En ze zijn gemiddeld 1.60 ofzo daar. Zelf ik ben daar lang met m'n 1.78
Ik DENK dat jij het ook niet leuk zou vinden als je vriendin je hond niet moest omdat ze er bang voor is.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:41 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ah, lekker veeleisend weer...Nederlandse vrouwen...
.
hoe weet jij dat ?quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:42 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Alle andere culturen zijn lang niet zo vernietigend in hun veroordelingen.
Geen last van. Probeer altijd aardig te zijn tegen wie dan ook en hoor regelmatig dat ik er prima uitzie. Toch geen moeite met aan een meisje komen.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 05:08 schreef erik013 het volgende:
is dat de Nederlandse jonge vrouw niet meer met een gewoon leuke en aardige gast geen genoegen meer lijkt te nemen. Zelfs als jongen die er niet slecht uitziet en waarmee je het leuk hebt, kan 1 dingetje genoeg zijn voor die vrouwen om voordat je je echt hebt voorgesteld genadeloos
Mijn vriendin is 2/3 cm kleiner dan mij, nooit een probleem geweest.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 05:08 schreef erik013 het volgende:
Iets als lengte (zelfs al ben je nog steeds 5-10 cm langer dan haar) kan een verder leuke gast bijna totaal kansloos maken
Mijn Argentijnse collega (erg lelijk en onaantrekkelijk) met wie ik hier deze week ben heeft ook zijn vrouw over laten komen. Die vrouw is 1,80 en hij 1,60. Het is echt geen gezicht. Zij is ook lelijk trouwens.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Oh ja ik ben 1.76, nu vind ik het niet erg als een man ietjes kleiner is maar zoveel gaat me te verNet alsof je met je zoontje op stap bent.
Toen ik er was voelde ik me een stuk groter dan normaal. Is natuurlijk compleet subjectief, maar dat is dit hele topicquote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:42 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Nee, Argentinie niet zo, je hebt best veel lange Argentijnen. En je bent precies even lang als ik.
In Colombia zijn jij en ik juist vaak altijd de langsten.
Een flinke ervaring in het algemeen. Echt, wij Nederlanders (ver)oordelen direct. En echt keihard, dat is voor buitenlanders echt heel raar. Dat soort dingen merk je beter als je naar het buitenland gaat en dan weer es terugkomt.quote:
haha.quote:
het is haar hondquote:dat jij het ook niet leuk zou vinden als je vriendin je hond niet moest omdat ze er bang voor is.
Ja, ok, vergeleken met Nederland zeker. En ik zit in dezelfde lengte, bro, ik voel je.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:45 schreef fathank het volgende:
[..]
Toen ik er was voelde ik me een stuk groter dan normaal. Is natuurlijk compleet subjectief, maar dat is dit hele topic
Iets met potje en dekseltje...quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Mijn Argentijnse collega (erg lelijk en onaantrekkelijk) met wie ik hier deze week ben heeft ook zijn vrouw over laten komen. Die vrouw is 1,80 en hij 1,60. Het is echt geen gezicht. Zij is ook lelijk trouwens.
Het zijn daarmee misschien ook weer atypische Argentijnen; een stuk minder arrogant.
Je draait in 1 zin het hele verhaal van TS de nek om. Gemeen kutwijf ben je ook eigenlijk.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:49 schreef Karina het volgende:
je kunt zomaar voor iemand vallen die eigenlijk totaal je type niet is.
Een flinke ervaring zegt helemaal niets over alle culturenquote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:47 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Een flinke ervaring in het algemeen. Echt, wij Nederlanders (ver)oordelen direct. En echt keihard, dat is voor buitenlanders echt heel raar. Dat soort dingen merk je beter als je naar het buitenland gaat en dan weer es terugkomt.
Overigens staan Nederlandse vrouwen EN mannen internationaal over het algemeen als erg aantrekkelijk bekend: lang, vriendelijk en enorm trouw en betrouwbaar.
quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:49 schreef Karina het volgende:
[..]
Ow nou gelukkig vind jij honden dan blijkbaar niet eng
Praat eens met buitenlandse toeristen hoe ze Nederland ervaren.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:50 schreef N.icka het volgende:
[..]
Een flinke ervaring zegt helemaal niets over alle culturen
Erg he? Vandaar dat ik hier nu in mijn uppie zit denk ikquote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:50 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je draait in 1 zin het hele verhaal van TS de nek om. Gemeen kutwijf ben je ook eigenlijk.
Ik vind hem (of haar) dus engquote:
Wat is er eng aan dan?quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:53 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vind hem (of haar) dus engMaar dat heb ik met alle honden, zelfs met een tekkel
Zal wel een of ander onverwerkt trauma zijn.
ja dat weet ik dus niet. Als ik een hond zie dan denk ik: die gaat me bijtenquote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:55 schreef Kreator het volgende:
[..]
Wat is er eng aan dan?. Het is een zij trouwens. Als ik mijn hand in haar bek stop en "BIJT DAN ACHTERLIJKE KUTHOND!" schreeuw, dan nog doet ze niks (ja, likken en met de staart zwaaien).
Als man zijnde moet ik je toch gelijk vinden. Het verhaal van TS herken ik niet, maar dan van jou wel.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:56 schreef MsMessy het volgende:
Wat is dat toch met de gemiddelde Nederlandse man anno 2014?! Het is een gigantische zeikerd, zonder ruggengraat, die nog harder loopt te janken dan een gemiddelde vrouw. Totaal geen zelfvertrouwen, standvastigheid of charme
Als ik R&P moet geloven heb je nog gelijk ook. Gelukkig kom ik ook nog wel eens buiten en wordt het tegendeel nog wel eens bewezen.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:56 schreef MsMessy het volgende:
Wat is dat toch met de gemiddelde Nederlandse man anno 2014?! Het is een gigantische zeikerd, zonder ruggengraat, die nog harder loopt te janken dan een gemiddelde vrouw. Totaal geen zelfvertrouwen, standvastigheid of charme. Hij is zo ongeveer de omega in de roedel. Als je een echte vent zoekt kan je maar beter buiten Nederland kijken.
Misschien ben je als kind mishandeld door een hond.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:56 schreef Karina het volgende:
[..]
ja dat weet ik dus niet. Als ik een hond zie dan denk ik: die gaat me bijtendus zelfs als ik een foto zie van een hond.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |