Zo zijn er meer. Weg met die VI kliek!quote:Op maandag 7 juli 2014 18:02 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Volgens mij vindt hij Dijkshoorn ook niet zo aardig.
Als je geen oog meer hebt voor de kijkers dan blijven die vanzelf weg en dan komt het geld ook niet meer binnen. Dus dan snijdt Johan zichzelf in de vingers.quote:Op maandag 7 juli 2014 17:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Pleegt Gijp geen karaktermoord door te zeggen dat Johan het alleen maar voor het geld doet en geen oog meer heeft voor de kijker?
Dat afzeiken doet JD ook, maar dan bij Fransje Bauer en consorten, ook als ze naast hem zitten. Alleen neemt Johan zichzelf en zijn muzieksmaak heel serieus, terwijl andere dat niet zo zien.quote:Op maandag 7 juli 2014 17:40 schreef Perico het volgende:
Ik kan me wel in de woorden van Johan vinden. Johan draagt verantwoordelijkheid voor het programma, de hele staf en de gasten. Rene klaagt tegen de directie en verdwijnt in de suite.
Alle muzikanten die Johan meebracht om gewoon een minuutje te zingen, werden door Rene nog weken belachelijk gemaakt, hij had het dan alleen over een toupet of een bloemetjesjurk. Johan zei er niets over, maar het steekt wel.
Rene wilde ook geen Europa League doen omdat hij de wedstrijden niet interessant vond. Maar de halve finale en finale mocht Wim Kieft niet meer komen, toen stond het hem wel weer aan.
Het is makkelijk als je alleen maar hoeft aan te schuiven en verder geen verantwoordelijkheid draagt en het dus ook laat afweten als het niet meer "leuk" is.
Ik denk dat deze column geschreven is, omdat Rene dus steeds bij de RTL directie ging klagen omdat hij bepaalde gasten of boekbesprekingen of muzikanten niks vond. Van hem mogen dan wel Dre Hazes en Frans Bauer komen.
Jij gelooft dat dat echt is?quote:Op maandag 7 juli 2014 18:01 schreef Pleun2011 het volgende:
Het is wachten op een openbare uitbarsting van Hans Kraaij.. hij kan Genee niet luchten en als ik hem was zou ik ook wel eens moe worden van de neerbuigende toon waarop Derksen hem altijd toespreekt.. dat roept hij deels over zichzelf af, maar Derksen komt vaak over of hij zich beter voelt dan anderen..enge mensen altijd.
Aad baas.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:02 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Het is zo mooi dat Aad elke aflevering wel wordt afgebrand, maar dat hij gewoon blijft komen.
Dat vraag ik me af.. heb eerder de indruk dat het niet helemaal gespeeld is. Derksen heeft geen hoge pet op van Kraaijquote:
Er bestaat ook zoiets als een positief kritische benadering zonder mensen in hun kont te kruipen... VI Oranje is echt alleen maar afzeikend negativismequote:
Maar tegen die tijd is Joham toch weg! Het interesseert hem niets. Minachting van de kijkerquote:Op maandag 7 juli 2014 18:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Als je geen oog meer hebt voor de kijkers dan blijven die vanzelf weg en dan komt het geld ook niet meer binnen. Dus dan snijdt Johan zichzelf in de vingers.
Dat Gijp en Derksen helemaal krom liggen en Gijp dat bierfiltje naar Johan gooit tijdens VI Oranje 2010quote:Op maandag 7 juli 2014 18:04 schreef johannes_vermeer het volgende:
Weet iemand nog mooi beeldmateriaal dat ik zou kunnen gebruiken in een nieuw steuntje in de rug voor VI?
Het liefst met Gijp en Derksen.
Dan moet hij zijn geld op een andere manier binnenharken.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:04 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Maar tegen die tijd is Joham toch weg! Het interesseert hem niets. Minachting van de kijker
Ja maar die blije Humberto die niet normaal kan articuleren is wel het andere uiterste..quote:Op maandag 7 juli 2014 18:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Er bestaat ook zoiets als een positief kritische benadering zonder mensen in hun kont te kruipen... VI Oranje is echt alleen maar afzeikend negativisme
Wim Suurbier anekdote indd.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:05 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Dat Gijp en Derksen helemaal krom liggen en Gijp dat bierfiltje naar Johan gooit tijdens VI Oranje 2010
*bierviltje maar het is wel een goede tipquote:Op maandag 7 juli 2014 18:05 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Dat Gijp en Derksen helemaal krom liggen en Gijp dat bierfiltje naar Johan gooit tijdens VI Oranje 2010
Eerst shots afwisselen dat ze stuurs voor zich uitkijken. Dan walk on! Johan loopt de studio uit en Hugo zit aan tafelquote:Op maandag 7 juli 2014 18:04 schreef johannes_vermeer het volgende:
Weet iemand nog mooi beeldmateriaal dat ik zou kunnen gebruiken in een nieuw steuntje in de rug voor VI?
Het liefst met Gijp en Derksen.
Net als Kraay natuurlijk.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:02 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Het is zo mooi dat Aad elke aflevering wel wordt afgebrand, maar dat hij gewoon blijft komen.
Ja leuk ik verspreek mequote:Op maandag 7 juli 2014 18:06 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
*bierviltje maar het is wel een goede tip
Der Untergang is aan de gangquote:Op maandag 7 juli 2014 18:06 schreef KingRoland het volgende:
Johannes, als de echte leider van de VI Hooligans, wat is er aan de hand? ik kreeg net breaking nieuws.
Troost lost deze ruzie in 10 seconden op.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:06 schreef GekkeGerrit- het volgende:
John Troost in plaats van Derksen a.u.b.
Ik vond ze gisteren toch echt milder!quote:Op maandag 7 juli 2014 18:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Er bestaat ook zoiets als een positief kritische benadering zonder mensen in hun kont te kruipen... VI Oranje is echt alleen maar afzeikend negativisme
Net als jij met je doping geleuter. #teamtijsquote:Op maandag 7 juli 2014 18:04 schreef THEFXR het volgende:
bleh, die tijs van de brink refo, die gasten zijn nooit gezellig, alleen maar zwartgallig
Dat walk on is niet helemaal origineel meer.quote:Op maandag 7 juli 2014 18:06 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Eerst shots afwisselen dat ze stuurs voor zich uitkijken. Dan walk on! Johan loopt de studio uit en Hugo zit aan tafel
http://www.nu.nl/media/38(...)bleem-binnen-vi.htmlquote:Op maandag 7 juli 2014 18:06 schreef KingRoland het volgende:
Johannes, als de echte leider van de VI Hooligans, wat is er aan de hand? ik kreeg net breaking nieuws.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |