Natuurlijk mag dat wel. Ik heb altijd pepermunt bij me op straat. In de zomer gaat er ook vaak zat wat zoute drop mee. Ken ook collega's die broodjes eten op weg van en naar een wijk. (En mijn vervanger kom ik op vrijdag tegen bij de snackbar, met bakje patat).quote:Ik mag weer na lang weekendje weg ( Londen is echt een aanrader) maar zie nu al op tegen vrijdag/zaterdag. Word een fles ijswater mee en iets van zakje zoute pinda's anders ga ik echt KO ben ik bang.
Mag je eten onderweg? Vast niet, maar handje nootjes moet toch kunnen?
Nee knikkeren is ook niet meer echt van deze tijd, beleefdheid is in deze tijd ook vaak ver te zoeken.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 13:05 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
Vind ik ook hoor, ik zie dat hele probleem met je/jij ook totaal niet. Zolang je maar gewoon netjes/correct praat lijkt het mij toch weinig uit te maken of je "u" of "je" zegt. Dat hele "ik heb toch niet met u geknikkerd"-idee vind ik helemaal niet meer van deze tijd eigenlijk.
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 15:48 schreef gridjuh het volgende:
Krijg ik toch een postnl kleding pakket...
Ik ben het niet met je eens. Onder jongeren mag het vousvoyeren dan in onbruik zijn geraakt, maar PostNL moet zich realiseren dat er zich onder hun klanten ook ouderen bevinden, die het als onbeleefd ervaren om ongevraagd getutoyeerd te worden. Ik ga altijd uit van bekendheid en leeftijd. Mensen die ik niet ken zal ik in de regel met u aanspreken, tenzij ze veel jonger zijn dan ik. Mensen die ik wel ken zal ik in de regel met jij aanspreken, tenzij ze veel ouder zijn dan ik (bijv. mijn opa).quote:Op dinsdag 15 juli 2014 12:53 schreef V__L_N het volgende:
Ik ben blijkbaar te veel van deze tijd. Dat u is zo'n achterhaald gedoe, afschaffen die hap. Je en jij is prima.
Respect komt heus niet door 1 woordje. Dat is je hele gedrag en houding." Pakketje voor u." is in geen enkele manier beleefder of beter dan "Pakketje voor je". Echter is het veel netter om te zeggen. "Goedemiddag ik heb een pakketje voor je". 3/4 van de mensen hoort het woordje je dan niet eens meer.
Da's vreemd. Misschien is de informatie op de site nog niet bijgewerkt? Ik zou het later vandaag nog eens proberen.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 17:53 schreef Ori het volgende:
Hallo mensen, vraagje over een pakket.
Ik was vandaag niet thuis toen de bezorger aan de deur stond. Dus uiteraard een briefje op de mat.
Dus ik wil graag in MijnPakket online de nieuwe bezorgpoging direct op het postkantoor laten gaan zijn, want ook morgen ben ik overdag gegarandeerd niet thuis. Maar ik kan de bezorgpoging niet wijzigen, omdat het pakket "eerst een keer aangeboden moet zijn". Maar dat is dus al gebeurd, anders had ik geen niet-thuis-code?
[ afbeelding ]
Ik zeg niet tegen alles en iedereen u, dat doe ik pas bij een bepaalde leeftijd zeg ergens tussen de 50 en 60. Al is tegen een 82 jarige je zeggen, toch wel te veel van "het goede" hoor. Generatiekloof? Blijkbaar zijn er hier binnen de patatgeneratie (1971-1981/85) al twee/drie verschillende meningen, dus een generatiekloof binnen een generatie.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 17:48 schreef V__L_N het volgende:
Misschien inderdaad een generatiekloof. Ik heb spreek op straat ook iedereen aan met je en jij. Of het nou iemand van 82 is of iemand van 28. Nooit commentaar op gehad.
Vind gewoon dat dat bij de maatschappij hoort.
Ik heb geen idee van jullie leeftijden, dus ik kan er niks zinnigs over zeggen. Ik zelf ben 35, overigens.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 21:37 schreef Stoplichtjuh het volgende:
[..]
Ik zeg niet tegen alles en iedereen u, dat doe ik pas bij een bepaalde leeftijd zeg ergens tussen de 50 en 60. Al is tegen een 82 jarige je zeggen, toch wel te veel van "het goede" hoor. Generatiekloof? Blijkbaar zijn er hier binnen de patatgeneratie (1971-1981/85) al twee/drie verschillende meningen, dus een generatiekloof binnen een generatie.
Ik ben van ongeveer dezelfde leeftijd, en van mij hoeft het niet zo, iedereen met "u" aanspreken, al zal ik bejaarden die ik verder niet ken over het algemeen wel met "u" aanspreken. Maar ik denk dus niet dat het zoveel met de generatie te maken heeft, maar dat het meer gewoon per persoon verschilt.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:30 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ik heb geen idee van jullie leeftijden, dus ik kan er niks zinnigs over zeggen. Ik zelf ben 35, overigens.
Als je al ingeroosterd stond voor die dag wel volgens mij ja. Anders zal het er wel aan liggen of je gemiddeld genomen voor deze maand ook zonder die dag aan de uren komt.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:44 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ik kon afgelopen zaterdag wegens een ontstoken voet niet werken. Nu hebben ze op het uitgedraaide rooster de dag gewoon blank (0 uur) gemaakt. Ik hoor toch gewoon de contracturen uitbetaald te krijgen?
quote:Op dinsdag 15 juli 2014 17:56 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Da's vreemd. Misschien is de informatie op de site nog niet bijgewerkt? Ik zou het later vandaag nog eens proberen.
Gewoon wachten hielp helaas niet, maar ik zal m'n wel werkende gevonden oplossing hier plaatsen - mocht ooit eens iemand hier uitkomen door google met dezelfde vraag:quote:Op dinsdag 15 juli 2014 18:00 schreef dud0r het volgende:
Vanavond na 20.00 kan dat pas volgens mij. Probeer het dan nog eens.
tja ik ben ook pas maar 4 maanden uit dienst ;-)quote:Op dinsdag 15 juli 2014 15:59 schreef LanaWoef het volgende:
[..]ze kunnen ook niks goed doen bij dit bedrijf.
Hebben alle vrouwelijke collega's trouwens al de nieuwe shirts in huis? Ik heb nog niets ontvangen en vermoed dat ze op mijn oude adres zijn bezorgd (ben al in december verhuisd).
Heb je een contract waarin specifiek staat dat je op zaterdag moet werken? Dan is het antwoord ja.quote:Ik kon afgelopen zaterdag wegens een ontstoken voet niet werken. Nu hebben ze op het uitgedraaide rooster de dag gewoon blank (0 uur) gemaakt. Ik hoor toch gewoon de contracturen uitbetaald te krijgen?
Je klinkt een jaartje of 10 a 20 ouderquote:Op dinsdag 15 juli 2014 22:30 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ik heb geen idee van jullie leeftijden, dus ik kan er niks zinnigs over zeggen. Ik zelf ben 35, overigens.
Dat laatste ligt aan de klant denk ik ..of als je bijvoorbeeld in Amsterdam zou werken die dagquote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:37 schreef Stoplichtjuh het volgende:
Ow, maar naast u en jij gebruik ik ook regelmatig doe. Iemand hier problemen met in het Twents tegen klanten praten?
Misschien heb ik een ouderwetse opvoeding genoten?quote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:44 schreef Stoplichtjuh het volgende:
[..]
Je klinkt een jaartje of 10 a 20 ouder![]()
ik ben van 1980.
Klappen met de linaal gekregen enzo? Of is dat net te ouderwets?quote:Op woensdag 16 juli 2014 08:08 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Misschien heb ik een ouderwetse opvoeding genoten?
Ik zou er wel problemen mee hebben, want ik spreek geen Twents, en ik denk dat iemand me hier zou verstaan.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:37 schreef Stoplichtjuh het volgende:
Ow, maar naast u en jij gebruik ik ook regelmatig doe. Iemand hier problemen met in het Twents tegen klanten praten?
Nou, niet met de liniaal, maar wel af en toe een draai om m'n oren.quote:Op woensdag 16 juli 2014 08:10 schreef dud0r het volgende:
[..]
Klappen met de linaal gekregen enzo? Of is dat net te ouderwets?
Gewoon mijn vaste dag en loop.quote:Op dinsdag 15 juli 2014 23:23 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Heb je een contract waarin specifiek staat dat je op zaterdag moet werken? Dan is het antwoord ja.
Staat het er niet, dan mogen ze kijken naar het feit of je al te veel uren hebt gemaakt.
Dat heb ik ook nog meegemaakt, maar jij bent dan ook maar 4 jaar ouder dan mij.quote:Op woensdag 16 juli 2014 08:13 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Nou, niet met de liniaal, maar wel af en toe een draai om m'n oren.
Dan ik.quote:Op woensdag 16 juli 2014 09:21 schreef dud0r het volgende:
[..]
Dat heb ik ook nog meegemaakt, maar jij bent dan ook maar 4 jaar ouder dan mij.
Dat duurde lang!quote:
Godver, volgens mij moet ik weer een opfriscursus Nederlands hebben als ik dat soort fouten ga maken.quote:
Ik woon niet vol in Amsterdam. Maar in het buitengebied. Wordt geregeld aangesproken met wijffie. Kan er wel om lachen. Net als die heerlijke amsterdamse humor. Geintje hoort er bij.quote:Dat laatste ligt aan de klant denk ik ..of als je bijvoorbeeld in Amsterdam zou werken die dag
Bij die laatste ben ik benieuwd of je wordt aangesproken met gappie, pik oid
Het is heel makkelijk. Je moet gewoon de zin langer maken, dan zie je meteen of het goed is. Jij bent ook maar 4 jaar ouder dan ik (ben).quote:Op woensdag 16 juli 2014 10:13 schreef dud0r het volgende:
[..]
Godver, volgens mij moet ik weer een opfriscursus Nederlands hebben als ik dat soort fouten ga maken.
Ah nice. Ik zal het onthouden.quote:Op woensdag 16 juli 2014 10:15 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Het is heel makkelijk. Je moet gewoon de zin langer maken, dan zie je meteen of het goed is. Jij bent ook maar 4 jaar ouder dan ik (ben).
Ik bezorg ook bij boeren op het erf, is dat "boers" dan niet gewoon klantgericht communiceren?quote:Op woensdag 16 juli 2014 08:13 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ik zou er wel problemen mee hebben, want ik spreek geen Twents, en ik denk dat iemand me hier zou verstaan.
Bij Wegmisbruikers heb je ook zo'n dikke agent die altijd in plat Limburgs tegen de overtreders begint te wauwelen, dat vind ik altijd zo boers. Hoe je in je vrije tijd praat of met vrienden en familie is je eigen zaak, maar bij de uitoefening van je beroep (en dan met name als je een functie bekleedt waar enig gezag van moet uit gaan), komt het uitermate knullig over.
Is niet raar hoor, ik ben ook zo opgevoed.. tot ze indd zeggen "zeg maar je/jij"quote:Op dinsdag 15 juli 2014 21:55 schreef Patoshik het volgende:
Ik ben hier denk ik een van de jongsten maar ik zeg toch wel tegen de meeste mensen u. Ligt er maar net aan denk ik 'hoe je bent opgevoed' (dit klinkt raarder dan ik het bedoel). Voor mij is het heel normaal omdat ik het gewoon gewent ben.
Krijg het idee dat je bij mij in de buurt woont.. randje Amsterdam/het Gooi?quote:Op woensdag 16 juli 2014 10:14 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Ik woon niet vol in Amsterdam. Maar in het buitengebied. Wordt geregeld aangesproken met wijffie. Kan er wel om lachen. Net als die heerlijke amsterdamse humor. Geintje hoort er bij.
Hemelsbreed is het 4km. Ga geregeld boodschappen doen bij de maxis.quote:Krijg het idee dat je bij mij in de buurt woont.. randje Amsterdam/het Gooi?
Bingoquote:Op woensdag 16 juli 2014 12:34 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Hemelsbreed is het 4km. Ga geregeld boodschappen doen bij de maxis.
Hier altijd met uitzondering van de afgelopen paar weken.quote:Op woensdag 16 juli 2014 13:11 schreef Stoplichtjuh het volgende:
Sinds wanneer zit de VI er op woensdag bij?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |