SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Plan tot nu toe:
1 + 2 + 3 = 2015/2016
4 + 5 + 6 = 2016/2017
7 + 8 + 9 = 2017/2018
Hier vind je de OP.
blablablabla
Ik dacht dat hij toegezegd had bij te tekenen als ie in de zomer niet getransfereerd wordt? Dus dan is dat jaarcontractje ook maar schijn natuurlijk. Of was dat met Janmaat?quote:Op maandag 19 mei 2014 18:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar wel met een jaarcontractje. Daar zit het probleem.
Dat was Janmaat. En dat was meer van als ik niet word verkocht dan verleng ik mijn contract misschien nog wel. Kan je doorgaans met een kilo zout nemen dat soort woorden.quote:Op maandag 19 mei 2014 19:37 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Ik dacht dat hij toegezegd had bij te tekenen als ie in de zomer niet getransfereerd wordt? Dus dan is dat jaarcontractje ook maar schijn natuurlijk. Of was dat met Janmaat?
Beiden volgens mij. Dat zal Van Geel ook wel ophouden naar die andere clubs, als je niet betaalt speelt ie gewoon bij ons en kan je het volgens jaar weer proberen maar dan heeft ie een nog 3 jarig contractquote:Op maandag 19 mei 2014 19:37 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Ik dacht dat hij toegezegd had bij te tekenen als ie in de zomer niet getransfereerd wordt? Dus dan is dat jaarcontractje ook maar schijn natuurlijk. Of was dat met Janmaat?
Jij gelooft zeker ook nog in de paashaas.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:09 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Beiden volgens mij. Dat zal Van Geel ook wel ophouden naar die andere clubs, als je niet betaalt speelt ie gewoon bij ons en kan je het volgens jaar weer proberen maar dan heeft ie een nog 3 jarig contract
Nope, zie edit, maar een Van Geel zou t wel kunnen gebruiken, dunno, volgens mij verwachtte jij 4 mln voor de vrij of niet?quote:Op maandag 19 mei 2014 20:10 schreef Caland het volgende:
[..]
Jij gelooft zeker ook nog in de paashaas.
En als hij wel woord houdt dan zal het echt maar een verlenging van 1 jaar zijn. Of Feyenoord moet met clausules willen werken.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat was Janmaat. En dat was meer van als ik niet word verkocht dan verleng ik mijn contract misschien nog wel. Kan je doorgaans met een kilo zout nemen dat soort woorden.
Neuh. 6 of 7 lijkt me realistisch. Verdedigers leveren nou eenmaal minder op, laat staan als ze nog maar een jaarcontract hebben.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:12 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Nope, zie edit, maar een Van Geel zou t wel kunnen gebruiken, dunno, volgens mij verwachtte jij 4 mln voor de vrij of niet?
Ok, dat lijkt me ook realistisch, k had 5-6 ook wel een okeeje deal gevonden, bij meer dan 7 kunnen we weer wat geld apart leggen voor t standbeeld van Van Geelquote:Op maandag 19 mei 2014 20:14 schreef Caland het volgende:
[..]
Neuh. 6 of 7 lijkt me realistisch. Verdedigers leveren nou eenmaal minder op, laat staan als ze nog maar een jaarcontract hebben.
Ja, op Nyhavn misschien. In de rest van Kopenhagen valt het reuze mee. Het is geen Zweden/Noorwegen waar je een vermogen moet neerleggen voor een biertje.quote:
Ik kreeg toen ik er vorig jaar was de tip om flesjes te bestellen in plaats van tapjes, omdat dat de helft zou kunnen schelen.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:26 schreef Sejt het volgende:
[..]
Ja, op Nyhavn misschien. In de rest van Kopenhagen valt het reuze mee. Het is geen Zweden/Noorwegen waar je een vermogen moet neerleggen voor een biertje.
Is ook wel de enige loting die een beetje te doen is. Lijkt me ook wel een mooie stad om een keer te bezoeken. Maar ach, het wordt toch Zenit of Dnipirpitoropotrevsk.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:26 schreef Sejt het volgende:
[..]
Ja, op Nyhavn misschien. In de rest van Kopenhagen valt het reuze mee. Het is geen Zweden/Noorwegen waar je een vermogen moet neerleggen voor een biertje.
Tap smaakt dan wel weer beter.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:39 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik kreeg toen ik er vorig jaar was de tip om flesjes te bestellen in plaats van tapjes, omdat dat de helft zou kunnen schelen.
Eens. En ik vrees het inderdaad ook.quote:Op maandag 19 mei 2014 20:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Is ook wel de enige loting die een beetje te doen is. Lijkt me ook wel een mooie stad om een keer te bezoeken. Maar ach, het wordt toch Zenit of Dnipirpitoropotrevsk.
Oekraïne hoef je niet op te letten, het is Zenit, Lille, Kopenhagen, Luik of Beşiktaşquote:Op maandag 19 mei 2014 20:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Is ook wel de enige loting die een beetje te doen is. Lijkt me ook wel een mooie stad om een keer te bezoeken. Maar ach, het wordt toch Zenit of Dnipirpitoropotrevsk.
Ik ben gewoon realistisch.quote:Op maandag 19 mei 2014 19:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Godverdomme lekker positief ben je weer Sjakie.
Onze nieuwe, grote sponsorquote:Metro nieuwe mediapartner Feyenoord
Metro is vanaf volgend seizoen mediapartner van Feyenoord. Metro en de club zijn het eens geworden over een vijfjarige samenwerkingsovereenkomst die per 1 juli aanstaande zal ingaan.
Het mediapartnership met Feyenoord behelst afspraken over commerciële zaken waaronder het gezamenlijk opzetten van (lezers-)acties, het beschikbaar stellen van advertentieruimte aan de club en het samen organiseren en succesvol uitrollen van evenementen.
De afgelopen jaren was het AD mediapartner van Feyenoord. Dat door de stadionclub nu is gekozen voor Metro heeft volgens Commercieel Directeur Mark Koevermans te maken met de uit het aanbod sprekende nadrukkelijke wens van Metro om zich aan Feyenoord te verbinden. ‘De samenwerking met het AD binnen het mediapartnership is altijd goed geweest. In de wetenschap dat de overeenkomst met het AD afliep heeft Metro zich echter gemeld met een voorstel dat substantieel beter voor de club is. Vandaar dus nu de overstap naar Metro.’
Volgens Koevermans zijn onder meer afspraken gemaakt over zaken als uitgebreide mogelijkheden tot adverteren door Feyenoord in de krant en op websites en het samen opstarten van exclusieve lezersacties. De journalistieke berichtgeving valt traditioneel buiten de afspraken van het mediapartnership. ‘Los van de overeenkomst heeft Metro wel aangegeven vanaf komend seizoen aanzienlijk meer redactionele aandacht aan Feyenoord te gaan geven dan nu al het geval is. Zo komt er een tweewekelijkse samenwerkingspagina vol met ander nieuws dan alleen over de verrichtingen van het eerste elftal. De jeugd en de rol die Feyenoord met haar talrijke MVO-projecten speelt in de maatschappij zullen hier bijvoorbeeld worden belicht. En dat juichen wij uiteraard alleen maar toe’, aldus Koevermans.
Middels dit mediapartnership weet Metro de Feyenoord-supporter optimaal te bedienen, gezien de aanwezigheid van Metro op alle NS-stations in Nederland. Om nog zichtbaarder te zijn voor de supporters in Rotterdam zal Metro in en rond De Kuip en in de Fanshops extra distributiepunten inrichten. Simon de Best, Sales Directeur van Metro, is blij met de aanstaande samenwerking met Feyenoord. ‘Metro bereikt dagelijks 1,3 miljoen lezers verspreid door heel Nederland. Dit mediapartnership past dan ook perfect in onze strategie en de wens om ons nog nadrukkelijker te profileren als een ooit in Rotterdam begonnen krant met inmiddels groot landelijk bereik en forse ambities.'
Lekker boeiend zeg, ze vangen er meer voor.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 08:50 schreef Dr.Mikey het volgende:
Een gratis krantAls je dat al. Een krant mag noemen.
twitter:feyenoordpings twitterde op dinsdag 20-05-2014 om 09:29:41Arsenal meldt nu op haar officiële account @Arsenal dat ze in verband worden gebracht met Jordy Clasie. Ook United zou interesse hebben. reageer retweet
Dat denk ik dus ook. Clasie in plaats van Arteta, en dan een Ramsey en Wilshere om zich heen. Moet Arsenal alleen wel een soort spits als Benzema hebben, die loop acties maakt.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:50 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Janmaat en Clasie zijn spelers die zich denk ik heel snel kunnen ontwikkelen als zij omgeven worden door een hoger niveau. Ik zie Clasie zich bij een club als Arsenal misschien wel een dezelfde ontwikkeling doormaken als Eriksen bij Tottenham.
Fixed itquote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:41 schreef PIETR het volgende:
Gaat lekker. Denk dat naast Clasie ook de Vrij, Janmaat, BMI en Pelle vertrekken. Maakt ons weer zo goed als schuldenvrij
Clasie in plaats van Arteta?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 10:37 schreef Sejt het volgende:
[..]
Dat denk ik dus ook. Clasie in plaats van Arteta, en dan een Ramsey en Wilshere om zich heen. Moet Arsenal alleen wel een soort spits als Benzema hebben, die loop acties maakt.
Bij Man United zou het ook nog een 'vertrouwde' omgeving zijn met v. Persie en v. Gaal.
Clasie+De Vrij+Janmaat+BMI+Pelle>schulden+aandelenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 11:51 schreef Luni het volgende:
[..]
Je vergeet de Vrienden, dus nee, dan zijn we nog niet schuldenvrij.
Als ze allemaal voor 12 miljoen gaan, dan welquote:Op dinsdag 20 mei 2014 11:51 schreef Luni het volgende:
[..]
Je vergeet de Vrienden, dus nee, dan zijn we nog niet schuldenvrij.
Ik waag het te betwijfelen. Maar vooralsnog moeten we hem maar het voordeel van de twijfel geven.quote:
Gelukkig heeft de Koe natuurlijk wel een erelijst met ongekende successen waar je U tegen zegt..quote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:24 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat Pelle onder de indruk zal zijn van het gebrabbel van een of andere nobuddie die overal voortijdig weggeschopt is.
Maar je weet toch hoe het werkt in de voetballerij, Ronald Koeman dwingt respect af. Dat is een man die schalen en bekers geheven heeft in binnen en buitenland.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:26 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Gelukkig heeft de Koe natuurlijk wel een erelijst met ongekende successen waar je U tegen zegt..
Is dat sarcastisch? Anders is het nogal ongepast namelijkquote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:26 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Gelukkig heeft de Koe natuurlijk wel een erelijst met ongekende successen waar je U tegen zegt..
Naja, als je het naast die van Rutten legt zie ik wel enig verschil in prijzen.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:26 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Gelukkig heeft de Koe natuurlijk wel een erelijst met ongekende successen waar je U tegen zegt..
Ja, alleen linken zij weer gewoon door naar de Daily Star.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 09:36 schreef Toiletgebruiker het volgende:
twitter:feyenoordpings twitterde op dinsdag 20-05-2014 om 09:29:41Arsenal meldt nu op haar officiële account @Arsenal dat ze in verband worden gebracht met Jordy Clasie. Ook United zou interesse hebben. reageer retweet
Natuurlijk. Ik vergat mijn PI aan te passen. Mijn excuses.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Is dat sarcastisch? Anders is het nogal ongepast namelijk
Inderdaad. Sterker nog, ik durf er best wat geld op te zetten van dat zeker drie van de volgende spelers gewoon blijven:quote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:15 schreef onlogisch het volgende:
Altijd leuk die geruchten ieder jaar tijdens de zomerstop.
Geruchten zijn er altijd, maar als je dat afzet tegen de daadwerkelijke verkopen blijkt het altijd weer erg karig te zijn.
Ik geloof er dan ook geen reet van
City linkt ook naar geruchten over transfers. Niet zo bijzonder dus.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:40 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ja, alleen linken zij weer gewoon door naar de Daily Star.
Ik heb het gevoel dat veel clubs gewoon wachten tot de winterstop of iets dergelijks om te zien hoe die spelers presteren op CL/EL-niveau.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 12:42 schreef TC03 het volgende:
[..]
Inderdaad. Sterker nog, ik durf er best wat geld op te zetten van dat zeker drie van de volgende spelers gewoon blijven:
De Vrij
BMI
Clasie
Janmaat
Pelle
Oh, dus ze blijven nog jaren bij onsquote:Op dinsdag 20 mei 2014 13:15 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat veel clubs gewoon wachten tot de winterstop of iets dergelijks om te zien hoe die spelers presteren op CL/EL-niveau.
Neehee, ik had het over de CL/EL-kwalificaties. Onze selectie heeft nauwelijks Europese ervaring. Die voorrondes van afgelopen jaren tel ik liever niet meequote:
Verwacht daar nou maar niet veel van. Ze willen gewoon weer saneren. Roy Beerens, Van la Parra en Havenaar... Dat niveauquote:Op dinsdag 20 mei 2014 13:38 schreef Aloulou het volgende:
Janmaat en 1/2 centrumverdedigers kunnen zo goed als zeker vertrekken. Denk de Vrij zeker als hij basis staat in Brazilie. Bruno en Clasie moet ik nog maar zien. En daarnaast zal koning Pelle ook zeker wel vertrekken.
Ben vooral benieuwd wie ze binnenhalen als opvolgers, vooral in de spits en rechtsbuiten voor Schaken en eventueel middenveld nog.
Ging Havenaar al niet naar Italië?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 14:14 schreef satecl het volgende:
[..]
Verwacht daar nou maar niet veel van. Ze willen gewoon weer saneren. Roy Beerens, Van la Parra en Havenaar... Dat niveau
Hij wilde zelf niet op de bank zitten bij Napoli.quote:
Feyenoord heeft over het algemeen successen geboekt door op die manier spelers te vergaren. Grote aankopen o.i.d. falen bijna altijd vanwege gebrek aan goede scouting. Persoonlijk zou ik dat soort versterkingen dan ook prima vinden. Transfervrije krachten aangevuld met talentvolle jeugd en hier en daar een aankoop (zoals bijv. Pelle en Immers) is gewoon goed beleid.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 14:14 schreef satecl het volgende:
[..]
Verwacht daar nou maar niet veel van. Ze willen gewoon weer saneren. Roy Beerens, Van la Parra en Havenaar... Dat niveau
quote:De contractverlenging van Giovanni van Bronckhorst bij Feyenoord is nu ook officieel. De assistent-trainer, die vorige maand al aangaf bij de Rotterdamse club te willen blijven, heeft vandaag zijn nieuwe éénjarige contract ondertekend.
'Mijn werk is nog niet af, ik wil graag verder groeien bij deze club', aldus de oud-speler, die ook in beeld was voor een functie als assistent van de nieuwe bondscoach Guus Hiddink.
Na 3 jaar onder Ronald Koeman wordt Van Bronckhorst komend seizoen de rechterhand van Fred Rutten. 'Ik heb Fred inmiddels een aantal keren gesproken en die gesprekken verliepen heel positief. Hij is een trainer met veel ervaring, die bovendien staat te popelen om hier aan de slag te gaan. Hij zal nieuwe ideeën en trainingsmethoden en andere inzichten met zich meebrengen. Dat zal zeker bijdragen aan mijn verdere ontwikkeling.'
twitter:VarkenoordWatch twitterde op dinsdag 20-05-2014 om 14:36:52Definitief: de broertjes Quinten en Jurrien Maduro verlaten Feyenoord D1 en gaan spelen voor aartsrivaal Ajax. reageer retweet
Wegens een conflict over de reiskostenvergoeding. Sneu dat je om die reden twee grote talenten verliest.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:09 schreef Happel het volgende:
twitter:VarkenoordWatch twitterde op dinsdag 20-05-2014 om 14:36:52Definitief: de broertjes Quinten en Jurrien Maduro verlaten Feyenoord D1 en gaan spelen voor aartsrivaal Ajax. reageer retweet
Ik ben van mening dat het 'transfervrij-beleid' meer noodbeleid dan goed beleid is. Als je potentiële groeibriljantjes wilt halen (zoals we nu een Janmaat en een Vormer opgepikt hebben) kun je gewoon in een veel grotere vijver vissen als je bereid bent wel iets te betalen.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 14:25 schreef TC03 het volgende:
[..]
Feyenoord heeft over het algemeen successen geboekt door op die manier spelers te vergaren. Grote aankopen o.i.d. falen bijna altijd vanwege gebrek aan goede scouting. Persoonlijk zou ik dat soort versterkingen dan ook prima vinden. Transfervrije krachten aangevuld met talentvolle jeugd en hier en daar een aankoop (zoals bijv. Pelle en Immers) is gewoon goed beleid.
Alleen daaromquote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:12 schreef PIETR het volgende:
[..]
Wegens een conflict over de reiskostenvergoeding. Sneu dat je om die reden twee grote talenten verliest.
Volgens VarkenoordWatch één van de redenen:quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:26 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Alleen daaromNiet dat ik het erg vind ofzo
twitter:VarkenoordWatch twitterde op dinsdag 20-05-2014 om 14:37:44Afgelopen zaterdag werden ze nog met Feyenoord D1 landskampioen. Eén van de redenen is een conflict over reiskostenvergoeding. reageer retweet
Antonia?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:03 schreef Antaris het volgende:
Is ter vervanging van schaken, die speler van go ahead niet iets? Ik weet zijn naam niet. Hij is ontiegelijk snel maar weet alleen niet of hij technisch en inzicht heeft.
Dit.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:59 schreef Dekatria het volgende:
Zullen wel weer niet naar de C2 willen ofzo.
Die ja, dus geen potentieel kandidaat?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:04 schreef Typisch het volgende:
[..]
Antonia?
Dat is een eckte eckte Ajacied.
Die mag mooi in Deventer blijven, stond drie jaar geleden na de verloren bekerwedstrijd doodleuk 'helemaal niets in Rotterdam' te schreeuwen. Tevens stak hij dit seizoen nog zijn middelvinger op naar tijdens de warming-up in De Kuip.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:08 schreef Antaris het volgende:
[..]
Die ja, dus geen potentieel kandidaat?
Dacht ik eindelijk ook wat nuttigs te zeggen.
Ik vind het nogal voorbarig om over 'grote' talenten te spreken als ze in de D zitten.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:12 schreef PIETR het volgende:
[..]
Wegens een conflict over de reiskostenvergoeding. Sneu dat je om die reden twee grote talenten verliest.
quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:08 schreef Antaris het volgende:
[..]
Die ja, dus geen potentieel kandidaat?
Dacht ik eindelijk ook wat nuttigs te zeggen.
Heerlijk, zulke spelers!quote:
Antonia? Nee joh, dat is niks.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:03 schreef Antaris het volgende:
Is ter vervanging van schaken, die speler van go ahead niet iets? Ik weet zijn naam niet. Hij is ontiegelijk snel maar weet alleen niet of hij technisch en inzicht heeft.
Tsja wat moet je daar nu van zeggen. Als het klopt wat betreft de reiskosten (vanuit Utrecht btw) is het best droevig. Beiden toch talentvolle verdedigende spelertjes.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:09 schreef Happel het volgende:
twitter:VarkenoordWatch twitterde op dinsdag 20-05-2014 om 14:36:52Definitief: de broertjes Quinten en Jurrien Maduro verlaten Feyenoord D1 en gaan spelen voor aartsrivaal Ajax. reageer retweet
Ik weet genoeg.quote:
Is toch prachtig deze jongen. Niks mis mee wat hij zegt. Gewoon volle emotie na een grote overwinning.quote:
Kost je te veel om het voor iedereen te betalenquote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:12 schreef PIETR het volgende:
[..]
Wegens een conflict over de reiskostenvergoeding. Sneu dat je om die reden twee grote talenten verliest.
Ajax gaat daar wat makkelijker mee om, paar jaar geleden is daarom ook een PSV speler overgestapt naar Ajax. Bij PSV moest hij zelf worden gebracht vanuit Nijmegen, bij Ajax haalden ze hem op in een busjequote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:26 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Alleen daaromNiet dat ik het erg vind ofzo
En wat zijn ze, elf?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:55 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Tsja wat moet je daar nu van zeggen. Als het klopt wat betreft de reiskosten (vanuit Utrecht btw) is het best droevig. Beiden toch talentvolle verdedigende spelertjes.
Nu trouwens al van die swag-yolo boys trouwens inclusief bontkraagje en bling bling dus wat dat betreft is het misschien zo gek nog niet want al te beste ervaringen met dergelijke jongeren hebben we nog niet gehad.
In hoeverre kun je in de D1 van grote talenten spreken?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:12 schreef PIETR het volgende:
[..]
Wegens een conflict over de reiskostenvergoeding. Sneu dat je om die reden twee grote talenten verliest.
Mwa hij heeft het over 010.. dat lijkt me dus een echte hater. Die zou je niet in het Feyenoord-shirt moeten willen..quote:Op dinsdag 20 mei 2014 18:27 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Is toch prachtig deze jongen. Niks mis mee wat hij zegt. Gewoon volle emotie na een grote overwinning.
Daar mag die jongen alleen maar van dromen.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 18:50 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Mwa hij heeft het over 010.. dat lijkt me dus een echte hater. Die zou je niet in het Feyenoord-shirt moeten willen..
Ik weet dat onze jeugdopleiding het vrij aardig doet, maar echt niet elk 13-jarige knulletje is een "groot talent".quote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:12 schreef PIETR het volgende:
[..]
Wegens een conflict over de reiskostenvergoeding. Sneu dat je om die reden twee grote talenten verliest.
"Ik kom zelf uit Amsterdam" 010 dit 010 datquote:Op dinsdag 20 mei 2014 18:50 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Mwa hij heeft het over 010.. dat lijkt me dus een echte hater. Die zou je niet in het Feyenoord-shirt moeten willen..
Misschien dat groot talent overdreven is, maar ze schijnen wel tot de top van deze lichting te behoren.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:13 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik weet dat onze jeugdopleiding het vrij aardig doet, maar echt niet elk 13-jarige knulletje is een "groot talent".
Even afwachten wat Psv met Narsingh gaat doen.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:08 schreef Antaris het volgende:
[..]
Die ja, dus geen potentieel kandidaat?
Dacht ik eindelijk ook wat nuttigs te zeggen.
Zo zijn ze allemaal.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 16:55 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Nu trouwens al van die swag-yolo boys trouwens inclusief bontkraagje en bling bling dus wat dat betreft is het misschien zo gek nog niet want al te beste ervaringen met dergelijke jongeren hebben we nog niet gehad.
Jonk en Ruben Jongkind regelen deze zaken.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 20:23 schreef Dr.Mikey het volgende:
Smerige vent die Overmars vieze homo met zijn Gordon
Het gentlement's agreement tussen de traditionele top drie werkt goedquote:Op dinsdag 20 mei 2014 15:09 schreef Happel het volgende:
twitter:VarkenoordWatch twitterde op dinsdag 20-05-2014 om 14:36:52Definitief: de broertjes Quinten en Jurrien Maduro verlaten Feyenoord D1 en gaan spelen voor aartsrivaal Ajax. reageer retweet
Gelukkig niet, ken een aantal van die jonge knapen en al hebben de meeste de straatttaal wel onder de knie. Daar blijft het over het algemeen wel bij.quote:
In dat geval zal Hedwiges Maduro ongetwijfeld betaald zijn door de knjb om ze over te halen om naar Ajax te gaan!!!quote:Op dinsdag 20 mei 2014 21:27 schreef PizzaGeit het volgende:
Zijn die Maduro's familie van die ajax-Maduro?
quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:16 schreef Heeinz het volgende:
[..]
In dat geval zal Hedwiges Maduro ongetwijfeld betaald zijn door de knjb om ze over te halen om naar Ajax te gaan!!!
Mja, ze zijn er uit eigen beweging heengegaan, Ajax kan ze ook moeilijk weigeren hea.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 22:58 schreef Elan het volgende:
Er was toch altijd een soort herenakkoord tussen de clubs Feyenoord - PSV - Ajax dat men elkaars jeugdspelers met rust liet?
Je had toch ook dat verhaal van die Noa Lang uit de C2was dat ook uit eigen beweging?quote:Op dinsdag 20 mei 2014 23:06 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Mja, ze zijn er uit eigen beweging heengegaan, Ajax kan ze ook moeilijk weigeren hea.
quote:Op dinsdag 20 mei 2014 23:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Je had toch ook dat verhaal van die Noa Lang uit de C2was dat ook uit eigen beweging?
En PSV'ertje Bazoer , wat als Ajax gewoon een mannetje heeft om onze toptalenten te scouten dan wel te benaderen.
quote:Noa Lang, een 14-jarige speler van de Feyenoord Academy, stapt over naar de jeugdopleiding van Ajax. Volgens de clubs maakt Lang de overstap op eigen initiatief.
Tussen de twee grootmachten bestaat een officieuze afspraak, die inhoudt dat de clubs geen spelers uit de jeugdopleiding van de ander halen. Een woordvoerder van Feyenoord laat aan RTV Rijnmond weten dat dit 'gentlemen's agreement' nog steeds van kracht is.
De jeugdspeler van Feyenoord wilde liever in Amsterdam voetballen, omdat zijn familie een sterke band met Ajax heeft. Omdat het om een gevoelige kwestie gaat, heeft Lang eerst toestemming gevraagd aan Feyenoord.
Schijnt dat Van Nistelrooy af en toe op Varkenoord te vinden is om te scouten voor PSV. En dat Rashaan Fernandes benaderd is door iemand van Ajax.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 23:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Je had toch ook dat verhaal van die Noa Lang uit de C2was dat ook uit eigen beweging?
En PSV'ertje Bazoer , wat als Ajax gewoon een mannetje heeft om onze toptalenten te scouten dan wel te benaderen.
Ook uit eigen beweging dus.quote:
Als Feyenoord zich dan maar niet als enige aan dat zogenaamde volgens Overmars niet bestaande agreement houden en ook lekker bij die clubs scoutquote:Op dinsdag 20 mei 2014 23:18 schreef PIETR het volgende:
[..]
Schijnt dat Van Nistelrooy af en toe op Varkenoord te vinden is om te scouten voor PSV. En dat Rashaan Fernandes benaderd is door iemand van Ajax.
Feyenoord haalt sowieso niet zoveel van andere BVO's, kost ook weer geld. Vanaf 12 jaar 12.000 per opleidingsjaar.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 23:24 schreef Elan het volgende:
[..]
Als Feyenoord zich dan maar niet als enige aan dat zogenaamde volgens Overmars niet bestaande agreement houden en ook lekker bij die clubs scout
We hebben niet veel te besteden maar 12k per jaar moet nog wel te vinden zijn hoor, wij halen ook wel jonkies van Groningen ed maar volgens mij eren wij die niet bestaande agreement voorlopig nog welquote:Op dinsdag 20 mei 2014 23:28 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Feyenoord haalt sowieso niet zoveel van andere BVO's, kost ook weer geld. Vanaf 12 jaar 12.000 per opleidingsjaar.
Klinkt wel als een realistisch bedrag afgaande op de eerdere geruchten. Erg goed werk van Van Geel als dit kloptquote:‘Feyenoord en Lazio akkoord over transfersom De Vrij: zeven miljoen euro’
Geplaatst op woensdag 21 mei 2014 om 08:36 · 0 Reacties ·
Feyenoord en SS Lazio naderen volgens Italiaanse media een akkoord rondom de transfer van Stefan de Vrij.
Volgens Il Tempo zijn beide clubs het bijna eens over de transfersom die betaald moet worden.
De Romeinse club is bereid het bod op De Vrij te verhogen van zes naar zeven miljoen euro. Met die som kan ook Feyenoord goed leven, schrijft de krant. De Vrij is in Rotterdam in het bezit van een contract tot de zomer van 2015. Eerder zou Feyenoord de waarde van De Vrij nog vastgesteld hebben op tien miljoen euro.
Ook de gesprekken tussen de speler zelf en de Serie A-club verlopen voorspoedig, meldt de krant. De Oranje-international zou persoonlijk reeds een akkoord hebben bereikt met SS Lazio. Eerder werd De Vrij deze week door Italiaanse media ook in verband gebracht met clubs als AS Roma en Fiorentina.
Dit zou echt een wereldprestatie van Van Geel zijn!quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:09 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Klinkt wel als een realistisch bedrag afgaande op de eerdere geruchten. Erg goed werk van Van Geel als dit klopt
Enige waar je nog op had kunnen speculeren is een goed wk. Zonder dat wk is 7 een mooi bedrag.quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:09 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Klinkt wel als een realistisch bedrag afgaande op de eerdere geruchten. Erg goed werk van Van Geel als dit klopt
Ja, maar 2 foutjes daar en hij is juist onverkoopbaar.quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:14 schreef portie het volgende:
[..]
Enige waar je nog op had kunnen speculeren is een goed wk. Zonder dat wk is 7 een mooi bedrag.
Laatst nog twee spelers van FC Groningen.quote:Op dinsdag 20 mei 2014 23:28 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Feyenoord haalt sowieso niet zoveel van andere BVO's, kost ook weer geld. Vanaf 12 jaar 12.000 per opleidingsjaar.
Niet bestaande agreement geldt enkel voor Fey, Ajax, PSV onderling. Alle andere clubs mogen leeggeroofd worden.quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:18 schreef Happel het volgende:
[..]
Laatst nog twee spelers van FC Groningen.
7 miljoen is toch niet zo'n absurd bedrag? Had zelf 12M gehoord laatst..quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:14 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit zou echt een wereldprestatie van Van Geel zijn!
Niet absurd, maar voor een 1-jarig contract vind ik het erg netjes, had zelf op 5-6 gerekend.quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:28 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
7 miljoen is toch niet zo'n absurd bedrag? Had zelf 12M gehoord laatst..
Dat moeten ze zelf weten, maar ik denk dat Llorente niet zo snel genoegen gaat nemen met een bankplekje.quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:41 schreef inslagenreuring het volgende:
Pelle gaat niet naar Barcelona.
Ze willen Llorente.
Onbewezen, onbewezen. Nou ga je wel wat kort door de bocht. Speelt toch al 4,5 jaar in de basis bij Feyenoord en hij is pas 22. Maar 7 miljoen is inderdaad erg netjes! 5 had ik ook mee kunnen leven, maar 40% meer is altijd goed!quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:53 schreef Cara het volgende:
7 miljoen voor een onbewezen verdediger met een één-jarig contract, van Geel
Onbewezen als in onbewezen tegen grote spelers. Speelde tegen Italië goed en zal daarom waarschijnlijk gescout zijn, maar die andere paar keer dat hij tegen sterke tegenstanders speelde vond ik hem steeds weer zwak ogen, zelfs door de mand vallen.quote:Op woensdag 21 mei 2014 10:01 schreef H.FR het volgende:
[..]
Onbewezen, onbewezen. Nou ga je wel wat kort door de bocht. Speelt toch al 4,5 jaar in de basis bij Feyenoord en hij is pas 22. Maar 7 miljoen is inderdaad erg netjes! 5 had ik ook mee kunnen leven, maar 40% meer is altijd goed!
Niet overdrijven. Zo'n speler voor 4 miljoen ofzo verliezen zou ik persoonlijk eerder een wanprestatie vinden. Dit is gewoon een netjes en realistisch bedrag, het is niet voor niets dat er veel meer grote clubs geïnteresseerd zijn. 10-12 miljoen, dat zou een 'wereldprestatie' zijn, niet dit.quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:14 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit zou echt een wereldprestatie van Van Geel zijn!
Dat vroeg ik me ook al af. Die jongen is eigenlijk niet eens hard genoeg voor Nederland, laat staan Italië.quote:Op woensdag 21 mei 2014 10:45 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Ik vraag me af of De Vrij persoonlijk niet liever naar Engeland of Duitsland zou willen. Hij lijkt me niet echt een type voor Italië en zeker niet voor Lazio.
Ligt natuurlijk aan het soort voetbal dat ze willen spelen, hij zal in ieder geval een harde verdediger naast zich moeten hebben en dan zelf met de opbouw bezig gaan.quote:Op woensdag 21 mei 2014 10:55 schreef erik013 het volgende:
[..]
Dat vroeg ik me ook al af. Die jongen is eigenlijk niet eens hard genoeg voor Nederland, laat staan Italië.
Hij kan in Italië juist aan zijn hardheid en geslepenheid werken. Moet toch geweldig zijn voor je ontwikkeling als verdediger om daar te spelen?quote:Op woensdag 21 mei 2014 11:21 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ligt natuurlijk aan het soort voetbal dat ze willen spelen, hij zal in ieder geval een harde verdediger naast zich moeten hebben en dan zelf met de opbouw bezig gaan.
Dan snappen ze er niks van daar in Barcelona.quote:Op woensdag 21 mei 2014 09:41 schreef inslagenreuring het volgende:
Pelle gaat niet naar Barcelona.
Ze willen Llorente.
Ja, en er gaan heus wel meer spelers de geruchtenmolen in hoor. Als je Van Gaal hoort spreken dat hij een BMI wel mee wilt hebben, dat het groot wordt uitgemeten dat Van Persie de pass van Clasie van wereldklasse noemt etc. En dan zitten we nu zelfs nog voor het wk.quote:Op woensdag 21 mei 2014 12:02 schreef PizzaGeit het volgende:
7 miljoen lijkt me een heel behoorlijke prijs voor een verdediger met nog een eenjarig contract. Maar er waren zoveel geruchten over hem dat ik me afvraag of je niet langer had moeten wachten om de concurrentie tegen elkaar uit laten spelen. Het WK blijft een grote gok, doet ie t daar redelijk zou hij zo voor een miljoen of 2 meer kunnen vertrekken, maakt ie een cruciale fout is ie zowat afgeschreven, dus kan wel begrijpen dat Van Geel hem al voor het WK wil verkopen, ook om zo wat budget te creëren om nu al iets aan te kunnen kopen.
Gelukkig hebben we met Kongolo, Van Beek en Vormer de vervangers al in huis.quote:Op woensdag 21 mei 2014 12:10 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja, en er gaan heus wel meer spelers de geruchtenmolen in hoor. Als je Van Gaal hoort spreken dat hij een BMI wel mee wilt hebben, dat het groot wordt uitgemeten dat Van Persie de pass van Clasie van wereldklasse noemt etc. En dan zitten we nu zelfs nog voor het wk.
Op het wk krijg je pas de serieuze aandacht. Ik heb dan persoonlijk liever alvast wat geld op zak om nu al iets te kunnen en dan na het wk nog een enkele klapper te maken, dan dat je jezelf voorlopig heel passief opstelt. Een kut-wk (wat ook zomaar zou kunnen gebeuren) en het wachten heeft geen (of negatieve) zin gehad. Nu zou je bijvoorbeel kunnen gaan kijken of je voor 1-2 mln een Hupperts oid kan aantrekken alvorens hij ergens anders tekent.
Overigens is heel het De Vrij momenteel nog een mediagerucht he (al denk ik wel dat het een dezer dagen rondkomt)
quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:45 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we met Kongolo, Van Beek en Vormer de vervangers al in huis.
En wie zijn de vervangers van deze spelers dan? Posities wil je toch dubbel bezet hebben lijkt mij.quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:45 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Gelukkig hebben we met Kongolo, Van Beek en Vormer de vervangers al in huis.
Mathijsen en Nelom (en Woudenberg) achterin voorlopig, mochten De Vrij en Indi allebei vertrekken. Op rechtsback als Janmaat vertrekt hebben we alleen een gozer uit de opleiding lopen (Cabral).quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:52 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
En wie zijn de vervangers van deze spelers dan? Posities wil je toch dubbel bezet hebben lijkt mij.
Van Deelen is die nog van ons? En Manu onder Fredje zou ik wel een kans gunnen op Rechtsbuiten.quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:50 schreef Typisch het volgende:
[..]
Heerlijk man.
Alleen jammer dat we op rechtsback, in de spits en op rechtsbuiten niets hebben nog. Dus daar zal het geld naar toe moeten.
Van Deelen mag weg van de zomer.quote:Op woensdag 21 mei 2014 14:57 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Van Deelen is die nog van ons? En Manu onder Fredje zou ik wel een kans gunnen op Rechtsbuiten.
Gewaagde domme uitspraak als dat waar is.quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:04 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgend jaar Fred Rutten op de Coolsingel, Fred Rutten wil voor de titel gaan.
http://www.telegraaf.nl/t(...)Van_2_naar_1___.htmlquote:Op woensdag 21 mei 2014 15:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Gewaagde domme uitspraak als dat waar is.
Ambitie uitspreken, slechte zaak.quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Gewaagde domme uitspraak als dat waar is.
Moeten ie dan weer zeggen dat we voor top 4/5 gaan? Mag wel eens gezegd worden dat we gewoon mee willen doen om het kampioenschap en niet om een leuk plekje in de top.quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:04 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgend jaar Fred Rutten op de Coolsingel, Fred Rutten wil voor de titel gaan.
Ah Teleagraf onzin dus.quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/t(...)Van_2_naar_1___.html
Als je dan met een prima seizoen tweede of derde eindigd is je seizoen toch niet geslaagd.quote:
Hij spreekt de ambitie uit; het is geen doelstellingquote:Op woensdag 21 mei 2014 15:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Als je dan met een prima seizoen tweede of derde eindigd is je seizoen toch niet geslaagd.
Niks mis mee deed Koeman toch ook steeds.quote:
Vechten om Stefan de Vrij. Lijkt me logisch. Zou ook meer poen vragen.quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:27 schreef PIETR het volgende:
Las op Twitter dat United een stokje wil steken voor de transfer van De Vrij naar Lazio.
Newcastle United mag ik hopenquote:Op woensdag 21 mei 2014 15:27 schreef PIETR het volgende:
Las op Twitter dat United een stokje wil steken voor de transfer van De Vrij naar Lazio.
40 miljoen voor het hele pakket, moet kunnenquote:Op woensdag 21 mei 2014 15:42 schreef Happel het volgende:
http://www.mirror.co.uk/s(...)fers-5-young-3574071
quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:42 schreef Happel het volgende:
http://www.mirror.co.uk/s(...)fers-5-young-3574071
Dat goffedomme Van Gaal ons straks in één klap rijk én gezond maakt.quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:45 schreef Bombvis het volgende:
[..]
40 miljoen voor het hele pakket, moet kunnen
Staat hier in de kast. Half gelezen. Niet zo heel boeiend.quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:39 schreef Elan het volgende:
Heeft iemand hier de biografie van Koeman gelezen?
Swansea lijkt me niet een club die voor Clasie fors geld neer legt.quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:11 schreef Caland het volgende:
Swansea dus in de markt voor Clasie. Jammer, eigenlijk de enige speler die vrijwel onvervangbaar is en ik het liefst nog een jaar langer had willen zien blijven.
Ach, ze betaalden wel 14 miljoen euro voor Bony, dus voor de juiste spelers willen ze het wel betalenquote:Op woensdag 21 mei 2014 16:21 schreef Cara het volgende:
[..]
Swansea lijkt me niet een club die voor Clasie fors geld neer legt.
Die hebben Toornstra toch pas nog geprobeerd te kopen voor 1 miljoen?
Mokotjo. Oh wacht...quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:24 schreef PIETR het volgende:
Toornstra. Zou ik een goede vervanger vinden voor Clasie. Of Gudelj.
Eens, maar kan iemand zich een club voorstellen die op dit moment veel geld voor Clasie neer gaat leggen?quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:25 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Ach, ze betaalden wel 14 miljoen euro voor Bony, dus voor de juiste spelers willen ze het wel betalen
Beide te duur denk ik.quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:24 schreef PIETR het volgende:
Toornstra. Zou ik een goede vervanger vinden voor Clasie. Of Gudelj.
Waarom kan Mokotjo niet?quote:
Nieuwe trainer nieuwe kansen.quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:38 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Jij denkt dat die gezellig terugkomt?
Die jongen is om een aantal redenen vertrokken, die komt echt niet meer terug.quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:40 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Nieuwe trainer nieuwe kansen.
Of is Mokotjo opeens een arrogant tering ventje geworden met een hekel aan Feyenoord?
Als je zijn salaris verdubbelt met een basisplek in het vooruitzicht, heus wel.quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:42 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Die jongen is om een aantal redenen vertrokken, die komt echt niet meer terug.
Laten we inderdaad lekker basisplaatsen gaan garanderen, kan niet verkeerd gaan.quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:43 schreef TC03 het volgende:
[..]
Als je zijn salaris verdubbelt met een basisplek in het vooruitzicht, heus wel.
Jij zou echt een geweldige technisch directeur zijn.quote:Op woensdag 21 mei 2014 16:43 schreef TC03 het volgende:
[..]
Als je zijn salaris verdubbelt met een basisplek in het vooruitzicht, heus wel.
Jij niet.quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:22 schreef GGMM het volgende:
[..]
Jij zou echt een geweldige technisch directeur zijn.
Vormer verdient ook zeker een kans maar als hij het toch niet aankan een heel seizoen is backup wel nodig natuurlijk.quote:
Vooral qua handelingssnelheid. Best een leuke voetballer hoor die Vormert, maar het pluspunt van Clasie is dat hij al weet wat zijn opties zijn voordat hij de bal aangespeeld krijgt. Vormer moet hem eerst aannemen en kijkt dan omhoog waar de rest loopt. Gevolg: balletje breed of terug. 1 zo'n speler op het middenveld kan nog wel, maar je hebt ook Immers er rondlopen die hetzelfde probleem heeft.quote:
Dat is een beetje een karikatuur aan het worden van Vormer, dat tikkie terug. Hij scoort makkelijker dan Clasie, bovendien heb ik 'em een paar goede passjes zien geven de laatste wedstrijden. Hoe vaak is Clasie nou beslissend geweest dit seizoen? 7 assists en 1 goal in 31 wedstrijden tegenover Vormer met 5 assists en 3 goals in 16 wedstrijden waarvan de helft als basisspeler. Clasie is een goeie speler hoor, maar niet onvervangbaar wmb.quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral qua handelingssnelheid. Best een leuke voetballer hoor die Vormert, maar het pluspunt van Clasie is dat hij al weet wat zijn opties zijn voordat hij de bal aangespeeld krijgt. Vormer moet hem eerst aannemen en kijkt dan omhoog waar de rest loopt. Gevolg: balletje breed of terug. 1 zo'n speler op het middenveld kan nog wel, maar je hebt ook Immers er rondlopen die hetzelfde probleem heeft.
Scorebordjournalistiek. Clasie brengt zoveel meer voetbal op het middenveld dan een Vormer ooit zal kunnen doen.quote:Op woensdag 21 mei 2014 19:03 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dat is een beetje een karikatuur aan het worden van Vormer, dat tikkie terug. Hij scoort makkelijker dan Clasie, bovendien heb ik 'em een paar goede passjes zien geven de laatste wedstrijden. Hoe vaak is Clasie nou beslissend geweest dit seizoen? 7 assists en 1 goal in 31 wedstrijden tegenover Vormer met 5 assists en 3 goals in 16 wedstrijden waarvan de helft als basisspeler. Clasie is een goeie speler hoor, maar niet onvervangbaar wmb.
Ben jij toevallig die lichtelijk seniele analist van Studio Voetbal?quote:Op woensdag 21 mei 2014 19:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Scorebordjournalistiek. Clasie brengt zoveel meer voetbal op het middenveld dan een Vormer ooit zal kunnen doen.
En ik heb Immers ook wel eens een paar goede passjes zien geven.
Je bent zelf een analist.quote:Op woensdag 21 mei 2014 19:07 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Ben jij toevallig die lichtelijk seniele analist van Studio Voetbal?
janlulquote:Op woensdag 21 mei 2014 19:52 schreef Scrummie het volgende:
Is die pot nog ergens live te zien online?
Daar kon je het serieus kijken.quote:Op woensdag 21 mei 2014 21:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat je een lul bent. En nog dom ook.
dmquote:Op woensdag 21 mei 2014 21:06 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Fuck, nu ben ik zeker dom
Najah, heb rustig kunnen kijken en ken janlul niet
Is niet zo'n ramp.. alleen wat Feyenoorders laten zien interesseert me eigenlijk.quote:Op woensdag 21 mei 2014 20:50 schreef ace_eleven het volgende:
Afgelopen na penalties. Van der Moot miste, Schuurman scoorde, Verdonk miste, Engeland scoorde alles en is Europees Kampioen
Vormer heeft het goed gedaan in de wedstrijden dat hij speeltijd kreeg, maar heb hem tot voor kort altijd een beetje een grijs muisje gevonden.. kon nou niet echt een specifieke kwaliteit bij hem ontdekken.. vaak balletjes breed en terug inderdaad, risicoloos geschuif. Hij heeft alleen wel een goede trap.quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral qua handelingssnelheid. Best een leuke voetballer hoor die Vormert, maar het pluspunt van Clasie is dat hij al weet wat zijn opties zijn voordat hij de bal aangespeeld krijgt. Vormer moet hem eerst aannemen en kijkt dan omhoog waar de rest loopt. Gevolg: balletje breed of terug. 1 zo'n speler op het middenveld kan nog wel, maar je hebt ook Immers er rondlopen die hetzelfde probleem heeft.
tot voor kort of nog steeds?quote:Op woensdag 21 mei 2014 23:19 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Vormer heeft het goed gedaan in de wedstrijden dat hij speeltijd kreeg, maar heb hem tot voor kort altijd een beetje een grijs muisje gevonden.. kon nou niet echt een specifieke kwaliteit bij hem ontdekken.. vaak balletjes breed en terug inderdaad, risicoloos geschuif. Hij heeft alleen wel een goede trap.
Klopt, en daarnaast pakt Clasie ook nog veel meer ballen af (duels en intercepties).quote:Op woensdag 21 mei 2014 19:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Scorebordjournalistiek. Clasie brengt zoveel meer voetbal op het middenveld dan een Vormer ooit zal kunnen doen.
En ik heb Immers ook wel eens een paar goede passjes zien geven.
Ik heb de laatste 10 minuutjes gezien, daarin viel Slabbekoorn me wat tegen (te trage balhandeling bij een 1op1 counter naar de keeper toe met een man in zijn rug, en een te slappe pass net achter de man bij een goede openende pass randje 16 op Schuurman.quote:Op woensdag 21 mei 2014 23:12 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Is niet zo'n ramp.. alleen wat Feyenoorders laten zien interesseert me eigenlijk.
Dramaqueen. Leer eens lezen.quote:Op donderdag 22 mei 2014 07:57 schreef Slobeend het volgende:
Rutten heeft gesproken met Braafheid, die zit zonder club.
Braafheid kwam hem toevallig tegen tijdens die wedstrijd voor Sander Boschker. Dat wil ik nou niet echt "heeft gesproken met" noemen.quote:
Dat is toch ook met elkaar spreken?quote:Op donderdag 22 mei 2014 08:05 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Braafheid kwam hem toevallig tegen tijdens die wedstrijd voor Sander Boschker. Dat wil ik nou niet echt "heeft gesproken met" noemen.
Ik mag toch hopen inderdaad dat dat niet doorgaat, dan heb ik nog liever Nelomquote:Op donderdag 22 mei 2014 08:10 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dat is toch ook met elkaar spreken?
"Rond de wedstrijd hebben we het kort gehad over mijn situatie en of we iets voor elkaar kunnen betekenen in de toekomst", zegt Braafheid tegen NU.nl. "Een club als Feyenoord zou perfect voor me zijn. Over die stap zal ik niet lang hoeven nadenken."
Het idee alleen al, brr
Hopelijk overspeelt Van Geel zijn hand niet. 7,5mln zou gewoon mooi zijn. Desnoods mik je op een doorverkoop % erbij. WK kan alle kanten op, 2 goede wedstrijden en 3 mln meer, 2 slechte en 3 mln minder waard. Valt geen pijl op te trekken.quote:De clubleiding van Lazio Roma onderneemt nog altijd serieuze pogingen om Stefan de Vrij (22) van Feyenoord over te nemen. De centrale verdediger is voor de Italiaanse Serie A-club optie nummer 1 om de defensie te versterken. Feyenoord heeft geen haast en hapt alleen toe als er een enorme transfersom op tafel wordt gelegd.
Scouts
De scouts van Lazio Roma bekeken afgelopen zomer in Israël tijdens het EK alle wedstrijden van Jong Oranje. Ze kwamen met stapels scoutingsrapporten terug in Rome. Maar helemaal overtuigd van de Nederlandse talenten waren ze niet. Om vervolgens lijdzaam te moeten toezien dat stadgenoot en aartsrivaal AS Roma een voltreffer binnen hengelde door Kevin Strootman te contracteren.
Druk
De top van de Romeinse club was woedend en heeft sindsdien het scoutingapparaat onder druk gezet. De club wil voor het WK de handtekening van talent Stefan de Vrij onder een langdurig contract omdat Lazio vreest dat hij na het toernooi in Brazilië veel duurder is.
Marktwaarde
Voor Feyenoord is juist het omgekeerde van toepassing. De Rotterdammers weten dat De Vrij een grote kans maakt om straks als basiskracht te starten tegen Spanje, Australië en Chili. Dat zal de marktwaarde van de verdediger nog wat opschroeven. De Rotterdammers happen alleen toe voor het WK als Lazio een bedrag van tegen de tien miljoen euro op tafel legt.
Met De Vrij is maanden geleden al afgesproken dat de club hem deze zomer probeert te slijten, mits er een forse transfersom tegenover staat. Het eerste bod van Lazio Roma, rond de vijf miljoen euro, werd resoluut van tafel geveegd door technisch directeur Martin van Geel. Maar de Italianen hebben aangegeven met een hoger bedrag te willen komen.
Verlengen
De verdediger heeft nog slechts een eenjarig contract in de Kuip. Als hij die verbintenis niet verlengt, loopt Feyenoord het risico dat hij volgende zomer gratis de deur uitwandelt. Een scenario overigens waar De Vrij nu al van heeft gezegd dat hij dat dolgraag wil voorkomen.
Clasie
Naast De Vrij is ook Jordy Clasie nadrukkelijk op de radar van de Italiaanse club. Al beseft Lazio dat het een probleem kan worden om de middenvelder, die nog tot 2016 onder contract staat in de Kuip, los te weken uit Rotterdam. De financiële armslag van de club, die afgelopen seizoen ernstig teleurstelde met een negende plek, reikt nu eenmaal niet tot de hemel.
Dit is niet voor komend seizoen hè, dit is gewoon een algemene uitspraak. Hij verwacht ongetwijfeld langer dan 1 jaar te blijven, en in die periode wil hij kampioen worden.quote:Op donderdag 22 mei 2014 08:59 schreef Iwanius het volgende:
Morgen Rotterdam.
Zeg,in hoeverre wordt de uitspraak van Rutte voor volgend seizoen gekoesterd?
Dus: landstitel. Is het van: " Ja,leuk maar eerst zien." of meer van: " ach...waarom niet,we zitten al zolang zonder.."
Rutten.quote:Op donderdag 22 mei 2014 08:59 schreef Iwanius het volgende:
Morgen Rotterdam.
Zeg,in hoeverre wordt de uitspraak van Rutte voor volgend seizoen gekoesterd?
Dus: landstitel. Is het van: " Ja,leuk maar eerst zien." of meer van: " ach...waarom niet,we zitten al zolang zonder.."
Precies. Eerst ook maar eens kijken wat er van het elftal overblijft en wat er voor in de plaats komt.quote:Op donderdag 22 mei 2014 09:01 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit is niet voor komend seizoen hè, dit is gewoon een algemene uitspraak. Hij verwacht ongetwijfeld langer dan 1 jaar te blijven, en in die periode wil hij kampioen worden.
Maakt niet uit wat ie zegt, hij ligt er toch al voor de kerst uitquote:Op donderdag 22 mei 2014 08:59 schreef Iwanius het volgende:
Morgen Rotterdam.
Zeg,in hoeverre wordt de uitspraak van Rutte voor volgend seizoen gekoesterd?
Dus: landstitel. Is het van: " Ja,leuk maar eerst zien." of meer van: " ach...waarom niet,we zitten al zolang zonder.."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
Bedankt voor de samenvattingquote:Op donderdag 22 mei 2014 06:59 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik heb de laatste 10 minuutjes gezien, daarin viel Slabbekoorn me wat tegen (te trage balhandeling bij een 1op1 counter naar de keeper toe met een man in zijn rug, en een te slappe pass net achter de man bij een goede openende pass randje 16 op Schuurman.
Schuurman deed het wel ok, paar mooie acties en scoorde zijn penalty, waarna hij een onsympathiek zijn vinger voor de mond hield (weet niet of het in t koppie helemaal goed zit bij m)
Verdonk viel me niet zo op en miste zijn penalty.
Ik heb wel vertrouwen in Van Geel. Lazio lijkt me trouwens een perfecte club voor De Vrij. Om eerlijk te zijn kan ik nou niet zeggen dat ik hem bij Feyenoord een onuitwisbare indruk heb zien maken, maar er zal nog wel rek in zitten. Dan is een club als Lazio ideaal om jezelf te ontwikkelen. Meer kans op speeltijd en iets minder druk dan bij een grotere club.quote:Op donderdag 22 mei 2014 08:55 schreef H.FR het volgende:
[..]
Hopelijk overspeelt Van Geel zijn hand niet. 7,5mln zou gewoon mooi zijn. Desnoods mik je op een doorverkoop % erbij. WK kan alle kanten op, 2 goede wedstrijden en 3 mln meer, 2 slechte en 3 mln minder waard. Valt geen pijl op te trekken.
Ik snap echt niet waarom hij niet op Willem zijn verjaardag was.quote:
Dit was de reden:quote:Op donderdag 22 mei 2014 09:52 schreef tompsv18 het volgende:
Piroe stapt over naar PSV. Topscorer van de C1 van Feyenoord met 45 goals in 26 wedstrijden.
Huilie dat het er is.quote:Joel Piroe vertrekt uit de jeugdopleiding van Feyenoord. De doelpuntenmaker van de C1 wilde direct de overstap maken naar de B1, maar aangezien de Rotterdammers daar andere getalenteerde spitsen heeft lopen wilden ze hem op Varkenoord in de B2 stallen. Daar gaat de jonge aanvaller niet mee akkoord en dus vertrekt hij naar PSV.
Op die leeftijd al kapsones inderdaad prima voor psv.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:06 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit was de reden:
[..]
Huilie dat het er is.
Goede optie als BMI, Kongolo en Nelom weg gaan!quote:
En Woudenberg en als alle linksbacks uit de jeugdopleiding opeens een ernstige blessure oplopen, dan ja. Ik heb nog liever een linksback van de F1 dan Braafheidquote:Op donderdag 22 mei 2014 10:15 schreef H.FR het volgende:
[..]
Goede optie als BMI, Kongolo en Nelom weg gaan!
quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:21 schreef Bonkers. het volgende:
Nog liever östlund terug dan Braafheid.
Wat een egotripper.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:06 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit was de reden:
[..]
Huilie dat het er is.
Kortom, perfect voor de toekomstige selectie van PSV.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:25 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Wat een egotripper.Ik durf ook wel een kratje te zetten op het type gozer. Exotisch, veel bling, dikke oordoppen op z'n kop en een streepje in z'n haar geschoren.
Geeft alleen maar aan dat zij geen vertrouwen hebben in hun eigen jeugdopleiding. Ze halen een C1 om bij hun in de B1 te stoppen. Lekker brevet van onvermogen naar je eigen B1-spitsen.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:30 schreef Typisch het volgende:
Het mooie is dat ze er bij PSV nog blij mee zijn ook.Hij zal daar wel in de B1 mogen spelen.
Ze hebben het sowieso nog niet echt begrepen wat dat betreftquote:Op donderdag 22 mei 2014 10:32 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Geeft alleen maar aan dat zij geen vertrouwen hebben in hun eigen jeugdopleiding. Ze halen een C1 om bij hun in de B1 te stoppen. Lekker brevet van onvermogen naar je eigen B1-spitsen.
quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:37 schreef Bombvis het volgende:
Uit de wandelgangen hoorde ik dat Bakkal het grote voorbeeld van Slabbekoorn is
Het mooie is dat die speler dus al eerder weg ging bij NEC na onvrede over een aantal zaken. In iets meer dan een jaar dus zijn derde club.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ze hebben het sowieso nog niet echt begrepen wat dat betreft
Toch wel jammer dat er ook in de jeugd al zoveel druk wordt uitgeoefend, ouders/zaakwaarnemers die denken goud in handen te hebbenquote:Op donderdag 22 mei 2014 10:41 schreef Typisch het volgende:
[..]
[..]
Het mooie is dat die speler dus al eerder weg ging bij NEC na onvrede over een aantal zaken. In iets meer dan een jaar dus zijn derde club.
Depay is toch geen Marokkaan joh. Goede voetballer wel trouwens.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:42 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als Deepay straks ook gaat rellen dat hij weg wil zou ik als Psv zijnde nooit meer een Marokkaan in mijn jeugdopleiding willen.
Tja wat wil je? Die spreken de ouders van zo'n Kongolo (dat jongere broertje) ook heus wel eens en die horen vast hele mooie verhalen.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Toch wel jammer dat er ook in de jeugd al zoveel druk wordt uitgeoefend, ouders/zaakwaarnemers die denken goud in handen te hebben
Niet bij PSV. Bij een Engelse club, ja. Maar die willen zo'n Pino ook niet.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:44 schreef Typisch het volgende:
[..]
Depay is toch geen Marokkaan joh. Goede voetballer wel trouwens.
[..]
Tja wat wil je? Die spreken de ouders van zo'n Kongolo (dat jongere broertje) ook heus wel eens en die horen vast hele mooie verhalen.
quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:42 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als Deepay straks ook gaat rellen dat hij weg wil zou ik als Psv zijnde nooit meer een Marokkaan in mijn jeugdopleiding willen.
Ah vandaar dat ze die nog binnen weten te houden.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:44 schreef Typisch het volgende:
[..]
Depay is toch geen Marokkaan joh. Goede voetballer wel trouwens.
[..]
Klopt, maar Tarado had het geloof ik over de algemene gang van zaken op het moment. En ik kan mij wel een situatie indenken bij die broertjes Maduro dat ze een goede compensatie willen/nodig hebben om hun zoontjes elke keer naar Varkenoord te brengen.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:45 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Niet bij PSV. Bij een Engelse club, ja. Maar die willen zo'n Pino ook niet.
In de eredivisie zal hij niet uit de toon vallen en misschien zou Fredje hem wel weer op een hoger niveau kunnen krijgen. Als we niks beters kunnen krijgen is het misschien niet eens zo'n slecht idee.. We kunnen moeilijk beweren dat wij het niveau van Madrid of München nastreven.quote:
Beetje weinig overzicht.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:44 schreef Typisch het volgende:
[..]
Depay is toch geen Marokkaan joh. Goede voetballer wel trouwens.
Al die hype over onze verkooptransfers en dan wordt je weer geconfronteerd met namen als Havenaar en Braafheid en dan ga ik weer een beetje dood van binnen.quote:Op donderdag 22 mei 2014 11:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
Zitten er ook wel bruikbare spelers in het netwerk van Fredje of is het allemaal Havenaar en Braafheid prul?
Hier kan ik mij wel in vinden. Hij heeft toch op de een of andere manier die transfer naar Munchen verdiend. Hij heeft toch ietsquote:Op donderdag 22 mei 2014 11:25 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
In de eredivisie zal hij niet uit de toon vallen en misschien zou Fredje hem wel weer op een hoger niveau kunnen krijgen. Als we niks beters kunnen krijgen is het misschien niet eens zo'n slecht idee.. We kunnen moeilijk beweren dat wij het niveau van Madrid of München nastreven.
rMwah. Twente had hem vorig seizoen nog gehuurd van Hoffenheim en daar bleek ie er niet veel meer van te bakken.quote:Op donderdag 22 mei 2014 11:37 schreef Anthony9219 het volgende:
[..]
Hier kan ik mij wel in vinden. Hij heeft toch op de een of andere manier die transfer naar Munchen verdiend. Hij heeft toch iets. Ik denk dat ie in de eredivisie wel is bruikbaar kan worden. Hoe oud is ie inmiddels?
Engelaarquote:Op donderdag 22 mei 2014 11:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
Zitten er ook wel bruikbare spelers in het netwerk van Fredje of is het allemaal Havenaar en Braafheid prul?
Ik vond dat wel goed omschreven door Van Der Gijp bij VI afgelopen maandag. Hij heeft wel een hele goede actie, maar wordt wat onrustig als hij de ruimte (die hij met zijn actie creeert) inloopt. Hij weet dan niet zo goed wat ie moet doen. Hij heeft dan inderdaad geen overzicht, vertraagt zijn dribbel tijdens het denken en schiet niet erg zuiver (lichaam niet goed boven de bal). En dan kun je je afvragen in hoeverre die rust dan is bij te leren.quote:
Hier ben ik het wel mee eens. Wat me bij Boetius opvalt: hij scoort vaak wonderschone doelpunten waarbij hij heel bewust is wat hij doet. Dat is voor mij een teken dat hij echt potentie heeft. Lang niet alles lukt bij hem en hij moet fysiek nog sterker worden, maar qua talent schat ik hem hoger in dan Depay.quote:Op donderdag 22 mei 2014 12:03 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik vond dat wel goed omschreven door Van Der Gijp bij VI afgelopen maandag. Hij heeft wel een hele goede actie, maar wordt wat onrustig als hij de ruimte (die hij met zijn actie creeert) inloopt. Hij weet dan niet zo goed wat ie moet doen. Hij heeft dan inderdaad geen overzicht, vertraagt zijn dribbel tijdens het denken en schiet niet erg zuiver (lichaam niet goed boven de bal). En dan kun je je afvragen in hoeverre die rust dan is bij te leren.
Wat dat betreft heb k veel meer vertrouwen in Boetius, die denkt altijd na over zijn actie en heeft veel meer overzicht. De acties van Depay lukken veel vaker en Depay heeft wat meer fysiek. De pluspunten van Depay boven Boetius lijken me echter beter aan te leren dan andersom, wat Boetius dus meer potentie geeft
Die gaat zich thuisvoelen in Rotterdamquote:
Depay een Marokkaan ja?quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:42 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als Deepay straks ook gaat rellen dat hij weg wil zou ik als Psv zijnde nooit meer een Marokkaan in mijn jeugdopleiding willen.
Hou toch eens op over Narsingh. Gaat nooit gebeurenquote:Op donderdag 22 mei 2014 12:09 schreef Dr.Mikey het volgende:
Zit Narsingh niet in het netwerk van Fredje?
Jammer dat was wel een aardig talent hoor die we nu weer kwijtraken.quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:06 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit was de reden:
[..]
Huilie dat het er is.
En vele honderden die gewoon functioneren en met plezier op Varkenoord voetballen. Maak je druk zeg, de club kan nou eenmaal niet van ieder ventje van 12 met potentie een eisenlijst inwilligen.quote:Op donderdag 22 mei 2014 12:31 schreef Elan het volgende:
[..]
Jammer dat was wel een aardig talent hoor die we nu weer kwijtraken.
Functioneert die staf daar wel, of zijn het gewoon allemaal rotte appels ze gaan met bosjes weg eerst die broertjes Maduro en nu dit weer.
Sommige mensen kun je gewoon niet tevreden houden. Kun je je afvragen of dat op de lange termijn dan wel werkt. Voor hetzelfde geld raak je later weer in de clinch en loopt hij transfervrij weg. Heb je er ook niet zoveel aan.quote:Op donderdag 22 mei 2014 12:31 schreef Elan het volgende:
[..]
Jammer dat was wel een aardig talent hoor die we nu weer kwijtraken.
Functioneert die staf daar wel, of zijn het gewoon allemaal rotte appels ze gaan met bosjes weg eerst die broertjes Maduro en nu dit weer.
en nog een extraatje:twitter:VarkenoordWatch twitterde op maandag 05-05-2014 om 13:02:29Piroe kwam vorig jaar over van NEC. Omdat de B1 volgend seizoen met Fagrach en Anez goede spitsen heeft wilde Feyenoord hem in de B2. reageer retweet
twitter:VarkenoordWatch twitterde op maandag 05-05-2014 om 18:13:04Aanvulling op eerdere berichten over Piroe: het is vooral zijn vader geweest die heeft gepusht, niet zozeer hijzelf. Zonde voor de opleiding reageer retweet
Nou sorry hoor dat ik niet van elke eredivisie speler weet wat zijn tweede nationaliteit is. Wat een schande.quote:
quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:25 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Wat een egotripper.Ik durf ook wel een kratje te zetten op het type gozer. Exotisch, veel bling, dikke oordoppen op z'n kop en een streepje in z'n haar geschoren.
Sinds wanneer is Depay een mocro?quote:Op donderdag 22 mei 2014 10:42 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als Deepay straks ook gaat rellen dat hij weg wil zou ik als Psv zijnde nooit meer een Marokkaan in mijn jeugdopleiding willen.
quote:PATRICK GREVERAARS COMPLETEERT TECHNISCHE STAF
Patrick Greveraars maakt vanaf komend seizoen deel uit van de technische staf van Feyenoord. De 39-jarige Greveraars gaat in De Kuip de rol van assistent-trainer vervullen, een functie die hij tevens vervulde bij onder meer FC Porto en Vitesse. Bij Feyenoord wordt Greveraars herenigd met hoofdtrainer Fred Rutten, met wie hij eerder samenwerkte bij Vitesse en in de jeugdopleiding van PSV. Greveraars meldde zich donderdag in De Kuip, waar hij een éénjarig contract ondertekende.
‘Feyenoord is een fantastische club, een echte volksclub bovendien met een geweldige aanhang’, zei Greveraars nadat hij zijn handtekening op papier had gezet. ‘De afgelopen drie jaar is er dankzij goede prestaties een mooie basis gelegd voor de toekomst. Het is een grote uitdaging om te kijken waar de club nog winst kan behalen en ik ben heel blij dat ik daar mijn steentje aan kan bijdragen. Ik kijk uit naar een nieuwe samenwerking met Fred Rutten. Hij is in staat om de kwaliteiten van mensen optimaal te benutten en echt een team te smeden. Met de andere leden van de staf heb ik inmiddels kennis gemaakt. Ik heb veel zin om bij Feyenoord aan de slag te gaan.’
Greveraars werkte dertien jaar in de jeugdopleiding van PSV, waarna hij de overstap maakte naar FC Porto. In Portugal was hij onder meer assistent-trainer van het eerste elftal. Voordat hij die rol ook in Arnhem bij Vitesse vervulde, liep hij stage bij diverse grote clubs in Europa. ‘Ik heb gekeken bij onder meer Atletico Madrid, Juventus en Lazio Roma’, vertelde Greveraars. ‘Voor mij was het ontzettend leerzaam en iets waar ik in mijn verdere carrière mijn voordeel mee kan doen.’
Martin van Geel is blij dat met de komst van Greveraars de technische staf voor komend seizoen is gecompleteerd. ‘Patrick heeft veel ervaring en zal zich onder meer gaan bezighouden met de persoonlijke en individuele ontwikkeling van spelers’, vertelde de technisch directeur. ‘Fred Rutten is na eerdere samenwerking gecharmeerd van hem en zeer te spreken over zijn kwaliteiten. Daarom zijn we blij dat we Patrick kunnen toevoegen aan de technische staf.’
Goed, alle vriendjes hebben weer een baantje. We kunnen beginnen!quote:
Je hoeft het niet te weten, maar om dan heel generaliserend af te gaan geven kom je wel een beetje simpel overquote:Op donderdag 22 mei 2014 12:39 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Nou sorry hoor dat ik niet van elke eredivisie speler weet wat zijn tweede nationaliteit is. Wat een schande.
Ja, nja, prima toch dat er een voor Rutten een bekend gezicht bijkomt. Vaak wilt een trainer een hele eigen staf meenemen, dat had bij ons toch iets minder goed gevallen (als zij Gio en Van Gastel hadden vervangen). Ik ken die Greveraars verder niet, maar als Fred er prettig mee samenwerkt vind ik het primaquote:Op donderdag 22 mei 2014 13:19 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Goed, alle vriendjes hebben weer een baantje. We kunnen beginnen!
Preciesquote:Op donderdag 22 mei 2014 13:21 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja, nja, prima toch dat er een voor Rutten een bekend gezicht bijkomt. Vaak wilt een trainer een hele eigen staf meenemen, dat had bij ons toch iets minder goed gevallen (als zij Gio en Van Gastel hadden vervangen). Ik ken die Greveraars verder niet, maar als Fred er prettig mee samenwerkt vind ik het prima
Daarom, het is alleen altijd zo'n potsierlijk gezicht met al die kennismakingsinterviews.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:21 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ja, nja, prima toch dat er een voor Rutten een bekend gezicht bijkomt. Vaak wilt een trainer een hele eigen staf meenemen, dat had bij ons toch iets minder goed gevallen (als zij Gio en Van Gastel hadden vervangen). Ik ken die Greveraars verder niet, maar als Fred er prettig mee samenwerkt vind ik het prima
Valt wel mee toch.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:42 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Valt inderdaad wel mee.
[ afbeelding ]
Dat zei ik toch ook.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:45 schreef Elan het volgende:
[..]
Valt wel mee toch.
Zo lopen al die jeugdspelers er bij. Denk je nou echt dat zo'n Boetius of Vilhena in de jeugd met een scheiding in hun net gekamde haartjes en een colbertje liepen op die leeftijd manmanman.
Lol, wat een 'swagger' met te grote pullover.quote:Op donderdag 22 mei 2014 13:42 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Valt inderdaad wel mee.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |