quote:Op zondag 18 mei 2014 10:18 schreef Tante_Soesa het volgende:
Wij verschoonden gewoon op bed hoor, eventueel handdoek eronder en gaan.
Ik wil perse geen co-sleeper en ook niet dat puk tussen ons in slaapt... Ik slaap zelf al niet rustig,quote:Op zondag 18 mei 2014 10:15 schreef Stormqueen het volgende:
voor de mijlpalen van kursor en tap!
Baby gaat hier in de kraamweek op onze slaapkamer en daarna naar de eigen. De slaapkamers grenzen aan elkaar en er kan geen cosleeper aan ons bed. Maar voor FOK begrippen ben ik juist weer redelijk ontaard door die aanpak,dus achdoe wat goed voelt!
Nouja, we moeten maar kijken hoe het gaat. Hij heeft wel hele grote moeite met slaaptekorten, maar wie weet is alles anders wanneer hij ineens vader isquote:Op zondag 18 mei 2014 10:20 schreef Tante_Soesa het volgende:
Oh,dat zou ik echt niet tof vinden trouwens! Mijn man deed ook gewoon 'dienst' 's nachts hoor. Ik voeden, hij verschonen. Later gaf hij de baby aan en kon ik voeden. Hij legde haar dan weer terug. Tis ook zijn kind
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ja, bijna de volledige uitzet hebben we nu al![]()
![]()
Maar ik vind dat toch wel een heel fijn idee haha.
Oh, tuurlijk. Maar vergis je niet in je dagen thuis met baby. Die hoeven helemaal niet relaxt en rustig te zijn en sommige baby's slapen amper overdag. Dan zit dutten voor jou er ook niet in en maak jij net zulke intensieve dagen (of misschien wel intensiever) als je manquote:Op zondag 18 mei 2014 10:24 schreef Crumpette het volgende:
[..]
Nouja, we moeten maar kijken hoe het gaat. Hij heeft wel hele grote moeite met slaaptekorten, maar wie weet is alles anders wanneer hij ineens vader is. Maargoed, hij moet vervolgens naar kantoor, en ik kan overdag nog dutten, daar zit wel een verschil.
maar idd, als ik hulp nodig heb omdat ik fysiek te gammel ben staat ie meteen naast het bed hoordaar twijfel ik niet aan
ik ben nog nooit zo lief verzorgd bij ziekte als door hem
![]()
Omdat de vader van mijn kind niet gaat erkennen, en hij is overigens ook belg ( weet niet of dat iets uitmaakt) en mijn baan niet door gaat moet ik nog even in de bijstand blijven tot ik iets gevonden heb. Ben dus bang dat ze het gaan verplichten. Wat ik absoluut niet wil.quote:Op zondag 18 mei 2014 08:04 schreef AwayTL het volgende:
Fazz wat een mooie man heb je erbij gekregen!
Chanty, wat een super muurschildering!!
[..]
Welk deel bedoel je hiermee precies? Echt het deel dat ze achter de vader aan gaan om te zorgen voor minder bijstand? (Walgelijke manier overigens maar toch)
Dat ligt er aan of de biologische vader jouw kind gaat erkennen. Als hij dat wel doet, dan is dat bij de gemeente en hebben ze de informatie toch wel. Dan kom je op het deel bezwaar maken tot je er bij neervalt. Zowel hij als jij.
Erkent hij het niet, dan zou ik in alle toonaarden beweren dat ik 0,0 idee heb wie de vader zou kunnen zijn. Korten kunnen ze dan niet, want daar is geen basis voor en er valt niet bij iemand anders wat te plukken.
Ja, ermahgerd, toen ik nog lang haar had was ik altijd zo panisch in de zomerquote:Op zondag 18 mei 2014 11:43 schreef Dyre het volgende:
Ik geef toe dat ik me aanstel hoor. Ik houd van de natuur en alles eromheen, maar zodra het een angel heeft (of een staart die op een angel lijkt) en er gefrustreerd uitziet ben ik weg...
Ik ben ooit een keer heel lelijk in mijn nek gestoken en dat wil ik liever niet meer
ohquote:Op zondag 18 mei 2014 08:15 schreef Kursor het volgende:
40 weken meld!
Wel heel veel/lang harde buiken, maar geen bijzonderheden opgemerkt.
Lijkt mij ook raar, maar het komt dus voorquote:Op zondag 18 mei 2014 09:48 schreef Lingue het volgende:
[..]
Overigens vind ik het raar dat ze voor het geld achter de vader aan willen gaan... Het bijstandsgeld. Dat staat, naar mijn mening, los van het kind. Dat heeft te maken of je wel/geen eigen inkomsten hebt. En dat is raar als ze dat op de vader willen verhalen.
Ja, net als hier dusquote:Op zondag 18 mei 2014 11:51 schreef krijgerrtje het volgende:
Mijn plan is om ons kind ook in de kramwerk bij ons op de kamer te houden en daarna naar de slaapkamer.. Die grenst aan de onze en er zit een heel dun muurtje tussen, dus ga ervan uit dat ik dan ook nog genoeg hoor![]()
Maar misschien kom ik daar na de bevalling keihard op terug en wil ik het kleine ding niet verder dan 3 meter bij me vandaan hebben
hoe voel jij je eigenlijk na je fietsmarathon?quote:Op zondag 18 mei 2014 11:53 schreef Skittles het volgende:
Hier is het plan om de baby de eerste paar weken op onze kamer te hebben, wel even aankijken hoe het voor ons drieën werkt. Niet dat we straks steeds wakker van elkaar worden en zo allemaal niet aan ons nachtrust toekomen.
Insecten zoeken mij ook altijd op. Helemaal op de fiets en, toen ik nog een scooter had, de scooter. M'n ogen, mond, haar.. Niks is veilig voor die beesten en ze vliegen er altijd weer in. Vreselijk als het zo'n beest is wat veel zoemgeluiden maakt en vast zit in je haar vlakbij je oor. Paniek!
Overigens nog nooit gestoken door een bij of wesp en daar komt de angst vandaan. Want stel je voor dat ik gestoken word en ik val op de grond met een anafylactische shock zonder epipen *hororbeeld*. Ik ga maar gelijk van het ergste uit, mocht ik dan ooit gestoken worden kan het alleen maar meevallen
M'n kont vindt nog steeds dat het een stom idee was, die doet echt zeer. Verder voel ik me wel weer fit. Ik maar denken dat mijn conditie echt helemaal niet veranderd is, maar voor de zwangerschap deden we zo'n fietstocht toch zeker 1 keer in de 2 á 3 weken als het niet al te slecht weer was. Nu voelden m'n benen als drilpudding bij de eerste 10 km.quote:Op zondag 18 mei 2014 11:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hoe voel jij je eigenlijk na je fietsmarathon?
jup! Dat komt er nog op! Hopelijk wordt het niet too much, maar dat komt denk ik wel goedquote:Op zondag 18 mei 2014 12:34 schreef Skittles het volgende:
Mooi!En komt dan aan de andere kant het bloesem behang of heb je dat niet meer besteld?
Heel herkenbaar. Zijn waarschijnlijk je banden (dacht ik). Ik had het vanochtend nog toen ik opstond en moest niezen tegelijk.quote:Op zondag 18 mei 2014 13:07 schreef Lingue het volgende:
Even een vraagje tussendoor heb het even druk om lekker mee te schrijven, maar lees zoveel mogelijk mee
Is het normaal dat je steken voelt helemaal onderin als je bijv. wil opstaan? Ik moet dan echt een klein beetje dubbel klappen om de pijn in controle te houden en dat voelt niet heel fijn... Heb verder geen krampen ofzo, echt van die gemene steken zijn het. Herkenbaar?
Ben nu 12 weken.
Ja, is herkenbaar. Voelt echt niet fijn af en toequote:Op zondag 18 mei 2014 13:07 schreef Lingue het volgende:
Even een vraagje tussendoor heb het even druk om lekker mee te schrijven, maar lees zoveel mogelijk mee
Is het normaal dat je steken voelt helemaal onderin als je bijv. wil opstaan? Ik moet dan echt een klein beetje dubbel klappen om de pijn in controle te houden en dat voelt niet heel fijn... Heb verder geen krampen ofzo, echt van die gemene steken zijn het. Herkenbaar?
Ben nu 12 weken.
Denk dat het juist heel mooi staat bij elkaarquote:Op zondag 18 mei 2014 12:36 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
jup! Dat komt er nog op! Hopelijk wordt het niet too much, maar dat komt denk ik wel goed
Op de vloer komt laminaat in grijs donker eiken
Oh heerlijk!quote:Op zondag 18 mei 2014 13:40 schreef Take_A_Picture het volgende:
Hormonen ftw!!!
Hier lijkt manlief last te hebben van nesteldrang. Hij is vanalles aan t opruimen en dingen die we niet meer nodig hebben op marktplaats aan t zetten, zojuist heeft ie het overgebleven laminaat wat al een jaar in de gang stond opgeruimd... En als ik dan zeg dat ik het eea wel weer terug zal zetten is het, Neuh ik doe het zo wel, ga lekker zitten want je bent hoogzwanger.
Zo kan ik m'n laatste daagjes als hoogzwangere wel doorkomen
quote:Op zondag 18 mei 2014 13:52 schreef Ikina het volgende:
Update, het lijkt door te zetten. Nu 3 uur lang regelmatige weeën. Ze duren wel redelijk lang maar moeten nog even sneller achter elkaar komen... Iedere wee denk ikdit doet zeer! Hoe ga ik dit doen als het nog veel erger moet worden! En iedere pauze
nou gewoon zo! Die pijn gaat ook weer voorbij en er komt iets moois aan!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |