tnx voor de tip, de buit is binnenquote:Op zaterdag 17 mei 2014 12:59 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Jillz zit deze week in de jackpot bij AH
quote:Op zaterdag 17 mei 2014 19:41 schreef Cantare het volgende:
[..]
tnx voor de tip, de buit is binnen![]()
Fazz, wat mooiJammer dat het na zo'n vlotte start zo moeizaam ging, maar wat een prachtknul heb je eraan overgehouden!
Leuk Chanty!
Kwak en hormonen, goed bezig![]()
voor Ikina
SPOILER: zeikverhaalOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door kwakz0r op 17-05-2014 19:55:45 ]Kwak
dat valt akelig tegen met een rollerquote:Op zaterdag 17 mei 2014 19:41 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
je kan toch wel netjes nagellakken na al dat oefenen?
ik zal nog even doorzoeken. J.an T.igges heb ik idd. gemaild. De privésessies zijn niet gebonden, maar wel veel duurder dan een groepscursus. Ben alweer afgekoeld inmiddelsquote:Op zaterdag 17 mei 2014 20:14 schreef mignonne het volgende:
Kwak cursussen zoals samen bevallen worden soms ook aan huis gegeven door leidsters dus wellicht even een belletje aan wagen? En haptonomie is niet gebonden aan een datum toch?
quote:Op zaterdag 17 mei 2014 17:52 schreef Chanty het volgende:
Oh fazz wat liefEn toch fijn dat je bevalling zo vlot ging ondanks vacuumpomp.
Plankje hangt dus ik kan eindelijk de muurschildering showen![]()
![]()
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak, leuk die proefjes! Hebben jullie echt al een duidelijke stijl, of is het van alles wat?
Verder niet bijgelezen en ik moet maar eens naar bed!
hm, veel met dieren (vriend is geobioloog, er is zelfs eentje met dino's bijquote:Op zaterdag 17 mei 2014 22:50 schreef Fee-nix het volgende:
Fazz wat een prachtig jongetje!! Sterkte met je herstel, hoop dat je je snel niet meer zo slapjes voelt!
En waarom blijft het nou zo onwerkelijk dat ik ook weer een heus kindje aan het afbakken ben?![]()
Chanty, superlieve muurschildering!
En ik had nog niet gereageerd op je mislukte draaipoging. Maar echt flink balen! En zo'n moeilijke keuze waar je voor staat... Ik hoop dat je binnenkort met een goed gevoel die keuze kunt maken!
Kwak, leuk die proefjes! Hebben jullie echt al een duidelijke stijl, of is het van alles wat?
Verder niet bijgelezen en ik moet maar eens naar bed!
Welk deel bedoel je hiermee precies? Echt het deel dat ze achter de vader aan gaan om te zorgen voor minder bijstand? (Walgelijke manier overigens maar toch)quote:Op zaterdag 17 mei 2014 21:49 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Ik zag overigens dit. Wat mij zou kunnen aangaan, wat vinden jullie hiervan?http://www.dejongmoons.nl(...)ij-biologische-vader
40 weken! Hou je het wel een beetje uit met dit weer?quote:Op zondag 18 mei 2014 08:15 schreef Kursor het volgende:
40 weken meld!
Wel heel veel/lang harde buiken, maar geen bijzonderheden opgemerkt.
Overigens vind ik het raar dat ze voor het geld achter de vader aan willen gaan... Het bijstandsgeld. Dat staat, naar mijn mening, los van het kind. Dat heeft te maken of je wel/geen eigen inkomsten hebt. En dat is raar als ze dat op de vader willen verhalen.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 21:49 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Ik zag overigens dit. Wat mij zou kunnen aangaan, wat vinden jullie hiervan?http://www.dejongmoons.nl(...)ij-biologische-vader
Ja dat lijkt me dus ook wel hendig sjiek de eerste weken voor de bv, maar verschonen lukt weer niet op de slaapkamer, daarvoor moet ik dan alsnog naar de babykamer (meteen de volgende deur, dat wel)quote:Op zondag 18 mei 2014 10:02 schreef kwakz0r het volgende:
Bij ons komt de baby in een wiegje op onze kamer ivm bv (is het plan).
ja, nouja ik vind een klein wiegje aan het bed voor de eerste weken ook wel een idee idd. Maar verschoon je dan ook in de slaapkamer? want het grote voordeel lijkt me nou precies dat je er niet voor elke voeding uit hoeft... maar ik dacht dat je ook steeds moest verschonen dan? Of ben ik nu een moeder-n00bquote:Op zondag 18 mei 2014 10:05 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wij willen graag een ledikantje met de zijkant eruit aan ons bed vast maken, zodat de baby zo dicht mogelijk bij ons ligt. Als we al gebruik gaan maken van een wiegje, denken we er eerder aan om die op de babykamer te zetten voor eventuele slaapjes overdag (al weet ik nog niet wat er van zo'n kleintje te verwachten valt van alleen slapen - wat wat mij betreft ook helemaal niet hoeft).
Vrienden van ons zijn van het 'eigen kamer, eigen bedje'-principe, dus ze vinden dit idee maar raar geloof ik..
Daar had ik nog niet over nagedacht.quote:Op zondag 18 mei 2014 10:11 schreef Crumpette het volgende:
[..]
ja, nouja ik vind een klein wiegje aan het bed voor de eerste weken ook wel een idee idd. Maar verschoon je dan ook in de slaapkamer? want het grote voordeel lijkt me nou precies dat je er niet voor elke voeding uit hoeft... maar ik dacht dat je ook steeds moest verschonen dan? Of ben ik nu een moeder-n00b
Opgelost.quote:Op zondag 18 mei 2014 10:18 schreef Tante_Soesa het volgende:
Wij verschoonden gewoon op bed hoor, eventueel handdoek eronder en gaan.
quote:Op zondag 18 mei 2014 10:18 schreef Tante_Soesa het volgende:
Wij verschoonden gewoon op bed hoor, eventueel handdoek eronder en gaan.
Ik wil perse geen co-sleeper en ook niet dat puk tussen ons in slaapt... Ik slaap zelf al niet rustig,quote:Op zondag 18 mei 2014 10:15 schreef Stormqueen het volgende:
voor de mijlpalen van kursor en tap!
Baby gaat hier in de kraamweek op onze slaapkamer en daarna naar de eigen. De slaapkamers grenzen aan elkaar en er kan geen cosleeper aan ons bed. Maar voor FOK begrippen ben ik juist weer redelijk ontaard door die aanpak,dus achdoe wat goed voelt!
Nouja, we moeten maar kijken hoe het gaat. Hij heeft wel hele grote moeite met slaaptekorten, maar wie weet is alles anders wanneer hij ineens vader isquote:Op zondag 18 mei 2014 10:20 schreef Tante_Soesa het volgende:
Oh,dat zou ik echt niet tof vinden trouwens! Mijn man deed ook gewoon 'dienst' 's nachts hoor. Ik voeden, hij verschonen. Later gaf hij de baby aan en kon ik voeden. Hij legde haar dan weer terug. Tis ook zijn kind
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh ja, bijna de volledige uitzet hebben we nu al![]()
![]()
Maar ik vind dat toch wel een heel fijn idee haha.
Oh, tuurlijk. Maar vergis je niet in je dagen thuis met baby. Die hoeven helemaal niet relaxt en rustig te zijn en sommige baby's slapen amper overdag. Dan zit dutten voor jou er ook niet in en maak jij net zulke intensieve dagen (of misschien wel intensiever) als je manquote:Op zondag 18 mei 2014 10:24 schreef Crumpette het volgende:
[..]
Nouja, we moeten maar kijken hoe het gaat. Hij heeft wel hele grote moeite met slaaptekorten, maar wie weet is alles anders wanneer hij ineens vader is. Maargoed, hij moet vervolgens naar kantoor, en ik kan overdag nog dutten, daar zit wel een verschil.
maar idd, als ik hulp nodig heb omdat ik fysiek te gammel ben staat ie meteen naast het bed hoordaar twijfel ik niet aan
ik ben nog nooit zo lief verzorgd bij ziekte als door hem
![]()
Omdat de vader van mijn kind niet gaat erkennen, en hij is overigens ook belg ( weet niet of dat iets uitmaakt) en mijn baan niet door gaat moet ik nog even in de bijstand blijven tot ik iets gevonden heb. Ben dus bang dat ze het gaan verplichten. Wat ik absoluut niet wil.quote:Op zondag 18 mei 2014 08:04 schreef AwayTL het volgende:
Fazz wat een mooie man heb je erbij gekregen!
Chanty, wat een super muurschildering!!
[..]
Welk deel bedoel je hiermee precies? Echt het deel dat ze achter de vader aan gaan om te zorgen voor minder bijstand? (Walgelijke manier overigens maar toch)
Dat ligt er aan of de biologische vader jouw kind gaat erkennen. Als hij dat wel doet, dan is dat bij de gemeente en hebben ze de informatie toch wel. Dan kom je op het deel bezwaar maken tot je er bij neervalt. Zowel hij als jij.
Erkent hij het niet, dan zou ik in alle toonaarden beweren dat ik 0,0 idee heb wie de vader zou kunnen zijn. Korten kunnen ze dan niet, want daar is geen basis voor en er valt niet bij iemand anders wat te plukken.
Ja, ermahgerd, toen ik nog lang haar had was ik altijd zo panisch in de zomerquote:Op zondag 18 mei 2014 11:43 schreef Dyre het volgende:
Ik geef toe dat ik me aanstel hoor. Ik houd van de natuur en alles eromheen, maar zodra het een angel heeft (of een staart die op een angel lijkt) en er gefrustreerd uitziet ben ik weg...
Ik ben ooit een keer heel lelijk in mijn nek gestoken en dat wil ik liever niet meer
ohquote:Op zondag 18 mei 2014 08:15 schreef Kursor het volgende:
40 weken meld!
Wel heel veel/lang harde buiken, maar geen bijzonderheden opgemerkt.
Lijkt mij ook raar, maar het komt dus voorquote:Op zondag 18 mei 2014 09:48 schreef Lingue het volgende:
[..]
Overigens vind ik het raar dat ze voor het geld achter de vader aan willen gaan... Het bijstandsgeld. Dat staat, naar mijn mening, los van het kind. Dat heeft te maken of je wel/geen eigen inkomsten hebt. En dat is raar als ze dat op de vader willen verhalen.
Ja, net als hier dusquote:Op zondag 18 mei 2014 11:51 schreef krijgerrtje het volgende:
Mijn plan is om ons kind ook in de kramwerk bij ons op de kamer te houden en daarna naar de slaapkamer.. Die grenst aan de onze en er zit een heel dun muurtje tussen, dus ga ervan uit dat ik dan ook nog genoeg hoor![]()
Maar misschien kom ik daar na de bevalling keihard op terug en wil ik het kleine ding niet verder dan 3 meter bij me vandaan hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |