Spannend joh!quote:Op maandag 12 mei 2014 21:32 schreef Hobbesje het volgende:
Twinkle balen! Maar er is nog tijd genoeg. M. (onze tweede) heeft zich met de 36 weken pas goed gedraaid. Duim voor je!
GM gefeliciteerd! Wat leuk zo'n bos bloemen.
Stefanie nogmaals gefeliciteerd! Mooie naam! Een voorspoedig herstel gewenst.
Hier hebben we een datum voor de ks! 3 juni. Als ik het haal, dan zijn al onze kids op een dinsdag geboren.
Vandaag bloed geprikt en vanmiddag gebeld dat ik de dag voor de operatie nogmaals bloed moet prikken. Denk vanwege de afwijkende antistoffen.
Morgen afspraak met de anesthesist.
Nu komt het ineens wel heel dichtbij *slik*
nee idd... naja prettige verrassing.quote:Op maandag 12 mei 2014 21:59 schreef Amsel het volgende:
[..]
Randstad! Dus daar zou ik het echt niet verwachten ofzo
Dat was wat mignonne ook zei dus hoop dat het zo is. Volgens de cursusleidster was haar iets anders verteld. Maarja… ik kan me voorstellen dat het in het Trammelant ziekenhuis hier inderdaad nog zo gaat terwijl een gerenommeerd ziekenhuis in Den Haag het wel anders regeltquote:Op maandag 12 mei 2014 23:27 schreef -Bubseltje- het volgende:
Chanty dat is een super spoed ks dat komt echt bijna niet voor
quote:Op maandag 12 mei 2014 23:39 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat was wat mignonne ook zei dus hoop dat het zo is. Volgens de cursusleidster was haar iets anders verteld. Maarja… ik kan me voorstellen dat het in het Trammelant ziekenhuis hier inderdaad nog zo gaat terwijl een gerenommeerd ziekenhuis in Den Haag het wel anders regeltPfff ik ben wel blij als deze week voorbij is, hopelijk weet ik dan hoe het verder gaat; of draaien mogelijk is, of dat ik idd naar het ziekenhuis wordt overgedragen.
Ik wilde een heel verhaal typen, maar Chanty zegt eigenlijk precies wat ik wil vertellenquote:Op maandag 12 mei 2014 21:34 schreef krijgerrtje het volgende:
Dyre, mijn moeder raadde me ook zwangerschapsgym aan, maar kan zoiets hier in de buurt niet vinden!wel een cursus samen bevallen, maar geen idee wat het verschil tussen al die cursussen eigenlijk is, haha! Wat doe je bij gym?
Ja dat komt vooral door het tweeling verhaal. Waar je bij jou bang voor bent is dat als die eerste eruit is, dat dan de navelstreng van de tweede uitzakt en afgeklemd wordt. Dan heb je dus echt spoed-spoed en heb je geen half uur de tijd om het kind eruit te snijden. Dan heb je het eerder over minuten en fingers crossed. Dan wordt er inderdaad geen tijd verloren met vader laten omkleden in een OK-pak en een spinale prik zetten. Dan is de allersnelste manier gewoon kap erop en snijden.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 07:10 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik zou onder narcose gaan als het een ks zou worden. Dat was me van tevoren verteld. Was in het LUMC trouwens, en dat is toch ook niet een of ander streekziekenhuisje. Zou het beleid niet per ziekenhuis verschillen? Of misschien was het bij mij anders omdat het een tweeling was, dat zou ook nog kunnen.
Ik hoop dat Fernando zo lief is om uit zichzelf even om te draaien.
Ja absoluut zeker een draaipogingquote:Op dinsdag 13 mei 2014 06:53 schreef GotC het volgende:
[..]![]()
En wat Bubs (en Mignonne) zeggen, zo'n ks is alleen bij superspoed. Mijn ks was ook spoed ivm foetale nood en werd ook met ruggenprik en mini-horizontale-snee gedaan.
Ik hoop dat je snel de info krijgt zodat je een echt plan kan maken. Ga je voor een draaipoging als je de kans krijgt?
Ik ga er maar gewoon even vanuit dat je gelijk hebt en dat die anesthesist die mijn cursusleidster heeft gesproken in een achterhaal ziekenhuis werktquote:Op dinsdag 13 mei 2014 07:52 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ja dat komt vooral door het tweeling verhaal. Waar je bij jou bang voor bent is dat als die eerste eruit is, dat dan de navelstreng van de tweede uitzakt en afgeklemd wordt. Dan heb je dus echt spoed-spoed en heb je geen half uur de tijd om het kind eruit te snijden. Dan heb je het eerder over minuten en fingers crossed. Dan wordt er inderdaad geen tijd verloren met vader laten omkleden in een OK-pak en een spinale prik zetten. Dan is de allersnelste manier gewoon kap erop en snijden.
Chanty je hoeft er écht niet bang voor te zijn. Een verticale snede is écht achterhaaldzo gebeurde sectio's vroeger inderdaad, ik geloof dat de kans op een scheurend litteken bij een volgende zwangerschap bij een verticale of T incisie iets van 5 tot 10% is (zonder bijstimulatie). Bij een lage horizontale snede is dat 0,5% zonder bijstimulatie.
Jij bent een slanke gezonde vrouw zonder allerlei toestanden in je voorgeschiedenis. Een anesthesist hoeft bij jou niet ernstig te gaan nadenken over welk type narcose hij moet gaan zetten. Doorgaans is een ruggenprik lastiger te zetten naarmate BMI hoger is. En een keizersnede bij een hoog BMI ( >40 ) is geen kattenpis.
Ze grijpen niet voor niets laagdrempeliger in bij een stuitligging hè, ze gaan echt niet tot het uiterste om vervolgens jou een traumatiserende keizersnede aan te doen.
Mocht je toch gewoon vragen hebben en met dit soort angsten zitten: vraag ajb om een consult bij de anesthesist! Die kan je gewoon de hele procedure uitleggen.
Ja en dat was precies wat er gebeurde.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 07:52 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ja dat komt vooral door het tweeling verhaal. Waar je bij jou bang voor bent is dat als die eerste eruit is, dat dan de navelstreng van de tweede uitzakt en afgeklemd wordt. Dan heb je dus echt spoed-spoed en heb je geen half uur de tijd om het kind eruit te snijden. Dan heb je het eerder over minuten en fingers crossed. Dan wordt er inderdaad geen tijd verloren met vader laten omkleden in een OK-pak en een spinale prik zetten. Dan is de allersnelste manier gewoon kap erop en snijden.
Hahaha nouja wie weetquote:Op dinsdag 13 mei 2014 08:06 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ja absoluut zeker een draaipogingDus hoop echt echt echt heel erg dat het gewoon wel kan ondanks voorliggende placenta. Ik geloof er niet meer in dan hij uit zichzelf nog gaat draaien. Hij vindt het blijkbaar veel te fijn zo.
[..]
Ik ga er maar gewoon even vanuit dat je gelijk hebt en dat die anesthesist die mijn cursusleidster heeft gesproken in een achterhaal ziekenhuis werktMaar ik ga zeer zeker als het zover komt een afspraak maken met de anesthesist ja. Maar goed, eerst woensdag afwachten, en dan maar zien wanneer een eventuele draaipoging gedaan kan worden.
Ja echt he, ik weet nog dat ik jouw bevalverslag echt met een omgquote:Op dinsdag 13 mei 2014 08:37 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Ja en dat was precies wat er gebeurde.![]()
Edit: behalve dan die ks (want dan had hij het er volgens mij nooit goed vanaf gebracht) al zeiden ze bij de nacontrole dat ze in deze situatie 15-20 minuten tijd hebben. Maar als ik zag hoe S eraan toe was na 6 minuten foetale nood, dan ben ik blij dat het beeld van 20 minuten me bespaard is gebleven.
heerlijk, wat fijn dat dat kon!!quote:Op dinsdag 13 mei 2014 08:39 schreef Razztwizzle het volgende:
Wat fijn Lingue, want je zag er zo tegenop!
Ik ben tot nu toe 6kg aangekomen. Reacties van collega's wederom van 'Oh wat weinig is dat wel gezond' tot 'Oh nu moet je wel gaan oppassen met dat eten voor twee'. Zwanger zijn is echt een heel goede oefening in niet luisteren naar commentaar.
En vandaag geniet ik van mijn nieuwe lesrooster met vrije dinsdag. Ik ga helemaal NIKS doen.
Oh balen, maar wel lekker 7 uur minder! Ik geef deze periode 8 lessen minder en dat past gelukkig in 4 ipv 5 dagenquote:Op dinsdag 13 mei 2014 08:48 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
heerlijk, wat fijn dat dat kon!!
Bij mij zijn er 7 van de 22 lesuren uit t rooster maar de lessen staan nog gewoon op 4 dagen (vrije ochtenden en tussenuren). Maar goed, ik merk nu al dat t Veel meer rust geeft. best lekker zo!
In het begin kon ik erover praten alsof het iemand anders was overkomen. Maar naarmate de tijd vordert komt steeds meer het besef dat ik het was en dat is af en toe toch best wel even slikken. Ik heb mijn bevallingsverhaal ook opgeschreven en nooit meer gelezen. Dat komt wel weer een keer als ik eraan toe ben. En ik moet soms echt huilen als ik de eerste foto's van S zie. Vooral het feit dat ik hem de eerste 5 uur niet gezien heb, afgezien van de 2 minuten in de verloskamer vlak voordat hij naar de neo ging, vind ik heel naar. En natuurlijk was het allemaal nodig, maar dat maakt het er niet leuker op.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 08:44 schreef mignonne het volgende:
[..]
Ja echt he, ik weet nog dat ik jouw bevalverslag echt met een omgheb zitten lezen. Zo heftig om zulke dingen te zien. Ik denk idd dat ze heel veel dingen ook afwegen, het is sowieso niet jouw eerste vaginale bevalling geweest toen, én er is al een heel kind doorheen gegaan kort ervoor dus dan ben je waarschijnlijk sneller met persen op eigen kracht dan dat je op OK bent. Maar halleluja wat is zoiets heftig.
Hoe kijk je er nu op terug verder?
Ik denk dat je gelijk hebtquote:Op dinsdag 13 mei 2014 08:39 schreef mignonne het volgende:
[..]
Hahaha nouja wie weet![]()
Maar goed, ieder zn vakgebied hè... De anesthesist gaat over de verdoving, de gynaecoloog gaat over de keizersnede. De anesthesist heeft niets te zeggen over wat voor soort incisie de gyn gaat maken. Het is dus echt wel wat te kort door de bocht van die cursusleidster om te zeggen dat 'een anesthesist' zegt dat het altijd onder algeheel gebeurd en altijd met verticale incisie. Daar gaat diegene helemaal niet over, en algeheel is echt heel zeldzaam. Misschien zit het hem in de perceptie van het woordje "spoed".
Een secundaire keizersnede (dus als je al weeën hebt gehad eerst, dan is ie secundair), heet in de volksmond een spoedkeizersnede. Mensen zelf hebben daar altijd grote verhalen over "er was spoed en hij/zij moest er NU uit". Als je dan verder gaat vragen dan blijkt vaak dat er tussen het moment van besluiten tot een keizersnede en de daadwerkelijke keizersnede rustig nog een uur kan zitten.
Die anesthesist denkt bij spoed misschien wel juist aan die situaties waarin het echt fingers crossed is en er idd geen tijd is voor 'bijzaken'. Er kan zoveel ruis zitten in dat soort communicatiedingen.
Ga me zeker laten informeren mocht meneer niet draaien.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 08:45 schreef L-E het volgende:
Chanty, in ons ziekenhuis is er de pre-op-poli waar je zulke scenario's met de anesthesisten kan bespreken. Het is hier (sinds kort, mede door mijn verhaal) de standaard dat elke zwangere rond 36 weken daarheen gaat, om het eea te bespreken, ook pijnstilling bijvoorbeeld. Vraag even of ze bij jullie ook zoiets hebben, want hier dacht niemand er aan om ons te wijzen op het bestaan van die poli en het kan heel wat vragen en onzekerheden weg nemen
Bloedverlies is gestopt! Het is nu nog wel spannend elke keer als ik naar de wc ga.quote:Op maandag 12 mei 2014 19:27 schreef Skittles het volgende:
Stardust, heb je nog last gehad van bloedverlies? Goed in de positieve spiraal blijven
quote:Op dinsdag 13 mei 2014 09:11 schreef StarDust_ het volgende:
[..]
Bloedverlies is gestopt! Het is nu nog wel spannend elke keer als ik naar de wc ga.
Sinds vandaag ben ik trouwens ook misselijk (bijna overgeven) en heb ik zere tetten!Hoe blij je kunt zijn met zwangerschapsverschijnselen...
![]()
Heel fijn!quote:Op dinsdag 13 mei 2014 09:11 schreef StarDust_ het volgende:
[..]
Bloedverlies is gestopt! Het is nu nog wel spannend elke keer als ik naar de wc ga.
Sinds vandaag ben ik trouwens ook misselijk (bijna overgeven) en heb ik zere tetten!Hoe blij je kunt zijn met zwangerschapsverschijnselen...
![]()
SD!quote:Op dinsdag 13 mei 2014 09:11 schreef StarDust_ het volgende:
[..]
Bloedverlies is gestopt! Het is nu nog wel spannend elke keer als ik naar de wc ga.
Sinds vandaag ben ik trouwens ook misselijk (bijna overgeven) en heb ik zere tetten!Hoe blij je kunt zijn met zwangerschapsverschijnselen...
![]()
Fijn zeg!! Inclusief je kwaaltjes!quote:Op dinsdag 13 mei 2014 09:11 schreef StarDust_ het volgende:
[..]
Bloedverlies is gestopt! Het is nu nog wel spannend elke keer als ik naar de wc ga.
Sinds vandaag ben ik trouwens ook misselijk (bijna overgeven) en heb ik zere tetten!Hoe blij je kunt zijn met zwangerschapsverschijnselen...
![]()
quote:Op dinsdag 13 mei 2014 09:00 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
In het begin kon ik erover praten alsof het iemand anders was overkomen. Maar naarmate de tijd vordert komt steeds meer het besef dat ik het was en dat is af en toe toch best wel even slikken. Ik heb mijn bevallingsverhaal ook opgeschreven en nooit meer gelezen. Dat komt wel weer een keer als ik eraan toe ben. En ik moet soms echt huilen als ik de eerste foto's van S zie. Vooral het feit dat ik hem de eerste 5 uur niet gezien heb, afgezien van de 2 minuten in de verloskamer vlak voordat hij naar de neo ging, vind ik heel naar. En natuurlijk was het allemaal nodig, maar dat maakt het er niet leuker op.
Ik mag heel blij zijn dat ik thuis ben gekomen met 2 gezonde jongetjes en niet maar met 1 of met een gezond en een ziek jongetje. En telkens als ik S zie, ben ik zo blij dat hij er is. Ik heb ook een enorme zwak voor S. En ik denk echt dat dat komt omdat we toch meer zorgen om hem hebben gehad dan om zijn broer. Het zal denk ik nog wel even duren voordat ik alles een plekje heb gegeven, maar dat mag ook en is niet erg. Het komt vanzelf wel weer goed.
En zwangeren, een situatie als deze is echt een uitzondering hoor. Jullie gaan gewoon allemaal een bevalling volgens de happy flow doen.
quote:Op dinsdag 13 mei 2014 09:42 schreef Kursor het volgende:
Zometeen even bijlezen...eerst even bijkomen.
Net bij de controle bij nieuwe stagiaire-vk m'n best gedaan tranen weg te slikken, maar het lukte niet. Ik wil echt niet dat de baby zich voor maandagmiddag aankondigt. Er zit veel te veel in m'n hoofd en de bevalling kan er nu niet bij. Voel me daar onwijs schuldig over naar de baby, dat die niet welkom is en naar m'n man dat ik zo'n druk op hem en z'n sollicitaties leg. Ondanks dat wel goedgekeurd en bloeddruk was zelfs daarna nog maar 110/60.
Iets vergelijkbaars wilde ik ook net typenquote:Op dinsdag 13 mei 2014 08:45 schreef L-E het volgende:
Chanty, in ons ziekenhuis is er de pre-op-poli waar je zulke scenario's met de anesthesisten kan bespreken. Het is hier (sinds kort, mede door mijn verhaal) de standaard dat elke zwangere rond 36 weken daarheen gaat, om het eea te bespreken, ook pijnstilling bijvoorbeeld. Vraag even of ze bij jullie ook zoiets hebben, want hier dacht niemand er aan om ons te wijzen op het bestaan van die poli en het kan heel wat vragen en onzekerheden weg nemen
Nee, tweeling zou niet moeten uitmaken. Ik heb een spoedks gehad en dat was gewoon met ruggeprik. Ook een geplande ks zou met ruggeprik worden.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 07:10 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik zou onder narcose gaan als het een ks zou worden. Dat was me van tevoren verteld. Was in het LUMC trouwens, en dat is toch ook niet een of ander streekziekenhuisje. Zou het beleid niet per ziekenhuis verschillen? Of misschien was het bij mij anders omdat het een tweeling was, dat zou ook nog kunnen.
Ik hoop dat Fernando zo lief is om uit zichzelf even om te draaien.
Nou, ik kwam er dus wel op het moment supreme achter, dat was naar (understatementquote:Op dinsdag 13 mei 2014 10:06 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Iets vergelijkbaars wilde ik ook net typenIk ben ook op de POP geweest bij anesthesiologie (geopereerd aan twee hernia's en ik wilde weten of een ruggenprik wel mogelijk was. Prima als dat niet kon, maar ik wilde er niet pas op het moment supreme achterkomen). Was heel plezierig, prettig gesprek met de anesthesioloog ook, maar goedendag wat een karwei om daar vanaf verloskunde heen verwezen te worden
Ik heb een week heen en weer moeten bellen voordat het zover was, dus als je het wilt, begin er op tijd mee
en toen ik met weeën in het ziekenhuis kwam, zei de vk: "ik zie dat je een ruggenprik wilt? Nou, dat kan niet meer, daarvoor heb je teveel ontsluiting" Nou nee, zou had het nou niet per se in mijn dossier gezet hoeven worden
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
Jouw dochterquote:Op dinsdag 13 mei 2014 10:58 schreef geppie het volgende:
Hullo chickiesben weer terug uit Gran Canaria, waar ik mee heb gelezen maar nooit kon reageren vanwege het rete-trage internet. Een paar keer een heel betoog ingetikt en lukte het posten gewoon niet
ik haak dus gewoon maar weer aan....
We hebben het heerlijk gehad maar mên wat heb ik me de eerste drie dagen kut gevoeld aan het zwembad met allemaal maatjes 34 om me heennormaal ben ik niet zo onzeker. Denk altijd; heb toch al een vent aan de haak geslagen
![]()
Het kwam pas een beetje goed toen mijn 5 jarige dochter zei: "Mama, je bent de dikste van het héle zwembad...maar ik vind je práchtig!" en daar gaat het uiteindelijk om. Zolang de mensen die mij liefhebben mij maar mooi vinden, dan kan ik die negatieve gedachten ook weer bannen.
ja maar als ze op mij lijkt is dat vooral een feest voor d'r vaderquote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:03 schreef geppie het volgende:
Dochters zijn ook cool en nog "ff'en dan heb jij er ook één
nee, dat bedoel ik ook!quote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:10 schreef geppie het volgende:
Ja daar heeft die vogel van mij ook last van; en straks weer een klein viswijfie erbij![]()
Maar onderschat de band tussen papa en dochter niet... hier is het iig altijd team papa (man, kind én zelfs de poes) tegen mama
je bent wat verder dan ik ben, maar hier ook grote vermoeidheid. Sommige dagen lig ik echt voor pampus, andere kan ik wel werken gelukkig, maar daarna is de koek ook op... het is niet meer zo extreem als de eerste weken, maar ik lag laatst wel tegenquote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:13 schreef kwakz0r het volgende:
Er zijn hier meer dames bij wie de vermoeidheid maar niet beter werd, toch?
Ik voel me echt een enorme aanstelster, maar ik merk dat ik (ondanks ijzer dat in orde is, ik genoeg en diep genoeg slaap, en dat ik voldoende eet inmiddels) echt total loss ben na een korte werkdag (ik heb eigenlijk maar halve dagen tegenwoordig, maar ben vaak wel gewoon pas rond 17 uur klaar).
Gisteren was ik zo verdrietig, dat het me dus niet lukt om op een werkdag ook nog iets anders te doen (koken, wassen, opruimen)...Ik heb geen pijn ofzo, maar echt een allesoverheersende vermoeidheid... Vandaag ben ik vrij en vanmorgen heb ik dus wel even snel wat opgeruimd en een was in de machine gegooid, maar op werkdagen gaat t gewoon niet.
Het voelt echt als enorme aanstellerij, zeker als ik me vandaag dan weer prima voel (nu nog wel in elk geval)...
Sorry, zeikverhaal, maar ik dacht er anderen ook over gehoord te hebben.
een vriendin van mij had dat helaas ook.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:13 schreef kwakz0r het volgende:
Er zijn hier meer dames bij wie de vermoeidheid maar niet beter werd, toch?
Ik voel me echt een enorme aanstelster, maar ik merk dat ik (ondanks ijzer dat in orde is, ik genoeg en diep genoeg slaap, en dat ik voldoende eet inmiddels) echt total loss ben na een korte werkdag (ik heb eigenlijk maar halve dagen tegenwoordig, maar ben vaak wel gewoon pas rond 17 uur klaar).
Gisteren was ik zo verdrietig, dat het me dus niet lukt om op een werkdag ook nog iets anders te doen (koken, wassen, opruimen)...Ik heb geen pijn ofzo, maar echt een allesoverheersende vermoeidheid... Vandaag ben ik vrij en vanmorgen heb ik dus wel even snel wat opgeruimd en een was in de machine gegooid, maar op werkdagen gaat t gewoon niet.
Het voelt echt als enorme aanstellerij, zeker als ik me vandaag dan weer prima voel (nu nog wel in elk geval)...
Sorry, zeikverhaal, maar ik dacht er anderen ook over gehoord te hebben.
Ah, oke. Daar heb ik sowieso altijd een kopietje van meequote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:56 schreef geppie het volgende:
Tante Soesa; het is volgens mij gewoon een zwangerschapsverklaring van je vk dus die kan het gewoon uitprinten. Als je due date er maar op staat. Het verschilt overigens per vliegmaatschappij of je zo'n ding mee moet. Wij vlogen met Ryanair en ik had hem niet nodig (bij 24 weken) maar voor de zekerheid had ik wel een kopie mee.
Kwestie van printen en krabbeltje eronder.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:46 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ik ben ook behoorlijk vermoeid Kwak, vooral op werkdagen. Mijn HB is goed, ik slaap goed en onze dochter ook dus daar ligt het niet aan. Ik merk ook wat SQ merkt, omdat je hart extra hard moet werken ben ik ook sneller buiten adem. Het kan nog overgaan (ik heb een energieboost gehad tussen de 13-16 weken, daarna was het weer voorbij
) maar het kan ook zo blijven. En na de bevalling kan vermoeidheid zelfs nog een extra dimensie krijgen
(hoeft ook niet!). Inderdaad accepteren dat het zo is en beseffen dat je lichaam keihard werkt om een nieuw mens te maken helpt mij
.
Snoenk, een goede echo
Ik ben vandaag 21 weken, time flies.
Heeft iemand hier (geppie waarschijnlijk?) ervaring met een 'fit to fly' verklaring om zwanger te kunnen vliegen? Die vraag je gewoon aan bij je verloskundige lijkt mij, is het voor haar een kwestie van iets printen of moet je dat langer van te voren aanvragen? Ik ben straks wel echt duidelijk zwanger als ik ga vliegen en heb geen zin in gezeur op de luchthaven.
Dankjewelquote:Op dinsdag 13 mei 2014 12:27 schreef mignonne het volgende:
[..]
Kwestie van printen en krabbeltje eronder.
Een fit-to-fly is wel net iets anders dan een zwangerschapsverklaring. Fit to fly is doorgaans in het engels, en er staat net als bij een zw.schapsverklaring je uitgerekende datum op, maar daarnaast (en dat staat niet op je zw.schapsverklaring) staat er ook op dat jij en je baby op dit moment in goede conditie zijn en dat je dus "fit to fly" bent.
als je vliegmaatschappij dus vraagt om een fit to fly en niet om een zw.schapsverklaring dan zou ik wel echt zorgen dat je die bij je hebt. Like I said, het is een kwestie van printen en een krabbeltje dus das de moeite niet.
Is het uitgegaan nadat bekend was dat jij zwanger was?quote:Op dinsdag 13 mei 2014 12:45 schreef Lingue het volgende:
Mijn ex is op zijn manier wel heel lief en bezorgd. Eet ik wel goed, slaap ik goed, ik mag hem altijd bellen of om hulp vragen. Hij benoemd ook heel praktische zaken over borstvoeding geven want dat is beter of soort muziek dat ik nu al aan de baby moet laten luisteren en praten tegen die kleine etc etc. Hij benadert het zo anders, zo enorm praktisch. En daar zit ik dan met mijn hormonen en gevoel en alleen enzo. En hij gaf wel aan dat ik altijd mag bellen en dat we gewoon kunnen afspreken, maar ja ik wil ook niet weer te dichtbij komen enzo. Gewoon f*ck*ng ingewikkeld zeg maar
Yes, 2 keer van week 6 tot week 40.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:13 schreef kwakz0r het volgende:
Er zijn hier meer dames bij wie de vermoeidheid maar niet beter werd, toch?
Ik voel me echt een enorme aanstelster, maar ik merk dat ik (ondanks ijzer dat in orde is, ik genoeg en diep genoeg slaap, en dat ik voldoende eet inmiddels) echt total loss ben na een korte werkdag (ik heb eigenlijk maar halve dagen tegenwoordig, maar ben vaak wel gewoon pas rond 17 uur klaar).
Gisteren was ik zo verdrietig, dat het me dus niet lukt om op een werkdag ook nog iets anders te doen (koken, wassen, opruimen)...Ik heb geen pijn ofzo, maar echt een allesoverheersende vermoeidheid... Vandaag ben ik vrij en vanmorgen heb ik dus wel even snel wat opgeruimd en een was in de machine gegooid, maar op werkdagen gaat t gewoon niet.
Het voelt echt als enorme aanstellerij, zeker als ik me vandaag dan weer prima voel (nu nog wel in elk geval)...
Sorry, zeikverhaal, maar ik dacht er anderen ook over gehoord te hebben.
Ja hier nog een. Vorige zwangerschap vanaf week 12 t/m 39 +4. Werd in de loop van de tijd langzaam iets beter. Halve dagen gewerkt en opgebouwd tot vlak voor mijn verlof weer 6 uur per dag. Voordeel was dat de seconde na de bevalling de vermoeidheid over was en ik me het eerste halfjaar ondanks alle gebroken nachten superfit heb gevoeld. (Ze konden het trouwens op mijn werk ook goed zien. Tegen een uur of 12/1 werd ik naar huis gestuurd omdat ze anders het naar huis fietsen niet meer verantwoord vonden. Durfde toen trouwens ook niet meer auto te rijden, want kon echt mijn ogen niet open houden op de terugweg..quote:Op dinsdag 13 mei 2014 11:13 schreef kwakz0r het volgende:
Er zijn hier meer dames bij wie de vermoeidheid maar niet beter werd, toch?
Ik voel me echt een enorme aanstelster, maar ik merk dat ik (ondanks ijzer dat in orde is, ik genoeg en diep genoeg slaap, en dat ik voldoende eet inmiddels) echt total loss ben na een korte werkdag (ik heb eigenlijk maar halve dagen tegenwoordig, maar ben vaak wel gewoon pas rond 17 uur klaar).
Gisteren was ik zo verdrietig, dat het me dus niet lukt om op een werkdag ook nog iets anders te doen (koken, wassen, opruimen)...Ik heb geen pijn ofzo, maar echt een allesoverheersende vermoeidheid... Vandaag ben ik vrij en vanmorgen heb ik dus wel even snel wat opgeruimd en een was in de machine gegooid, maar op werkdagen gaat t gewoon niet.
Het voelt echt als enorme aanstellerij, zeker als ik me vandaag dan weer prima voel (nu nog wel in elk geval)...
Sorry, zeikverhaal, maar ik dacht er anderen ook over gehoord te hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |