SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wedstrijdtijden voorspellenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2014 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PRs bijhoudenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Why we runOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door mosselmossel op 04-05-2014 20:09:45 ]Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
quote:Wat heb je?
"The miracle isn't that I finished. The miracle is that I had the courage to start."![]()
quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:19 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
kut man, dat hadden we nou totaal niet verwacht.
Dare to be different.![]()
patellofemoraal pijnsyndroom / anterior knee pain / chondropathie van de patellaquote:Dare to be different.![]()
Heb je Evy al gedownload?quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:20 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
patellofemoraal pijnsyndroom / anterior knee pain / chondropathie van de patella![]()
![]()
En nu ben je geblesseerd!quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:22 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
fack evy, 10 weken over 5km. Ik deed 2 weken 7k
Fijn he?Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
dat klinkt allemaal alsof je niet lang meer te leven hebt.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:20 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
patellofemoraal pijnsyndroom / anterior knee pain / chondropathie van de patella"The miracle isn't that I finished. The miracle is that I had the courage to start."![]()
+Blessurequote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:22 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
fack evy, 10 weken over 5km. Ik deed 2 weken 7k
![]()
Hopenquote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:23 schreef _MvN_ het volgende:
[..]
dat klinkt allemaal alsof je niet lang meer te leven hebt.Dare to be different.![]()
quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:20 schreef PassThatShit het volgende:
[..]
patellofemoraal pijnsyndroom / anterior knee pain / chondropathie van de patella meisjesknie
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:23 schreef _MvN_ het volgende:
[..]
dat klinkt allemaal alsof je niet lang meer te leven hebt.
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
uploaden dan?quote:'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Vandaag nog met de trainer gepraat. Donderdag ga ik door werken naar de 2,5 in 1x dat zou rond de 20 min liggen voor mij zodat ik dover 2 weken misschien de 3 in een keer kan lopen. Gaat t niet dan 15 min, stukkie wandelen en de rest lopen.
En hij gaat mee om door de mentale stukken heen te komen.
Echt lief.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
Is 'ie niet per ongeluk nog vrijgezel die trainer van jou.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:29 schreef Ynske het volgende:
Vandaag nog met de trainer gepraat. Donderdag ga ik door werken naar de 2,5 in 1x dat zou rond de 20 min liggen voor mij zodat ik dover 2 weken misschien de 3 in een keer kan lopen. Gaat t niet dan 15 min, stukkie wandelen en de rest lopen.
En hij gaat mee om door de mentale stukken heen te komen.
Echt lief.
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:31 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Is 'ie niet per ongeluk nog vrijgezel die trainer van jou.ga ik m eens vragen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:33 schreef Ynske het volgende:
[..]ga ik m eens vragen
You never know...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
En alles wat mooi is kan stukquote:we hebben net Jochem Myjer zitten kijken
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Ik zit Hans Liberg te kijken. (En ga over een dag of wat proberen kaarten te scoren voor Jochem.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:35 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
En alles wat mooi is kan stukwe hebben net Jochem Myjer zitten kijken
)
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Ja, ik aas daar ook een beetje op, maar ik heb geen 'vriend van het theater'-pasje, dus moet hopen dat de 'vrienden' nog wat kaartjes overhouden.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:37 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Ik zit Hans Liberg te kijken. (En ga over een dag of wat proberen kaarten te scoren voor Jochem.)
Zeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Misschien! Misschien kwam het vandaag ook door het start- en eindpunt: de bonte haasquote:
Jochem Myjer. Naar zijn show geweest![]()
![]()
Ghehequote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:50 schreef Quoi het volgende:
[..]
Misschien! Misschien kwam het vandaag ook door het start- en eindpunt: de bonte haas
Jochem Myjer. Naar zijn show geweest
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Hier hetzelfde duimen maar dus.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:39 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ja, ik aas daar ook een beetje op, maar ik heb geen 'vriend van het theater'-pasje, dus moet hopen dat de 'vrienden' nog wat kaartjes overhouden."De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
5 oktober 2014 - Hoge Veluweloop (Hoge Veluwe)
• Jero_nimo - Trail Marathon
• ..-._---_-.- - Trail Marathon
1 * De_Kluizenaar HM
Mag ik er nog bij worden gezet Mossel
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Vandaag ook een LDL gedaan, lekker op gevoel gelopen en een route die ik nog nooit had gelopen hier in de buurt, dus 1 keer klein stukje verkeerd gelopen... Maar verder heerlijk op gevoel gelopen en verder geexperimenteerd met eten onderweg (abrikozen, jummie)
Erg tevreden over mijn stabiele snelheid en hartslag
http://www.endomondo.com/workouts/333725122/2924303<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Had nog niet gejompeld hiervoor! Maar tof dat je je eerste HM gaat lopen daar! Misschien dat ik nog kan aanmoedigen, geen idee hoe laat het allemaal start trouwensquote:Op zaterdag 3 mei 2014 22:59 schreef De_kluizenaar het volgende:
5 oktober 2014 - Hoge Veluweloop (Hoge Veluwe)
• Jero_nimo - Trail Marathon
• ..-._---_-.- - Trail Marathon
[ code verwijderd ]
Mag ik er nog bij worden gezet Mossel.
En voor de mensen die morgen lopen alvast heel veel succes en ontzettend veel plezier!
Ik ga een paar uur stilliggen en de wedstrijd overdenken![]()
![]()
Ik zou ook nog een beetje proberen te slapen tussendoor.quote:Op zaterdag 3 mei 2014 23:04 schreef Jero_nimo het volgende:
Ik ga een paar uur stilliggen en de wedstrijd overdenken
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Er worden morgen flinke afstanden gelopen: veel plezier allemaal morgen in Tilburg en bij de Koning van Spanje!
Ik heb vandaag weer een kort stukje gelopen na een "rustweek" vol schilderen. Zoonlief heeft nu wel een grote jongens bed (heel de werk aan geschilderd 's-avonds) en daarom ligt hij nu weer in zijn ledikant. Toch nog even te spannend zo'n groot bed![]()
En gisteren een heerlijk dagje sauna gedaan![]()
Morgen ga ik denk ik een ldl doen als ik een beetje op tijd wakker ben/wordt gemaakt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Nirak op 03-05-2014 23:48:14 ]![]()
Succes allemaal morgen
[ Bericht 56% gewijzigd door Murmeli op 04-05-2014 00:39:41 ]Spelende vrouw, wat heeft u nu geleerd?![]()
Wat zij zegt.quote:
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg![]()
Vandaag heerlijk in het bos gelopen. Heuveltje op heuveltje af. Heb mijn favo ontdekt geloof ik.
Een stom keffertje had het op mijn kuiten voorzien. Dus maar stil gaan staan heeft me best wel wat tijd gekost want de baasjes hadden het beest niet onder controle en ik vertrouwde het beest (gemuteerde rat) niet genoeg om door te lopen.
Nu weer tot Dinsdag wachten voor er naar een nieuwe week van Evy gegaan kan worden. Duurt lang
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Vandaag ldl dag, in de duinen! Alleen om één of andere reden ben ik veel te vroeg wakker..nog even een uurtje proberen te slapen dan maar :pIk hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!![]()
alle lopers heel veel succes vandaag in Tilburg en het Limburgse! De Koning van Spanje is toch wel een van de hoogtepunten van de Nederlandse trail-kalender.
Hier een lange duurloop achter de rug niet in de tweede helft niet echt makkelijk ging maar wel leerzaam.
In plaats van alleen gels ook oatsbar- mee, zo'n lekkere plakkerige reep,als vast voedsel
Hoe eet je dit tijdens het lopen? De oplossing voor mij is het om in piepkleine stukjes te breken en die in de zijkant van mijn mond te stoppen en ze door het speeksel zo zacht te laten worden dat je niet hoeft te kauwen en alleen maar hoef door te slikken, het kauwen "verstoort" mijn ademhaling.
Oke, op die manier duurt het bijna een half uur voordat je een bar op hebt maar het is ook een beetje een "boredom buster"
Mijn enige probleem is dat op een gegeven zoet eten mij tegen gaat staan en ik niet makkelijk meer iets naar binnen krijg., dus volgende keer dat ik een lange duurloop doe wil ik experimenteren met zoute aardappelen o.i.d. om te kijken het alleen aan zoet eten en/of gels ligt of aan al het eten en of ik het op kan vangen door eerder af te wisselen met hartig eten.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Alle lopers veel plezier en succes vandaag, het belooft een mooie dag te worden!
Ik stap zo op de fiets voor Rondje Tilburg![]()
Have fun in tilburg en bij de KvS!
Ik denk aan jullie en verwacht leuke verslagen!
Ik loop trouwens veel onverhard (bos en Mtb paden) maar t is hier redelijk vlak. Ik zou graag n keer meedoen aan n trail maar weet niet of ik dat aan kan. Zijn de trails te doen voor n "normale" hardloper of vergt t extra (heuvel) training.
Het is hier erg mooi weer. Het zonnetje schijnt al naar binnen. Helaas n extra rustdag voor mij, want de kids hebben n logeetje.![]()
Mueslirepen eet ik ook vaak op mijn LDL, op een relaxte snelheid gaat dat prima op meer wedstrijdsnelheid een stuk minder.quote:Op zondag 4 mei 2014 07:06 schreef rechtsedirecte het volgende:
alle lopers heel veel succes vandaag in Tilburg en het Limburgse! De Koning van Spanje is toch wel een van de hoogtepunten van de Nederlandse trail-kalender.
Hier een lange duurloop achter de rug niet in de tweede helft niet echt makkelijk ging maar wel leerzaam.
In plaats van alleen gels ook oatsbar- mee, zo'n lekkere plakkerige reep,als vast voedsel
Hoe eet je dit tijdens het lopen? De oplossing voor mij is het om in piepkleine stukjes te breken en die in de zijkant van mijn mond te stoppen en ze door het speeksel zo zacht te laten worden dat je niet hoeft te kauwen en alleen maar hoef door te slikken, het kauwen "verstoort" mijn ademhaling.
Oke, op die manier duurt het bijna een half uur voordat je een bar op hebt maar het is ook een beetje een "boredom buster"
Mijn enige probleem is dat op een gegeven zoet eten mij tegen gaat staan en ik niet makkelijk meer iets naar binnen krijg., dus volgende keer dat ik een lange duurloop doe wil ik experimenteren met zoute aardappelen o.i.d. om te kijken het alleen aan zoet eten en/of gels ligt of aan al het eten en of ik het op kan vangen door eerder af te wisselen met hartig eten.![]()
voordeel van ultra lopen..... alles gaat op relaxte snelheidquote:Op zondag 4 mei 2014 07:48 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Mueslirepen eet ik ook vaak op mijn LDL, op een relaxte snelheid gaat dat prima op meer wedstrijdsnelheid een stuk minder.
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Zelfs het oatbar eten zo te lezen.quote:Op zondag 4 mei 2014 07:52 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
voordeel van ultra lopen..... alles gaat op relaxte snelheid![]()
![]()
Woon je in zo'n mooie omgeving, ga je 40km lang rondjes van anderhalve kilometer lopen
F means you're fucked![]()
Je hebt gelijk YUR maar ik vind het "blessure technisch" een beetje te riskant om tijdens de hele lange duurlopen ruim 4 uur lang op asfalt te stampen.... de racecourse is een klei-ondergrond met een laag aangerold fijn grind er over, heerlijke demping.quote:Op zondag 4 mei 2014 08:07 schreef YUR het volgende:
Woon je in zo'n mooie omgeving, ga je 40km lang rondjes van anderhalve kilometer lopen
Mijn schema zit zo in elkaar dat ik volgend weekend weer een duurloop van 30km op het programma heb dus dan is snel herstel gewenst..
De week daarop is een rustweek met een duurloopje van 20km dus dan ga ik waarschijnlijk weer gewoon een rondje om of op zoek naar een mooie trail.
En eerlijk gezegd, het is minder saai dan het lijkt
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Nou, ik ben het met Yur eens. Het lijkt me bloedsaai. En asfalt dempt ook genoeg joh.quote:Op zondag 4 mei 2014 08:12 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Je hebt gelijk YUR maar ik vind het "blessure technisch" een beetje te riskant om tijdens de hele lange duurlopen ruim 4 uur lang op asfalt te stampen.... de racecourse is een klei-ondergrond met een laag aangerold fijn grind er over, heerlijke demping.
Mijn schema zit zo in elkaar dat ik volgend weekend weer een duurloop van 30km op het programma heb dus dan is snel herstel gewenst..
De week daarop is een rustweek met een duurloopje van 20km dus dan ga ik waarschijnlijk weer gewoon een rondje om of op zoek naar een mooie trail.
En eerlijk gezegd, het is minder saai dan het lijktZeeuwse mossels kunnen altijd!![]()
Zo, T-Day vandaag.Ben benieuwd want heb sinds woensdag niet meer kunnen lopen vanwege bruiloft en brakheden nadien. Een vriend van ons die net Start to run heeft voltooid heeft gisteren besloten ook mee te gaan voor de 7,5 km. Met herhaaldelijk aandringen van zijn vriendin dat ie ons niet probeert bij te houden. Ik denk dat ie niets hoeft te vrezen.
'Uitlopen en niet laatste worden en plezier hebben' zijn mijn doelen maar een tijd van 45minuten hoop ik te halen. We zullen zien.
![]()
Dat ligt natuurlijk aan de trail, er zijn trails (zeker in NL) waar je nauwelijks hoogtemeters hoeft te (cq kunt) maken, maar als je in Zuid-Limburg aan de slag gaat kun je natuurlijk wel wat hoogte meters verwachten.quote:Op zondag 4 mei 2014 07:47 schreef runninglinda het volgende:
Have fun in tilburg en bij de KvS!
Ik denk aan jullie en verwacht leuke verslagen!
Ik loop trouwens veel onverhard (bos en Mtb paden) maar t is hier redelijk vlak. Ik zou graag n keer meedoen aan n trail maar weet niet of ik dat aan kan. Zijn de trails te doen voor n "normale" hardloper of vergt t extra (heuvel) training.
Het is hier erg mooi weer. Het zonnetje schijnt al naar binnen. Helaas n extra rustdag voor mij, want de kids hebben n logeetje.
Maar toch kun je redelijk uit de voeten als fitte hardloper op een trail zonder al teveel heuveltraining. Wellicht zul je de steilere klimmen moeten lopen, maar dat is zeker niet ongewoon tijdens trails.
Ik zou zeggen, gewoon een uitzoeken en proberen, dat is de beste manier om erachter te komen.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Toch wel een beetje "wedstrijd-spanning" vandaag![]()
Eens kijken of ik mijn geplande opbouw ten uitvoer kan brengen vandaag.Met een verbeten grimas en een verborgen glimlach.![]()
Saai, dat valt wel mee maar het is niet mijn meest favouriete manier van trainen, maar het doel heiligt de middelen zullen we maar zeggen.quote:Op zondag 4 mei 2014 08:14 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Nou, ik ben het met Yur eens. Het lijkt me bloedsaai. En asfalt dempt ook genoeg joh.
Natuurlijk is een modderige technische trail veel mooier dan rondjes op een drafbaan maar de intensiteit van mijn schema is zodanig dat, mocht ik er een maand uit liggen door een blessure, er waarschijnlijk wel wat alarmbellen bij me gaan rinkelen.
Ik heb voor dit jaar twee grote evenementen op de plannen in daar draait nagenoeg het hele loop-jaar om, dus dan zal er af en toe wat moeten wijken.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Idem, veel plezier allen!
Cee, zet 'm op![]()
Gister gelopen dus vandaag geen wedstrijdje maar. Dinsdag weer!![]()
Ik heb niet veel opgestoken van mn 8 jaar op de middelbare school, maar 1 ding is me altijd bijgebleven. Mijn leraar Duits was een wijs man:quote:Op zondag 4 mei 2014 08:12 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Je hebt gelijk YUR maar ik vind het "blessure technisch" een beetje te riskant om tijdens de hele lange duurlopen ruim 4 uur lang op asfalt te stampen.... de racecourse is een klei-ondergrond met een laag aangerold fijn grind er over, heerlijke demping.
Mijn schema zit zo in elkaar dat ik volgend weekend weer een duurloop van 30km op het programma heb dus dan is snel herstel gewenst..
De week daarop is een rustweek met een duurloopje van 20km dus dan ga ik waarschijnlijk weer gewoon een rondje om of op zoek naar een mooie trail.
En eerlijk gezegd, het is minder saai dan het lijkt
"Angst is een vrouwelijk woord"F means you're fucked![]()
Maar je had toch van die schoenen met extraveel demping gekocht? Ik snap het ook wel hoor, dat je voorzichtig bent, maar het lijkt mij ook nogal saai. Duurlopen op de baan, brrrr.quote:Op zondag 4 mei 2014 08:12 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Je hebt gelijk YUR maar ik vind het "blessure technisch" een beetje te riskant om tijdens de hele lange duurlopen ruim 4 uur lang op asfalt te stampen.... de racecourse is een klei-ondergrond met een laag aangerold fijn grind er over, heerlijke demping.
Mijn schema zit zo in elkaar dat ik volgend weekend weer een duurloop van 30km op het programma heb dus dan is snel herstel gewenst..
De week daarop is een rustweek met een duurloopje van 20km dus dan ga ik waarschijnlijk weer gewoon een rondje om of op zoek naar een mooie trail.
En eerlijk gezegd, het is minder saai dan het lijkt
Anyway, misschien als alternatief voor zoete troep:
http://trainingtableblog.(...)-balls-for-training/
Komt uit het boek van Scott Jurek. Het is even alleen wel even een werkje![]()
![]()
quote:Op zondag 4 mei 2014 08:30 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik heb niet veel opgestoken van mn 8 jaar op de middelbare school, maar 1 ding is me altijd bijgebleven. Mijn leraar Duits was een wijs man:
"Angst is een vrouwelijk woord"
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
quote:Op zondag 4 mei 2014 08:32 schreef hatsaflats het volgende:
Anyway, misschien als alternatief voor zoete troep:
http://trainingtableblog.(...)-balls-for-training/
Komt uit het boek van Scott Jurek. Het is even alleen wel even een werkje![]()
thanks Hatsie!
Ik kijk Mrs.RD wel lief aan
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Alle lopers vandaag succes!
Oh, en mag ik uit de OP voor de Hollenlauf van volgende week? Ik red t vervoerstechnisch niet om om 11u daar op zaterdag aan de start te staan.
Verder; mag ik in de OP?
1
2
3
4
5
6
716 augustus 2014 [url=http://www.sport-events.be/website/speaker/traildesfantomes/]Trail des Fantomes[/url] (La Roche)
• Sjaapje - 13km
• Streamnl - 26km
• Motorbloempje - 26km
• Wolve000 - 26km
* Frsh - 26km
• Jero_nimo - 50kmGuard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
en we hebben volgens mij ook een jarige.......Sylvesterr, van harte!'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Heel veel succes en plezier vandaag SEMTEX, Guard, Levitas, Cee, Jero_nimo, raimen, Tarahumara en abraham!!
♥ || Baby catcher in training || ♥![]()
Hi!
Ik wil misschien ook beginnen met hardlopen. Wat zijn jullie beginnerstips? Wat draag je, wat kosten fatsoenlijke schoenen?
Ik wil het doen om conditie op te bouwen en te behouden en graag een paar kilo af te vallen (zo'n 5).![]()
![]()
Hier ookquote:Op zondag 4 mei 2014 08:17 schreef Guard het volgende:
Toch wel een beetje "wedstrijd-spanning" vandaag![]()
Bedankt voor de succeswensjes allemaal
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Welkom Venco! Goede voornemens zijn goed.quote:Op zondag 4 mei 2014 09:22 schreef vencodark het volgende:
Hi!
Ik wil misschien ook beginnen met hardlopen. Wat zijn jullie beginnerstips? Wat draag je, wat kosten fatsoenlijke schoenen?
Ik wil het doen om conditie op te bouwen en te behouden en graag een paar kilo af te vallen (zo'n 5).
Wat is je basisconditie nu? Doe je al aan sport?
In de meeste gevallen is het verstandig om een schema van internet te pikken (veel hier zijn begonnen met de schema's van Evy). Niet omdat je t conditioneel niet zou trekken, maar omdat je gewrichten en pezen moeten wennen aan de beweging, landen etc.
Evy werkt toe naar 30m aan een stuk kunnen rennen, en dat staat ongeveer gelijk aan 5 kilometer.
Andere pro-tip: ga naar een goede hardloopwinkel en laat schoenen aanmeten.Guard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
beginnen met een schema of loopgroep.quote:Op zondag 4 mei 2014 09:22 schreef vencodark het volgende:
Hi!
Ik wil misschien ook beginnen met hardlopen. Wat zijn jullie beginnerstips? Wat draag je, wat kosten fatsoenlijke schoenen?
Ik wil het doen om conditie op te bouwen en te behouden en graag een paar kilo af te vallen (zo'n 5).
Shirtje en broek, mijn schoenen waren met korting van de atletiek unie net boven de 100 euroToday is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie![]()
quote:Op zondag 4 mei 2014 09:22 schreef vencodark het volgende:
Hi!
Ik wil misschien ook beginnen met hardlopen. Wat zijn jullie beginnerstips? Wat draag je, wat kosten fatsoenlijke schoenen?
Ik wil het doen om conditie op te bouwen en te behouden en graag een paar kilo af te vallen (zo'n 5).![]()
Mijn beginnerstip is om een beginnersschema op te pakken. Ik heb zelf de mp3's van Evy gevolgd (zie ook in de OP). Een mp3 bestandje vertelt je wat je moet doen en bouwt op een verantwoorde manier op naar 30min hardlopen.
Ik draag sportkleding, een lekker zittend broekje en een functioneel shirtje. Geen katoen, maar van dat spul wat makkelijk zweet afvoert en niet lang nat blijft. Het merk INQ van Perrysport is niet duur en wel goed.
Schoenen zijn het aller belangrijkste van je hardloop-garderobe. Het beste is om ze aan te laten meten bij een speciaalzaak (bijvoorbeeld Run2day of Runnersworld). Dit is met name aan te raden als je bekent bent met lichamelijke klachten (rugklachten, steunzolen enz). Reken op rond de ¤ 120,- voor een paar, maar duurder of goedkoper kan ook. Vertel de verkoper je budget en dan kunnen ze kijken wat de mogelijkheden zijn.
Zelf heb ik m'n eerste paar bij de Perry gekocht, omdat ik niet teveel uit wilde geven voor ik wist of ik het leuk zou vinden. Dat ging op zich wel, maar toen ik na die schoenen m'n hardloopschoenen liet aanmeten bij de Run2day voelde ik pas echt verschil! Heerlijk was dat!
Maar, begin rustig! Gewoon lekker opbouwen met een beginnersschema, geen haastwant hardlopers zijn echt doodlopers, als je te hard van start gaat is de kans op een blessure erg groot.
Oh, en wel je voortgang hier posten he!!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Hoi en welkom!quote:Op zondag 4 mei 2014 09:22 schreef vencodark het volgende:
Hi!
Ik wil misschien ook beginnen met hardlopen. Wat zijn jullie beginnerstips? Wat draag je, wat kosten fatsoenlijke schoenen?
Ik wil het doen om conditie op te bouwen en te behouden en graag een paar kilo af te vallen (zo'n 5).
Check een van de kekke beginnersschema's in de OP. Tip nummer 1 is: loop niet te hard van stapel. Volg een schema en na een week of 2, 3 heb je zo ongeveer het idee of hardlopen iets voor je is of niet. Tegen die tijd is het aan te raden op zoek te gaan naar het juiste schoeisel. De prijzen daarvoor lopen uiteen maar reken op minimaal een dikke 100 Euro. Laat je adviseren daarin, koop geen schoenen die je 'mooi' vindt, de schoenen zijn het belangrijkste van heel je outfit. Het handige aan een schema als Start to Run is dat Evy je tijdens de training alle nodige informatie vertelt. O.a. over schoeisel, maar ook over houding, kleding, voeding.
Voor je het weet loop je die 5km uit en in de tussentijd heb je je conditie al stevig opgebouwd én zijn er vast een paar kilo afgevlogen, afhankelijk van het feit of je na ieder loopje doorrent naar de Mac of niet.
Oh ja, en nog een tip: laat ons je supporteren in dit topic.hup vencodark!
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: