Ik vind dat niet cynisch, je eigen club geeft aan dat je ook nog eens een warm gevoel krijgt van die club, maar ongeacht of je broodvoetballer of clubman bent, qua werkgever-werknemer-relatie ben je het gewoon verplicht vind ikquote:Op zondag 20 april 2014 02:28 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik vind het ook nogal stuitend dat je niet weet hoe je eigen club, of als je cynisch wil zijn je eigen werkgever, er precies voorstaat.
Ook studio sport kijken lijkt me daartoe behoren. Weten wat er op de andere velden gebeurt en een beetje basiskennis opdoen van andere spelers.quote:Lijkt me eigenlijk informatie die je als voetballer automatisch meeneemt. Zou je niet eens speciaal op moeten zoeken. Al kijken ze blijkbaar niet allemaal studio sport om te zien hoe het er in het algemeen voorstaat in de competitie. Tja...
Ik vraag me het persoonlijk wel af. Hoeveel zien de spelers van de Eredivisie? Af en toe tweeten ze wel over Real, Liverpool of Bayern maar hoe krijgen ze informatie van de Eredivisie binnen? Ik heb ooit eens gelezen dat er mensen zijn die videocompilaties maken van directe tegenstanders. Doen ze dat bij ons ook eigenlijk?quote:Op zondag 20 april 2014 07:27 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Ik vind dat niet cynisch, je eigen club geeft aan dat je ook nog eens een warm gevoel krijgt van die club, maar ongeacht of je broodvoetballer of clubman bent, qua werkgever-werknemer-relatie ben je het gewoon verplicht vind ik
[..]
Ook studio sport kijken lijkt me daartoe behoren. Weten wat er op de andere velden gebeurt en een beetje basiskennis opdoen van andere spelers.
SV en VI niet, opinies zijn niet zo relevant
Fijn Pasenquote:Op zondag 20 april 2014 12:11 schreef Karina het volgende:
Nu weer over Feijenoord, kappen met dat gezuig.
Ga paaseieren eten.
Vrolijk Pasen trouwens\.
quote:Op zondag 20 april 2014 12:11 schreef Karina het volgende:
Nu weer over Feijenoord, kappen met dat gezuig.
Ga paaseieren eten.
Vrolijk Pasen trouwens\.
Nice!quote:
Ziet er (van de binnenzijde) mooi uit hoor.quote:
Ziet er ook goed uit. Eerlijk gezegd kan 't allemaal best door de beugel. Wil nu gewoon de cijfertjes zien.quote:
quote:Op zondag 20 april 2014 18:07 schreef Muto het volgende:
Nou, nu zeker geen uitsupporters meer
Tyfusjoden, bovendien dat veld nog even slopen.
Niet alleen daar hoor, maruh.......quote:Op zondag 20 april 2014 18:11 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat een kankervolk joh, die Ajaxsupporters daar.
QFTquote:Op zondag 20 april 2014 18:11 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat een kankervolk joh, die Ajaxsupporters daar.
Van mij mogen ze de bekerfinale definitief staken en daarna overspelen zonder Ajaxsupporters.
Jammer alleen van die duizenden Zwolle-supporters, die lijden hier ook onder.
Geen bal op de tv.quote:
vergeet de 6punten mindering die ze moeten krijgen niet o-)quote:Op zondag 20 april 2014 18:11 schreef Tomatenboer het volgende:
Wat een kankervolk joh, die Ajaxsupporters daar.
Van mij mogen ze de bekerfinale definitief staken en daarna overspelen zonder Ajaxsupporters.
Jammer alleen van die duizenden Zwolle-supporters, die lijden hier ook onder.
Der zit ook een knop op, kijk alleen naar de joden als ze achter staan.quote:
Stel je voor dat dit gebeurd tijdens Feyenoord - Ajax met uitsupporters. Dan gooien die tyfusjoden het gewoon naar Vak Y.quote:Op zondag 20 april 2014 18:17 schreef Jimbo het volgende:
Fijn dat de controlle op vuurwerk ook weer zo goed gedaan is .
Liever dat zwolle op geel staat dan die die joden daar.quote:
Daarom moet dat hok aan de bovenkant bij ze dicht gemaakt worden.quote:Op zondag 20 april 2014 18:18 schreef Muto het volgende:
[..]
Stel je voor dat dit gebeurd tijdens Feyenoord - Ajax met uitsupporters. Dan gooien die tyfusjoden het gewoon naar Vak Y.
Hij bleef netjes.quote:
En die zijn hartstikke duurquote:Op zondag 20 april 2014 18:39 schreef Typisch het volgende:
neem aan dat ze voor elk grassprietje gaan betalen
Kunnen ze vak410 niet in een vuurpeloton zetten? Godverdomme zeg.quote:Op zondag 20 april 2014 18:39 schreef Typisch het volgende:
neem aan dat ze voor elk grassprietje gaan betalen
in een vuurpeleton of voor een vuurpeleton? een wezenlijk verschilquote:Op zondag 20 april 2014 18:41 schreef JanCees het volgende:
[..]
Kunnen ze vak410 niet in een vuurpeloton zetten? Godverdomme zeg.
Vergeet even dat je mod bent en post opnieuw wat je echt denkt.quote:Op zondag 20 april 2014 18:42 schreef Typisch het volgende:
[..]
in een vuurpeleton of voor een vuurpeleton? een wezenlijk verschil
maar dat hoeft van mij nu ook weer niet, paar sv'tjes en boetes volstaat
het zelfdequote:Op zondag 20 april 2014 18:42 schreef Muto het volgende:
[..]
Vergeet even dat je mod bent en post opnieuw wat je echt denkt.
ervoor inderdaadquote:Op zondag 20 april 2014 18:42 schreef Typisch het volgende:
[..]
in een vuurpeleton of voor een vuurpeleton? een wezenlijk verschil
maar dat hoeft van mij nu ook weer niet, paar sv'tjes en boetes volstaat
Ja. Ze heten Pec Zwolle.quote:Op zondag 20 april 2014 18:50 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Is er al een Feyenoord knokploeg opgetrommeld om die vuurwerk gooiers af te straffen?
Dat wordt nog wat volgende week. In dat stadion is geen gracht niks. Nou, succes ermee!quote:Op zondag 20 april 2014 18:51 schreef Muto het volgende:
Zullen ze in Almelo nog steeds de Feyenoorders als veel gevaarlijker zien?
Moest er ook meteen aan denken.quote:Op zondag 20 april 2014 18:51 schreef Muto het volgende:
Zullen ze in Almelo nog steeds de Feyenoorders als veel gevaarlijker zien?
Nope. Verkocht.quote:Op zondag 20 april 2014 18:54 schreef PIETR het volgende:
[..]
Istie verhuurd? Direct terughalen. Fantastische spelert.
eerder nog zelfsquote:Op zondag 20 april 2014 18:53 schreef Jimbo het volgende:
Zal je zien, dalijk rond de 40-45ste minuut loopt half het stadion al leeg
Koeman TwitterGodtwitter:Koeman1963 twitterde op zondag 20-04-2014 om 19:01:15Hoe kun je gestraft worden door je eigen noemende supporters! reageer retweet
Zou wel een mooie pro-Zwolle tifo betekenen. Doen die Joden in eigen stadion ook vaak. Met de stoeltjes een tifo-actie verzorgen.quote:
Kan prima het vak af hoor, maar leuk dat je bekeert naar Feyenoorder, of wat doe je in het Feyenoord-topic tijdens deze heerlijke voetbalavond?quote:Op zondag 20 april 2014 19:02 schreef Tyron het volgende:
[..]
beetje lastig met een combi
maar dat weet je niet als je nooit naar het stadion gaat
idd. dit had hij denk zelf nooit zien aankomen, ajax een pak slaag geven in de kuip.quote:Op zondag 20 april 2014 19:16 schreef Typisch het volgende:
Ik gun het die gekke Fernandez wel echt.![]()
Is niet goed genoeg voor Feyenoord, maar dit heeft hem toch wel een contractje bij PEC opgeleverd denk ik zo.
Inderdaad. En dan vooral omdat wij 6 punten tegen hun hebben laten liggen. Door laf voetbal.quote:Op zondag 20 april 2014 19:35 schreef Merkie het volgende:
Absolute schande dat dit team boven ons eindigt.
hmf stylo: Dat roep IK AL SINDS de WINTERSTOP!!quote:Op zondag 20 april 2014 19:35 schreef Merkie het volgende:
Absolute schande dat dit team boven ons eindigt.
Godverdomme. Het doet ook wel een beetje pijn om naar deze pot te kijken en dan te realiseren dat de verliezende partij kampioen is.quote:Op zondag 20 april 2014 19:35 schreef Merkie het volgende:
Absolute schande dat dit team boven ons eindigt.
Dat snap ik, maar dit is echt het slechtste elftal ooit dat kampioen wordtquote:Op zondag 20 april 2014 19:36 schreef Typisch het volgende:
[..]
hmf stylo: Dat roep IK AL SINDS de WINTERSTOP!!
Maarja, dan moet je maar gewoon winnen van de nummer laatst op dat moment (ADO) en bijvoorbeeld van Heracles thuis.
quote:Op zondag 20 april 2014 19:35 schreef exile79 het volgende:
Dit is mooier dan wanneer er na een derde keer vuurwerk de beker automatisch naar Zwolle was gegaan.
Zelf laten liggen, had meer ingezeten etc.quote:Op zondag 20 april 2014 19:37 schreef Merkie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar dit is echt het slechtste elftal ooit dat kampioen wordt.
Echt he. Altijd zo laf tegen Ajax. Gewoon vol gas.quote:Op zondag 20 april 2014 19:40 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zelf laten liggen, had meer ingezeten etc.
kut feyenoord
Van Ajax kan je verliezen, van Heracles thuis niet.quote:Op zondag 20 april 2014 19:41 schreef Merkie het volgende:
[..]
Echt he. Altijd zo laf tegen Ajax. Gewoon vol gas.
Het verlies tegen Ajax was onnodiger dan tegen Heracles.quote:Op zondag 20 april 2014 19:45 schreef Typisch het volgende:
[..]
Van Ajax kan je verliezen, van Heracles thuis niet.
twitter:NUnl twitterde op zondag 20-04-2014 om 19:41:04De brand op de Hoge Veluwe woedt nog steeds. Inmiddels 527 hectare in vlammen opgegaan:http://t.co/abUAmV9cYC http://t.co/tzSGArNpNV reageer retweet
Dus eigenlijk 3-0. Komen ze weer goed weg.quote:Op zondag 20 april 2014 19:49 schreef Typisch het volgende:
[ afbeelding ]twitter:NUnl twitterde op zondag 20-04-2014 om 19:41:04De brand op de Hoge Veluwe woedt nog steeds. Inmiddels 527 hectare in vlammen opgegaan:http://t.co/abUAmV9cYC http://t.co/tzSGArNpNV reageer retweet
Ook in de Veluwe is Vak 410 bezig geweest
Dat zou fijn zijn. Maar Heracles mist 4 basisspelers.quote:Op zondag 20 april 2014 19:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ajakkes krijgt een flinke mentale tik hier natuurlijk.
Misschien wel zo erg dat ze de resterende wedstrijden ook verliezen.
Ik neem aan dat Ajax nu degradeert of op z'n minst puntenaftrek krijgt.quote:Op zondag 20 april 2014 18:57 schreef Typisch het volgende:
Spelen we niet om de fruitschaal volgend seizoen, dat is dan wel weer jammer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |