Volgens mij heette het, niets verhullend, Vormsel. Dat krijg je na de Eerst Communie. Dan leer je over het leven van Jezus etc.. Maar ik strandde halverwege (vond er geen klap aanquote:
Dank. Ik heb het ook even opgezocht en het is een van de sacramenten. Gelukkig is het toch nog goed met je gekomen.quote:Op zondag 6 april 2014 12:50 schreef Kowloon het volgende:
Volgens mij heette het, niets verhullend, Vormsel. Dat krijg je na de Eerst Communie. Dan leer je over het leven van Jezus etc.. Maar ik strandde halverwege (vond er geen klap aan) ben dus nooit een volwaardig katholiek geworden.
Daar zal de kerk anders over denken, ik lees wel een wat over kosmologie.quote:Op zondag 6 april 2014 12:54 schreef Disana het volgende:
Gelukkig is het toch nog goed met je gekomen.
Dat doet de paus vast ook wel eens, stiekem.quote:Op zondag 6 april 2014 12:59 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Daar zal de kerk anders over denken, ik lees wel een wat over kosmologie.
Ik heb ooit Vormsel geprobeerd omdat mijn moeder dat wilde, bij de tweede bijeenkomst werd ik al gechanteerd omdat de leidinggevenden zeiden dat als ik er vanaf wilde dat ik dat in een volle kerk tegenover de priester(of bisschop) ging uitleggen waarom ik het niet zag zitten, ben daarna ook meteen gekapt met geloof(wat RK betreft tenminste).quote:Op zondag 6 april 2014 12:50 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Volgens mij heette het, niets verhullend, Vormsel. Dat krijg je na de Eerst Communie. Dan leer je over het leven van Jezus etc.. Maar ik strandde halverwege (vond er geen klap aan) ben dus nooit een volwaardig katholiek geworden.
Dat moet haast wel.quote:Op zondag 6 april 2014 13:01 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat doet de paus vast ook wel eens, stiekem.
Oh gezellig weer.quote:Op zondag 6 april 2014 13:02 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Ik heb ooit Vormsel geprobeerd omdat mijn moeder dat wilde, bij de tweede bijeenkomst werd ik al gechanteerd omdat de leidinggevenden zeiden dat als ik er vanaf wilde dat ik dat in een volle kerk tegenover de priester ging uitleggen waarom ik het niet zag zitten, ben daarna ook meteen gekapt met geloof(wat RK betreft tenminste).
Gefeliciteerd!quote:Op zondag 6 april 2014 12:00 schreef Tem het volgende:
Hallo, ik heb sinds gisteren een prachtige dochter
Gefeliciteerd Tem! Dit soort momenten zijn er om te koesteren.quote:Op zondag 6 april 2014 12:00 schreef Tem het volgende:
Hallo, ik heb sinds gisteren een prachtige dochter
Gaat 'ie het arendsjong nu iedere avond voorlezen uit The Art of the Deal? Of gooit ie het over een andere boeg, en bereidt 'ie het meiske voor op het kunstenaarschap?quote:Op zondag 6 april 2014 12:35 schreef Kowloon het volgende:
Tem's nieuwe dochter is nu vast nog niet bekend bij de overheid. Heerlijk moment moet dat zijn.
Ja dat moet wel, ze willen natuurlijk niet opnieuw voor zo'n verrassing komen te staan als de aarde die om de zon draait.quote:Op zondag 6 april 2014 13:05 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Dat moet haast wel.Stephen Hawking is ooit op bezoek geweest bij de Paus (bij die Pool) en die verzocht hem niet door te dringen tot het moment van de Oerknal en alles wat er aan vooraf ging. Kosmologie houdt zich precies daar mee bezig, dus kennelijk hadden ze in Rome ook over kosmologie gelezen.
quote:Op zondag 6 april 2014 12:00 schreef Tem het volgende:
Hallo, ik heb sinds gisteren een prachtige dochter
Dat is neoliberale lectuur. Ik zou degelijk beginnen met The Wealth of Nations.quote:Op zondag 6 april 2014 13:18 schreef Nautilus. het volgende:
Gaat 'ie het arendsjong nu iedere avond voorlezen uit The Art of the Deal?
http://www.amazon.com/Pri(...)id=1396783848&sr=1-1quote:Op zondag 6 april 2014 13:24 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Dat is neoliberale lectuur. Ik zou degelijk beginnen met The Wealth of Nations.
Van harte!quote:Op zondag 6 april 2014 12:00 schreef Tem het volgende:
Hallo, ik heb sinds gisteren een prachtige dochter
Dat is veel te modern, zou ik pas aan beginnen als de basis er is. Alleen moet ze dan wel wat ouder zijn, microeconomie voorlezen gaat wat moeilijk door het wiskundige karakter er van.quote:Op zondag 6 april 2014 13:31 schreef robin007bond het volgende:
http://www.amazon.com/Pri(...)id=1396783848&sr=1-1
Joseph Stiglitz kan ook geen kwaad voor de nuance.
Family Guy.quote:Op zondag 6 april 2014 13:33 schreef KoosVogels het volgende:
Eindelijk weer eens een serie die tenminste aan te gluren is.
http://www.welingelichtek(...)-mooie-man-bent.htmlquote:5. Lengte. Vrouwen houden van mannen met een grotere gestalte. Mannen met kinderen zijn dan ook gemiddeld groter dan kinderloze mannen.
Ik voldoe volgensmij aan geen van deze dingen.quote:Op zondag 6 april 2014 14:12 schreef Disana het volgende:
Zijn jullie mooi?
[..]
http://www.welingelichtek(...)-mooie-man-bent.html
Ga je van kinderen dan ook zelf groeien?quote:Op zondag 6 april 2014 14:12 schreef Disana het volgende:
Zijn jullie mooi?
[..]
http://www.welingelichtek(...)-mooie-man-bent.html
Dan blijf je voor altijd alleen. Sorry.quote:Op zondag 6 april 2014 14:14 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik voldoe volgensmij aan geen van deze dingen.
2x ja, 1x nee en 2x geen idee.quote:Op zondag 6 april 2014 14:12 schreef Disana het volgende:
Zijn jullie mooi?
[..]
http://www.welingelichtek(...)-mooie-man-bent.html
Aan hoeveel voldoe jij?quote:Op zondag 6 april 2014 14:12 schreef Disana het volgende:
Zijn jullie mooi?
[..]
http://www.welingelichtek(...)-mooie-man-bent.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |