Wil er ook gelijk mee op de kiek, de ouwe snoeperdquote:
Ik zou er ook niet van gecharmeerd zijn als ze opeens die foto op vanalles en nog wat gaan plaatsen.quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:34 schreef Karina het volgende:
[..]
Hij had het niet goed gelezen.. blijkbaar stond het wel bij de voorwaarden van de wedstrijd.
Miss Borstvergroting was dacht ik ook redelijk donker, maar waarschijnlijk wel minder dan zijquote:
Eens de Bijlmer, altijd de Bijlmer.quote:
Volgens mij is meester Visser niet zo grootquote:Op dinsdag 1 april 2014 22:35 schreef NoCigar het volgende:
ha, ze is twee meter, of mr. Visser blijkt 1.62 m.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Ik snap het ook niet.quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:36 schreef trovey het volgende:
Misschien een vraagje hoor maar wat is functie van dit stukje? Opvulling, ze hebben toch niets te bekijken wat de zaak zal gaan oplossen, puur papierenkwestie dit.
neequote:Op dinsdag 1 april 2014 22:36 schreef OProg het volgende:
Ik heb het begin gemist door voetbal maar mag je in de Bijlmer geen foto maken?
Want?quote:
Tja, ze moeten de uitzending toch vol krijgen en buitenopnames horen er altijd bij...laten we het daar op houden.quote:
De Bijlmer heeft er dus geen fuck mee te maken.quote:Op dinsdag 1 april 2014 22:38 schreef trovey het volgende:
[..]
Tja, ze moeten de uitzending toch vol krijgen en buitenopnames horen er altijd bij...laten we het daar op houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |