Goede linksback, alleen niet tegen een rechtsbuiten.quote:Op donderdag 20 maart 2014 16:25 schreef Dale__Cooper het volgende:
Philippe Leonard ... debuteerde die niet tegen Ajax en liet toen na afloop weten dat hij nooit tegen een echte buitenspeler had gespeeld
Suicidaal en alles geworden door zijn Kuip-vreesquote:Op donderdag 20 maart 2014 16:25 schreef Dale__Cooper het volgende:
Philippe Leonard ... debuteerde die niet tegen Ajax en liet toen na afloop weten dat hij nooit tegen een echte buitenspeler had gespeeld
Tim de Cler.quote:Op donderdag 20 maart 2014 16:37 schreef Dekatria het volgende:
En Van Beukering, Charisteas, Cissé, etc
quote:@DennisVanEersel: Terence Kongolo heeft aan @RijnmondSport bevestigd dat hij zijn contract bij Feyenoord wil verlengen:'Vind het nog te vroeg voor buitenland'
Ik vind het helemaal niks.quote:Op donderdag 20 maart 2014 17:32 schreef Luni het volgende:
http://www.bouwenwonen.ne(...)oud-bestaande-gebouw
Een nog lelijkere UFO.quote:Op donderdag 20 maart 2014 17:32 schreef Luni het volgende:
http://www.bouwenwonen.ne(...)oud-bestaande-gebouw
Rodney is toch ook nog niet definitief weg ondanks alle geruchten?quote:Op donderdag 20 maart 2014 17:56 schreef Happel het volgende:
[..]
Yep
http://www.fr-fans.nl/nie(...)ord-verlengen-11086/
Ja wordt weer eens tijd voor Feyenoord ook, ook al ben je doodsbang voor het gedrag van de supporters.quote:Op donderdag 20 maart 2014 20:02 schreef Pistone het volgende:
Jaloersmakend die europese-potjes van Az.![]()
Helaas al wel bevestigd door van Geel.quote:Op donderdag 20 maart 2014 19:36 schreef Luni het volgende:
[..]
Rodney is toch ook nog niet definitief weg ondanks alle geruchten?
AZ heeft wel ontiegelijk veel mazzel tot nu toe met de clubs die ze hebben geloot.. zat niet 1 zware tegenstander tussenquote:Op donderdag 20 maart 2014 20:02 schreef Pistone het volgende:
Jaloersmakend die europese-potjes van Az.![]()
Doen het toch heel wat seizoenen prima in de EL.quote:Op donderdag 20 maart 2014 20:33 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
AZ heeft wel ontiegelijk veel mazzel tot nu toe met de clubs die ze hebben geloot.. zat niet 1 zware tegenstander tussen
Altijd mazzel hebben ze. Ook in die knvb beker altijd.quote:Op donderdag 20 maart 2014 20:33 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
AZ heeft wel ontiegelijk veel mazzel tot nu toe met de clubs die ze hebben geloot.. zat niet 1 zware tegenstander tussen
Ja zou het alleen maar mazzel zijn ?quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:00 schreef Vasion het volgende:
[..]
Altijd mazzel hebben ze. Ook in die knvb beker altijd.
Vooral in Europa hoor. Magere 1-0 zeges en een ontnomen penal tegen Liberac oid.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:06 schreef Pistone het volgende:
[..]
Ja zou het alleen maar mazzel zijn ?
Connoly en Acuna waren geen miskoop.quote:Op donderdag 20 maart 2014 15:18 schreef Dekatria het volgende:
31 van de grootste miskopen van Feyenoord, aldus voetbalzone. Zitten wat juweeltjes tussen.
[ afbeelding ]
2x in 3 jaar tijd kwartfinale EL en een beker gewonnen en ook dit jaar nog kans op de beker.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:12 schreef Vasion het volgende:
[..]
Vooral in Europa hoor. Magere 1-0 zeges en een ontnomen penal tegen Liberac oid.
Ook tegen Anzi was echt bagger en op het eind weer geluk, maar ok dat had Anzi dan ook.
Geluk moet je afdwingen
Ostlund ook niet. Baas.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Connoly en Acuna waren geen miskoop.
quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Connoly en Acuna waren geen miskoop.
Nee, ben ik ook met je eens verder.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:20 schreef Pistone het volgende:
[..]
2x in 3 jaar tijd kwartfinale EL en een beker gewonnen en ook dit jaar nog kans op de beker.
Kunnen wij alleen maar van dromen, ondanks we ze al 3 seizoenen (incl. dit jaar) onder ons houden.
Halen gewoon wel even de kwartfinale he. Echt respect voor die gasten.quote:Op donderdag 20 maart 2014 20:33 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
AZ heeft wel ontiegelijk veel mazzel tot nu toe met de clubs die ze hebben geloot.. zat niet 1 zware tegenstander tussen
Ja heb er ook respect voor.. ben ook wel beetje jaloers op hen eigenlijk. Die Europese potjes mis ik echt bij Feyenoord. Al die legendarische Europacupwedstrijden waar ik bij was.. is al zo lang geledenquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:34 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Halen gewoon wel even de kwartfinale he. Echt respect voor die gasten.
Al is het na deze ronde wel afgelopen
Benieuwd of meneer al de BPM afgetikt heeft. Daar is hij wettelijk wel toe verplicht.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:35 schreef Pistone het volgende:
GRAZIANO PELLÈ new Ferrari FF Loud Revving and Ac…:
Volgens mij heeft hij hem naast die van Clasie geparkeerd.
Volgens mij is mijn laatste tegen Sporting geweest, toen die keeper werd opgeblazen.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:36 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ja heb er ook respect voor.. ben ook wel beetje jaloers op hen eigenlijk. Die Europese potjes mis ik echt bij Feyenoord. Al die legendarische Europacupwedstrijden waar ik bij was.. is al zo lang geleden
Daar was ik ook bij.. irritante kut-Portugezen. Mijn laatste was dacht ik Feyenoord - CSKA Moskou in 2007.. volgens mij verloren we toen alle 6 de groepswedstrijdenquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:40 schreef Pistone het volgende:
[..]
Volgens mij is mijn laatste tegen Sporting geweest, toen die keeper werd opgeblazen.
Ik zat tegen de plexiwand bij het uitvak, die portugezen wilden allemaal sjaaltjes wisselen met de feyenoord-fans. Blijkbaar normaal/traditie daar ofzo.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:42 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Daar was ik ook bij.. irritante kut-Portugezen. Mijn laatste was dacht ik Feyenoord - CSKA Moskou in 2007.. volgens mij verloren we toen alle 6 de groepswedstrijden
Doen ze in Nederland ook gewoon hoorquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:45 schreef Pistone het volgende:
[..]
Ik zat tegen de plexiwand bij het uitvak, die portugezen wilden allemaal sjaaltjes wisselen met de feyenoord-fans. Blijkbaar normaal/traditie daar ofzo.
Nooit zien gebeuren, bij die portugezen echt tientallen toen de wedstrijd op zijn eind liep. Stewards gingen die toen maar voor ze ruilen.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:50 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Doen ze in Nederland ook gewoon hoorLeonardo zag ik na Roda-uit in 2012 met een Rodasjaal Cafe het Haantje binnen komen wandelen.
O zo extreem niet neequote:Op donderdag 20 maart 2014 21:52 schreef Pistone het volgende:
[..]
Nooit zien gebeuren, bij die portugezen echt tientallen toen de wedstrijd op zijn eind liep. Stewards gingen die toen maar voor ze ruilen.
quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:50 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Doen ze in Nederland ook gewoon hoorLeonardo zag ik na Roda-uit in 2012 met een Rodasjaal Cafe het Haantje binnen komen wandelen.
Viel me ook al op, maar misschien is dat de reden dat hij zelf niet rijdt (of hij heeft een Engelse versie gekochtquote:Op donderdag 20 maart 2014 21:37 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Benieuwd of meneer al de BPM afgetikt heeft. Daar is hij wettelijk wel toe verplicht..
quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:35 schreef Pistone het volgende:
GRAZIANO PELLÈ new Ferrari FF Loud Revving and Ac…:
Volgens mij heeft hij hem naast die van Clasie geparkeerd.
Wil niet oneerbiedig doen maar wat een lelijke Ferrari zeg.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:35 schreef Pistone het volgende:
GRAZIANO PELLÈ new Ferrari FF Loud Revving and Ac…:
Volgens mij heeft hij hem naast die van Clasie geparkeerd.
Meer dan genoeg manieren om dat niet te hoeven voor een niet Nederlandse EU ingezetene in Nederland. Kan in ieder geval 14 dagen, zonder al te veel gedoe.quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:37 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Benieuwd of meneer al de BPM afgetikt heeft. Daar is hij wettelijk wel toe verplicht..
Was dat nou Armenteros aan het stuur?quote:Op donderdag 20 maart 2014 21:35 schreef Pistone het volgende:
GRAZIANO PELLÈ new Ferrari FF Loud Revving and Ac…:
Volgens mij heeft hij hem naast die van Clasie geparkeerd.
Na die 14 dagen wordt het toch een probleem hoor, of mijn kennis op dit vlak moet ernstig verouderd zijn nowadaysquote:Op vrijdag 21 maart 2014 08:28 schreef H.FR het volgende:
[..]
Meer dan genoeg manieren om dat niet te hoeven voor een niet Nederlandse EU ingezetene in Nederland. Kan in ieder geval 14 dagen, zonder al te veel gedoe.
Yep. Droomt van de auto die hij nooit zal hebben.quote:
Armenteros is inderdaad niet moeder's mooiste.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:32 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Yep. Droomt van de auto die hij nooit zal hebben.
Ik vind hem trouwens ongelofelijk lelijk, maar dat is een ander verhaal.
quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:33 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Armenteros is inderdaad niet moeder's mooiste.
Maar je zei het wel.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:34 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dat bedoelde ik niet lullo
Maar als iemand het op FOK! kan weten ben jij het BAM KLATS BOEM OUW
Neh, doe mij maar een lekker paar tieten. Maar het is je gegund kerel. Loopt genoeg lekkers rond in De Kuip voor je gok ik. Die malle italiaan vooropquote:
Denk toch dat hij meer vrouwelijke aandacht heeft (om zn uiterlijk) dan de gemiddelde fokkerquote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:32 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Yep. Droomt van de auto die hij nooit zal hebben.
Ik vind hem trouwens ongelofelijk lelijk, maar dat is een ander verhaal.
Laat ik die nou net helemaal niets vindenquote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:39 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Neh, doe mij maar een lekker paar tieten. Maar het is je gegund kerel. Loopt genoeg lekkers rond in De Kuip voor je gok ik. Die malle italiaan voorop
BMI ?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:41 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Laat ik die nou net helemaal niets vinden.
Immahrs?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:41 schreef Muto het volgende:
Zo te lezen is het weer een Feijenoordvrij weekend.
Tja, als dit soort ongein onderling ook al niet meer mag.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:41 schreef Muto het volgende:
Zo te lezen is het weer een Feijenoordvrij weekend.
quote:
Ja, die dikke lippen. Nomnom.quote:
Welke zou door moeten gaan als het huidige?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:45 schreef Matedeor het volgende:
Weer een nieuw plan voor de nieuwe kuip, die naar de tweede ronde is. Volledig nieuw stadion net naast het huidige.
http://www.kcap.eu/en/new(...)ted_for_second_round
[ afbeelding ]
Zeg ik dat dan?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:43 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Tja, als dit soort ongein onderling ook al niet meer mag.
Neem aan die achterstequote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:49 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Welke zou door moeten gaan als het huidige?
Beste HMF,quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:52 schreef Helpmefok het volgende:
Overigens word ik RdK met de dag dankbaarder en dankbaarder. Het is o.a. dankzij hen te zien hoe vreselijk vuistneukend diep VW en Feyenoord bij elkaar in de anus (hebben) lopen te graaien, door andere partijen bij voorbaat uit te sluiten.
Nou begrijp ik ook een stuk beter waarom Tomasso fan is van VW / HNS: Die houdt natuurlijk van die vuistne... godverdomme, ik ga hier niet aan beginnen.
Maar Tomasso, even flauwe geintjes daargelaten. Vind je niet dat het opvallend is dat er zoveel stadionsplannen naar buiten komen, waar Feyenoord voorheen riep dat enkel VW ertoe deed (zelfs BAM niet)?
En vind je het niet opvallend dat HNS en Feyenoord - twee organisaties die stadionsrenovatie als financieel doelloos / onhaalbaar beschouwden - nu ineens stadionsrenovatie omarmen?.
Het zaakje stinkt.
De voorste (met 4 lichtmasten aan 1 kant, god mag weten waaromquote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:54 schreef Matedeor het volgende:
[..]
Neem aan die achterste. Zou mij niks verbazen als deze dadelijk als gunstigste eruit komt
. Feyenoord heeft toch al 3 onderzoeken uitgevoerd waaruit telkens bleek dat nieuwbouw, het meeste geld in de la bracht. Daarnaast kun je dan zonder problemen blijven doorspelen in de huidige kuip.
VW heeft twee plannen: een renovatieproject (waarbij 90% vervangen wordt, praktisch gezien nieuwbouwquote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:55 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Beste HMF,
Ik heb nog geen voorkeur, dat is ook onmogelijk, daar de achterliggende onderbouwingen nog niet naar buiten zijn gekomen. Vind het wel zeer positief dat er nu veel meer varianten zijn, en ook HNS gaf mij een naar gevoel. Ik hoop wel dat er straks de beste variant voor Feyenoord wordt gekozen die ons ook echt verder helpt.
Knuffelkroeltje, Tomasso
PS: het plan wat VW naar buiten heeft gebracht nu (de super(:r)Kuip), is nieuwbouw.
Volgens mij zit daar meer achter: wordt het dalijk gezamenlijk gepubliceerd o.i.d. Niet dat ik dat 'weet' ofzo, maar dat lijkt mij waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:57 schreef Muto het volgende:
Wel bizar dat geen een partij de berekeningen etc. durft te publiceren.
Alle plannen zijn "vernieuwbouw". Met als verschil met echte nieuwbouw dat de constructie voor een groot gedeelte al staat en, voor Feyenoord en de Gemeente belangrijker, dat er maar 1 stadion blijft. Anders had Feyenoord/De Kuip/Gemeente ook De Kuip moeten onderhouden of De Kuip slopen met alle onrust bij de supporters met gevolg.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:56 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
VW heeft twee plannen: een renovatieproject (waarbij 90% vervangen wordt, praktisch gezien nieuwbouwen een nieuwbouwplan op het huidige Varkenoord.
Tenminste, dat liet ik me aanpraten door een D66'er uit de gemeenteraad.
Niet alle plannen zijn vernieuwbouw. Zie o.a. het plan hierboven.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:59 schreef Muto het volgende:
[..]
Alle plannen zijn "vernieuwbouw". Met als verschil met echte nieuwbouw dat de constructie voor een groot gedeelte al staat en, voor Feyenoord en de Gemeente belangrijker, dat er maar 1 stadion blijft. Anders had Feyenoord/De Kuip/Gemeente ook De Kuip moeten onderhouden of De Kuip slopen met alle onrust bij de supporters met gevolg.
Maar de Kuiptrojka had indirect wel laten weten dat vernieuwbouw de voorkeur had. http://www.rijnmond.nl/sp(...)-op-plek-van-de-kuipquote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:59 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Niet alle plannen zijn vernieuwbouw. Zie o.a. het plan hierboven.
VW schijnt ook twee concepten te hebben (1 vernieuwbouw, 1 complete nieuwbouw).
Dat wist ik nog niet. Maar doet verder niets af van het feit dat er weldegelijk sprake is van totaal nieuwe concepten.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 10:03 schreef Muto het volgende:
[..]
Maar de Kuiptrojka had indirect wel laten weten dat vernieuwbouw de voorkeur had. http://www.rijnmond.nl/sp(...)-op-plek-van-de-kuip
Maar bedoelen ze daarbij binnen de stadion driehoek of echt op de huidige plek? De vorige plaats was namelijk op Varkenoord. Mijn maakt het eigenlijk niet zo veel uit of het vernieuwbouw of nieuwbouw wordt. Als de onderhoudskosten bijvoorbeeld te hoog worden of het stadion kan niet meer goed worden aangepast op de huidige eisen en voor de lange termijn, dan maar nieuwbouw. Uiteindelijk gaat het er toch om hoeveel Feyenoord er op de lange termijn mee opschiet. En daarbij zeggen RDK en Bam ook 75% van het stadion te vervangen.quote:
Nee nee. HNS is van de baan. De superKuip is de nieuwbouwvariant, want 100% sloop van De Kuip. De renovatievariant is bijzonder weinig van uitgekomen. Dit keer heeft VW blijkbaar een goed mediatruukje uitgehaaldquote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:56 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
VW heeft twee plannen: een renovatieproject (waarbij 90% vervangen wordt, praktisch gezien nieuwbouwen een nieuwbouwplan op het huidige Varkenoord.
Tenminste, dat liet ik me aanpraten door een D66'er uit de gemeenteraad.
Over welk plan heb je het?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 10:33 schreef Dekatria het volgende:
Ik snap nog steeds niet waarom men een plan selecteert waar geen gebruik wordt gemaakt van de huidige Kuip. Moeten we dan met 't oude stadion?
Als mensen zich de pleuris vervelen dit weekend:quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:41 schreef Muto het volgende:
Zo te lezen is het weer een Feijenoordvrij weekend.
Omdat er dan pas echt verschillende alternatieven tegen elkaar kunnen worden afgewogen. Oude kuip wordt dan of voor andere doeleinde gebruikt, deels gesloopt of helemaal gesloopt. VW sloopt trouwens zeker voor 100%, RDK en Bam zeggen 75% van oude kuip te slopen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 11:06 schreef Tomasso het volgende:
en plan selecteert waar geen gebruik wordt ge
VW heeft een renovatie- en een nieuwbouwvariant. Het zou me niets verbazen als BAM ook nog een nieuwbouw heeft ingediend.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 11:36 schreef Matedeor het volgende:
[..]
Omdat er dan pas echt verschillende alternatieven tegen elkaar kunnen worden afgewogen. Oude kuip wordt dan of voor andere doeleinde gebruikt, deels gesloopt of helemaal gesloopt. VW sloopt trouwens zeker voor 100%, RDK en Bam zeggen 75% van oude kuip te slopen.
Eens. Denk dat, doordat ze De Kuip laten staan, ze in willen spelen op het nostalgische.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 11:44 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat wat eerder gepost werd hier. Twee stadions slaat nergens op.
Die afbeelding is niet bepaald duidelijk. Maar volgens mijn laten ze één tribune of zo staan en voor de rest zie ik appartementen/andere gebouwen. Misschien dat ze het dan voor een andere sportvereniging/ bijvoorbeeld atletiek willen gebruiken.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 11:44 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Dat wat eerder gepost werd hier. Twee stadions slaat nergens op.
Volgens mij is er wat speciale regelgeving op dat gebied voor EU ingezetenen. Maar durf het niet met zekerheid te zeggen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:31 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Na die 14 dagen wordt het toch een probleem hoor, of mijn kennis op dit vlak moet ernstig verouderd zijn nowadays.
Dat mag ik aannemen ja. Als het goed is wordt deze maand al wel een voorlopig advies uitgebracht. Of heb ik dat verkeerd begrepen?quote:Op vrijdag 21 maart 2014 09:58 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Volgens mij zit daar meer achter: wordt het dalijk gezamenlijk gepubliceerd o.i.d. Niet dat ik dat 'weet' ofzo, maar dat lijkt mij waarschijnlijk.
Inderdaad halen samen met Ramirez en misschien Essien er nog bij halen. Dan ziet Feyenoord wat moderne middenvelders zijn.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 11:53 schreef Pistone het volgende:
Ik zie dat Van Ginkel zijn rentree gaat maken bij Chelsea (beloften), die zou ik graag bij Feyenoord zien aankomend seizoen (zeker als Immers vertrekt). Ziet Vilhena meteen van dichtbij wat een moderne middenvelder is.
Dus dan weten jullie dat.
Die Lukaku schijnt ook wel aardig te zijnquote:Op vrijdag 21 maart 2014 12:29 schreef satecl het volgende:
[..]
Inderdaad halen samen met Ramirez en misschien Essien er nog bij halen. Dan ziet Feyenoord wat moderne middenvelders zijn.
Geert zou zeggen: Gaan we regelen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 12:29 schreef satecl het volgende:
[..]
Inderdaad halen samen met Ramirez en misschien Essien er nog bij halen. Dan ziet Feyenoord wat moderne middenvelders zijn.
Nee. Dit is destijds gemaakt, toen er nog onderzocht moest worden waar een nieuw stadion zou komen.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:06 schreef Scrummie het volgende:
Dat nieuwe plan, is dat deze:
[ afbeelding ]
Ah oke. Vond het plaatje op die KCA site van ergens hierboven.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:14 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Nee. Dit is destijds gemaakt, toen er nog onderzocht moest worden waar een nieuw stadion zou komen.
Dat klopt, zij deden destijds ook al mee.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:14 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ah oke. Vond het plaatje op die KCA site van ergens hierboven.
Nouja, mijn plaatje vind ik wel mooi, die wat verder naar boven staat vind ik afschuwelijk. Ik zeg; we doen die ander dus. Simpel.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:16 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Dat klopt, zij deden destijds ook al mee.
Met Kelly naar de zandbak cashen, bezienswaardigheid voor de locals.quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:36 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Dankje. Tra-nen in mijn ogen.
Wordt ie ontslagen dan?
Als die mensen aan de linkerkant dit zien:quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:39 schreef Pistone het volgende:
[..]
Met Kelly naar de zandbak cashen, bezienswaardigheid voor de locals.
Meer!quote:Op vrijdag 21 maart 2014 13:52 schreef Caland het volgende:
Willen jullie meer of minder Lex Immers volgend seizoen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |