Wat veel duo-startnummers alquote:Op zaterdag 15 maart 2014 12:25 schreef mosselmossel het volgende:
Even creatief gedaan met startnummers en medailles.
[ afbeelding ]
Mja, als de een moet lopen, moet de ander mee om te rijden. En als die ander er dan toch al is, kan die net zo goed ook meelopen. Dus geven we ons meestal maar allebei opquote:
Was niet bij de Safari run!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:00 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Mja, als de een moet lopen, moet de ander mee om te rijden. En als die ander er dan toch al is, kan die net zo goed ook meelopen. Dus geven we ons meestal maar allebei op
First things firstquote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:05 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Nee, maar werd het tijd om echt te gaan trainen voor CPC.
Rustigaan je kilometers blijven maken nu, lijkt me. Snelheidstrainingen hoeven niet meer, dat werkt nu toch niet meer door. Wel sterk gedaan hoor tot nu toe!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:03 schreef Swetsenegger het volgende:
man man man, je 30KM en 35KM duurloop van elkaar scheiden met een PR op een HM is niet slim marathontrainingtechnisch gezien kwam ik vandaag op een heul HEUL pijnlijke manier achter. Afzien heeft voor mij een compleet nieuwe betekenis.
Al na een kilometer of 5 voelde ik dat het een zware dag ging worden, bij elke stap sleepte ik een sub 2 uur HM mee. Loodzware benen. Hoewel het op dat moment volgens de statistieken nog wel aardig ging. gemiddelde pace zo rond de 6:30 en HR keurig rond de 150. Tot zo'n 28KM was het ook allemaal nog wel te doen, maar daarna werd het echt zwaar, en de laatste 5KM heb ik louter op karakter uit kunnen lopen strompelen met een pace van rond de 7 minuten. En kiezeltje op de weg zorgde in dat stadium voor instantie kramp in kuit en hamstring. En de hele familie met de hamer die vorig jaar Yur stonden op te wachten tijdens de marathon heb ik nu in de laatste 3KM een handje geschud. Die kunnen de 13e dus thuis blijven.
Na thuis komst even wat koolhydraten gegeten en gaan douchen. Onder de douche kotsmisselijk en ongeveer ALLES onder m'n navel doet zeer en schiet in een ernstige verkramping als ik er naar kijk.
Maar goed... hij staat op de teller die 35. Nu wel even goed nadenken hoe mijn trainingsprogramma er voor de komende 4 weken uit gaat zien want ik heb geen zin om tegen een overtraining of, erger, een zware blessure aan te lopen.
http://www.endomondo.com/workouts/308831957/819185
Ja! Lekker op 6.59min/km rondhobbelen daar met een zwoegende Gogo achter me aan!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:07 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
First things firsten met Rondje NL ben je er wel gewoon weer rennend bij!
Swets, nu heb je die familie Hamer vast ontmoet. Hoef je ze tijdens de Marathon niet meer te groetennu lekker uitrusten!
2 Ekiden startnummersquote:Op zaterdag 15 maart 2014 12:25 schreef mosselmossel het volgende:
Even creatief gedaan met startnummers en medailles.
[ afbeelding ]
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 | [b]5 Juli 2014 - [url=www.rotterdamekiden.nl]Ekiden (Rotterdam)[/url][/b] [*] Streamnl [*] Levitas [*] cafca (ovb) [*] Zwabberhark [*] Twinky [*] pijll [*] GlenHighland [*] Debsterr [*] Guard (ovb) [*] hatsaflats (ovb) [*] Yuki (ovb) [*] Corniel [*] Guppyfriend [*] ..-._---_-.- (ovb) [*] GotC [*] YUR [*] Jero_nimo [*] Swetsenegger [*] E.T. [*] Daywalk3r (ovb) [*] Quoi [*] Mr. Quoi [*] Lastpost [*] Silk (ovb) [*] Angel-A [*] McTwente [*] Murmeli [*] TheWhiteCowboy [*] MaleDuck |
Ik ben geen OVB meerquote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:09 schreef MaleDuck het volgende:
2 Ekiden startnummers
RD, mag dit in de OP:
[ code verwijderd ]
quote:
Hoop dat niet te erg is met je schouder.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:33 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Goed gedaan Swets. Nu afbouwen en de laatste 1 a 2 weken gaan taperen. Je M rustig starten en dan komt het helemaal goed.
* ..-._---_-.- komt net terug van minimeet/funrun. Het was leuk! Behalve dan de koprol aan het eind. Vol op mijn schouder geland en die begint nu aardig stijf te worden.
Als je lichaam daar om vraagt moet je dat doen. Goed hydrateren vandaag.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:35 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik ga ff een uurtje of 2 naar bed denk ik
Dat is een flinke club!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:09 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
2 Ekiden startnummers
RD, mag dit in de OP:
[ code verwijderd ]
En nu al op 1 na evenveel deelnemers als vorig jaar, dat beloofd wat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
bedankt voor de tipquote:Op zaterdag 15 maart 2014 11:46 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Pas wel op met die afstanden gelijk op je oude schoenen. Je kan de conditie van de waterpolo wel hebben maar de belasting op de benen is weer groot aan het begin. En vooral omdat je op oudere schoenen loopt waar de demping al wel eens uit kan zijn na die lange poos in de kast te hebben gestaan.
Ik zie niet in wat er verkeerd aan is. Blijkbaar kun je 9km lopen in 7.22 gemiddeld. Prima conditie dus.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:04 schreef Peunage het volgende:
Ik ben geen hardloper, maar heb vandaag ook even een stukje gedaan. Duidelijk geen conditie meer![]()
[ afbeelding ]
Ik vind het nogal een eind voor iemand die nooit looptquote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:04 schreef Peunage het volgende:
Ik ben geen hardloper, maar heb vandaag ook even een stukje gedaan. Duidelijk geen conditie meer![]()
[ afbeelding ]
Dat is misschien het gemiddelde, maar ik kan nog niet echt een goede snelheid vasthouden.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:05 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ik zie niet in wat er verkeerd aan is. Blijkbaar kun je 9km lopen in 7.22 gemiddeld. Prima conditie dus.
Met af en toe een stoplicht of een stukje wandelen tussendoor heb ik ook zulke grafieken.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:08 schreef Peunage het volgende:
[..]
Dat is misschien het gemiddelde, maar ik kan nog niet echt een goede snelheid vasthouden.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh ja, ik ben er wel tevreden over. Zodra ik buiten stond verdween het zonnetje en werd het een stuk kouder, ik was bijna terug naar huis gelopenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:12 schreef Angel-A het volgende:
[..]
Met af en toe een stoplicht of een stukje wandelen tussendoor heb ik ook zulke grafieken.
Belangrijkste is dat je lekker gelopen hebt en tevreden bent over wat je gedaan hebt.
Helemaal niks mis mee. Je loopt sneller dan ik.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:04 schreef Peunage het volgende:
Ik ben geen hardloper, maar heb vandaag ook even een stukje gedaan. Duidelijk geen conditie meer![]()
[ afbeelding ]
Thanxquote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:15 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Helemaal niks mis mee. Je loopt sneller dan ik.En met je grafiekjes is ook niet zo veel aan de hand, je bent misschien wat te snel gestart waardoor je het niet vol kon houden maar als je rustiger start (en misschien met wat kortere afstanden/intervallen) is er niks aan de hand en kun je het prima volhouden zo te zien.
Respect voor de LDL lopers vandaag. 30+ kilometers vergt toch behoorlijk wat doorzettingsvermogen!
En ookvoor alle Start to runners. Er zullen altijd mensen zijn die harder lopen dan jij maar waar het om gaat is dat je het volhoud op jouw tempo.
Vanmorgen opgestaan met pijn in mijn hoofd en zou graag een rondje lopen om het er even uit te waaien maar morgen wedstrijd dus maar even niet doen. Net daarom toch maar even een paracetamol gepakt maar het voelt alsof dat deze keer niet zo heel veel gaat uitmaken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
Even naar buiten om te wandelen kan ook, het hoeft niet altijd hard. Misschien waait de pijn je hoofd uit. Sterkte.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:15 schreef Nanook24 het volgende:
Vanmorgen opgestaan met pijn in mijn hoofd en zou graag een rondje lopen om het er even uit te waaien maar morgen wedstrijd dus maar even niet doen. Net daarom toch maar even een paracetamol gepakt maar het voelt alsof dat deze keer niet zo heel veel gaat uitmaken.
quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:19 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik ging vanmorgen dus op jacht naar een sportzonnebril op sterkte! Dus vol goede moed naar winkelcentrum Kronenburg gefietst.
Bij Eyewish keken ze me heel schapig aan en moest ik maar kijken bij de gewone zonnebrillen die op sterkte leverbaar waren. Bij Pearle zeiden ze doodleuk dat ik op internet maar een montuur moest bestellen en dat ik daar dan wel de glazen kon laten regelen. Ja, maar dat wil ik dus juist niet, ik wil passen en alles! Bij Hans Anders heb ik het maar niet eens meer geprobeerd.
Ik dacht even aan opgeven, maar in winkelcentrum Rijkerswoerd zat ook nog een opticien, wist ik. Geen grote keten, dus misschien had ik daar meer geluk. En ja hoor! Ruimte keuzeVerschillende merken en mogelijkheden, fijn!
Ik heb een aantal modellen gepast, maar eigenlijk wist ik al meteen dat het de eerste bril die ik opzette moest wordenTot nu toe is dat altijd zo geweest, de eerste bril is altijd meen raak. Ik had m eigenlijk al min of meer gekozen, maar toen vertelde de opticien dat hij dezelfde bril ook nog in bestelling had staat, in twee andere kleuren. En toen ik heb besloten te wachten tot die twee ook binnen zijn, om dan te kiezen. Hij belt als ze binnen zijn.
Mooie bril! Ik blijf me verbazen over de service bij andere Eyewish vestigingen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fijn dat je bij een andere opticien wel goed geholpen werd. Zelf zou ik in alle gevallen voor blauw
gaan. Als je het niet weet gewoon even allebei passen en desnoods willekeurige mensen in de winkel om hun mening vragen.
quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:19 schreef Angel-A het volgende:
Even naar buiten om te wandelen kan ook, het hoeft niet altijd hard. Misschien waait de pijn je hoofd uit. Sterkte.Ik denk dat ik dat straks maar even ga doen ja.
Fijn zo'n meedenkende opticien.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:24 schreef Guard het volgende:
* Guard is even binnengelopen bij de opticien
En stond ook weer snel buiten
Vanaf 1 april is er een actie waardoor de zonnebrilglazen een stuk goedkoper zijn, dus wacht ik daar even op.
Maar heb al wel gezien dat dit weer een duur grapje gaat worden
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg
Netjes dat ze dat alvast even melden! En heb je wel al iets gezien wat je bevalt?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:24 schreef Guard het volgende:
* Guard is even binnengelopen bij de opticien
En stond ook weer snel buiten
Vanaf 1 april is er een actie waardoor de zonnebrilglazen een stuk goedkoper zijn, dus wacht ik daar even op.
Maar heb al wel gezien dat dit weer een duur grapje gaat worden
Ja dat wel, maar ik ga pas echt kijken in april, misschien hebben ze dan ook wat nieuwe modellen.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:27 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Netjes dat ze dat alvast even melden! En heb je wel al iets gezien wat je bevalt?
Ik vond vooral de reactie van de Pearle bijzonder: "bestel maar ergens online". Hoe on-klantvriendelijk wil je het hebben?!quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:26 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Mooie bril! Ik blijf me verbazen over de service bij andere Eyewish vestigingen.Fijn dat je bij een andere opticien wel goed geholpen werd. Zelf zou ik in alle gevallen voor blauw
gaan. Als je het niet weet gewoon even allebei passen en desnoods willekeurige mensen in de winkel om hun mening vragen.
De mevrouw die me vandaag hielp keek ook een beetje meewarig toen ik vertelde dat ik mijn vorige (gewone en zonne) bril bij de eye wish had gekocht. "ja die kunnen die gebogen glazen niet eens bestellen, en die krijgen die actie prijs ook niet"quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:33 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik vond vooral de reactie van de Pearle bijzonder: "bestel maar ergens online". Hoe on-klantvriendelijk wil je het hebben?!
Rood is zeker ook acceptabel hoor, maar als ik dan een kleur kan kiezen en ze zijn toch al besteld, dan wil ik daar wel even op wachtenzo op het plaatje lijkt blauw me net iets mooier/beter staan. Leukleuk!
Dat is dan wel een leuke inderdaad.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 12:38 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Kom je gewoon ook in Fok!king Determination! Dan hoef je niet zo hard, want volharding is dan al voldoende
Zoveel heb ik vorig jaar gelopenquote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:32 schreef YUR het volgende:
De 30km van vandaag zit er ook weer in. Er liepen er een paar mee die de 35km nog moesten/wilden doen. Heb er even aan gedacht om de laatste 5 er dan ook maar aan vast te plakken, maar ik moest te nodig kakken.
Op 29,8km kreeg ik ook ineens een krampscheut in mn kuit, de het kwam op zich wel aardig uit dat ik toch gewoon voor de 30 ben gegaan.
Mijlpaal van de dag: Over de 500km heen dit jaar
quote:Op zaterdag 15 maart 2014 13:41 schreef Angel-A het volgende:
Dat ziet er leuk uit als loopplek. Heb jaren van Amsterdam Noord naar mijn werk in Amstelveen gefietst, maar nooit bedacht dat je naast de Bosbaan ook een leuk park hebtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, toen was ik ook totaal niet geinteresseerd in lopen, dat scheelt
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
M'n ene gewone bril is van Het Huis/Eyewish, en m'n huidige van Pearle. Maar ik denk dat als ik weer een nieuwe wil, ik eerst naar de opticien ga waar ik vandaag ben geweest. Veel leuker, persoonlijker en mooiere keuze.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:36 schreef Guard het volgende:
[..]
De mevrouw die me vandaag hielp keek ook een beetje meewarig toen ik vertelde dat ik mijn vorige (gewone en zonne) bril bij de eye wish had gekocht. "ja die kunnen die gebogen glazen niet eens bestellen, en die krijgen die actie prijs ook niet"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
Ik woon hier nu bijna een jaar en het is echt mijn favoriete hang-out met lopen, fietsen, chillen, vliegeren, barbecuen en zonnen. Zelfs als het druk is in het bos zijn er plekken waar nauwelijks mensen zijn. En ik verdwaal er nog regelmatig, dat komt door al die watertjes waar niet altijd een brug over loopt, en er zijn veel paadjes die op elkaar lijken.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:43 schreef flipsen het volgende:
[..]
Dat ziet er leuk uit als loopplek. Heb jaren van Amsterdam Noord naar mijn werk in Amstelveen gefietst, maar nooit bedacht dat je naast de Bosbaan ook een leuk park hebtOk, toen was ik ook totaal niet geinteresseerd in lopen, dat scheelt
Pak een schema uit de OP, anders kan je over 2 weken een maand niet meer lopen.quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:08 schreef Peunage het volgende:
[..]
Dat is misschien het gemiddelde, maar ik kan nog niet echt een goede snelheid vasthouden.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Held. Geen last van de CPC?quote:Op zaterdag 15 maart 2014 14:32 schreef YUR het volgende:
De 30km van vandaag zit er ook weer in. Er liepen er een paar mee die de 35km nog moesten/wilden doen. Heb er even aan gedacht om de laatste 5 er dan ook maar aan vast te plakken, maar ik moest te nodig kakken.
Op 29,8km kreeg ik ook ineens een krampscheut in mn kuit, de het kwam op zich wel aardig uit dat ik toch gewoon voor de 30 ben gegaan.
Mijlpaal van de dag: Over de 500km heen dit jaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |