Het speklapje in de op was geen hint voor je?quote:
Zonder pusquote:Op vrijdag 14 maart 2014 12:19 schreef JaniesBrownie het volgende:
Het blijft een litteken.
Morgen kun je al het vel eraf schrapen en dan kun je je borstbeen zien zitten, met wat zilversulfadiazine van de dokter, kun je het goed insmeren en dan wordt het wel minder, maar er zal altijd zo'n half open wond blijven zitten. Met een beetje geluk zónder pus![]()
Sterkte
gemarineerd was hetquote:
dat is nog maar afwachten he, nu is hij gewoon net aan het doen of het wel meevalt, maar mórgen!!quote:Op vrijdag 14 maart 2014 12:21 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Zonder pus [ afbeelding ]
[..]
gemarineerd was het![]()
Ineens heb ik spijt dat ik de woorden pus en gemarineerd in een post gebruikt hebquote:Op vrijdag 14 maart 2014 12:23 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
dat is nog maar afwachten he, nu is hij gewoon net aan het doen of het wel meevalt, maar mórgen!!
gelukkig was het zonder pus, anders was het dubieus geweest iddquote:Op vrijdag 14 maart 2014 12:23 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Ineens heb ik spijt dat ik de woorden pus en gemarineerd in een post gebruikt heb
Broccoli en gebakken aardappeltjesquote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:14 schreef zovty het volgende:
Wat wilde je eigenlijk eten naast dat speklapje?
Vuur te hoog staan van je spek , Slotje opgelostquote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:15 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Broccoli en gebakken aardappeltjes
Wonderbaarlijk genoeg is het me gelukt die wel te bereiden zonder ongelukken
Ik heb ook altijd ruzie met de kaasschaaf. Ik heb een keer een hele lap van mijn duim afgesneden.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:24 schreef BlueMage het volgende:
...en alles wat ik overgehouden heb van m'n kookactiviteiten is 'n lullig litteken op m'n rechterhand omdat ik uitschoot met de kaasschaaf.
Dat heb ik ook, per ongeluk een keer een stukje van mijn vingertop afgeschaafdquote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:24 schreef BlueMage het volgende:
...en alles wat ik overgehouden heb van m'n kookactiviteiten is 'n lullig litteken op m'n rechterhand omdat ik uitschoot met de kaasschaaf.
Je hebt gelijk, maar ik moest een beetje stiekem op mijn werk een foto maken, dus ik had niet echt de tijd voor exactheidquote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:29 schreef Spongeboss het volgende:
Gewoon naar de nudistencamping gaan, was niet goed genoeg voor je? Nu moet je op de blaren slapen. En om de plek te laten zien hoefde je shirt niet zo laag.
Hmm dan is het goed, overigens wat maakt een litteken veel uit.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:30 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, maar ik moest een beetje stiekem op mijn werk een foto maken, dus ik had niet echt de tijd voor exactheid
Zal niet meer gebeuren.
Ik hoop toch niet dat het een litteken wordt eigenlijkquote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:32 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Hmm dan is het goed, overigens wat maakt een litteken veel uit.Een lichaam is nu eenmaal gemaakt om beschadigt te worden. Dat is de natuur.
Nou en? Ik heb ook een litteken omdat ik van de trap ben geflikkerd. Om het erger te maken zit het op mijn voorhoofd en dus kreeg ik vaak opmerkingen als 'en heeft voldermord je toegetakeld?'quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:32 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Ik hoop toch niet dat het een litteken wordt eigenlijk
quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:35 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Nou en? Ik heb ook een litteken omdat ik van de trap ben geflikkerd. Om het erger te maken zit het op mijn voorhoofd en dus kreeg ik vaak opmerkingen als 'en heeft voldermord je toegetakeld?'
Voel me een stuk beter nu, dank jequote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:35 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Nou en? Ik heb ook een litteken omdat ik van de trap ben geflikkerd. Om het erger te maken zit het op mijn voorhoofd en dus kreeg ik vaak opmerkingen als 'en heeft voldermord je toegetakeld?'
Van jouw borsten zullen ze niets zeggen want anders geven ze toe dat ze er naar zitten te kijken. Dus wees gerust.
Geen probleem, tenzij er allemaal FOK!ers daar werken zullen ze niet naar je borstpartij staren.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:39 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Voel me een stuk beter nu, dank je
Trust me, de tijd dat dat mogelijk was ligt zo goed als achter mequote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:43 schreef Twiitch het volgende:
Boehoe, dat wordt nog wat als je ooit een kind uit je kut moet persen.
Al ben je daar inmiddels misschien te oud voor.
Wunden heilen auch aber Narben sie bleiben.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:41 schreef JaniesBrownie het volgende:
Mijn littekens zie je niet met je ogen, die voel je met je hart.
Like als je het ermee eens bent.
*insert random plaatje van een babykonijn en een hartje*
Daar kun je de varkens mee voeren met internetsletjes, heel de imagefap staat er vol mee.quote:
Ja, zoiets dacht ik al te zien aan de foto lol.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:46 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Trust me, de tijd dat dat mogelijk was ligt zo goed als achter me
xD.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:53 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Ja, zoiets dacht ik al te zien aan de foto lol.
Ik ken je verder niet, maar alle posts die ik lees van jou doen vermoeden dat je een frigide kut bent...quote:
Ben ik niet!quote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:55 schreef Deshain het volgende:
[..]
Ik ken je verder niet, maar alle posts die ik lees van jou doen vermoeden dat je een frigide kut bent...
Nee ik ben geen internetsletje.quote:
Als dat zo is, is ze wel uniek. Wiki:quote:
quote:Op vrijdag 14 maart 2014 11:01 schreef HaywoodJablome het volgende:
Lieve FOK!ers
Ken je dat, van die dagen dat je ineens het idee hebt dat het leven in sneltreinvaart aan je voorbij gaat en je maar een beetje aan de zijlijn toe staat te kijken? Nou, dat gevoel had ik gisterenavond, dus ik ging om raad vragen bij het enige medium dat me nog nooit in de steek gelaten heeft: internet.
Ik kwam als advies onder andere tegen dat ik naakt in de regen moest dansen, met een oude man moest flirten en een kitten moest kussen, en dan zou alles goed komen. Ik had geen oude man en geen kitten bij de hand, en het regende niet, dus ik moest improviseren. Ik besloot daarom in plaats van naakt te gaan dansen naakt te gaan koken. Niets mis met het idealistische met het praktische combineren immers. Alles verliep voorspoedig, tot ik met een jolige, zwierige beweging mijn speklapje uit de koekenpan wilde halen. Ik prikte mis, en in plaats van een vork met een speklapje eraan, bracht ik een vork met alleen wat gloeiend heet vet eraan omhoog. Door het verschil in echt gewicht en verwacht gewicht schoot ik door, waardoor het vet half op mijn tiet belandde. Ik heb eerst 30 seconden als een mongool staan gillen en dansen (toch nog!) door de keuken omdat ik dacht dat er een halve speklap aan mijn tiet hing, maar het leek allemaal mee te vallen.
Tot ik vanmorgen in de spiegel keek en een brandwond in mijn decollete bespeurde, ook nog precies in het midden verdomme
In plaats van beter, voel ik me dus nog slechter en het is helemaal mijn eigen schuld.
Pic voor de ongelovige thomassen:Moeilijk te zien op de foto wat je precies is overkomen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Auw
Denk dat je uit meerdere hoeken een foto moet maken.Op dinsdag 16 maart 2010 18:45 schreef henrydg het volgende:
Wat is er mis met de Prius?
[ afbeelding ]
Ik vind 't een hele mooie auto.
Alleen omdat ik jou geen pics van m'n tetten stuurquote:
Zoomen kun je toch op je scherm?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:23 schreef HSG het volgende:
Zou je nog eens een foto kunnen maken Ts maar dan iets meer uitgezoomd.
ja.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:24 schreef Grietje-tit het volgende:
[..]
Zoomen kun je toch op je scherm?
Uitzoomen? Ok...quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:24 schreef Grietje-tit het volgende:
[..]
Zoomen kun je toch op je scherm?
Heb met TS reeds een afspraak voor hete gingermodseks gemaakt, waarom nog meer fapvoer nodig?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:19 schreef Chocovloek het volgende:
[..]
Alleen omdat ik jou geen pics van m'n tetten stuur
Trieste poging tot internetfaps
Omdat jij zelf ook niet écht gelooft dat het je echt gaat lukken, dus wil je natuurlijk back ups...quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:26 schreef Deshain het volgende:
[..]
Uitzoomen? Ok...
[..]
Heb met TS reeds een afspraak voor hete gingermodseks gemaakt, waarom nog meer fapvoer nodig?
quote:
quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:27 schreef Chocovloek het volgende:
[..]
Omdat jij zelf ook niet écht gelooft dat het je echt gaat lukken, dus wil je natuurlijk back ups...
Gaan jullie eens even lekker dm'en. Spring is in the air enzo, ik heb er wel vertrouwen in.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:26 schreef Deshain het volgende:
[..]
Uitzoomen? Ok...
[..]
Heb met TS reeds een afspraak voor hete gingermodseks gemaakt, waarom nog meer fapvoer nodig?
Grappig hoor. Ik kreeg een sneer dat ik offtopic bezig was etc... Moet je nou kijken wat er nu allemaal langs komt.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:35 schreef hoink581 het volgende:
Die meloenen moeten eens met de hand gewogen worden.
waar is Hans?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:38 schreef Grietje-tit het volgende:
[..]
Grappig hoor. Ik kreeg een sneer dat ik offtopic bezig was etc... Moet je nou kijken wat er nu allemaal langs komt.
Met je feels-UIquote:
Daarom heet ze Haywoodquote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:52 schreef Leafeon672 het volgende:
Ok ok Haywood, je hebt tieten, nu weten we het wel.
Dit is gewoon een excuus zodat ze haar tieten kan showen, snap dat danquote:Op vrijdag 14 maart 2014 13:29 schreef Spongeboss het volgende:
Gewoon naar de nudistencamping gaan, was niet goed genoeg voor je? Nu moet je op de blaren slapen. En om de plek te laten zien hoefde je shirt niet zo laag.
Ook jij kunt deze aandacht krijgen als je hetzelfde doet.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:54 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dit is gewoon een excuus zodat ze haar tieten kan showen, snap dat dan
Wat is daar verkeerd aan dan?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:54 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dit is gewoon een excuus zodat ze haar tieten kan showen, snap dat dan
Dus je geeft toe dat je dit met opzet deed?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:55 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Ook jij kunt deze aandacht krijgen als je hetzelfde doet.
Dat had jij niet nodig om de jouwe in het DM circuit te gooien.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:54 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dit is gewoon een excuus zodat ze haar tieten kan showen, snap dat dan
Als of zij verder zo'n aandachtshoer isquote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:54 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dit is gewoon een excuus zodat ze haar tieten kan showen, snap dat dan
Ja, ik!quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:57 schreef Grietje-tit het volgende:
Zijn hier ook vrouwen die zijn uitgeschoten bij het bikinilijntje scheren?
Dat haar gedrag en tevens die van vele mods hier FOK! verneukt, alleen zien jullie dat nog niet inquote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:56 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Als of zij verder zo'n aandachtshoer isnee. Dus dan kan zo'n topic als dit toch best een keer?
Damn wat maak jij je druk en jaloers zeg![]()
p.s:jouw tieten loenzen
Nee nee, er zijn nog mensen in therapie zoals Opa.Bakkebaard laatst zei, doe dit nou niet.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:55 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Ook jij kunt deze aandacht krijgen als je hetzelfde doet.
Ah, we gaan rellen!quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:58 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dat haar gedrag en tevens die van vele mods hier FOK! verneukt, alleen zien jullie dat nog niet in/
Het word tijd dat we in opstand komen
Wees niet bang, ik ben niet zo'n aandachtshoertje als TSquote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:58 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Nee nee, er zijn nog mensen in therapie zoals Opa.Bakkebaard laatst zei, doe dit nou niet.
Ga dat lekker in het feedbackforum doen, zou ik zeggen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:58 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dat haar gedrag en tevens die van vele mods hier FOK! verneukt, alleen zien jullie dat nog niet in
Het word tijd dat we in opstand komen
Pff, er is toch niemand die het met me eens is hier :Squote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:00 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Ga dat lekker in het feedbackforum doen, zou ik zeggen.
Ohquote:
Nee, een heleboel kkusers waaronder jij verneuken het, door constant in alle topics te proberen de aandacht op hen te zetten... walgelijkquote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:58 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dat haar gedrag en tevens die van vele mods hier FOK! verneukt, alleen zien jullie dat nog niet in
Het word tijd dat we in opstand komen
Trek je conclusies.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:01 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Pff, er is toch niemand die het met me eens is hier :S
Een nog hoger shirtje aantrekken.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 11:08 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Wat ik aan heb valt ook wel hoger dan op de foto hoor, ik zit gewoon op mijn werk per slot van rekening. Maar toch steekt die plek boven de rand mijn shirt uit
Ja! Ga jij op de houten barricades staan, dan steken wij die shit in de fik en mag je branden als de heks dat je bent.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:58 schreef Blondje_93 het volgende:
Het word tijd dat we in opstand komen
Misschien, maar zelfs als het zo is dan ben jij alsnog wel de laatst aangewezen persoon die daar kritiek op kan geven gezien jouw eigen escapades, nietwaar?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:54 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dit is gewoon een excuus zodat ze haar tieten kan showen, snap dat dan
On topic aubquote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:01 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Pff, er is toch niemand die het met me eens is hier :S
Nee, het is gewoon vies dat gedrag van haarquote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:03 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Misschien, maar zelfs als het zo is dan ben jij alsnog wel de laatst aangewezen persoon die daar kritiek op kan geven gezien jouw eigen escapades, nietwaar?
Jouw foto's zijn vies.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:04 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Nee, het is gewoon vies dat gedrag van haar
Nee dat snap ik niet.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:54 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dit is gewoon een excuus zodat ze haar tieten kan showen, snap dat dan
Aandacht wat moet je ermee... Overigens blijft een pleister plakken op die plek?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:55 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Ook jij kunt deze aandacht krijgen als je hetzelfde doet.
Heb je inmiddels weer genoeg aandacht gekregen? Even peilen.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:04 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Nee, het is gewoon vies dat gedrag van haar
Misschien van die spuitpleister. Heb je dat ook in huidskleur, dat je weet?quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:05 schreef Spongeboss het volgende:
[..]
Aandacht wat moet je ermee... Overigens blijft een pleister plakken op die plek?
Ik zeg gewoon wat ik vind, dat jij daar niet tegen kan..quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:05 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Heb je inmiddels weer genoeg aandacht gekregen? Even peilen.
Ik vat dat maar op als een ja bij gebrek aan een antwoord.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:06 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Ik zeg gewoon wat ik vind, dat jij daar niet tegen kan..
Wie is we de meeste zijn wel blij. Verder ligt het probleem niet bij mods, dit forum is per insteek niet een forum dat men serieus moet nemen. Ik weet dat mensen een hekel hebben aan sommige topics van mij. Maar ik trek me daar niets van aan, daarom is het normaal als een mod ook een topic als de deze maakt. Dat hoort bij de insteek van dit forum.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 14:58 schreef Blondje_93 het volgende:
[..]
Dat haar gedrag en tevens die van vele mods hier FOK! verneukt, alleen zien jullie dat nog niet in
Het word tijd dat we in opstand komen
Geen idee, maar ik was erover na aan het denken. Je kan nog altijd een mooie tattoo laten plaatsen daar. Misschien een speklapje laten zetten. Zodat je vijand voor altijd blijft.quote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:06 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Misschien van die spuitpleister. Heb je dat ook in huidskleur, dat je weet?
KLB / Klote gevoelquote:Op vrijdag 14 maart 2014 15:00 schreef Blondje_93 het volgende:
Wees niet bang, ik ben niet zo'n aandachtshoertje als TS
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |