Ook leuke zaaltjes.quote:Op maandag 10 maart 2014 16:15 schreef ranja het volgende:
[..]
dat heb ik dan met Ekko, Tivoli, db's en de HellingMaar daar wil het dit jaar nog niet echt met de leuke bands, dit jaar nog maar naar 1 concert geweest (Ex-festival dus zoals een paar topic geleden gemeld)
Tja, toch heeft ze meer muziek uitgebracht ná 1999 dan daarvoorquote:Op maandag 10 maart 2014 16:28 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Van haar muziek herinner ik me weinig meer idd. Er komen alleen nog flarden van die lippen uit 'Tandem' en die dijen uit 'Be My Baby' naar boven..
Jij bent zo'n lul.quote:Op maandag 10 maart 2014 17:49 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Mwah, eerder de leukste dan de beste, denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
24 maart in Brussel, waarom ga je niet?quote:Op maandag 10 maart 2014 18:40 schreef Norrage het volgende:
Ik wacht nog steeds op het moment dat de Flaming Lips naar NL komen.
Pinkpopquote:Op maandag 10 maart 2014 18:39 schreef Tchock het volgende:
Arctic Monkeys komen naar Nederland, ghe ghe. Tof. Geen details bekend nog maar ik gok Ziggo Dome natuurlijk.
Volgens een user die nog nooit fout heeft gezeten wat die band betreft is het een standalone gig.quote:
Hehe, je moet de post van die user nog eens lezen vrees ik.quote:Op maandag 10 maart 2014 18:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Volgens een user die nog nooit fout heeft gezeten wat die band betreft is het een standalone gig.
Kerft was dat volgens mij.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:16 schreef kciR het volgende:
Wie had het hier nou pas over dat debuut van Mø. Dat is inderdaad een tegenvaller zeg. Had ik hogere verwachtingen van dan dat ze nu waar heeft gemaakt.
De nieuwe Metronomy vind ik dat wel weer erg fijn!
Was ik. Glass is met afstand het beste nummer van het album, de rest is erg eentonig en saai. En die was al tijden uit, goede marketingstunt dus.quote:Op maandag 10 maart 2014 19:16 schreef kciR het volgende:
Wie had het hier nou pas over dat debuut van Mø. Dat is inderdaad een tegenvaller zeg. Had ik hogere verwachtingen van dan dat ze nu waar heeft gemaakt.
De nieuwe Metronomy vind ik dat wel weer erg fijn!
?quote:Op maandag 10 maart 2014 20:11 schreef Tchock het volgende:
Hoe veel sterren geef je nou aan Revolution 9
Het is niet om aan te horen als muzikaal stuk, dus dan heel weinig. Maar het is wel briljant en zijn tijd gigantisch vooruit, dus dan veel.quote:
Ohja je bent al aan de Bquote:Op maandag 10 maart 2014 20:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Omdat ik mijn hele library aan het luisteren en raten ben.
The Beatles...Ik heb kennelijk een Nederlandse iTunesquote:
Wat lijkt me dat irritant. Ik vind het al vervelend dat James Blake niet onder de B staat.quote:Op maandag 10 maart 2014 20:19 schreef Norrage het volgende:
[..]
The Beatles...Ik heb kennelijk een Nederlandse iTunes
Nee dat vind ik juist wel relaxed, zoek altijd op voornamen hoor. Anders krijg je dalijk moeilijkheden als het verschil tussen Chuck Inglish en Chip the Ripper, wat beiden artiestennamen zijn.quote:Op maandag 10 maart 2014 20:19 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wat lijkt me dat irritant. Ik vind het al vervelend dat James Blake niet onder de B staat.
Wut?quote:Op maandag 10 maart 2014 20:20 schreef Kerftminister het volgende:
Anders krijg je dalijk moeilijkheden als het verschil tussen Chuck Inglish en Chip the Ripper, wat beiden artiestennamen zijn.
Dat je itunes niet weet wat een voornaam is en wat een artiesten-naam is.quote:
Een artiestennaam kan toch ook gewoon voor- en achternaam hebben? Lana Del Rey is ook niet zo geboren hoor (ik kon echt geen beter voorbeeld verzinnenquote:Op maandag 10 maart 2014 20:24 schreef Norrage het volgende:
Dat
[..]
Dat je itunes niet weet wat een voornaam is en wat een artiesten-naam is.
Precies, waar maak je onderscheid.quote:Op maandag 10 maart 2014 20:24 schreef Norrage het volgende:
Dat
[..]
Dat je itunes niet weet wat een voornaam is en wat een artiesten-naam is.
Ja maar hoe doe je dat dan met een Chip the Ripper, ga je dan op de R zoeken? Dat vind ik wel erg vergezocht.quote:Op maandag 10 maart 2014 20:24 schreef Tchock het volgende:
[..]
Een artiestennaam kan toch ook gewoon voor- en achternaam hebben? Lana Del Rey is ook niet zo geboren hoor (ik kon echt geen beter voorbeeld verzinnen)
Jullie zeggen net dat je zoekt in de zoekbalk, dus dan maakt het voor het zoeken niet uit.quote:Op maandag 10 maart 2014 20:26 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Ja maar hoe doe je dat dan met een Chip the Ripper, ga je dan op de R zoeken? Dat vind ik wel erg vergezocht.
Of Del the Funkee Homosapien? Doe je dan de F of de H?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |