Jaaaquote:
Als je 71 bent en net je been hebt gebroken mag datquote:Op zondag 9 maart 2014 17:22 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Jaaa
Mijn dochter riep: Mama die meneer loopt scheef.
Top Swets!quote:Op zondag 9 maart 2014 17:23 schreef Swetsenegger het volgende:
Zo, sub 2 uur HM. 1:57:31 mooi vlak gelopen, ondanks de hitte. Want man man man wat was het warm. En druk. Ik was continue mensen aan het ontwijken om m'n tempo vast te kunnen houden.
Ik startte om 11:30 iddquote:Op zondag 9 maart 2014 10:39 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Lekker lopen! Das het belangrijkste!
Dan start jij over een uurtje toch?
Jij ook succes! En geniet ervan!
Er waren er genoegquote:
Nog meer jaquote:Op zondag 9 maart 2014 17:24 schreef Nanook24 het volgende:
[..]
Top Swets!
De drukte en het daardoor moeilijk je tempo vast kunnen houden is een veel genoemd probleem. (En toch hadden ze het net over evt. meer deelnemers volgend jaar.)
Nee. Toen liep ik al de 10 en trainde ik dus al een half jaar. Dus ik loop ongeveer 1.5 jaar nu.quote:Op zondag 9 maart 2014 17:00 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
loop jij nog maar een jaar dan? Zo respect voor je groei!
Hier doet ie t ook niet…quote:Op zondag 9 maart 2014 17:47 schreef Yuki het volgende:
Ligt Garmin Connect eruit?
Hier vast m'n Endomondo-linkje: http://www.endomondo.com/workouts/306098894/5457849
Afstand ge-edit, volgens m'n horloge heb ik namelijk 140 meter te weinig gelopen
Benieuwd naar de officiële tijden!
Nu eerst douchen, wat eten en drinken... En dan verslag!
Dat is flink kloten! Jammer dat het anders liep dan je had gewild. De volgende HM ga je knallen!quote:Op zondag 9 maart 2014 18:00 schreef spiritusbus het volgende:
Allright, het verhaal van vandaag:
Vol goede moed naar Den Haag gegaan om mn PR aan te vallen. Ook mijn loopmaten hadden ambitieuze doelstellingen.
Veel gedronken de afgelopen twee dagen om de hitte te bestrijden. In het startvak vond ik het al warm, maar goed, er stond wat wind.
Het doel was om 4:12 min / km te gaan lopen wat dan licht op mocht lopen na 14 km. Vrij snel voelde ik de hitte opkomen en na 4 km moest ik het tempo terugschroeven. Kwam nog wel in 21:10 door na 5km, maar km 5 was al in 4:25.
Toen ging het van kwaad tot erger. Kilometertijden liepen rap op en uitstappen spookte door mn hoofd. De benen waren leeg, droge keel (drankposten op 6.5, 10 en 14.5 km, mijns inziens te weinig gezien de omstandigheden)
Bij de eerste drankpost was de motivatie dusdanig laag dat ik overwoog uit te stappen. Niets lukte voor mn gevoel. Tempo ging omlaag, maar mn hartslag nauwelijks. Toch maar doorgelopen en onderweg nog Henk Bres en de rijdende rechter gespot.
Na 10 km stond de teller op 44:50 ofzo, al bijna drie munten boven mn streeftijd. Dit was ook het point of no return en ik moest m nu wel uitlopen. Veel stukken gewandeld en dan vanuit het publiek horen dat het goed gaat. Op dat soort momenten weet je dan niet of je moet lachen of huilen.
Op ongeveer 18 km stonden helden water in grote hoeveelheden uit te delen. Uiteraard ook daar weer gewandeld. Op 20 km nog een bidon aangepakt en daarmee naar de finish gelopen.
Resultaat is 1:39, terwijl 1:29 de planning was. Streep er onder en doorgaan.
Tevreden dus? Ook qua tijd lekker gelopen?quote:
Heb je nog langs de kant gestaan?quote:[..]
Er waren er genoeg
Jou niet gezien, though
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 9 maart 2014 18:12 schreef Zwabberhark het volgende:
Mijn voorlopige CPC-verslag (later meer):SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
Tja, je kan in principe alleen jezelf als referentiekader hanteren. Een loopmaat wilde onder de 1:20 en is na 8 km in 32:30 minuten uitgestapt. Voor mij onbegrijpelijk qua tijd, maar voor hem volkomen logisch.quote:Op zondag 9 maart 2014 18:11 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dat is flink kloten! Jammer dat het anders liep dan je had gewild. De volgende HM ga je knallen!
1:39 is trouwens een tijd die ik waarschijnlijk nooit zal halen.
Ha! Onder de 1:42!quote:Op zondag 9 maart 2014 18:18 schreef YUR het volgende:
Mijn uitgebreide verslag:
Het was warm. Lekker gestart. Laatste paar kilometer het tempo ietsje moeten laten vieren. Netto slechts 34 seconden trager dan vorig jaar.
http://www.endomondo.com/workouts/306112543/2113543
Dat klopt inderdaad. Dat is dan relatief.quote:Op zondag 9 maart 2014 18:23 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Tja, je kan in principe alleen jezelf als referentiekader hanteren. Een loopmaat wilde onder de 1:20 en is na 8 km in 32:30 minuten uitgestapt. Voor mij onbegrijpelijk qua tijd, maar voor hem volkomen logisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |