GGMM en ik gaan samen met elkaar bbq'en (gegrilde vis) terwijl we genieten van dit schitterende voetbal.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 19:44 schreef KingRoland het volgende:
Johannes en GGMM zijn wel types die er wel zin in hebben, of niet dan?
Japan en Zuid Korea hebben wel stappen gemaakt, maar de rest stelt het weinig voor allemaal. Jordanie bijvoorbeeld, verloor kansloos in de play offs van Uruguay en dat ging dan om een WK ticket.quote:Op maandag 10 maart 2014 14:41 schreef SteelDogg het volgende:
Ben ik niet met je eens.. Aziatische voetbal is aan het groeien. Japan en Zuid Korea bijvoorbeeld halen veel Europese landen in. Kijk maar eens naar de WK kwalificatie in Azië. Japan kwam met moeite langs Irak, Uzbekistan en Noord Korea wonnen beide. Australië heeft twee keer gelijkgespeeld.
Zuid Korea heeft 2x verloren van Iran. En buiten Azië om wint Japan 3-2 van België, en speelt 2-2 tegen Nederland. Zuid Korea wint 2-0 van Griekenland.
Ik denk dat het vooral komt door de sterke jeugdopleiding in die landen. Ze investeren ook veel in de leagues. Maarja, ik zeg dit als Irakees natuurlijk.
Kun je me een beetje bijpraten over het Aziatisch voetbal? Welke teams denk jij dat er doorgaan?quote:Op woensdag 26 maart 2014 14:57 schreef SteelDogg het volgende:
Wat een makkelijke groep heeft Iraq gekregen. Ben er echt heel erg blij mee![]()
Japan is te doen, Jordan moeten we gewoon van winnen, en de Challenge Cup winner zal als laatste eindigen denk ik
Tuurlijkquote:Op woensdag 26 maart 2014 16:35 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[..]
Kun je me een beetje bijpraten over het Aziatisch voetbal? Welke teams denk jij dat er doorgaan?
Best vreemd eigenlijk, dat zo'n land als China niet een redelijk goed elftal op de been kan brengen. Als ik me niet vergis speelde Noord Korea in 2010 nog op het WK.. dat is dus helemaal in elkaar gezakt sinds toen.quote:Op woensdag 26 maart 2014 22:57 schreef SteelDogg het volgende:
[..]
TuurlijkIn Azië heb je niet veel verschil in niveau in teams, met uitzondering van Japan. Zij zijn gewoon simpelweg de beste, en niemand die ook maar in de buurt komt.
Australie, Zuid Korea en Iran zijn normaal gesproken de favorieten, maar met name Australie stelt flink teleur. Ze zijn met moeite de WK kwalificatie door gekomen. Voor de rest heb je zo nu en dan uitschieters. UAE is een sterk team dat het erg goed gedaan heeft op de 2012 Olympische Spelen. Ook teams als Oman en Jordanië kunnen het iedere team lastig maken.
Ondanks alle problemen heeft Iraq de 2007 editie gewonnen, en 4e op het WK U20 afgelopen zomer, dus ik zie ons ook wel ver komen.
Mijn verwachtingen:
Groep A: Australië, Zuid Korea
Groep B: Uzbekistan, Saudi Arabie
Groep C: Iran, UAE
Groep D: Japan, Iraq
Ik hoop dat we dit kunnen herhalen.. Onvergetelijk
Mwah, Japan is het beste team van Azië en Jordanië haalde de play offs voor een WK ticket.quote:Op woensdag 26 maart 2014 14:57 schreef SteelDogg het volgende:
Wat een makkelijke groep heeft Iraq gekregen. Ben er echt heel erg blij mee![]()
Japan is te doen, Jordan moeten we gewoon van winnen, en de Challenge Cup winner zal als laatste eindigen denk ik
Goeie vraag.quote:Op zaterdag 8 maart 2014 20:40 schreef o.us2.0 het volgende:
日本 !
Overige kanshebbers zijn idd Zuid-Korea, Australië en Iran. Goede teams ook.
Welke zender heeft de uitzendrechten voor deze editie?
Maar je moet onthouden dat Jordanië van de 8 wedstrijden 3 gewonnen en 1 gelijkgespeeld heeft. Allemaal thuis.quote:Op maandag 31 maart 2014 12:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Mwah, Japan is het beste team van Azië en Jordanië haalde de play offs voor een WK ticket.
Heel het Aziatisch voetbal is anti-voetbal.quote:Op donderdag 27 maart 2014 15:21 schreef SteelDogg het volgende:
Noord Korea is simpelweg slecht, en ze zijn met puur geluk en anti-voetbal gekwalificeerd voor het WK 2010 en daar ook hard afgestraft (7-0 verloren tegen Portugal)
Onder andere op Eurosport.quote:Op zondag 21 december 2014 23:23 schreef Anonymousz het volgende:
Nachtwedstrijden![]()
waar wordt het uitgezonden?
thanksquote:Op zondag 21 december 2014 23:29 schreef SteelDogg het volgende:
[..]
Onder andere op Eurosport.
En het zijn ochtendwedstrijden9 á 10 uur onze tijd
Irak is een uitzonderingquote:Op zondag 21 december 2014 23:32 schreef SteelDogg het volgende:
Voor mij is het zeker de moeite waard om te kijken aangezien Irak speelt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
Goede keus! Irak - Japan is het zeker waard! Australie - Zuid Korea idemquote:Op dinsdag 6 januari 2015 06:45 schreef GotenSSJ het volgende:
Kick over 3 dagen en 4 uur begint het!![]()
Zal ongetwijfeld niet zo populair zijn door het niveau van de landen, ga zelf wel wat wedstrijdjes bezoeken: Irak-Japan, Kwartfinale 2 ( Winner B vs Runner-up A) en waarschijnlijk Australie-Zuid Korea, hier twijfel ik nog een beetje over gezien de prijs.
Als ik echt in een gekke bui ben ga ik nog naar Iran - VAE ook
Leuk joh. Post wat foto's als je gelegenheid hebt. Ben wel benieuwd.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 06:45 schreef GotenSSJ het volgende:
Kick over 3 dagen en 4 uur begint het!![]()
Zal ongetwijfeld niet zo populair zijn door het niveau van de landen, ga zelf wel wat wedstrijdjes bezoeken: Irak-Japan, Kwartfinale 2 ( Winner B vs Runner-up A) en waarschijnlijk Australie-Zuid Korea, hier twijfel ik nog een beetje over gezien de prijs.
Als ik echt in een gekke bui ben ga ik nog naar Iran - VAE ook
Yep, nadeel is alleen dat de prijs van een ticket voor de laatste een keer of 5 duurder is voor de goedkoopste tickets dan andere wedstrijden. (Uiteraard omdat Australie speelt) Maar denk dat ik hem gewoon mee pak, zo duur is het ook allemaal weer niet, in tegendeel spotgoedkoop eigenlijk.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 10:32 schreef SteelDogg het volgende:
[..]
Goede keus! Irak - Japan is het zeker waard! Australie - Zuid Korea idem
Ga wat fototjes proberen te maken!quote:Op dinsdag 6 januari 2015 10:34 schreef Karina het volgende:
[..]
Leuk joh. Post wat foto's als je gelegenheid hebt. Ben wel benieuwd.
Kon ik daar maar heenquote:Op dinsdag 6 januari 2015 10:51 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Yep, nadeel is alleen dat de prijs van een ticket voor de laatste een keer of 5 duurder is voor de goedkoopste tickets dan andere wedstrijden. (Uiteraard omdat Australie speelt) Maar denk dat ik hem gewoon mee pak, zo duur is het ook allemaal weer niet, in tegendeel spotgoedkoop eigenlijk.
Voor een normale poule wedstrijd (Irak-Japan, Iran-VAE etc.) betaal je hier in Brisbane het idiote bedrag van 5 dollar (3,75 euro) voor het goedkoopste ticket![]()
[..]
Ga wat fototjes proberen te maken!
Dank! Heb zelf weinig met alle landen die spelen, misschien Japan een beetje met Honda en Kagawa (Sorry, geloof dat jij voor Irak supportertquote:Op dinsdag 6 januari 2015 10:53 schreef SteelDogg het volgende:
[..]
Kon ik daar maar heenHeb nooit een belangrijk toernooi van Irak kunnen bij wonen helaas. Veel plezier en nogmaals het is het waard
Ik wel haha maar ook logisch aangezien ik Irakees ben. Het niveau in Azië is over het algemeen wel omhoog gegaan. Zie ook de recente resultaten tegen Europese / Zuid Amerikaanse teams.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 10:55 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dank! Heb zelf weinig met alle landen die spelen, misschien Japan een beetje met Honda en Kagawa (Sorry, geloof dat jij voor Irak supportert) maar voetbalwedstrijdjes mee pakken voor die prijs is nooit weg natuurlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |