Amerika gedraagd zich meer en meer als een steeds aggressievere vorm van kanker.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:39 schreef Automatisch het volgende:
Meer actie luchtmacht VS in Oost-Europa
Amerika vergroot de activiteiten van zijn luchtmacht in Oost-Europa als antwoord op de crisis op de Krim.
Minister van Defensie Chuck Hagel kondigde woensdag aan dat de Amerikaanse luchtmacht de gezamenlijke oefeningen met de Poolse luchtmacht uitbreidt en dat het meer gaat deelnemen aan luchtpatrouilles door de NAVO in de Baltische staten.
''Het is voor ons allen tijd om het Oekraïense volk terzijde te staan om zijn territoriale integriteit en soevereiniteit te beschermen'', aldus de bewindsman woensdag in een verklaring aan de Senaat.
http://www.nu.nl/buitenla(...)-in-oost-europa.html
Zie ook hier, voor de persmededeling van de officiële website van het Estse ministerie:quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:43 schreef Chazr het volgende:
Estonia confirms authenticity of Paet-Ashton conversation on Kiev snipers
http://voiceofrussia.com/(...)+von+Net+News+Global
quote:
Ik denk dat je chemo bedoelt.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:42 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Amerika gedraagd zich meer en meer als een steeds aggressievere vorm van kanker.
De commentaren zijn echt om te huilen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:50 schreef DeJori het volgende:
Ik weet niet of deze al langs is gekomen, maar erg interessant om te bekijken:
Weinig nieuws onder de zon, maar toch.
Hot stuff!quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:43 schreef Chazr het volgende:
Estonia confirms authenticity of Paet-Ashton conversation on Kiev snipers
http://voiceofrussia.com/(...)+von+Net+News+Global
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)ontvoerd-op-de-krim/quote:‘Nederlandse VN-vertegenwoordiger wordt vastgehouden op de Krim’
door Annemarie Coevert
Buitenland
Een Nederlandse vertegenwoordiger van VN-voorzitter Ban Ki-moon, Robert Serry, is door gewapende mannen gevangen genomen op de Krim. Dat meldt het Oekraïense minister van Buitenlandse Zaken tegenover persbureau Interfax.
Een woordvoerder heeft dit zojuist ook bevestigd tegenover persbureau Reuters. Een woordvoerder van Ban Ki-moon ontkent volgens Reuters dat Serry ontvoerd is, en laat weten dat hij slechts bedreigd werd.
De BBC meldt dat Serry een marinebasis aan het verlaten was op het moment dat de auto waar hij in zat omsingeld werd door ongeïdentificeerde gewapende mannen.
Dit bericht wordt aangevuld.
http://www.telegraaf.nl/b(...)gezant_gepakt__.htmlquote:Nederlandse VN-gezant meegevoerd op Krim
De speciale gezant van de Verenigde Naties is op de Krim meegevoerd door gewapende mannen. Dat heeft het Oekraïense ministerie van Buitenlandse Zaken woensdag laten weten, meldde het persbureau Interfax.
Het gaat om de speciale gezant van de secretaris-generaal Ban Ki-moon. De Verenigde Naties hebben het bericht niet bevestigd. Plaatsvervangend secretaris-generaal van de VN ontkent de berichten over ontvoering, maar zegt dat hij wel is bedreigd.
Mooizo, gooi maar richting kiev dat hij daar nog wat meppen krijgt van de fascisten zodat hij eindelijk begrijpt wat het probleem is.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:54 schreef Charismatisch het volgende:
Nederlandse VN-gezant ontvoerd op de Krim
De speciale gezant van de Verenigde Naties is op de Krim meegevoerd door gewapende mannen.
http://www.nu.nl/buitenla(...)t-ontvoerd-krim.html
quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Mooizo, gooi maar richting kiev dat hij daar nog wat meppen krijgt van de fascisten zodat hij eindelijk begrijpt wat het probleem is.
Nee, Amerika gunt Poetin geen groter grondgebied.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:42 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Amerika gedraagd zich meer en meer als een steeds aggressievere vorm van kanker.
REALITY: Yanukovych abandoned the presidency overnight Feb. 21-22, fleeing Kyiv and ending up in Russia where he held a press conference on Feb. 28 in Rostov-on-Don. Moreover, he escaped ahead of an arrest warrant that accuses him in the mass murders of nearly 100 EuroMaidan protesters in Kyiv from Feb. 18-20. Many of his top aides are on the run also, including former presidential chief of staff Andriy Klyuyev, former Interior Minister Vitaliy Zakharcheko, former Prosecutor General Viktor Pshonka and former Justice Minister Olena Lukash. More than 300 members of parliament – out of 450 – filled the leadership void on an emergency basis by appointing an interim president, prime minister and Cabinet of Ministers and scheduling presidential elections on May 25.quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:59 schreef J.B. het volgende:
Top 10 Kremlin myths & lies used to justify Russian invasion of Ukraine’s Crimea
http://www.kyivpost.com/c(...)s-crimea-338420.html
Hij zit er betrekkelijk relaxed bij.twitter:jamesmatesitv twitterde op woensdag 05-03-2014 om 18:04:38UN special envoy Robert Serry with me in coffee shop. Outside local militia block the door. #Ukraine http://t.co/pbotNqCG3i reageer retweet
quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Mooizo, gooi maar richting kiev dat hij daar nog wat meppen krijgt van de fascisten zodat hij eindelijk begrijpt wat het probleem is.
Poetin had het al als grondgebied, en verder is wat je zegt onderschrijvend, want het dringt rusland terug. Het is een direct uitroepen van oorlog dit.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:02 schreef Khazad-dum het volgende:
[..]
Nee, Amerika gunt Poetin geen groter grondgebied.
Je haat tegen het westen zit zo diep dat je het automatisch eens bent met hun tegenstanders hequote:Op woensdag 5 maart 2014 18:06 schreef BaajGuardian het volgende:
Er zijn iig 2 opties hier: of het westen kankert een eind op met hun verdraaiingen en pogingen om oekraine op te kopen met hun (aids) 'injecties' aan schuld, zonodig na demonstraties van de volkeren zelf die nog wel hersens hebben tegen de zelfbenoemde gezagsuitdragers in hun europese spelletje.
Of er word wel degelijk aangestuurd op een 3e wereld oorlog want rusland zal nooit en te nimmer akkoord gaan met deze schaamteloze bankiers tyrannie, of dachten jullie werkelijk dat rusland alles zou terugtrekken en sorry zou zeggen om iets waar ze gewoonweg 100% bij in hun recht staan of je het nu in de media anders brengt of niet. Dat zullen ze niet. Dus kan het alleen maar oorlog worden als het westen doorgaat hiermee.
Tuurlijk, wat mensen sturen om verkiezingen in de gaten te houden is goed en aardig, maar het is (bewezen) gewoon op alle gronden al hard aan de gang om alles op te kopen terwijl nogmaals rusland nogal wat overeenkomsten op papier had staan daar, ze hebben daar goddomme basissen, infrastructuur, meer dan de helft van het volk is russisch gezind. En dan zal het westen daar even alles weggraaien met schuldsaneringen zul je zien.
Economische injectie, neem een ander in de maling, nognooit is zoiets terugbetaald, en nognooit heeft zoiets uberhaupt iets opgeleverd.
Ja lach er maar om. Kijken of je nog zo lacht als de kogels je om de oren vliegen, is dat wat jullie willen?quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:09 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Je haat tegen het westen zit zo diep dat je het automatisch eens bent met hun tegenstanders he. Lekker geloofwaardig
En daar gaat het mis. Je prikt iedereen gelijk in een hokje wat past in de haast blinde haat. Je vult van alles in voor anderen en gaat daar dan weer over tekeer. Zo hou je je wereldbeeld wel vast ja. Lekker makkelijk ook.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:11 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Ja lach er maar om. Kijken of je nog zo lacht als de kogels je om de oren vliegen, is dat wat jullie willen?
Bedoel je te zeggen dat Poetin door de bezetting van de Krim akkoord gaat met de pro-Europese veranderingen in Oekraine?quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:07 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Poetin had het al als grondgebied, en verder is wat je zegt onderschrijvend, want het dringt rusland terug. Het is een direct uitroepen van oorlog dit.
All that is required for evil to prevail is for good men to do nothing.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:13 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
En daar gaat het mis. Je prikt iedereen gelijk in een hokje wat past in de haast blinde haat. Je vult van alles in voor anderen en gaat daar dan weer over tekeer. Zo hou je je wereldbeeld wel vast ja. Lekker makkelijk ook.
Quote mij maar waar ik zeg oorlog te willen.
Ik snap niet hoe je daar in godsnaam bij komt.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:20 schreef Khazad-dum het volgende:
[..]
Bedoel je te zeggen dat Poetin door de bezetting van de Krim akkoord gaat met de pro-Europese veranderingen in Oekraine?
Als het zo simpel was geweest had Poetin geen soldaten hoeven sturen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:28 schreef theunderdog het volgende:
Wat is nu feitelijk eigenlijk het probleem?
De overgrote meerderheid van de Krim wil bij Rusland horen, en zien deze "bezetting" (wat het in feiten niet is, want de bevolking heeft zelf om de hulp gevraagd) als iets goeds.
De Krim hoort bij Rusland.
Jawel, want Oekraïne had anders de Krim niet aan Rusland gegeven.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:31 schreef DeJori het volgende:
[..]
Als het zo simpel was geweest had Poetin geen soldaten hoeven sturen.
Als het overgrote deel van Vlaanderen bij Nederland wil horen moeten wij ook maar gewoon België binnenvallen? Of als het overgrote deel van Zuid-Holland bij Marokko wil horen, mag Marokko Zuid-Holland binnenvallen?quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:28 schreef theunderdog het volgende:
Wat is nu feitelijk eigenlijk het probleem?
De overgrote meerderheid van de Krim wil bij Rusland horen, en zien deze "bezetting" (wat het in feiten niet is, want de bevolking heeft zelf om de hulp gevraagd) als iets goeds.
De Krim hoort bij Rusland.
Als Zuid-Holland heel lang van Marokko is geweest, en het overgrote deel van Zuid-Holland wil bij Marokko omdat ze etnisch gezien Marokkaans zijn dan moet dat kunnen ja.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:34 schreef SevD het volgende:
[..]
Als het overgrote deel van Vlaanderen bij Nederland wil horen moeten wij ook maar gewoon België binnenvallen? Of als het overgrote deel van Zuid-Holland bij Marokko wil horen, mag Marokko Zuid-Holland binnenvallen?
Nog los van het feit dat er slechts een Russische meerderheid is op de Krim vanwege het feit dat Stalin niet zo goed me de Tataren op kon schieten.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:34 schreef SevD het volgende:
[..]
Als het overgrote deel van Vlaanderen bij Nederland wil horen moeten wij ook maar gewoon België binnenvallen? Of als het overgrote deel van Zuid-Holland bij Marokko wil horen, mag Marokko Zuid-Holland binnenvallen?
En dankzij Chroetjsov werd de Krim van Oekraïne.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:36 schreef DeJori het volgende:
[..]
Nog los van het feit dat er slechts een Russische meerderheid is op de Krim vanwege het feit dat Stalin niet zo goed me de Tataren op kon schieten.
Hoe de fuck is dat relevant?quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:36 schreef DeJori het volgende:
[..]
Nog los van het feit dat er slechts een Russische meerderheid is op de Krim vanwege het feit dat Stalin niet zo goed me de Tataren op kon schieten.
Omdat ze de uitsluiting van Tataren tot 1989 hebben volgehouden. Zo kan ik ook een meerderheid creëren die het me me eens is.quote:
Rusland creëert nu helemaal niets. Poetin kan er toch niets aan doen dat Stalin zo is omgegaan met de Tartaren?quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:43 schreef DeJori het volgende:
[..]
Omdat ze de uitsluiting van Tataren tot 1989 hebben volgehouden. Zo kan ik ook een meerderheid creëren die het me me eens is.
Hebben wij die tanks nog staan? Binnenvallen dat land!quote:Op woensdag 5 maart 2014 17:56 schreef DeJori het volgende:
[..]
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)ontvoerd-op-de-krim/
alweer van die vreemde mannen, war komen die toch vandaan??quote:
nee niks daarvan, kernkoppen eropquote:Op woensdag 5 maart 2014 18:57 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Hebben wij die tanks nog staan? Binnenvallen dat land!
Vast niet uit een waterkraan?quote:Op woensdag 5 maart 2014 19:08 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
alweer van die vreemde mannen, war komen die toch vandaan??
heeft Poetin een waterkraan??quote:Op woensdag 5 maart 2014 19:09 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Vast niet uit een waterkraan?
Genoeg vreemde Nederlandse soldaten op missies in het buitenland. Wat ik daarmee wil zeggen is dat het gewoon Russische soldaten zijn.quote:Op woensdag 5 maart 2014 19:08 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
alweer van die vreemde mannen, war komen die toch vandaan??
als ie die dicht draatt kost hem dat 1 miljard per dagquote:
"I apologize, that is an older tweet of his"quote:Op woensdag 5 maart 2014 19:22 schreef DeJori het volgende:
CNN is nu officieel overgegaan van nieuwsomroep naar twittervoorleesdienst.
Amerika gunt Rusland geen veiligheid, dat is het probleem. De NAVO zou niet naar het Oosten uitgebreid worden, zo beloofde men Gorbatchev. Vandaag de dag beweert men dat het rakettenschild tegen raketten vanuit Iran en niet vanuit Rusland is bedoeld.quote:Op woensdag 5 maart 2014 18:02 schreef Khazad-dum het volgende:
[..]
Nee, Amerika gunt Poetin geen groter grondgebied.
Bron?quote:Op woensdag 5 maart 2014 19:30 schreef meth1745 het volgende:
[..]
De VS stuurt nu oorlogsschepen richting de Krim. Men denkt dat een show of force het enige is dat Rusland begrijpt.
Was hier toch eerder gepost dat de Turken toestemming gegeven hadden om door de Bosporus te varen?quote:
Zal ik dan wel gemist hebbenquote:Op woensdag 5 maart 2014 19:51 schreef meth1745 het volgende:
[..]
Was hier toch eerder gepost dat de Turken toestemming gegeven hadden om door de Bosporus te varen?
Extra trainingen met Polenquote:
Dankquote:Op woensdag 5 maart 2014 19:58 schreef Automatisch het volgende:
[..]
Extra trainingen met Polen
De Verenigde Staten drijven ondertussen hun gemeenschappelijke trainingen met de Poolse luchtmacht op, en ook de Amerikaanse deelname aan de bewaking door de NAVO van het luchtruim van de Baltische staten wordt uitgebreid. Dat zei de Amerikaanse minister van Defensie Chuck Hagel bij een hoorzitting in de Amerikaanse Senaat.
Washington wil op die manier zijn Oost-Europese bondgenoten binnen de NAVO geruststellen, luidt het. Die maken zich zorgen over de gevolgen voor hun veiligheid van de Russische militaire acties in Oekraïne. "Het is voor ons allemaal tijd om het Oekraïense volk bij te staan om zijn territoriale integriteit en soevereiniteit te beschermen", aldus nog Hagel.
Oorlogsbodem
De Verenigde Staten bereiden volgens een krantenbericht bovendien de verlegging van een oorlogsbodem naar de Zwarte Zee voor. Turkije heeft groen licht gegeven voor een doortocht van de Bosporus. De VS moet een passage bij Turkije aanmelden. Voor niet aan de Zwarte Zee liggende landen gelden bovendien beperkingen qua tonnage en tijdsduur.
Voor het begin van de Olympische Winterspelen in Sotsji waren twee Amerikaanse oorlogsbodems naar de Zwarte Zee gevaren: de destroyer USS Ramage (DDG-61), die kruisraketten kan onderscheppen, en het commandoschip USS Mount Whitney (LCC-20).
o.a. http://www.hln.be/hln/nl/(...)-over-Oekraine.dhtml
quote:Officers of Security Service of Ukraine (SBU) loyal to the ousted President Viktor Yanukovich have hacked phones of Estonian Minister of Foreign Affairs Urmas Paet and High Representative of the European Union for Foreign Affairs and Security Policy Catherine Ashton and leaked their conversation to the web. The officials discuss their impressions of what's happening in the country after the revolution. The gist of it is that Ukrainian people have no trust in any of the leaders of Maidan.
However the most striking thing of all is the fact which concerns the use of force during the revolution, particularly the snipers who killed both protesters and officers of the riot police. Mr. Paet reveals astonishing information which confirms the rumours that the snipers were employed by the leaders of Maidan.
Als er vannacht een nucleaire oorlog begint meldt de NOS het waarschijnlijk volgende week in een sidenote aan het einde van een journaal.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:37 schreef SadPanda het volgende:
Wel typisch dat de NOS niks meldt over dat gelekte telefoongesprek
Er is een verbod op het benoemen van al het nieuws dat enigzins positief kan uitpakken voor rusland en negatief voor de leugenaars.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:37 schreef SadPanda het volgende:
Wel typisch dat de NOS niks meldt over dat gelekte telefoongesprek
Is dat filmpje van die vrouw bij RT wel langsgekomen dan?quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:37 schreef SadPanda het volgende:
Wel typisch dat de NOS niks meldt over dat gelekte telefoongesprek
Erg vergelijkbaarquote:Op woensdag 5 maart 2014 20:42 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Is dat filmpje van die vrouw bij RT wel langsgekomen dan?
Nu doe je het weerquote:Op woensdag 5 maart 2014 18:20 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
All that is required for evil to prevail is for good men to do nothing.
Ze zouden beide moeten tonen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:42 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Erg vergelijkbaar
Dat van dat telefoongesprek is erg groot nieuws.
Ik ben dankbaar voor het tegengeluid maar dat word overstemt op die site door de domheid dan wel ingehuurdheid van de amerikanen daar. Ik zou bijna zelf gaan reageren maar toen zag ik dat je je email moest confirmeren, ja no thx.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:28 schreef CafeRoker het volgende:
Is deze al voorbij gekomen?
http://edition.cnn.com/20(...)index.html?hpt=hp_t5
Ik vind het artikel zelf maar matig interessant, maar de flamewar die in de reacties ontstaat is geweldig. Een vlaming wordt door de manier hoe hij sebastopol schrijft door een amerikaan voor rus uitgemaakt, met de beschuldiging dat hij propaganda komt verspreiden. Erg grappig om te lezen
Op welke manier is het nou eigenlijk groot nieuws?quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:42 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Erg vergelijkbaar
Dat van dat telefoongesprek is erg groot nieuws.
Ik vond het 'fuck the eu' telefoongesprek groter nieuws.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:42 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Erg vergelijkbaar
Dat van dat telefoongesprek is erg groot nieuws.
Het gaat niet alleen om de NOS ook bij RTL, NRC, BBC, CNN enz. is er niks over te vinden.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:45 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Ze zouden beide moeten tonen.
Maar de nos is al langer niet meer zo goed. En niet alleen met nieuws.
Gelukkig is er de Russische staatsmediaquote:Op woensdag 5 maart 2014 20:47 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Het gaat niet alleen om de NOS ook bij RTL, NRC, BBC, CNN enz. is er niks over te vinden.
Omdat er werd beweerd dat Janoekovytsj op onschuldige burgers schoot, daarom loopt er een opsporingsbevel en zou de coup rechtvaardig zijn.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:46 schreef speknek het volgende:
[..]
Op welke manier is het nou eigenlijk groot nieuws?
Best kans dat Janukovich op eigen burgers schoot, maar dat rechtvaardigt echt geen inval. Dat doe je maar diplomatiek oplossen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:48 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Omdat er werd beweerd dat Janoekovytsj op onschuldige burgers schoot, daarom loopt er een opsporingsbevel en zou de coup rechtvaardig zijn.
quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:50 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Best kans dat Janukovich op eigen burgers schoot, maar dat rechtvaardigt echt geen inval. Dat doe je maar diplomatiek oplossen.
De regering van Oekraïne weigert het te onderzoeken dat zegt genoeg.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:50 schreef speknek het volgende:
Maar aan de telefoon werd toch niks meer dan een gerucht gemeld? En volgens mij is de poging tot impeachment op wel meer dan alleen schieten gestoeld.
Niet per se.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:52 schreef SadPanda het volgende:
[..]Je weet dat Janoekovytsj pro-Rusland is?
Jij zegt:quote:
Over welke inval heb je het nou? Over die van Rusland op de Krim?quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:50 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Best kans dat Janukovich op eigen burgers schoot, maar dat rechtvaardigt echt geen inval. Dat doe je maar diplomatiek oplossen.
Dit klopt toch. Als Janu op eigen burgers schiet kan Rusland toch niet zomaar binnenvallen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:56 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Jij zegt:
[..]
Over welke inval heb je het nou? Over die van Rusland op de Krim?
Eh wat?? Zit je nou te trollen of ben je echt zo dom?quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:57 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dit klopt toch. Als Janu op eigen burgers schiet kan Rusland toch niet zomaar binnenvallen.
Wanneer is het gelekt?quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:54 schreef SadPanda het volgende:
[..]
De regering van Oekraïne weigert het te onderzoeken dat zegt genoeg.
Vanaf 8.25
Je bedoelt dat Janu bewust een inval uitgelokt heeft?quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:58 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Eh wat?? Zit je nou te trollen of ben je echt zo dom?
Lees dit eens:quote:Op woensdag 5 maart 2014 20:59 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Je bedoelt dat Janu bewust een inval uitgelokt heeft?
Het is al een tijdje geleden bevestigt..quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:06 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Mag de media het niet eerst checken voordat ze een flater slaan?
Uiteraard is het regrettable dat de waarheid naar buiten komtquote:Op woensdag 5 maart 2014 21:09 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Het is al een tijdje geleden bevestigt..
http://www.vm.ee/?q=node/19353
Jappen die dachten dat de WOII nog bezig wasquote:Op woensdag 5 maart 2014 21:25 schreef michaelmoore het volgende:
wie zijn nu die gewapende mannen op de krim??
Amerikanen soms ??
Ik gok Oekraïners en Russen.quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:25 schreef michaelmoore het volgende:
wie zijn nu die gewapende mannen op de krim??
Amerikanen soms ??
nee het zijn geen Oekraïners, maar Poetin wist er ook niets van hoorde ikquote:
Jij hebt bewijs dat het geen Oekraïners zijn? Of beweer je onzin?quote:Op woensdag 5 maart 2014 21:36 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nee het zijn geen Oekraïners, maar Poetin wist er ook niets van hoorde ik
Dat ben ik wel met je eens.quote:Op woensdag 5 maart 2014 19:30 schreef meth1745 het volgende:
Amerika gunt Rusland geen veiligheid, dat is het probleem.
Waarom zou uitsluitend grootmacht Rusland daar recht op hebben en weerloze voormalige Sovjetstaten niet?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |