Dat is CVS.quote:Op woensdag 26 februari 2014 20:30 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
cmv is een broertje/zusje neefje/nichtje van pfeiffer dacht ik.
Nee, klopt wel wat GM zegt, CMV is een virus in de herpesfamilie en lijkt wat op Pfeifferquote:
Van CVS weet ik t niet maar Pfeiffer en CMV zijn iig beiden herpes-variantenquote:
haha dankjewelquote:Op woensdag 26 februari 2014 20:33 schreef Stormqueen het volgende:
hahaha, die 20 weken echo is bijna sprekend inderdaad mignonne!
Tevens: wat een ontzettend mooi kind!
ja, ga dàt maar eens uitleggen aan een vier? jarigequote:Op woensdag 26 februari 2014 20:40 schreef mignonne het volgende:
[..]
haha dankjewel![]()
ik vind haar natuurlijk een van de twee leukste mooiste en liefste meisjes van de wereld, verder ben ik niet bevooroordeeld hoor
![]()
Ze kijkt nu mee maar ze vindt het maar gek dat ik een foto heb van toen ze nog in mijn buik zat. "hoe heb je die foto dan gemaakt"ehm...
hahahahaquote:Op woensdag 26 februari 2014 20:40 schreef mignonne het volgende:
[..]
haha dankjewel![]()
ik vind haar natuurlijk een van de twee leukste mooiste en liefste meisjes van de wereld, verder ben ik niet bevooroordeeld hoor
![]()
Ze kijkt nu mee maar ze vindt het maar gek dat ik een foto heb van toen ze nog in mijn buik zat. "hoe heb je die foto dan gemaakt"ehm...
Ik kreeg vanmiddag te horen dat hij met zijn rug links lag, maar een paar uur daarna was hij alweer gedraaid en voelde ik hem toch echt rechts hikken. De mijne gaat dus nog echt van de een naar de andere kantquote:Op woensdag 26 februari 2014 20:55 schreef _NIKKI_ het volgende:
Even wat anders dan infecties... ik heb al de hele week een harde bobbel vlak onder mijn ribben zitten, zo'n beetje sinds baby B gedraaid is. Ik heb er geen last van verder maar ben echt benieuwd wat het is, elleboog, knie, schouder, hiel, echt geen idee. Morgen mag ik voor controle dus dan ga ik het even vragen. Sowieso heb ik dus echt geen idee meer hoe ze nu precies liggen. Ik zal blij zijn als dat morgen weer even bevestigd wordt, dan weet ik weer wie er waar schopt enzo, goed voor de gemoedstoestand.
Van mezelf nietquote:
quote:Op woensdag 26 februari 2014 21:01 schreef Dot. het volgende:
[..]
Van mezelf nietKei zelfbeheersing jonguh
Ik zit nu op +16 kilo en dat vind ik wel netjes
Al ben ik de laatste tijd wel meer vocht aan het vasthouden, dus hopelijk ben ik dat snel kwijt.
Ja dit dus.quote:Op woensdag 26 februari 2014 21:02 schreef Stormqueen het volgende:
[..]maar dan zal die boterham met witte chocopasta niet minder schade aanrichten ben ik bang
Ssshhhhquote:Op woensdag 26 februari 2014 21:02 schreef Stormqueen het volgende:
[..]maar dan zal die boterham met witte chocopasta niet minder schade aanrichten ben ik bang
Ik snap het hoor, ik mis zo vaak dat luikje in mijn buik om even te kijken wat hij nu weer aan het uitspoken isquote:Op woensdag 26 februari 2014 21:02 schreef _NIKKI_ het volgende:
Dot, bij mij kunnen ze volgens mij toch ook nog meer bewegen dan ik zou verwachten met deze termijn. Maargoed, omdat ik nu echt bijna geen verschil meer merk tussen A en B vind ik het wel fijn om morgen in ieder geval even te horen hoe ze liggen.
Oh, we hebben ze niet in huis hoor, we reden langs een tankstationquote:Op woensdag 26 februari 2014 21:05 schreef Stormqueen het volgende:
hoewel ik het knap vindt dat je de magnums weerstaat. Dat wel.
Ik ben ook een buikslaper en dat gaat me nog steeds goed afquote:Op donderdag 27 februari 2014 08:14 schreef marel88 het volgende:
Als ik op m'n buik lig krijg ik echt al protest van de baby. Of in ieder geval reactie. Maar ik ben een buikslaper, dus ik denk dat ik het nog wel even blijf proberen, dan slaap ik veruit het lekkerst. In m'n vorige zwangerschap voelde ik pas veel later beweging, dus had ik ook nog niet zo vroeg last van "protest"
Zo slaap ik ook nog altijd, zelfs met toeterquote:Op donderdag 27 februari 2014 08:21 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Ik ben ook een buikslaper en dat gaat me nog steeds goed af
Inmiddels heb ik ook een fijne houding van half op mijn zij en half op mijn buik liggen ontdekt..
Klopt Fazz, is protocol rond de 8e en 30e week begreep ik van de vlos.quote:Op donderdag 27 februari 2014 08:35 schreef Fazzoletti het volgende:
Goedemorgen!
Al weer vroeg actief Thee & Nikki![]()
Ik kan ook niet meer lekker op m'n buik liggen Marel, en als buikslaper was dat zeker wennen... Gelukkig gaat het op m'n zij nu best aardig![]()
Gisteren naar de vk geweest en helemaal goed gekeurd! Baby was goed te voelen, buik is gemeten en prima op schemadus niets meer aantrekken van commentaar van (schoon)moeders
. Ook bloed geprikt voor m'n HB, schijnt standaard te zijn rond 30 weken?, en bloeddruk ook nog goed.
Standaard een goed adviesquote:[b]Op donderdag 27 februari 2014 08:35 schreef Fazzoletti
dus niets meer aantrekken van commentaar van (schoon)moeders![]()
Ik reken nergens meer op, maar hoop het zoquote:Op donderdag 27 februari 2014 08:36 schreef Franny_G het volgende:
Vandaag de Grote Dag van Burdie?? Ik hoop het!,
,
.
O, dat is zo echt hè, wiegje naast je bed! Straks ligt jullie hummel daarin, met z'n armpjes naast z'n hoofd en nog van die opgekrulde foetus-houding beentjesquote:Op donderdag 27 februari 2014 08:37 schreef Burdie het volgende:
[..]
Zo slaap ik ook nog altijd, zelfs met toeter.
Hier verder nog altijd weinig te melden. Manlief heeft gisteren het wiegje naast ons bed gezet, happy hormones
.
Ik zie het ook helemaal voor me hoorquote:Op donderdag 27 februari 2014 08:43 schreef marel88 het volgende:
[..]
O, dat is zo echt hè, wiegje naast je bed! Straks ligt jullie hummel daarin, met z'n armpjes naast z'n hoofd en nog van die opgekrulde foetus-houding beentjes(Sorry, ik weet dat dit niet helpt voor je geduld)
quote:Op donderdag 27 februari 2014 09:02 schreef Burdie het volgende:
Komt door mijn man, die roept vanaf het begin al "de baby komt pas in maart".
Ja hoor, ik vind het ook niet zo erg. Vorige keer bleef ik (dacht ik?) op +12 of +13 steken. Alleen je leest 'overal' dat je in het eerste trimester nog niet aankomt dus bij mijn eerste zwangerschap dacht ik toen wel even: waar gaat dit eindigenquote:Op donderdag 27 februari 2014 09:23 schreef Burdie het volgende:
Vannacht heb ik in mijn droom trouwens een boete gehad omdat de baby nog altijd niet geboren was.
Spees, jij kan het hebben toch?.
oh vreselijk he? ik kon twee x per nacht schone pj aan en bed verschonen....quote:Op donderdag 27 februari 2014 09:32 schreef Spees_Eend het volgende:
Kan ook niet anders met dat nachtelijke gezweet in de kraamweekmaand
quote:Op donderdag 27 februari 2014 09:23 schreef Burdie het volgende:
Vannacht heb ik in mijn droom trouwens een boete gehad omdat de baby nog altijd niet geboren was.
quote:Op donderdag 27 februari 2014 09:23 schreef Burdie het volgende:
Vannacht heb ik in mijn droom trouwens een boete gehad omdat de baby nog altijd niet geboren was.
Ik zit met 37 weken pas op +6 kilo en daar heb ik echt heel hard mijn best voor moeten doen. Ik was voor mijn zwangerschap erg slank maar best gespierd. Eerste 14 weken heeft mijn baby al mijn spiermassa opgegeten: 11 kilo afgevallen. Ik ben dan ook best bang dat ik na de bevalling nog maar een mager scharminkel ben... Maar dat zien we dan wel weer.quote:Op donderdag 27 februari 2014 10:04 schreef Bolletje... het volgende:
[..]![]()
![]()
Hier overigens met 35 weken nu op +7 kilo. Maar normaal al een "dikkie" .
Ik wou dat mijn stofwisseling altijd zo was
Ja dat was het ookquote:Op donderdag 27 februari 2014 08:38 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Klopt Fazz, is protocol rond de 8e en 30e week begreep ik van de vlos.
Maar echt bloedprikken?!
Hier was het zo'n simpel vingerprikje en gelijk de uitslag gekregen..
Inderdaadquote:
1 maart aanhouden dan!quote:Op donderdag 27 februari 2014 09:02 schreef Burdie het volgende:
Komt door mijn man, die roept vanaf het begin al "de baby komt pas in maart".
Mijn handen iddquote:Op donderdag 27 februari 2014 11:52 schreef Take_A_Picture het volgende:
Ik denk dat je gaat zweten omdat je aan het einde van de zwangerschap steeds meer vocht kunt vasthouden. Sommige vrouwen hebben enorm dikke enkels bijvoorbeeld. Ik had daar geen last van, maar had het meer in m'n handen (en jeuken jonguh).
Maarja na de bevalling gaat dat er kennelijk uit, onder andere door zweten. Althans, dat is mijn verklaring, misschien praat ik wel onzin
Goed om te weten...quote:Op donderdag 27 februari 2014 12:26 schreef mignonne het volgende:
ohja en bij de tweede zelfde verhaal. Ik stel me er maar op in dat ik bij een derde weer opzwel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |