Doet me ook wel aan een ander spel denken, maar ik kom er even niet op welke.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:46 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Hier is een plaatje
[ afbeelding ]
Je bent een lijn, die moet je naar links of rechts sturen zonder tegen de andere lijn te botsen.
Jojo is leuk jaquote:Op maandag 24 februari 2014 22:46 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Af en toe. Ik ben fan van Jojoortje.
quote:Op maandag 24 februari 2014 22:46 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Hier is een plaatje
[ afbeelding ]
Je bent een lijn, die moet je naar links of rechts sturen zonder tegen de andere lijn te botsen.
quote:Op maandag 24 februari 2014 22:47 schreef Karina het volgende:
[..]
Doet me ook wel aan een ander spel denken, maar ik kom er even niet op welke.
?quote:Op maandag 24 februari 2014 22:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ooh dat is een soort Achtung die Kurve toch?
Als jij er een neemt kunnen je vrienden profiterenquote:Op maandag 24 februari 2014 22:48 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]met een premium account kan je 4 tegen 4 spelen
Mmm even zoeken.quote:
Zonder premium kan je met 8 man free for all. Gekkenhuis dit datquote:Op maandag 24 februari 2014 22:48 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]met een premium account kan je 4 tegen 4 spelen
Nadat ik daarvoor 4x wel bijtijds was.quote:Op maandag 24 februari 2014 22:50 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
je reageert 11 minuten later gast
nuquote:Op maandag 24 februari 2014 22:51 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nadat ik daarvoor 4x wel bijtijds was.
Een groot complot dit.
Kut voor 'em.quote:
Klopt. Plegen mensen kamikaze op je.quote:Op maandag 24 februari 2014 23:06 schreef j0rdiiii het volgende:
Je kom steeds te vroeg op kop Littlerabbit, teveel druk.
Utopiaquote:Op maandag 24 februari 2014 23:09 schreef Tyron het volgende:
dat utopia is echt een awkward progamma
tronquote:Op maandag 24 februari 2014 22:50 schreef Karina het volgende:
[..]
Mmm even zoeken.
Nee die ken ik nietHet was wel iets met lijntjes tekenen. Nou ja waarschijnlijk van 10 jaar geleden of zo.
eriksenseksueel jaquote:Op maandag 24 februari 2014 23:14 schreef Paul het volgende:
Potverdorie Tyron ben je trouwens van de mannenliefde hee
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Hou je die sneue act nog steeds op?quote:
is geen actquote:Op dinsdag 25 februari 2014 00:01 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Hou je die sneue act nog steeds op?
Zonder dat watermerk was het niks waard geweest. Nu ben ik bereid om naar de genialiteit te zoeken in het plaatje en dit ook te vinden.quote:
Het Mrstylo watermerk garandeert dat de kwaliteit, die onmiskenbaar aanwezig is, verhuld is in de kleinste details. Ooit op een mooie dag zul je bereid zijn de genialiteit te aanvaarden.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 00:20 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Zonder dat watermerk was het niks waard geweest. Nu ben ik bereid om naar de genialiteit te zoeken in het plaatje en dit ook te vinden.
Johannes. Ik ben de nummer 4 en jij de nummer 5 op je FOK!-lijst van topposters van dit jaar
In zijn algemeenheid dan wel. Dat wij als SC-geheel MrStylo al langer in ons hart hebben gesloten en bereid zijn te erkennen nooit aan zijn genialiteit te zullen kunnen tippen stond al langer vast.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 00:25 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Het Mrstylo watermerk garandeert dat de kwaliteit, die onmiskenbaar aanwezig is, verhuld is in de kleinste details. Ooit op een mooie dag zul je bereid zijn de genialiteit te aanvaarden.
Om die reden zoek ik nog een extra hobby, buiten FOK! en curve fever om dan.
Op het gebied van de esthetica is mrstylo onmiskenbaar een wonderkind, en ik denk dat wij minder zouden moeten posten en meer zouden moeten zwijgen in verwondering van zoveel talent en diepgang in één persoon.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 00:28 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
In zijn algemeenheid dan wel. Dat wij als SC-geheel MrStylo al langer in ons hart hebben gesloten en bereid zijn te erkennen nooit aan zijn genialiteit te zullen kunnen tippen stond al langer vast.
Op deze mooie dag waarop de wereld zijn ogen zal durven openen voor al dit pracht en praal zal ik een traantje laten.
En ik tracht dat al langer, weinig succesvol tot nu toe.
Wellicht dient dit zwijgen ook direct als verlichting voor ons eigen creatieve brein. We moeten niet vergeten dat ook MrStylo rustperiodes inplant om telkens, zowaar mogelijk nog sterker terug te komen.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 00:31 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Op het gebied van de esthetica is mrstylo onmiskenbaar een wonderkind, en ik denk dat wij minder zouden moeten posten en meer zouden moeten zwijgen in verwondering van zoveel talent en diepgang in één persoon.
Jammer René, Knut en ik hadden je intelligenter ingeschat.quote:
René is meer een Sin City man, omdat Alba daar in zit.quote:Op maandag 24 februari 2014 20:22 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]![]()
Johannes is het niet met je eens
Ik ben nu bijna klaar met seizoen 2.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 01:40 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Jammer René, Knut en ik hadden je intelligenter ingeschat.
[..]
René is meer een Sin City man, omdat Alba daar in zit.
Heb je alle afleveringen Arrested Development trouwens al gezien?
Ik zeg JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAquote:De zomer van 2014 wordt de heetste zomer ooit
http://c2.plzcdn.com/Zill(...)ea98733f30afd746.jpg
Goed nieuws voor degene die graag in 2014 een hete zomer willen. Wetenschappers uit Duitsland voorspellen namelijk, dat de zomer van 2014 namelijk de geschiedenisboeken in zal gaan, als de heetste zomer ooit. En aangezien we eigenlijk een warme winter hebben gehad, zou het zomaar kunnen.
Dat de zomer van 2014 de warmste zomer ooit zal worden, heeft volgens de Duitse wetenschappers te maken met het water rondom de evenaar. Dat water rondom de evenaar wordt warmer, en daarom zal dat bij ons leiden tot veel hogere zomerse temperaturen. Dus we kunnen ons op gaan maken voor langdurige tropische temperaturen in Nederland.
Nu blijkt dat deze wetenschappers al vaker het weer goed hebben voorspeld, al vraag ik me nu ook af, wie de horrorwinter had voorspeld, dat zal dan wel iemand anders zijn geweest. Maar als we inderdaad moeten geloven, wat de Duitse wetenschappers voorspellen, en dus de zomer van 2014 in Nederland de heetste zomer ooit zal gaan worden, hoeven we niet naar het buitenland op vakantie te gaan, om zeker te zijn van warme temperaturen, en kunnen we in de zomer van 2014 lekker in eigen land blijven.
Ook kunnen we natuurlijk gaan genieten van onze eigen stranden. Lekker aan de zee, met een heerlijke zon, wat willen we dan nog meer? Tja de files op weg naar het strand, die moeten we er helaas wel bijnemen, maar acht de zon en het water maken onze dag dan wel weer goed.
Laten we hopen dat de voorspellingen kloppen, en dat we een fantastische warme zomer gaan beleven, met heerlijke zomerse temperaturen. Of zoals de voorspellingen doen geloven, krijgen we dus een hittegolf in de zomer van 2014.
Dan krijgen we wat we verdienen dus, zeggen we maar. En het zou toch geweldig zijn als iedereen in alle schoolvakanties geweldig weer heeft.
Mag van mij hoorquote:Op dinsdag 25 februari 2014 08:32 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik zeg JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Pffffff. Zit ik niet op te wachten.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 08:32 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ik zeg JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Graaf snel een zwembad dan.quote:Op dinsdag 25 februari 2014 10:23 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Pffffff. Zit ik niet op te wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |