Zolang je je armen gewoon langs je lichaam houdt is het geen hands.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:01 schreef H.FR het volgende:
[..]
Wel, want de kans bestond nog dat Immers hem kon pakken. Dus hinderlijk.
Het gaat gewoon om hinderlijk hoor, anders wordt het ook wel heel vaag, of niet. Ja, ja, maar het was PER ONGELUKokee, dan geef ik geen penalty!
De bal kan op dat moment niet op een plaats komen waar ie wellicht terecht was gekomen als er geen hands was. En dat was toch op een kansrijke positie aangezien Pelle daar klaar stond op 3 meter van de doellijn.quote:Op zondag 23 februari 2014 20:59 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Volgens mij haal jij twee dingen door elkaar. Maar het was geen eens 'hinderlijk' hands, de bal was gewoon voor de keepert geweest anders.
Die verdediger kan daar echt totaal niks aan doen. En Immers had die bal nooit gehaald denk ik, maar dat is niet heel erg relevant.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:01 schreef H.FR het volgende:
[..]
Wel, want de kans bestond nog dat Immers hem kon pakken. Dus hinderlijk.
Het gaat gewoon om hinderlijk hoor, anders wordt het ook wel heel vaag, of niet. Ja, ja, maar het was PER ONGELUKokee, dan geef ik geen penalty!
ksst, ga jij eens naar het neuzen topic, mss is dat een betere plek voor jequote:Op zondag 23 februari 2014 20:54 schreef SjaakBauer het volgende:
HMF is de grootste calimero van Fok!.
Een scheidsrechter fluit een kutwedstrijd, dat gebeurt nou eenmaal. Is inherent aan het fluiten zonder technologische hulpmiddelen, vanaf de plaats waar Gozubuyuk stond kon hij inderdaad moeilijk zien of het een pingel was in de situatie met Immers.
Wanneer wij een goal maken vergelijkbaar met de 2-2, vinden we het allemaal terecht en is de niet-hinderlijk buitenspelregel perfect toegepast. Die beslissing kon echt twee kanten opvallen, die beide niet fout waren.
De handssituatie was ook geen pingel in mijn optiek. Immers schoot de bal, wordt van richting verandert en die jongen krijgt hem tegen zijn hand. Geen bewussie, gewoon dom pech dus geen penalty.
Vergelijk het maar met een grote klant binnenhalen, je zit klaar om het contract te tekenen en je concurrent gaat ermee vandoor. Ik hoop voor je dat je dan het fatsoen hebt om flink te flippen.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:00 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Iemand die dit in het dagelijks leven doet, moet gewoon voorkomen. Sporters staan niet boven de wet.
Hier ben ik het helemaal mee eens.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:02 schreef onlogisch het volgende:
[..]
De bal kan op dat moment niet op een plaats komen waar ie wellicht terecht was gekomen als er geen hands was. En dat was toch op een kansrijke positie aangezien Pelle daar klaar stond op 3 meter van de doellijn.
Die handsbal had dus gewoon 100% met een penal moeten worden bestraft. Iedere andere interpretatie van zo'n spelment kan ik niet serieus nemen.
Bij dat interview van de NOS zei hij ook dat dat een beslissing van de grensrechter was en dat die het heel scherp had gezien dat het geen hinderlijk buitenspel was.quote:Op zondag 23 februari 2014 20:59 schreef Caland het volgende:
[..]
In grote lijnen mee eens. Maar die situatie met Immers is geen discutabel foutje meer. Dat is gewoon een enorme blunder. Hij heeft toch ook gewoon assistenten.
Stijn is 12, die weet amper wat het is om een schoolexamen te halen.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:02 schreef H.FR het volgende:
[..]
Vergelijk het maar met een grote klant binnenhalen, je zit klaar om het contract te tekenen en je concurrent gaat ermee vandoor. Ik hoop voor je dat je dan het fatsoen hebt om flink te flippen.
Immers krijgt verschrikkelijk veel schoppen in een wedstrijd, ik vind het een wonder dat die jongen bijna nooit geblesseerd het veld moet verlaten.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:01 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Pats, boem, raak.
Al heeft Immers natuurlijk ook wel een beetje de naam als ventje die bij a-l-l-e-s valt. Soort miniSuarez.
okquote:Op zondag 23 februari 2014 21:03 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Stijn is 12, die weet amper wat het is om een schoolexamen te halen.
Dat heeft die dan heel scherp verkeerd gezienquote:Op zondag 23 februari 2014 21:03 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Bij dat interview van de NOS zei hij ook dat dat een beslissing van de grensrechter was en dat die het heel scherp had gezien dat het geen hinderlijk buitenspel was.
Ik zie het eigenlijk iets meer op die manier.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:04 schreef H.FR het volgende:
[..]
Immers krijgt verschrikkelijk veel "schoppen" in een wedstrijd
Oh, sorryquote:Op zondag 23 februari 2014 21:03 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Stijn is 12, die weet amper wat het is om een schoolexamen te halen.
Ik kan me het moment niet exact terughalen, dus ik weet niet waar Pelle stond. Maar de bal van Immers wordt van richting verandert, die verdediger kan er echt helemaal niets aan doen dat hij hands maakt. Vandaar mijn afwijkende mening.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:02 schreef onlogisch het volgende:
[..]
De bal kan op dat moment niet op een plaats komen waar ie wellicht terecht was gekomen als er geen hands was. En dat was toch op een kansrijke positie aangezien Pelle daar klaar stond op 3 meter van de doellijn.
Die handsbal had dus gewoon 100% met een penal moeten worden bestraft. Iedere andere interpretatie van zo'n spelment kan ik niet serieus nemen.
Dat hele inzakken vind ik vandaag ook zo'n flauwekul. Vond het nog best aardig staan en dat gebeurt nou eenmaal als zij alles of niets spelen.quote:Op zondag 23 februari 2014 20:59 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ik neem het onze spelers vandaag niet kwalijk hoor. Vorige week nog 50/50, maar vandaag totaal niet. Nog knap dat je niet verliest met zo'n scheids.
Vind ik sowieso apart dat hij vanaf de zijkant moet gaan beoordelen of het geen hinderlijk buitenspel was, daar had Gozubuyuk toch beter zicht op lijkt me. Maar de grensrechter had toch echt de beslissing genomen volgens hem.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:04 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat heeft die dan heel scherp verkeerd gezien
Ik zal je zondag eens even aan je sik trekken, kanjerzwerver.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:02 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ksst, ga jij eens naar het neuzen topic, mss is dat een betere plek voor je
Dat mag natuurlijk maar let er maar eens op. Krijgt echt 2-3 aanslagen per wedstrijd te verwerken. Ik neem hem niet kwalijk dat hij dan af en toe wat makkelijker gaat liggen.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:04 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik zie het eigenlijk iets meer op die manier.
Dat is wel gezegd en ja, dat is ook zo. Maar ondanks dat we achteruit gingen lopen hadden we kunnen winnen, maar daar zorgden anderen voor dat dat onmogelijk werd en het was niet de tegenstander.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:05 schreef Moody het volgende:
Waarom zegt niemand hier dat Feyenoord na de 0-2 gewoon door had moeten drukken en de 0-3 hadden moeten maken? Had makkelijk gekund en was al dat gezeur achteraf niet nodig.
Ze begonnen na de 0-2 met achteruit lopen en tijd rekken. Was toch niet nodig? Wedstrijd was in the pocket.
Ik had het over de pingel. Dan heeft hij opeens geen assistenten.quote:Op zondag 23 februari 2014 21:03 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Bij dat interview van de NOS zei hij ook dat dat een beslissing van de grensrechter was en dat die het heel scherp had gezien dat het geen hinderlijk buitenspel was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |