Wanneer niet?quote:Op zondag 16 februari 2014 21:45 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Waar zie je hem mekkeren dan daarover?
quote:Op zondag 16 februari 2014 21:45 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Jou niet, jij denkt 'hoe meer kansloze mannen, des te meer vrouwen blijven er over voor mij'.
De witte chocolade panna cotta ja.quote:Op zondag 16 februari 2014 21:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Hoe was dat toetje dat ik voorbij zag komen op fb? Die zag er verdomd lekker uit.
Ja, dit is mijn thuis-SC.quote:Op zondag 16 februari 2014 21:45 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Hahahaha jij hierJa, maar thank God nog niet weer mee hoeven maken, goed he
En weer klaar. Volgende onderwerp.quote:Op zondag 16 februari 2014 21:46 schreef tijnbrein het volgende:
Zullen we het dan over mijn liefdesleven hebben?
Vooral dat hij niks probeert. Het is net zo'n vlieg die continu tegen de ruit blijft vliegen, na de 20e keer zou je toch denken dat het niet werkt.quote:Op zondag 16 februari 2014 21:45 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Eigenlijk denk ik dat de meesten t gewoon zat zijn, maar dat klinkt zo bot.
Ik heb altijd een hekel aan ongemakkelijke stiltes.quote:Op zondag 16 februari 2014 21:46 schreef tijnbrein het volgende:
Zullen we het dan over mijn liefdesleven hebben?
Je hebt zeker niet nog een zusje die net zo is, he?quote:Op zondag 16 februari 2014 21:47 schreef Myraela het volgende:
[..]
De witte chocolade panna cotta ja.Was ook geniaal lekker.
Had ook zelf ravioli gemaakt, ook echt superlekker.En eend vind ik zelf gewoon altijd lekker.
![]()
Ga het binnenkort nog eens doen, gewoon omdat het leuk is.
Dat is het juist nietquote:Op zondag 16 februari 2014 21:48 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Vooral dat hij niks probeert. Het is net zo'n vlieg die continu tegen de ruit blijft vliegen, na de 20e keer zou je toch denken dat het niet werkt.
Dat denk ik niet. Integendeelquote:Op zondag 16 februari 2014 21:45 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Jou niet, jij denkt 'hoe meer kansloze mannen, des te meer vrouwen blijven er over voor mij'.
Dat heb ik al lang geleden opgegeven in het AHVNZMG-topic. Dan denkt iedereen weer dat je PUA bent.quote:Op zondag 16 februari 2014 21:45 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Het zou fijn zijn om eens wat succes te lezen, ipv dat hij depri wordt van weer een afwijzing. En het niet eens meer probeert blijkbaar.
Wel een broer die de koksopleiding doet.quote:Op zondag 16 februari 2014 21:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Je hebt zeker niet nog een zusje die net zo is, he?
Wat is een panna cotta precies? Heb het wel eens gegeten ergens in Dublin ofzo, maar kon nou niet zeggen wat het was.
Dat je zo denkt, kan ik mij nog wat bij voorstellen. Dat je erover liegt... TEGEN MIJ.... Verwerpelijk.quote:
Nee, poesjes zijn leukquote:Op zondag 16 februari 2014 21:49 schreef Myraela het volgende:
Faxie praat over het falen bij vrouwen, ik praat over mijn katjes. Zo hebben we allemaal wel iets waar anderen geen neuk om geven, maar als je het hier kwijt wil moet je het vooral doen.
Zo komt het wel over, wat probeer je anders dan dat je eerder probeerde dan? En waarom heb je het nooit geprobeerd op je buurvrouw?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |