quote:Op zondag 16 februari 2014 12:32 schreef borisz het volgende:
Wat een ellende zowel Eerdmans als Karakus.
D66 is een pappen en nathouden partij voor het zorgkartelquote:Op zondag 16 februari 2014 12:36 schreef IkeDubaku99 het volgende:
D66 zou hier best garen bij kunnen spinnen. Beide lijsttrekkers zwaar ongeschikt.
Ik verwacht een klein plusje. D66 zal in het de andere grote steden het beter doen.quote:Op zondag 16 februari 2014 12:36 schreef IkeDubaku99 het volgende:
D66 zou hier best garen bij kunnen spinnen. Beide lijsttrekkers zwaar ongeschikt.
onbegrijpelijk he, iemand de openlijk voor een Turkse gemeenschap pleit met een Turkse school en een Turkse moskee, het Turkije van Erdogan in Nederland , dank zij de pvdaquote:Op zondag 16 februari 2014 15:02 schreef Morendo het volgende:
Wat was de gedachte van de PvdA-leden in R'dam om Karakus naar voren te schuiven: de verliezen proberen te beperken met een moslimbroeder? Ik vind het zo'n cynische partij.
Dat ik Eerdmans een LPF-gekkie vind wil niet gelijk zeggen dat ik het met die Turk tegenover hem roerend eens ben, het hoeft niet altijd of of te zijn.quote:Op zondag 16 februari 2014 12:30 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
jouw dochters moeten ook in een burka en geen internet meer??
ben jij ook een provinciale Boer ?/quote:Op zondag 16 februari 2014 15:24 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Dat ik Eerdmans een LPF-gekkie vind wil niet gelijk zeggen dat ik het met die Turk tegenover hem roerend eens ben, het hoeft niet altijd of of te zijn.
Gelukkig heb ik als provinciaaltje niks met allebei te maken
Nee wel een provinciale pannenkoek.quote:Op zondag 16 februari 2014 15:25 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ben jij ook een provinciale Boer ?/
quote:Paul Witteman keert terug bij Buitenhof. Hij volgt vanaf zondag tijdelijk Kees Driehuis op als presentator van het wekelijkse live-discussieprogramma. Dat heeft de VARA vandaag laten weten. Witteman, die van 1995 tot 2006 ook al verbonden was aan Buitenhof, neemt eens in de drie weken de presentatie voor zijn rekening. “Het is een eer om voor dit programma te mogen werken dat ik beschouw als een van de belangrijkste programma’s van de publieke omroep“, zo laat hij weten.
Buitenhof is een samenwerkingsverband tussen de VARA, VPRO en AVRO. De andere weken blijven ingevuld door de huidige presentatoren Marcia Luyten (VPRO) en Pieter Jan Hagens (AVRO).
In december liet Driehuis weten te stoppen met Buitenhof, omdat hij al zijn tijd nodig heeft voor de nieuwe tv-reeks De Strijd. De VARA zoekt nog naar een vaste presentator voor het politieke debatprogramma.
Buitenhof is elke zondag van 12.10 uur tot 13.10 uur te zien op Nederland 1; aanstaande zondag is staatssecretaris Fred Teeven te gast.
Weet een ex LPFer je toch een beetje om de vinger te winden.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 21:06 schreef Atmosphere82 het volgende:
Ik ben geen LPF aanhanger geweest, noch aanhanger van de PVV (geweest) maar toch vond ik dat Eerdmans af en toe zinnige dingen zei m.b.t. de situatie in Rotterdam.
Buitenhof in 25 minuten met 18 gasten.quote:Op zondag 23 februari 2014 11:54 schreef Reya het volgende:
Speciaal voor Tem zou Matthijs presentator moeten worden.
En iedereen is de beste gast.quote:Op zondag 23 februari 2014 11:56 schreef Tem het volgende:
[..]
Buitenhof in 25 minuten met 18 gasten.
Schuim en As met Sylvana Simons.quote:Op zondag 23 februari 2014 11:59 schreef Monolith het volgende:
Als intermezzo een volledig klassiek orkest dat 30 seconden mag spelen.
Staatssecretaris, dienaar van de duivel.quote:Op zondag 23 februari 2014 11:55 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Kijken wat een van de grootste bedreigingen van de rechtstaat te zeggen heeft.
De Oekraïne.quote:Op zondag 23 februari 2014 09:27 schreef Tem het volgende:
Staatssecretaris Teeven
Zondag in Buitenhof staatssecretaris van Justitie:Fred Teeven. Over Benno L, de staat van de rechtsstaat en de rol van het slachtoffer in het strafrecht.
De Oekraine tussen Rusland en de EU
Het akkoord in de Oekraïne zorgt vooralsnog niet voor politieke rust. Maar het geweld lijkt voorlopig gestopt. Hoe nu verder?
De geopolitiek van Poetin in deze regio botst met de Europese belangen. Kan een verdeeld Europa Poetin aan?
Schuim & As met Petra Stienen.
Presentatie: Paul Witteman
Waarom?quote:Op zondag 23 februari 2014 12:16 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
De Oekraïne.De schrijver daarvan leeft 25 jaar in het verleden.
Bij de namen van landen worden geen lidwoorden gebruikt, dat is alleen mogelijk bij gebieden/regio's (vb. De Veluwe).quote:Op zondag 23 februari 2014 17:33 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Waarom?
Was de uitzending de moeite waard?
Ach, eenmaal ingeburgerd blijft zoiets lang hangen. Zo is bv Urk al sinds de inpoldering van de Noordoostpolder geen eiland meer maar mensen wonen nog altijd op Urk en komen van Urk.quote:Op zondag 23 februari 2014 18:54 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Bij de namen van landen worden geen lidwoorden gebruikt, dat is alleen mogelijk bij gebieden/regio's (vb. De Veluwe).
Aangezien Oekraïne al 25 jaar een land is, wordt er ook geen lidwoord meer gebruikt.
Bouman moet dat toch wel lukken?quote:Op zondag 2 maart 2014 09:25 schreef Tem het volgende:
Ik ben wel benieuwd naar het debat van Samsom. Zal weer weer het moet eerlijker verhaal worden en de sterkste schouders de zwaarste lasten gereutel. Hopelijk kunnen deze twee economen dat enigszins pareren en als ze het goed doen zal duidelijk worden dat de midden en hoge inkomens niets te zoeken hebben bij de PvdA. Zeker niet bij een PvdA onder Samsom en Spekman.
Maar even hopen dat hij een Koosbui heeft.quote:Op zondag 2 maart 2014 09:31 schreef Tem het volgende:
[..]
Bouman is meestal wel scherp inderdaad, maar vaak vind ik hem te aardig.
quote:
Of dat pvda meisje op de achtergrond, altijd leuk een extremistquote:
Ohja, meer belastingen want dan kan de overheid meer "banen" creëren!quote:Op zondag 2 maart 2014 12:44 schreef Tomatenboer het volgende:
Ze hebben wel 2 overtuigde neoliberalen aan tafel gezet zeg. Met hun eenzijdige oplossingen en bekrompen denkraam.
Daar lijkt het wel op.quote:Op zondag 2 maart 2014 12:30 schreef eriksd het volgende:
Dus als ik het goed begrijp onderkent Samsom dat slechts 10% van de mensen relatief veel verdient, om vervolgens te veronderstellen dat je 90% van de mensen kan compenseren door een - waarschijnlijk - nog kleinere groep met vermogen boven de 5 ton extra te belasten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |