Ik ga als een ware Führer ten onder met mijn posts. Ik sta achter mijn humor. Mijn humor vind ik de leukste ter wereld. Dus. Dat gezegd hebbende:quote:Op donderdag 13 februari 2014 22:44 schreef Tem het volgende:
Het wordt er allemaal niet beter op Pokkelmans.
zo wat had je gedaan ?quote:Op donderdag 13 februari 2014 22:57 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
2 jaar jeugddetentie en jeugd TBS gehad. Sinds eind 2011 weer vrij
Met het oog op de privacy van de nabestaanden heb ik besloten daarover niet in de openheid te treden.quote:
Dat lijkt me duidelijk, anders kun je niet overleven in deze slowchat.quote:
Ja? Heb je het als te soft ervaren?quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:08 schreef remlof het volgende:
Twee jaar jeugddetentie en TBS lijkt mij nog een milde straf voor het hebben van autisme.
Ja er gingen inderdaad stemmen op om zwaarder te straffen naar aanleiding van mijn geval. Zo autistisch, een slecht gevoel voor humor en er dan met zo'n milde straf vanaf komen. Gegarandeerd dat dat leidt tot maatschappelijke onrust. Gelukkig heeft de advocaat het een beetje uit de media weten te houden. Ook in samenspraak met de OvJ hoor.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:08 schreef remlof het volgende:
Twee jaar jeugddetentie en TBS lijkt mij nog een milde straf voor het hebben van autisme.
Toen ik jong was bestond autisme nog niet, laat staan dat het als excuus werd beschouwd om onrendabel te zijn.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:10 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja? Heb je het als te soft ervaren?
Modeverschijnsel. Paris Hilton is ook al gespot met een auti.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:15 schreef remlof het volgende:
Maar toen kwam de film Rain Man uit en brak er een epidimie van autisme uit opeens.
Het aluhoedjes uurtje is weer aangebroken zie ik.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:14 schreef remlof het volgende:
[..]
Toen ik jong was bestond autisme nog niet, laat staan dat het als excuus werd beschouwd om onrendabel te zijn.
Met dat soort autisten.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:15 schreef remlof het volgende:
Maar toen kwam de film Rain Man (1988) - IMDb uit en brak er een epidimie van autisme uit opeens.
Nee, vroeger moest je gewoon normaal doen en als je niet mee kon komen op de lagere school ging je naar de LTS, klaar.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:16 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Het aluhoedjes uurtje is weer aangebroken zie ik.
Ja? Knap verband dat je hebt weten te leggen. Misschien zou je eens wat meer naar individuele gevallen kunnen kijken in plaats van alles op een hoop te gooien. Je hebt gradaties.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:15 schreef remlof het volgende:
Maar toen kwam de film Rain Man (1988) - IMDb uit en brak er een epidimie van autisme uit opeens.
Geweldig dat je het waifu fenomeen kent.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:20 schreef Pokkelmans het volgende:
Auti is auti. Of je nu een waifu hebt of een brony bent.
Ja, socially dumb and dumber.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:19 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja? Knap verband dat je hebt weten te leggen. Misschien zou je eens wat meer naar individuele gevallen kunnen kijken in plaats van alles op een hoop te gooien. Je hebt gradaties.
Die zul je er ook bij hebben. Als ouder zou ik het ook jammer vinden als mijn kind een hoog IQ zou hebben, maar moeite heeft met school door bijvoorbeeld autisme. Ik vind het raar om het hulp voor je kind zoeken de ouders kwalijk te nemen.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja, socially dumb and dumber.
Echt, al dat gediagnostiseer slaat nergens op en als ouders al ietwat teleurgesteld zijn in de schoolprestaties van hun kroost plakken ze er met liefde zelf een etiketje op.
Die extra begeleiding en hulp kregen ze vroeger ook. Maar dan zonder etiketje en subsidies.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:25 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Die zul je er ook bij hebben. Als ouder zou ik het ook jammer vinden als mijn kind een hoog IQ zou hebben, maar moeite heeft met school door bijvoorbeeld autisme. Ik vind het raar om het hulp voor je kind zoeken de ouders kwalijk te nemen.
Maar het onderbuikidee dat iedereen met hulp in de WAJONG verdwijnt is goed aanwezig zie ik. Terwijl juist zo'n etiket kan voorkomen dat ze daarin belanden. Met extra begeleiding en hulp.
Nee, toen had je de remedial teacher voor kinderen met praatproblemen en meer was er gewoon niet.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Die extra begeleiding en hulp kregen ze vroeger ook. Maar dan zonder etiketje en subsidies.
Vroeger was die hulp natuurlijk gratis!quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Die extra begeleiding en hulp kregen ze vroeger ook. Maar dan zonder etiketje en subsidies.
Mooie gedachte.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:14 schreef remlof het volgende:
[..]
Toen ik jong was bestond autisme nog niet, laat staan dat het als excuus werd beschouwd om onrendabel te zijn.
Romantisch. Weet je ook van wie? Ik hoop van niet, dat maakt het extra spannend.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:25 schreef remlof het volgende:
Ik heb een valentijnskaart gekregen.
Nee, maar op de lagere school waar ik op zat had je zo'n 3 kinderen per klas, zeg 10%, die niet goed mee konden komen en die kregen uren per week extra aandacht van de leraren, dat ging gewoon uit het budget van de school neem ik aan.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:29 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Vroeger was die hulp natuurlijk gratis!
Er zat een Italiaanse postzegel opquote:Op donderdag 13 februari 2014 23:33 schreef Disana het volgende:
[..]
Romantisch. Weet je ook van wie? Ik hoop van niet, dat maakt het extra spannend.
Ahh, dat is natuurlijk ook heel liefquote:Op donderdag 13 februari 2014 23:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Er zat een Italiaanse postzegel op
Bij ons werd er eentje afgevoerd naar een LOM-school, nooit meer teruggezien....ja 25jr later, toen hij een goedlopend bedrijf had.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:33 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, maar op de lagere school waar ik op zat had je zo'n 3 kinderen per klas, zeg 10%, die niet goed mee konden komen en die kregen uren per week extra aandacht van de leraren, dat ging gewoon uit het budget van de school neem ik aan.
Ja die gingen naar de LOM of in het beste geval naar de LTS, maar kwamen meestal wel gewoon functionerend in de maatschappij terecht.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:35 schreef Uccie het volgende:
[..]
Bij ons werd er eentje afgevoerd naar een LOM-school, nooit meer teruggezien....ja 25jr later, toen hij een goedlopend bedrijf had.
Dus Rutte1 had gelijk toen ze 'het speciaal onderwijs' wilden inkrimpen ?quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:38 schreef remlof het volgende:
[..]
Ja die gingen naar de LOM of in het beste geval naar de LTS, maar kwamen meestal wel gewoon functionerend in de maatschappij terecht.
Dat is nu wel anders, volgens mij met name ook omdat die etiketjes veel te makkelijk worden geplakt en er veel te veel tijd en geld wordt besteed aan kinderen die het niet echt nodig hebben, ten koste van hen die het wel echt nodig hebben.
Neuh, test zijn beter geworden en we leven nu in een andere maatschappij die weer andere dingen van de mensen vragen.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:40 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Dus Rutte1 had gelijk toen ze 'het speciaal onderwijs' wilden inkrimpen ?
Wat nu weer half is teruggedraaid ofzo
Dat komt omdat het voor gemeente voordeliger was om zoveel mogelijk mensen in de wajong te stoppen, want dat werd betaald door het rijk...quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:39 schreef Disana het volgende:
Met de Wajong zijn er volgens mij ook veel te veel jonge mensen met een beperking op een zijspoor gezet, waardoor het vrijwel onmogelijk is geworden ze weer in de maatschappij te integreren. Heel zonde.
Ja op zich wel. Maar de fout ligt natuurlijk in de diagnostisering en vooral ouders die niet kunnen opvoeden.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:40 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Dus Rutte1 had gelijk toen ze 'het speciaal onderwijs' wilden inkrimpen ?
Wat nu weer half is teruggedraaid ofzo
Ja, maar met die bijstand voor jonge mensen met een vlekje schiet je natuurlijk ook niet veel op. Het is volgens mij zaak er vroeg bij te zijn en een passende scholing te vinden. Wat al werd gezegd, LOM en LTS waren helemaal zo slecht nog niet.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:42 schreef arjan1112 het volgende:
[..]
Dat komt omdat het voor gemeente voordeliger was om zoveel mogelijk mensen in de wajong te stoppen, want dat werd betaald door het rijk...
Daarom is de bijstand nu weer samengevoegd met de wajong en de sociale werkplaatsen.
Hoi Erik.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:41 schreef Pokkelmans het volgende:
Ik draai vanavond lekker Phil Collins![]()
Klinkt goed, maar ik ken het niet.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:44 schreef arjan1112 het volgende:
Je hebt nu toch de praktijkschool ?
Dat komt aardig in de buurt van de oude technische school
Precies dit.quote:Op donderdag 13 februari 2014 23:41 schreef hexje het volgende:
[..]
Neuh, test zijn beter geworden en we leven nu in een andere maatschappij die weer andere dingen van de mensen vragen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |