Zelfs hetzelfde beenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 11:50 schreef Cee het volgende:
Vanochtend wilde ik gaan lopen, super veel zin in, de temperatuur is heerlijk en de bossen ruiken al naar lente en de wind woei. Maar al bij de eerste paar meters voelde ik pijn in m'n rechterbovenbeen. Vorige week heb ik een sprintje getrokken en daarbij schoot het er even in, maar dat was eventjes, verder deze week weinig last van gehad. De hele week niet gelopen en net dus wel, na 2,5km af moeten breken omdat het echt niet goed zit in mijn bovenbeen. Alsof een spier goed verrekt is. Strompelend nog wat gelopen, geprobeerd te rennen, afgebroken vanwege pijn.
En terwijl ik dit typ lees ik Reflectionne's post. We kunnen de hand schudden.
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 12:28 schreef Gogo83 het volgende:
De bergrace lijkt mij ook leuk! Maar heb al zoveel die maand, dus denk dat ik hem een andere keer ga doen.
Ik heb weer tien kilometer in de benen! De laatste keer die afstand was al weer twee maanden geleden en ondanks dat ik het weet dat het tijdens de CPC echt wel gaat lukken wilde ik het wel weer een keer gelopen hebben. Na kip-zonder-kop-stress thuis omdat ik m'n oortjes niet kon vinden ("en ik ga toch niet zo lang zonder muziek lopen, dan ga ik me vervelen!" riep ik tegen mossel) uiteindelijk met mossels oordopjes en Quoi's happy-hardcore-lijstje op pad. Ging lekker! In de tweede kilometer ging ik wat harder dan m'n normale duurlooptempo, maar later lukte het beter om een mooi tempo te lopen. Het waaide hard, maar niet te, ja, echt lekker gelopen!Netjes gelopen, gaat helemaal goed komen met de cpc.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En gefeliciteerd Nirak! Gitaar spelen is leuk, ben benieuwd wanneer je eelt op je vingers krijgt.
YUR, 24 km in 1 ochtend, daar zou ik zoveel langer over doenFijn dat het zo goed voelt!
En dank voor de felicitatiesIk heb duidelijk nog geen eelt op mijn vingers: auw
![]()
Echt forefoot? Of stiekem toch een beetje midfoot? En of het beter loopt....da's persoonlijk. Ik geloof dat 90% van de lopers een gewone hiellanding maakt, en dat zal ook niet voor niets zijn.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:10 schreef Eraser127 het volgende:
Heeft er hier iemand ervaring met forefoot running? Collega van me doet het en zegt dat het een stuk beter loopt, maar dat het wel lang trainen is om er aan te wennen.
Ah joh, we gaan er gewoon van genieten, toch? 't Is ook geen wedstrijd, dat scheelt!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 11:58 schreef Daywalk3r het volgende:
Straks een crossje. 4 rondjes om een plas(je) van 2.5km. Hopelijk blijft de wind een beetje liggen anders is 't koud denk ik. Heb ook geen idee wat ik aan moet doen. Gevoelstempratuur rond de 5 graden.
Sterkte mensen met blessures.
En Moblo en Wolve (quoten werkt niet).. Het is idd wel de langste afstand voor jullie maar bij jullie met die heuvels enzo lijkt het me toch wel wat makkelijker. Voor mij gaat het echt zwaar worden, maar ik heb karakter en dat gaat mij er hopelijk doorheen slepen. HM is ook alweer meer dan een maand terug en dat was mijn langste en ik denk niet zo zwaar als de sallandtrail. Maar bij Egmond had ik wel wat over dus dat is wel positief voor de trail.
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 12:28 schreef Nirak het volgende:
Het is warm, in kan me niet herinneren dat het ooit zo warm was op mijn verjaardag. Dus ik heb net weer eens echt gezweet tijdens de intervaltraining. En ik ging voor mijn gevoel niet eens zo hard als de vorige keren. Ikhardlopen, wie had dat ooit gedacht
Straks zelfgemaakte (door mijn mevrouw) pudding kruimel vlaaiGefeliciteerd Nirak. GitaarlesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is voor mij alweer heel veel jaartjes geleden en ik ben volgens mij de helft alweer vergeten. Zere vingers inderdaad en voor je eelt krijgt gaat de boel eerst nog een paar keer vervellen.
Alle hardlopers van vandaag zijn wat mij betreft toppers. Ik kwam net bij een vriendin vandaan en zag behoorlijk wat fietsers knokken tegen de wind in. Nou zal het niet overal even hard waaien maar toch.
"De loper kent slechts één leven; gelukkig dat we geen sprinters zijn, dan was het gauw over!" - Jan Knippenberg
Ook nog gefeliciteerd!!!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 14:50 schreef Nirak het volgende:
[..]
En dank voor de felicitatiesIk heb duidelijk nog geen eelt op mijn vingers: auw
Ik loop vooral met een voorvoetlanding. Soms ook midvoet. Ik heb ook eigenlijk nooit met een haklanding gelopen, dus kan je niet vertellen of het beter loopt. Zoals YUR al zegt kan het wel zwaarder zijn voor je kuiten en achilles. Daarentegen schijnt het wel weer beter te zijn voor je knieën en rug. Zelf vind ik de theorie erachter wel duidelijk en positief. Dat je met haklanding elke stap 'afremt' en weer over je zwaartepunt heen moet, bij voorvoetlanding (met bijbehorende correcte houding) is dat niet zo.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:10 schreef Eraser127 het volgende:
Heeft er hier iemand ervaring met forefoot running? Collega van me doet het en zegt dat het een stuk beter loopt, maar dat het wel lang trainen is om er aan te wennen.
Maak je niet drukquote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:08 schreef Quoi het volgende:
Route voor morgen in mijn kop aan het prenten. Poef!Toch best af en toe even opletten welke afslag en welke kant vd weg.
Toch verantwoordelijk voor een groepje van 10.
Scheelt dat ik daar in de buurt heb gewoond (Scheveningen).
Yur, als je nog tips hebt.... iig op de Scheveningseweg links eindigen, dacht ik zo![]()
en zeg nu niet: maak je niet druk, ik ben nu eenmaal een 1eklasdruktemakerpursangenzo
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:20 schreef Quoi het volgende:
[..]
Doe ik gewoon welIk ken 'm uit mijn hoofd. BAM!
Ze laten daar niemand toe die de 5km niet binnen 20 minuten aflegt. Vinden ze sjokkers...quote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:09 schreef Devv het volgende:
Wie is hier bekend met House of Running in Amsterdam? Ik wil mij hier misschien bij aansluiten, omdat ik alleen hardlopen een beetje doelloos vind.
https://www.facebook.com/groups/runningjunkies/quote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:09 schreef Devv het volgende:
Wie is hier bekend met House of Running in Amsterdam? Ik wil mij hier misschien bij aansluiten, omdat ik alleen hardlopen een beetje doelloos vind.
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:24 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Ze laten daar niemand toe die de 5km niet binnen 20 minuten aflegt. Vinden ze sjokkers...
Deze week alweer bijna 60km zie ik, echt netjes man!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 13:15 schreef YUR het volgende:
Van harte Nirak
Vanmorgen lekker 24 kilometer weggetikt. Zo voelde het ook echt
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 12:28 schreef Gogo83 het volgende:
Ik heb weer tien kilometer in de benen! De laatste keer die afstand was al weer twee maanden geleden en ondanks dat ik het weet dat het tijdens de CPC echt wel gaat lukken wilde ik het wel weer een keer gelopen hebben. Na kip-zonder-kop-stress thuis omdat ik m'n oortjes niet kon vinden ("en ik ga toch niet zo lang zonder muziek lopen, dan ga ik me vervelen!" riep ik tegen mossel) uiteindelijk met mossels oordopjes en Quoi's happy-hardcore-lijstje op pad. Ging lekker! In de tweede kilometer ging ik wat harder dan m'n normale duurlooptempo, maar later lukte het beter om een mooi tempo te lopen. Het waaide hard, maar niet te, ja, echt lekker gelopen!
Ik zou niet weten waarom ik de kilometers aan zou moeten vullenquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:14 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Deze week alweer bijna 60km zie ik, echt netjes man!Mooi dat het ook allemaal nog soepel gaat! Morgen de kilometers nog aanvullen of rustdagje?
[..]Goed bezig! Erg fijn ook dat je van je pijntjes af bent! Goede muziekkeuze trouwens!
![]()
Voor de rest ook lekker bezig, cafca, spiritus, kluis, nirak, L_T, levitas (ook nog pijnvrij!) etc..
![]()
Cee en Reflectionne beterschap met jullie benen! Hoop dat jullie ook snel weer pijnvrij kunnen lopen!
Seinpoststraat. Ik keek óp zwembad De Blinkert(d?)quote:Op zaterdag 15 februari 2014 17:48 schreef motorbloempje het volgende:
Waar op Scheveningen heb jij gewoond Quoi?
Ik heb in de Wassenaarsestraat, net naast de Oude Kerk gewoond!
Zo, 7.4km heen-en-terugje gedaan. Kwam érg donkere lucht aan, dus rondje heb ik er niet van gemaakt (zou anders 10km ofzo geworden zijn, en dat was eigenlijk ook al niet de bedoeling...) en nu lekker warme chocolademelk
Nee hoeft ook niet, maar misschien had je nog een herstelloopje op het programquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:14 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom ik de kilometers aan zou moeten vullen
Ik zou niet weten waarom ik een herstelloopje zou moeten doen na een lange duurloop. Iedereen hier gebruikt de term herstelloopje als smoes om "legitiem" extra kilometers te kunnen maken. Alsof daar een smoes voor nodig is...quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:15 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Nee hoeft ook niet, maar misschien had je nog een herstelloopje op het program
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:18 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom ik een herstelloopje zou moeten doen na een lange duurloop. Iedereen hier gebruikt de term herstelloopje als smoes om "legitiem" extra kilometers te kunnen maken. Alsof daar een smoes voor nodig is...
Maandag, dinsdag en woensdag mag ik weer. En dan zaterdag 30km
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je suis de knuppel met de rugzak, voor hij/zij die dat nog niet weetF means you're fucked
De eerste keer dat ik het probeerde verloor ik constant mijn evenwichtquote:Op zaterdag 15 februari 2014 15:10 schreef Eraser127 het volgende:
Heeft er hier iemand ervaring met forefoot running? Collega van me doet het en zegt dat het een stuk beter loopt, maar dat het wel lang trainen is om er aan te wennen.
Het is ook meer een vest....de Salomon Skin Pro 10+3quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:41 schreef Jero_nimo het volgende:
Iets minder herkenbaar, die met de lange tight!![]()
Maar ziet er gezellig uit! Handig zo'n klein rugzakje trouwens, zat er vandaag ook nog aan te denken om hem mee te nemen, maar die van mij is toch wat onhandiger.
Ik had hele vervelende buren die onder andere mijn motorbanden lekstaken, iedereen vertelden dat ik een hoer was en ik kon m'n auto nooit kwijt in de zomerquote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:15 schreef Quoi het volgende:
[..]
Seinpoststraat. Ik keek óp zwembad De Blinkert(d?)Wil wel weer naar dat buurtje terug
Jij?
Klinkt erg goed ja!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 18:56 schreef motorbloempje het volgende:
Vandeweek maar weer eens een keer de trails op. Dat asfalt alleen vind ik ook maar saai, maar had nu de schoenen aan die ik morgen ook aan ga doen en had geen zin om die zeiknat te lopen... was wel even geneigd om 'linksaf te slaan' richting de modderbaden van die foto's van 2 weken geledenmaar toch maar niet gedaan. Nog maar 's een headtorchtrailrun voorstellen op de club voor maandag of volgende week maandag ofzo
't Was wel heerlijk loopweer hier nu, overigens, al had ik op de terugweg wel flink wat wind vol in m'n bakkes! Maar zonnetje, mooie donkere wolken in de verte achter de heuvels. Wát een genot om hier te wonen/rennen
Er zat ook (heel subtiel) een VFF foldertje bijquote:Op zaterdag 15 februari 2014 19:43 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Klinkt erg goed ja!Jaloers!
Guard, ben benieuwd wat je ervan vind! Als straks de VFF erg goed bevallen heb je in ieder geval de sokken er al bij.
Het logeerbed is altijd uit te klappen!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 19:43 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Klinkt erg goed ja!Jaloers!
Guard, ben benieuwd wat je ervan vind! Als straks de VFF erg goed bevallen heb je in ieder geval de sokken er al bij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben nog niet eens bij Den Haag in de buurt geweest, laat staan Engeland. Maar ooit lijkt het me wel enorm gaaf om daar eens een loopje met jullie te doen!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 19:52 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Het logeerbed is altijd uit te klappen!
Doe maar even verslag, ik ben erg nieuwsgierig want ik sta op het punt om ze te bestellen.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 19:39 schreef Guard het volgende:
Mijn rare sokken lagen vandaag in de bus![]()
Morgen meteen maar eens testen
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:18 schreef Zwabberhark het volgende:
Ik voelde me heerlijk na afloop, blij dat ik gegaan was. Wat een leuke testloop, heerlijke sfeer en fantastische route. De hardloophemel bestaat en ligt verscholen achter de Laan van Poot.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Klinkt ontzettend goed! Lekker gelopen en een mooie moraalboost! Lijkt me ook prachtig daar alleen mag het dan wel iets minder waaien
.
Weer een leuk ZH verslag!
http://uitslagensoftware.nl/uitslag.php?event_id=2014021400402quote:Op zaterdag 15 februari 2014 23:24 schreef Devv het volgende:
Er zijn nog steeds geen uitslagen van gisteren bekend. Ik dacht die chips zo ingelezen zouden zijn. Ik wil gewoon weten of ik een beetje knappe prestatie neer heb gezet...en dan heb ik het niet over de prestaties na afloop tijdens de afterparty
.
Hoe had je die gevonden?quote:Op zaterdag 15 februari 2014 23:27 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
http://uitslagensoftware.nl/uitslag.php?event_id=2014021400402
20:37 bruto/20:34 netto
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Devv op 15-02-2014 23:36:01 (hihi) ]
Die had ik niet gezienquote:Op zaterdag 15 februari 2014 23:34 schreef ..-._---_-.- het volgende:
http://valentijnsloop.nl/ --> uitslag --> uitslagen 2014
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 23:31 schreef Devv het volgende:
[..]Niet zo misplaatst mopperen jijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En zwabber, prachtig verslag weer![]()
quote:Op zaterdag 15 februari 2014 23:31 schreef Devv het volgende:
[..]En dan is het ook nog niet eens 5km!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
_!
Nee, netjes gedaan hoor!![]()
Leuk trouwens dat je je ook als stelletje kon opgeven, het snelste stelletje in 17 minuten!Toch mijn vriendin eens wat meer met de hardloopschoenen naar buiten sturen
.
Werkt fijn he?quote:Op zondag 16 februari 2014 09:30 schreef La_Tramposa het volgende:
Ik vraag me af waarom de LDL nog niet ingezet wordt in de reguliere geneeskunde.. Mijn verkoudheid is over, ik heb heerlijk geslapen, voel me energiek!
Even kijken of er vandaag nog tijd is voor een loopje, anders morgen. Heerlijk weer inderdaad!
Snel gaan, voor je het weet is het weer voorbij!quote:Op zondag 16 februari 2014 09:28 schreef mosselmossel het volgende:
Het lijkt erop dat mijn gebeden zijn verhoord. De zon schijnt als een tierelier. De lucht is strakblauw. Het is een graad of zes. Ik ben blij en ga zo hollen.
Hier zo'n Bretonse lucht: blauw met witte wolken. Heel mooi weerquote:Op zondag 16 februari 2014 09:28 schreef mosselmossel het volgende:
Het lijkt erop dat mijn gebeden zijn verhoord. De zon schijnt als een tierelier. De lucht is strakblauw. Het is een graad of zes. Ik ben blij en ga zo hollen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zeeuwse mossels kunnen altijd!
Je spier gewoon even laten genezen. Even rust pakken. Van drie weken niks doen gaat je conditie echt niet achteruit. Echt niet.En soms kom je zelfs beter terug na zo'n rustperiode.quote:Op zondag 16 februari 2014 11:38 schreef Cee het volgende:
Nog steeds prachtig hardloopweer en superveel zin om te gaan lopen maar ik voel die spier in m'n bovenbeen nog steeds zeuren, ik kan wel janken.Ben vorig jaar april begonnen met lopen dus nog niet zo heel lang bezig. Maar ik heb nog nooit langer dan een week niet gelopen. Nu ben ik redelijk paniekerig van aard dus kan iemand me geruststellen dat als ik 2, misschien 3 weken verstek laat gaan, ik niet van nul af aan moet beginnen?
Ondertussen ben ik op YouTube maar filmpjes gaan kijken over looptechniek maar ik word er niet veel wijzer van. Zodra ik het in 't echt probeer, word ik snel moe en vergeet ik weer 'goed' te lopen en krijg ik last van mijn rechterknie. Misschien omdat ik in de pogingen tot het goed lopen weer te veel overdrijf?
mijn hardloopmeneer zei altijd: eerst technisch goed, dan pas afstanden. Dus wat je loopt , moet je goed doen, dus als je moe wordt moet je gewoon stoppenquote:Op zondag 16 februari 2014 11:38 schreef Cee het volgende:
Nog steeds prachtig hardloopweer en superveel zin om te gaan lopen maar ik voel die spier in m'n bovenbeen nog steeds zeuren, ik kan wel janken.Ben vorig jaar april begonnen met lopen dus nog niet zo heel lang bezig. Maar ik heb nog nooit langer dan een week niet gelopen. Nu ben ik redelijk paniekerig van aard dus kan iemand me geruststellen dat als ik 2, misschien 3 weken verstek laat gaan, ik niet van nul af aan moet beginnen?
Ondertussen ben ik op YouTube maar filmpjes gaan kijken over looptechniek maar ik word er niet veel wijzer van. Zodra ik het in 't echt probeer, word ik snel moe en vergeet ik weer 'goed' te lopen en krijg ik last van mijn rechterknie. Misschien omdat ik in de pogingen tot het goed lopen weer te veel overdrijf?
Je conditie zal echt niet helemaal weg zijn, misschien een klein stapje terug. Maar je kunt ook compenseren met andere dingen, pak wat meer de fiets, ga zwemmen (mits dit natuurlijk geen pijn doet)quote:Op zondag 16 februari 2014 11:38 schreef Cee het volgende:
Nog steeds prachtig hardloopweer en superveel zin om te gaan lopen maar ik voel die spier in m'n bovenbeen nog steeds zeuren, ik kan wel janken.Ben vorig jaar april begonnen met lopen dus nog niet zo heel lang bezig. Maar ik heb nog nooit langer dan een week niet gelopen. Nu ben ik redelijk paniekerig van aard dus kan iemand me geruststellen dat als ik 2, misschien 3 weken verstek laat gaan, ik niet van nul af aan moet beginnen?
Ondertussen ben ik op YouTube maar filmpjes gaan kijken over looptechniek maar ik word er niet veel wijzer van. Zodra ik het in 't echt probeer, word ik snel moe en vergeet ik weer 'goed' te lopen en krijg ik last van mijn rechterknie. Misschien omdat ik in de pogingen tot het goed lopen weer te veel overdrijf?
Conditie is niet zo maar ineens weg hoor, misschien moet je een paar stapjes terug in je opbouw, maar je hoeft echt niet van voren af aan te beginnen.quote:Op zondag 16 februari 2014 11:38 schreef Cee het volgende:
Nog steeds prachtig hardloopweer en superveel zin om te gaan lopen maar ik voel die spier in m'n bovenbeen nog steeds zeuren, ik kan wel janken.Ben vorig jaar april begonnen met lopen dus nog niet zo heel lang bezig. Maar ik heb nog nooit langer dan een week niet gelopen. Nu ben ik redelijk paniekerig van aard dus kan iemand me geruststellen dat als ik 2, misschien 3 weken verstek laat gaan, ik niet van nul af aan moet beginnen?
Ondertussen ben ik op YouTube maar filmpjes gaan kijken over looptechniek maar ik word er niet veel wijzer van. Zodra ik het in 't echt probeer, word ik snel moe en vergeet ik weer 'goed' te lopen en krijg ik last van mijn rechterknie. Misschien omdat ik in de pogingen tot het goed lopen weer te veel overdrijf?
Ik zou zeggen: Bestellen!quote:Op zaterdag 15 februari 2014 20:24 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Doe maar even verslag, ik ben erg nieuwsgierig want ik sta op het punt om ze te bestellen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |