Oh god, dat wordt leukquote:Op woensdag 12 februari 2014 21:15 schreef Meke het volgende:
[..]
Lekker![]()
En succes voor morgen. En overmorgen. En wellicht nog het hele weekend ookIk geloof dat mijn benen wel bijna een week als pap voelden, in combinatie met spierpijn
Utrecht is echt alleen maar eten!quote:Op woensdag 12 februari 2014 21:20 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Zo ben ik dus aangekomen. Ik at weinig thuis want issues en was zo veel mogelijk weg. Voor m'n studie moest ik met de trein Rdam CS- Utrecht CS met alle bijbehorende eettentjes, en voor m'n relatie zat ik anderhalf uur in de trein (= als je uitstapt alweer soort van honger en dan weer langs die eettentjes). Nou, dat ging snel, kan ik je vertellen.
I knowquote:
De niet-witte is 484 volgens googlequote:
quote:Op woensdag 12 februari 2014 15:06 schreef kwakz0r het volgende:
Gefeliciteerd Tink!!
Ik kom voorzichtig weer eens binnenwaaien, niet omdat ik op dieet ben, maar wel omdat ik graag af en toe een kleine check-in wil met m'n eetlijstjes. ik heb een hele goede reden om niet ongezond te eten, ik ben (heel pril nog) zwanger namelijk....![]()
Ik dronk al nauwelijks maar nu helemaal niet meer natuurlijk. Vind t ook niet lekker. Cola light doe je me ook geen plezier mee, maar als we uit eten gaan ofzo neem ik t wel eens ipv alsmaar water, vind t minder erg om 2,50 voor een cola te betalen dan voor een glas water
Verder ben ik heel bewust bezig met gezond eten nu (duh), maar ik mag op zich niet meer afvallen, en de kans dat ik afval als ik gezonder eet is vrij groot dus ik vind t best spannend allemaal. Het lijkt erop dat dit eindelijk de trigger is voor mij om goed te eten, ik heb zowaar sinds ik t weet (twee dagen) keurig ontbeten, niet/weinig gesnoept etc. Nu volhouden! En iets van beweging vinden wat goed kan.
oh en twee dagen is natuurlijk een poep en een scheet, dat snap ik ook wel
Ik werk op het station en tijdens de lunchpauze krijg je 60% korting op al het etenquote:Op woensdag 12 februari 2014 23:35 schreef Ruby88 het volgende:
Oh ja, stationswinkels. Beste voornemen ooit om daarmee drastisch te minderen.
Ik wordt trouwens helemaal blij van C_C's spinningverslag. En nog hoera! voor Tink, net op tijd, al zal ze misschien al wel slapen...
Maar zo'n 'maaltijd' van twee euro vult toch niet?quote:Op donderdag 13 februari 2014 00:06 schreef PluisigNijntje het volgende:
Ik vind het ook altijd heel kut dat patat op het station (sowieso van alle afhaalmaaltijden) het goedkoopst is. Of een BK King deal van 2 euro. dat is als arme student dan toch wel een verleiding.
Gelukkig ben ik niet de grootste fan van patat.
in beweging blijven. Is de spierpijn sneller wegquote:Op donderdag 13 februari 2014 09:06 schreef clumsy_clown het volgende:
Beterschap Pluis.
De ochtend na het spinnen rennen naar de tram is geen succes, kan ik jullie vertellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |