quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:07 schreef Dyre het volgende:
Ego komt even binnen:
Jaaaa, hij zit er nog!![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alles zag er goed uit, we hebben handjes, voetjes, vanalles gezien, echt bizar dat het al bijna een compleet mensje is en toch maar 6 cm
Ze heeft allerlei metingen gedaan en ik heb een paar keer 12wk5 en 12wk4 voorbij zien komen, maar de uiteindelijke termijn zijn we in alle ooh's en aah's vergeten te vragenVolgende week controle bij de echo en dan zullen we het wel horen
Kwak
Zit er misschien ook nog vit A in?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:08 schreef kwakz0r het volgende:
*voorzichtige zwaai*
ik heb gisteren twee streepjes gepiest, t was nog erg licht allemaal, en ik ben ook pas 4 wkn en een paar dagen aangezien mn laatste menstruatie 9 januari begon, maar ik kom toch vast aankloppen.
morgen doe ik nog een KV testje en evt. over een paar dagen een CB digital als ik dan nog niet gerust ben.
ik heb wel een vraag die ik nu alvast wil stellen: ik gebruik calcium + vit K + vit D supplementen omdat ik geen melkproducten gebruik. nu staat op die van mij (merk AH) dat ik die niet mag gebruiken wanneer ik zwanger ben. op internet wordt een supplement juist aangeraden... hoe zit t nou, en wie weet wat ik wél mag gebruiken. genoeg calcium en vit D lijkt me nu juist heel belangrijk...
Helaas, ik gebruik helemaal geen zuivel en moet ca. 1000 mg calcium aan supplementen hebben!quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:11 schreef Bolletje... het volgende:
Hoi Kwak, voorzichtig gefeliciteerd!!
Je kan volgens mij het best " Compleet Mama " oid gebruiken, daar zit genoeg in van alles wat je als zwangere nodig hebt per dag, incl Foliumzuur.
In die van Davitamon zit 120 Mg calcium. En extra vitamine D. (200% adh)
nee, echt alleen calcium, vit D en vit K. ik ga wel eens informeren bij de gediplomeerde drogist in de straat - die vertrouw ik meer dan de kruidvat en etos dames...quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:13 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Zit er misschien ook nog vit A in?
Mijn moeder is zelf ook boven de 1.90, maar ze heeft hierdoor bij haar volgende zwangerschappen veel extra controles gehad, dus het was toen ook redelijk uniekquote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:57 schreef Bolletje... het volgende:
61 cm?!! Vriendin is 2 weken terug bevallen van 57 cm en dat was al extreem lang volgens gyn.
@Burdie, ja gaat hard nu he! eind Vd week heb ik al verlof!
Dank voor je uitleg, ik weet ook niet goed wat ik voel
Voelde eerst heel goed dat hij links om naar beneden lag, met z'n rug richting m'n buik zeg maar, en dat klopte ook bij de gyn., Maar nu voelt het heel anders
Heb echt geen idee wat ik nu voel, alleen dat t gerommel en getrappel alleen nog links en rechts bovenin is
Donderdag weer naar de gyn, ben benieuwd wat zij zegt
Haha ja inderdaad, wat grappigquote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:23 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Dyre![]()
Wat een mooie gup al he! Jouw uk ligt andersommisschien een jongen?
Ik hoef niet naar de gyn nee, behalve als baby over 3 weken nog in stuit ligt. Dan word ik doorgestuurd. Evt ook voor een draaipoging.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 18:48 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
Niet met het buikje, maar wel een gemiddeld kleinere mini
Ik ben nadat er werd geconstateerd dat onze mini niet op de 'gemiddelde' lijn lag direct overgedragen aan een gynaecoloog!![]()
Nadat het beentje en het buikje waren gemeten, bleek het allemaal wel mee te vallen. Het hoofdje was niet goed te meten, omdat de kleine al vrij vroeg met zijn/haar koppie omlaag ligt!
Nu vergeleek ze mini met mij en mijn man en dat mini aan de kleinere kant was verwonderde de gyn dus niet, (wij zijn niet zo groot nml) ook gaf ze aan dat ik misschien iets minder ver ben dan er nu als uitgerekende datum staat!
Alleen maar super fijn dat je zo weinig klachten had... Ik had n hoop kwaaltjes al voor de zwangerschap, alleen toen had ik medicatie en veel daarvan mag nu niet... So be it!quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:30 schreef Dyre het volgende:
[..]
Haha ja inderdaad, wat grappig(mijn placenta lag ook tegen mijn rug aan)
Een jongen mag bestIk heb er zelf nog niet echt een gevoel bij, het is al apart genoeg dat er uberhaupt een babietje in me groeit
Ik las trouwens dat jij ook al last hebt van moeheid, met je 'pas 13 weken'.
Ik lig al wéken standaard om 9 uur uitgeteld op de bankIk doe echt niks anders meer dan slapen, werken, eten....
Maar dat is gelukkig tot nu toe wel de enige klacht die ik echt heb. Maagzuur, zere stuitjes, vroeg wakker worden, misselijkheid... Ik heb het allemaal niet *klop*klop* en als ik zo die verhalen van jullie lees besef ik dat ik daar behoorlijk mee bof!
Ja toen was buikomtrek ook iets kleiner dan gemiddeld.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 18:56 schreef Dot. het volgende:
[..]
Zolang ze haar eigen lijn maar volgt toch? Had ze het bij de 20 weken echo ook dat de omtrek kleiner was dan gemiddeld? Bij ons liep toen het beentje een week achter en bij de echo gisteren met 35 weken was dat nog steeds zo, maar dus wel zijn eigen groeilijn. Wel wonderbaarlijk trouwens vond ik, met twee ouders van 1.80 en 1.88, maar volgens de vk hebben we een heel gemiddeld kind
Ik weet niet (meer) wat de P-waarde was die ze had gemeten, weet je.. Het ging ook belachelijk snel, waren beiden nogal flabbergasted en hadden beiden het gevoel nogal afgewimpeld te zijn, omdat de volgende vrouw alweer in de wachtkamer zat te wachten!quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:25 schreef mignonne het volgende:
[..]
maar dan had je ofwel een groei rúim beneden gemiddeld (<p10) ofwel een groei die afboog. Anders is er echt geen reden om zomaar in te gaan sturen naar een gyn met een groei die niet gemiddeld is.
of je hebt gewoon een verloskundige die er geen kaas van heeft gegeten, dat kan, die bestaan ook
Volgens mij moet je de inname beperken bij zwangerschap tot 1500 mg calcium. Waarschijnlijk dat er daarom staat dat je het bij zwangerschap niet mag gebruiken omdat anders de inname te hoog wordt?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:23 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Helaas, ik gebruik helemaal geen zuivel en moet ca. 1000 mg calcium aan supplementen hebben!
[..]
nee, echt alleen calcium, vit D en vit K. ik ga wel eens informeren bij de gediplomeerde drogist in de straat - die vertrouw ik meer dan de kruidvat en etos dames...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:08 schreef Skittles het volgende:
[..]
Volgens mij moet je de inname beperken bij zwangerschap tot 1500 mg calcium. Waarschijnlijk dat er daarom staat dat je het bij zwangerschap niet mag gebruiken omdat anders de inname te hoog wordt?
Even bronnen gezocht:thanks, ik zal t ook even navragen bij de specialisten. zag net dat de dagdosis 800 mg is, in 2 porties, dus dat lijkt ok. uit water uit de kraan en groene groenten komt dan de rest. vitamine K zal ik nakijken ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
Ik denk dat ze daar niet tegen kanquote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:30 schreef Burdie het volgende:
Kan je niet gewoon tijdens je zwangerschap wel zuivel gaan gebruiken, kwak?
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:02 schreef Kimpossible het volgende:
Ik heb vandaag toch een hele bups spul gestreken en het ledikantje, de wagen en het wiegje terug opgemaakt.
Heb je een tekort van een van die of is het een onderhoudsdosis?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:08 schreef kwakz0r het volgende:
*voorzichtige zwaai*
ik heb gisteren twee streepjes gepiest, t was nog erg licht allemaal, en ik ben ook pas 4 wkn en een paar dagen aangezien mn laatste menstruatie 9 januari begon, maar ik kom toch vast aankloppen.
morgen doe ik nog een KV testje en evt. over een paar dagen een CB digital als ik dan nog niet gerust ben.
ik heb wel een vraag die ik nu alvast wil stellen: ik gebruik calcium + vit K + vit D supplementen omdat ik geen melkproducten gebruik. nu staat op die van mij (merk AH) dat ik die niet mag gebruiken wanneer ik zwanger ben. op internet wordt een supplement juist aangeraden... hoe zit t nou, en wie weet wat ik wél mag gebruiken. genoeg calcium en vit D lijkt me nu juist heel belangrijk...
in de meeste calciumsupplementen die ik ken zit standaard D én K. K zorgt ook voor de opname van één van beide volgens mij, het speelt i.e.g ook een rol in de botstofwisseling.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:44 schreef mignonne het volgende:
[..]
Heb je een tekort van een van die of is het een onderhoudsdosis?
En waarom gebruik je K.? heb je een stollingsafwijking of is dat vanwege een absorptie-probleem in de maag/darm?
Ca+d kun je gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap. Meestal gaat dat in een dosering 400/800 ie. bij geen zuivelgebruik. Dus 400 ie D en 800 ie Ca.
Vitamine K kun je in principe ook gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap, wel strikt volgens voorschrift, niet overdoseren. Maar ik ga er vanuit dat je dit normaal ook goed in de gaten houdt
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:44 schreef mignonne het volgende:
[..]
Heb je een tekort van een van die of is het een onderhoudsdosis?
En waarom gebruik je K.? heb je een stollingsafwijking of is dat vanwege een absorptie-probleem in de maag/darm?
Ca+d kun je gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap. Meestal gaat dat in een dosering 400/800 ie. bij geen zuivelgebruik. Dus 400 ie D en 800 ie Ca.
Vitamine K kun je in principe ook gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap, wel strikt volgens voorschrift, niet overdoseren. Maar ik ga er vanuit dat je dit normaal ook goed in de gaten houdt
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:49 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Kun jij dit forum aandragen als bewijsmateriaal voor één van je competenties in je port folio?
Idd super dat je hier rondhangt!quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:49 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Kun jij dit forum aandragen als bewijsmateriaal voor één van je competenties in je port folio?
Juahquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ik quote vriend: zo, blijf je nu eens even zitten of heb je ook al weeën?![]()
Ik ga al zitten
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
Magnesium!quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:01 schreef Hobbesje het volgende:
Iemand hier tips tegen kramp in de benen?? De vorige keren had ik het alleen in de laatste paar weken, maar dit keer begint het nu al (23 weken).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.RFR aan de?
[ Bericht 0% gewijzigd door Spees_Eend op 12-02-2014 10:53:05 ]
Blokje sun light zeep onder je matrasquote:Op woensdag 12 februari 2014 10:01 schreef Hobbesje het volgende:
Iemand hier tips tegen kramp in de benen?? De vorige keren had ik het alleen in de laatste paar weken, maar dit keer begint het nu al (23 weken).
fatsoquote:Op woensdag 12 februari 2014 10:32 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Ik zei ook nergens dat ie enorm was heMaar wel een onmiskenbaar bolletje!
Aankleden is uit mn dagritme verdwenen als ik nergens heen hoefquote:Op woensdag 12 februari 2014 10:46 schreef Burdie het volgende:
Oja, ontbijt.
Dat verlof is echt funest voor je dagritme. Zelf al sta ik relatief vroeg op, alsnog weet ik dan met douchen, aankleden en nog wat ongein pas ergens tussen 10 en 11 uur aan te komen kakken beneden.
Spees, slankiemaar idd, er begint al een bolletje te vormen.
Fee, er staat een ban op mensen vergeten te noemen.
.
Ik haak ook meestal maar gewoon in daar waar het op dat moment over gaat hoor!
quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:48 schreef DJMomo het volgende:
Burd,met vers geperst kind niet anders hoor. Ik was vanmorgen helemaal trots. Eerste dag alleen met Jaap en om tien uur allebei al aangekleed en in de / schone kleren!
quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:57 schreef Stormqueen het volgende:
Alles kan, burdie. Alles kan.
Ik woonde vroeger aan de rand van een zeer volkse volksbuurt. Het enige verschil met het kamp was dat er geen wielen onder de huizen zaten. Alle yorkshire terriers daar werden "uitgelaten" door rokerige dames in panterbadjas en badstof pantoffels
Schoolgaande kleuter helpt. Voor de volgende keer.quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:46 schreef Burdie het volgende:
Oja, ontbijt.
Dat verlof is echt funest voor je dagritme. Zelf al sta ik relatief vroeg op, alsnog weet ik dan met douchen, aankleden en nog wat ongein pas ergens tussen 10 en 11 uur aan te komen kakken beneden.
Nu kan het nog he, lekker luierenquote:Op woensdag 12 februari 2014 11:06 schreef WupWup het volgende:
[..]
Schoolgaande kleuter helpt. Voor de volgende keer.
Vespa voor hun verjaardag geven?quote:Op woensdag 12 februari 2014 11:08 schreef Vlindur het volgende:
Toen J. geboren werd ging R. nog niet eens naar de peuterschool. Nu heb ik als B3 er is iemand naar de basisschool EN de peuterschool te brengen.
Hoe. Ga. Ik. Dat. In. Godsnaam doen!?![]()
Ik denk dat ik marktplaats in de gaten ga houden voor zo'n awesome bakfietsquote:
Met hangen en wurgen.quote:Op woensdag 12 februari 2014 11:08 schreef Vlindur het volgende:
Toen J. geboren werd ging R. nog niet eens naar de peuterschool. Nu heb ik als B3 er is iemand naar de basisschool EN de peuterschool te brengen.
Hoe. Ga. Ik. Dat. In. Godsnaam doen!?![]()
quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:10 schreef klaprooss het volgende:
Hoe gek, dat ik al die maanden mijn/onze voorgangers LLMs zie worden en ik gewoon vandaag aan de beurt ben![]()
![]()
37 weken vandaag!
quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:20 schreef Stormqueen het volgende:
ik ga voor RFR, die heeft zich gisteren om 14:00 voor het laatst laten zien
En dat.quote:Op woensdag 12 februari 2014 10:46 schreef Burdie het volgende:
Dat verlof is echt funest voor je dagritme. Zelf al sta ik relatief vroeg op, alsnog weet ik dan met douchen, aankleden en nog wat ongein pas ergens tussen 10 en 11 uur aan te komen kakken beneden.
Ja, voor R. maar J. gaat maar 2 dagdelen. voor 2 uurtjes. Dat stelt helemaal niks voorquote:Op woensdag 12 februari 2014 11:14 schreef mignonne het volgende:
[..]
Met hangen en wurgen.
Gok ik
Voordeel, je kunt wel daarna je bed weer in. En als je ze laat overblijven kun je zelfs tot 3 uur blijven liggen
Of juist zodat ze denkt dat je altijd een heel schoon huis hebt en dat ze dat ook zo schoon moet houdenquote:Op woensdag 12 februari 2014 11:15 schreef RunForrestRun het volgende:
Ik ben trouwens ook steeds aan de schoonmaak, maar dan voornamelijk met het idee: "Als ik het nu niet schoonmaak en ik ga straks/vannacht de weeën in dan kan ik dat niet meer schoonmaken en dan ziet de kraamzorg het!" Alsof die de oven gaat controleren op perfect schoongemaakte roosters.
oh shit die gaat nog niet volledig tzt.quote:Op woensdag 12 februari 2014 11:16 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Ja, voor R. maar J. gaat maar 2 dagdelen. voor 2 uurtjes. Dat stelt helemaal niks voor
Mijn man denkt ook dat hij vanalles kan doen tijdens de kraamtijd, maar ik wil dat hij ook vooral geniet van zijn kindquote:Op woensdag 12 februari 2014 11:17 schreef Dot. het volgende:
[..]
Of juist zodat ze denkt dat je altijd een heel schoon huis hebt en dat ze dat ook zo schoon moet houden![]()
Ik had trouwens niet in de gaten dat een kraamzorg zoveel huishoudelijk werk doet. En mijn vriend is gewoon thuis tijdens de kraamtijd, dus die kan ook gewoon dingen doen...
Kanonne joh, een beetje bakfiets kost 2e hands al ruim 500 euroquote:Op woensdag 12 februari 2014 11:17 schreef mignonne het volgende:
[..]
oh shit die gaat nog niet volledig tzt.
Hmpf. Dat wordt een hoop heen en weer karren dan. Kan geen kwaad om tijdig op zoek te gaan naar mogelijkheden enzo jaiemand die B. bijvoorbeeld 's morgens kan droppen of 's middags thuis weer kan afzetten.
Of eenbakfiets
dan ben je na je bevalling ook vrij snel weer mobiel. Lijkt me heel fijn!
Ja, maar die mevrouw had het bij de intake zelfs over avondeten koken en boodschappen doen. Dat kan ie best zelf doen lijkt mequote:Op woensdag 12 februari 2014 11:20 schreef Burdie het volgende:
[..]
Mijn man denkt ook dat hij vanalles kan doen tijdens de kraamtijd, maar ik wil dat hij ook vooral geniet van zijn kind.
Oh, dat doen ze hier niet hoorquote:Op woensdag 12 februari 2014 11:22 schreef Dot. het volgende:
[..]
Ja, maar die mevrouw had het bij de intake zelfs over avondeten koken en boodschappen doen. Dat kan ie best zelf doen lijkt me
Even melden bij vk. Kan duiden op zwangerschaps cholestase. (Toch, mignonne?)quote:Op woensdag 12 februari 2014 11:08 schreef klaprooss het volgende:
Trouwens ik begin gek te worden van de jeuk aan mijn borsten en buik!
Heel de zwangerschap geen last gehad, van beide niet maar NU!
Pff sinds een week krab ik me kapt, is dat een beetje normaal zo aan het einde?
Die borsten ook joh, ze waren al zo groot gegroeid en nu staan ze al zo rond alsof ik stuwing heb (alleen zonder de pijn dan)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |