Ik weet niet (meer) wat de P-waarde was die ze had gemeten, weet je.. Het ging ook belachelijk snel, waren beiden nogal flabbergasted en hadden beiden het gevoel nogal afgewimpeld te zijn, omdat de volgende vrouw alweer in de wachtkamer zat te wachten!quote:Op dinsdag 11 februari 2014 19:25 schreef mignonne het volgende:
[..]
maar dan had je ofwel een groei rúim beneden gemiddeld (<p10) ofwel een groei die afboog. Anders is er echt geen reden om zomaar in te gaan sturen naar een gyn met een groei die niet gemiddeld is.
of je hebt gewoon een verloskundige die er geen kaas van heeft gegeten, dat kan, die bestaan ook
Volgens mij moet je de inname beperken bij zwangerschap tot 1500 mg calcium. Waarschijnlijk dat er daarom staat dat je het bij zwangerschap niet mag gebruiken omdat anders de inname te hoog wordt?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:23 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Helaas, ik gebruik helemaal geen zuivel en moet ca. 1000 mg calcium aan supplementen hebben!
[..]
nee, echt alleen calcium, vit D en vit K. ik ga wel eens informeren bij de gediplomeerde drogist in de straat - die vertrouw ik meer dan de kruidvat en etos dames...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:08 schreef Skittles het volgende:
[..]
Volgens mij moet je de inname beperken bij zwangerschap tot 1500 mg calcium. Waarschijnlijk dat er daarom staat dat je het bij zwangerschap niet mag gebruiken omdat anders de inname te hoog wordt?
Even bronnen gezocht:thanks, ik zal t ook even navragen bij de specialisten. zag net dat de dagdosis 800 mg is, in 2 porties, dus dat lijkt ok. uit water uit de kraan en groene groenten komt dan de rest. vitamine K zal ik nakijken ook.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
Ik denk dat ze daar niet tegen kanquote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:30 schreef Burdie het volgende:
Kan je niet gewoon tijdens je zwangerschap wel zuivel gaan gebruiken, kwak?
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:02 schreef Kimpossible het volgende:
Ik heb vandaag toch een hele bups spul gestreken en het ledikantje, de wagen en het wiegje terug opgemaakt.
Heb je een tekort van een van die of is het een onderhoudsdosis?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:08 schreef kwakz0r het volgende:
*voorzichtige zwaai*
ik heb gisteren twee streepjes gepiest, t was nog erg licht allemaal, en ik ben ook pas 4 wkn en een paar dagen aangezien mn laatste menstruatie 9 januari begon, maar ik kom toch vast aankloppen.
morgen doe ik nog een KV testje en evt. over een paar dagen een CB digital als ik dan nog niet gerust ben.
ik heb wel een vraag die ik nu alvast wil stellen: ik gebruik calcium + vit K + vit D supplementen omdat ik geen melkproducten gebruik. nu staat op die van mij (merk AH) dat ik die niet mag gebruiken wanneer ik zwanger ben. op internet wordt een supplement juist aangeraden... hoe zit t nou, en wie weet wat ik wél mag gebruiken. genoeg calcium en vit D lijkt me nu juist heel belangrijk...
in de meeste calciumsupplementen die ik ken zit standaard D én K. K zorgt ook voor de opname van één van beide volgens mij, het speelt i.e.g ook een rol in de botstofwisseling.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:44 schreef mignonne het volgende:
[..]
Heb je een tekort van een van die of is het een onderhoudsdosis?
En waarom gebruik je K.? heb je een stollingsafwijking of is dat vanwege een absorptie-probleem in de maag/darm?
Ca+d kun je gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap. Meestal gaat dat in een dosering 400/800 ie. bij geen zuivelgebruik. Dus 400 ie D en 800 ie Ca.
Vitamine K kun je in principe ook gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap, wel strikt volgens voorschrift, niet overdoseren. Maar ik ga er vanuit dat je dit normaal ook goed in de gaten houdt
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:44 schreef mignonne het volgende:
[..]
Heb je een tekort van een van die of is het een onderhoudsdosis?
En waarom gebruik je K.? heb je een stollingsafwijking of is dat vanwege een absorptie-probleem in de maag/darm?
Ca+d kun je gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap. Meestal gaat dat in een dosering 400/800 ie. bij geen zuivelgebruik. Dus 400 ie D en 800 ie Ca.
Vitamine K kun je in principe ook gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap, wel strikt volgens voorschrift, niet overdoseren. Maar ik ga er vanuit dat je dit normaal ook goed in de gaten houdt
quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:49 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Kun jij dit forum aandragen als bewijsmateriaal voor één van je competenties in je port folio?
Idd super dat je hier rondhangt!quote:Op dinsdag 11 februari 2014 21:49 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Kun jij dit forum aandragen als bewijsmateriaal voor één van je competenties in je port folio?
Juahquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ik quote vriend: zo, blijf je nu eens even zitten of heb je ook al weeën?![]()
Ik ga al zitten
Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |