Kan aan zoveel dingen liggen. Teveel trainen, te weinig trainen, altijd dezelfde route waardoor het op de automatische piloot gaat, te weinig eten, houding, je lichaam niet genoeg prikkelen.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 09:25 schreef Nikkie_86 het volgende:
hallo allemaal,ik heb een vraagje.. ik loop nu ongeveer een jaar hard.. maar hebt t idee dat ik vastzit terwijl mn vriendin waar ik dus mee samen loop knetter goede conditie heeft en makkelijk langere en zwaardere afstanden kan pakken... hoe kan dit en wat kan ik doen om het makkelijker te maken??
hmm.. loop vaak 3x per week. dus niet overdreven vaak.. route wisselen we af..eten geen idee.. lichaam prikkelen.. klinkt interessant kun je dat verwoorden?quote:Op zaterdag 8 februari 2014 10:47 schreef _MvN_ het volgende:
[..]
Kan aan zoveel dingen liggen. Teveel trainen, te weinig trainen, altijd dezelfde route waardoor het op de automatische piloot gaat, te weinig eten, houding, je lichaam niet genoeg prikkelen.
8 happen is precies genoeg om geen hongerklop te krijgenquote:Op zaterdag 8 februari 2014 10:42 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Haha, ik zou echt duizend keer liever op lege maag lopen dan na chocolade vla gegeten te hebben.. :p maar goed, als het voor jou werkt! Leuk verhaal en fotos!
meer afwisselend trainen..quote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:01 schreef Nikkie_86 het volgende:
[..]
hmm.. loop vaak 3x per week. dus niet overdreven vaak.. route wisselen we af..eten geen idee.. lichaam prikkelen.. klinkt interessant kun je dat verwoorden?
Heel goed, zo ken ik je weer.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:00 schreef Quoi het volgende:Daar waar ik eerst even in de Ammerlaan kas wilde komen kijken (achter de geraniums
), ga ik vanmiddag lekker bij de kapper zitten. Met Sven via de NOS app
Dit bedoelde ik iddquote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:06 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
meer afwisselend trainen..snelheidsintervallen, heuvels, fartlek, andere ondergrond, etc.
Cool!quote:Op zaterdag 8 februari 2014 10:46 schreef motorbloempje het volgende:
best newcomer of the year award gewonnen bij de club presentation night Gisteren
![]()
Nog steed in shock!
Damn, je hebt me gered! Ik begreep niet waarom jij MORGEN naar Sven wilde gaan kijken bij de kapper. Die kassenloop is vanmiddag al, terwijl ik dacht dat dat morgenmiddag was. Aaarg.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:00 schreef Quoi het volgende:
Prijs? Ik had eroverheen gelezen. Congrats Mo![]()
Daar waar ik eerst even in de Ammerlaan kas wilde komen kijken (achter de geraniums), ga ik vanmiddag lekker bij de kapper zitten. Met Sven via de NOS app
snelheidsinterval nemen we mee lopen afwisselend bos en weg.. fartlek??dat zegt me niksquote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:06 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
meer afwisselend trainen..snelheidsintervallen, heuvels, fartlek, andere ondergrond, etc.
quote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:16 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Damn, je hebt me gered! Ik begreep niet waarom jij MORGEN naar Sven wilde gaan kijken bij de kapper. Die kassenloop is vanmiddag al, terwijl ik dacht dat dat morgenmiddag was. Aaarg.
Nou, snel aan de bak dan.
Ik denk dat ik het ga combineren. Het is 3,2 km lopen. Dan kom ik vandaag toch op 11,2 km uit, waarvan 5k wat sneller in de kas.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:32 schreef Quoi het volgende:
[..]Geen dank.
Dus geen 'duurloop -25 minuten' vandaag, maar morgen? Scheelt ook weer.
En ja, komen kijken was ook veel te makkelijk geweestPast niet in de reeks.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen ik zie dat ik er volgens Endomondo 5 minuten langer over gedaan heb dan volgens strava. Vreemd....
WLWW check: 29 meiquote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:50 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Ik denk dat ik het ga combineren. Het is 3,2 km lopen. Dan kom ik vandaag toch op 11,2 km uit, waarvan 5k wat sneller in de kas.
Wanneer is de eerstvolgende negeermogelijkheid?
Daar doe je WLWW-based niet aan meequote:Op zaterdag 8 februari 2014 12:01 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Jij traint toch voor de CPC? Tot dan, voor de gebruikelijke 1 nanoseconde.
quote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:53 schreef cafca het volgende:
Vanmorgen toch maar ff naar het bos gegaan voor een off-road training.
2 drempels over: ten eerste heb ik er een hekel aan om de auto te moeten pakken om te gaan lopen, ten tweede was het pokkenweer.
Achteraf wel weer blij dat ik gegaan ben, lekker gelopen, heerlijk rustig in het bos, meer "wilde" runderen tegengekomen dan mensen. Douchen achteraf was ook erg lekkerDat ziet er stoer uit die modderige 5f'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen ik zie dat ik er volgens Endomondo 5 minuten langer over gedaan heb dan volgens strava. Vreemd....
Jawel, maar een grapjas heeft mij daar geplaatst als "Gabberhark". Nu klopt dat qua kapsel wel, maar qua muziekvoorkeur en farmaceutisch experimenteren helemaal niet.quote:Op zaterdag 8 februari 2014 12:03 schreef Quoi het volgende:
[..]
Daar doe je WLWW-based niet aan mee![]()
potverdikkie weer zo'n mega evenement waar ik idd mijn best moet doen om niemand onbedoeld te negeren![]()
Op 4km krijg je geen hongerklop hoorquote:Op zaterdag 8 februari 2014 11:05 schreef Nirak het volgende:
[..]
8 happen is precies genoeg om geen hongerklop te krijgenAls ik opsta in de ochtend moet ik meteen eten anders krijg ik buikpijn en wordt ik misselijk. Op nuchtere maag lopen is voor mij dus geen optie helaas, dan maar vla
En dat ging best goed, nergens last van gehad
Ahaaaaaa. Zo'n gabber playlist kan weleens helpen bij "echt" voluit gaan hoorquote:Op zaterdag 8 februari 2014 12:24 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Jawel, maar een grapjas heeft mij daar geplaatst als "Gabberhark". Nu klopt dat qua kapsel wel, maar qua muziekvoorkeur en farmaceutisch experimenteren helemaal niet.
Misschien moet ik dat doen bij de CPC, een happy hardcore playlist maken!quote:Op zaterdag 8 februari 2014 12:35 schreef Quoi het volgende:
[..]
Ahaaaaaa. Zo'n gabber playlist kan weleens helpen bij "echt" voluit gaan hoor![]()
Succes iig VANMIDDAG! Ook pijll! Of Corniel? (of een andere gabber van je)
Goed!quote:Op zaterdag 8 februari 2014 12:44 schreef Gogo83 het volgende:
[..]
Misschien moet ik dat doen bij de CPC, een happy hardcore playlist maken!
Ik heb 7 km pijnloos gelopen.Enige pijntje wat ik had was dat ik sneakersokjes aan had in plaats van m'n hardloopsokken en dat het na 5 km leek alsof ik op schuurpapier liep. Niet meer doen dus. Kunnen m'n poezelige voetjes blijkbaar niet tegen.
Dan nog iets; ik had een hartslagmetertrauma. Omdat ik een conditie van 0,0 had toen ik een paar jaar terug eens bij een sportschool ging sporten, was mijn hartslag hoog. En zo'n CIOS-gastje zonder ervaring liep te flippen dat ik rustiger moest doen want m'n hartslag was zo hoog. Later werd het wel gerelativeerd door een meer ervaren collega, dat sommige mensen gewoon een klein hart hebben, wat vaker moet pompen om bloed te laten circuleren en dat dat zorgt voor een hogere gemiddelde hartslag, maar toch hoorde ik daarna iedere keer dat CIOS-gastje in m'n hoofd als ik in de sportschool met hartslagmeter trainde.
Vandaag toch weer eens een hartslagmeter om gedaan. En hoewel ik een paar keer nog steeds het CIOS-gastje hoorde, merkte ik wel dat ik nu gewoon lekker kon doorlopen, met een hartslag waarmee ik drie jaar terug alleen maar flink door kon wandelen. Hartslag is aan de hoge kant, maar niet extreem, al heb ik nu ook wel rustig aan gedaan. Anyway; ga ik vaker doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |