Snap ik nooit zo, mensen die nog even over de rug van een dode hun gram moeten halen.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:10 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Veel gemod. Er waren echt in- en intrieste reacties.
Ik vind het nogal erg gigantisch laf. Weerwoord geven kan ie niet meer.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:24 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Snap ik nooit zo, mensen die nog even over de rug van een dode hun gram moeten halen.
Bepaald soort mensen.
quote:
quote:0s.gif Op woensdag 29 januari 2014 10:19 schreef 3-voud het volgende:
Sja, dat krijg je met die verwijfde cultuur die we opgebouwd hebben. Voor elk wissewasje naar de dokter of ziekenhuis. To be sure wat rontgenfotootjes maken, bloedonderzoekje, de hele bende ophouden met je 2 uur noodzakelijke aandacht...
Ondertussen zijn de pharma- en ziektekostenboys zo gecultiveerd van dit alles, waar oplopende kosten omhooghalende schouders opleverden de afgelopen jaren, dat die ook de goudpot aan het einde van de regenboog zien liggen. Omhoog met hun winsten.
De hele uitkeringsmachine die "zorg" heet zit zo verwikkeld in elkaar dat niemand de vingers durft te branden en alles braaf geslikt wordt.
En ondertussen ben je als burger een raar buitenbeentje als je niet onder minimaal jaarlijkse controle staat met de nodige medicijnen en geen kinderen hebt die een stempel op de kop hebben van ADHD, DDR, VOSP, of KUT. Je bent dan niet van deze tijd.
Het lijkt net het echte leven soms.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:24 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Snap ik nooit zo, mensen die nog even over de rug van een dode hun gram moeten halen.
Bepaald soort mensen.
Lekker leefwereldje heb je dan.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:25 schreef kraakschandaal het volgende:
[..]
Het lijkt net het echte leven soms.
De fans en vrienden kunnen dat toch doen.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:24 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Ik vind het nogal erg gigantisch laf. Weerwoord geven kan ie niet meer.
Maar mijn vraag waarom er één post boven mijn In Memoriam iemand hem een lul mag noemen blijft wel onbeantwoord. Het enige verschil was dat ik wat meer moeite stak in het beledigen van 3-voud. Dat is eigenlijk een reden om mijn post -ik nam tenslotte wèl de moeite voor 3-voud- te laten staan en loze one-liners weg te halen. Helemaal omdat ik het duidelijk over 3-voud als gebruiker van dit forum had.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:21 schreef Webschip het volgende:
[..]
Iedereen mag een mening hebben, maar het is niet altijd gepast om die te uiten. Bijvoorbeeld wat jij allemaal met een vlaggenstok doet.
Neuh. Vrijheid van meningsuiting. Of je nou een dode profeet of een dode forumuser afzeikt moet geen verschil maken.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:28 schreef waht het volgende:
[..]
Linksen he, met hun bekende solidariteit.
Eerlijk gezegd vind ik dat een ongepast stukje.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:06 schreef Ulx het volgende:
NWS / [NWS FeedBack] Het mag af en toe gezegd worden
Die linksen is pas echt vee van de richel.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:28 schreef waht het volgende:
[..]
Linksen he, met hun bekende solidariteit.
Dat blijkt idd maar weer...quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:28 schreef waht het volgende:
[..]
Linksen he, met hun bekende solidariteit.
Mensen komen praten over fatsoenquote:Op donderdag 6 februari 2014 11:30 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Dat blijkt idd maar weer...
Totaal geen fatsoen.
Weet je wat, met zijn allen bij elkaar vertellen hoe geweldig die gozert was.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:30 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Dat blijkt idd maar weer...
Totaal geen fatsoen.
Het feit dat je hem een troll noemt puur omdat ie niet links is zegt genoeg.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:35 schreef eleusis het volgende:
[..]
Mensen komen praten over fatsoenWat denk je dat een internet-troll nou liever heeft na z'n dood, een bruisend trolltopic waarin iedereen over elkaar heen valt, of een gezapig lijstje gratuite condoleances dat na twee dagen nog niet eens over de 3 delen komt?
Iets met een pot en een ketel.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:35 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Het feit dat je hem een troll noemt puur omdat ie niet links is zegt genoeg.
Kijk, jij probeert tenminste om iets leuks van dit topic te maken met je gejammer over linksen. Je mist alleen de verbale kwaliteiten van een Ulx of een LXIV. Maar je doet wat je kan en dat siert je.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:35 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Het feit dat je hem een troll noemt puur omdat ie niet links is zegt genoeg.
Iemand postuum een 'lul' noemen mag misschien nog net - ik zou het zelf nooit doen overigens. Maar een vlag niet in een vlaggestok steken maar ergens anders vind ik weer van een andere orde.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:28 schreef Ulx het volgende:
[..]
Maar mijn vraag waarom er één post boven mijn In Memoriam iemand hem een lul mag noemen blijft wel onbeantwoord. Het enige verschil was dat ik wat meer moeite stak in het beledigen van 3-voud. Dat is eigenlijk een reden om mijn post -ik nam tenslotte wèl de moeite voor 3-voud- te laten staan en loze one-liners weg te halen. Helemaal omdat ik het duidelijk over 3-voud als gebruiker van dit forum had.
Hey. Ik nam tenminste de moeite. Maar ik wil ook wel een heel positief stukje over de beste man schrijven. Alleen haalt men dat warschijnlijk ook weg omdat ik er geen moer van zou menen. Dat kun je nu natuurlijk verwachten.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:36 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Waarschijnlijk vliegen er net zoveel motten rond in je hersenpan als in je portefeuille. Immers, zo'n proletenactie als de jouwe zie je zelden.
En dat zegt wat, op Fok.
Ik probeer er helemaal niets van te maken, ik klaag over het gebrek aan fatsoen van sommige hier.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:38 schreef eleusis het volgende:
[..]
Kijk, jij probeert tenminste om iets leuks van dit topic te maken met je gejammer over linksen. Je mist alleen de verbale kwaliteiten van een Ulx of een LXIV. Maar je doet wat je kan en dat siert je.
Kom kom, ik denk dat 3-voud er zelf niet zo'n probleem mee zou hebben gehad. Ulx heeft er zelfs tijd ingestoken. Het is 10x beter dan die van die reacties; Het was een lul, rip.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:36 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Waarschijnlijk vliegen er net zoveel motten rond in je hersenpan als in je portefeuille. Immers, zo'n proletenactie als de jouwe zie je zelden.
En dat zegt wat, op Fok.
Ik heb toch duidelijk geschreven dat ik dat niet wil doen. Ik heb zelfs geschreven dat ik de vlag niet ga uithangen omdat hij overleden is.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:39 schreef Webschip het volgende:
nooit doen overigens. Maar een vlag niet in een vlaggestok steken maar ergens anders vind ik weer van een andere orde.
Wie is we?quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:40 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je maakt de fout aan te nemen dat we überhaupt zitten te wachten op je.
Een herhaling van zetten.quote:Op woensdag 5 februari 2014 21:10 schreef Mutant01 het volgende:
Apart trouwens, als je dit topic leest: POL / Aaahikwordgek overleden
Alles wat daar gezegd is komt hier weer terug. We zijn net papegaaien.
Daar heb ik geen enkel probleem mee, ben slechts een simpele boer die zijn mening weergeeft net zoals jij dat doet.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:42 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik ben er al, daarom kan ik zo makkelijk oordelen. Jouw gebrek aan stand en klaarblijkelijk ook dat van je omgeving "want oh wat ben je wat gewend" zijn indicatie genoeg tot het niet hoog inschalen van jouw wezen.
Als er internet is in het hiernamaals, zal ie dit topic geweldig vinden denk ik.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:47 schreef kraakschandaal het volgende:
En 3-voud wist in ieder geval meningen los te maken, jammer maar helaas.
Nee, ik zie vooral een zielig oudje zonder leven die denkt grappig te moeten doen. Als een Freek de Jonge tekeer gaan terwijl iedereen allang van mening is dat er geen kut aan is. Maar wees niet getreurd, ook Freek houdt krampachtig vol dat het nog gewaardeerd wordt, net als jij. Je bent dus niet de enige blinde zwakzinnige.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:46 schreef Ulx het volgende:
[..]
You will find that it is you who are mistaken, about a great many things.
Freek was alleen maar goed met Bram erbij.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:49 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, ik zie vooral een zielig oudje zonder leven die denkt grappig te moeten doen. Als een Freek de Jonge tekeer gaan terwijl iedereen allang van mening is dat er geen kut aan is. Maar wees niet getreurd, ook Freek houdt krampachtig vol dat het nog gewaardeerd wordt, net als jij. Je bent dus niet de enige blinde zwakzinnige.
Je hebt nog geen aanleiding gegeven om de conclusie te trekken dat het überhaupt wijsheid betreft, in welke vorm dan ook.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:49 schreef kraakschandaal het volgende:
[..]
Vergis je niet in boerenwijsheid.
Boerenwijsheid gaat niet in volzinnen.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:51 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je hebt nog geen aanleiding gegeven om de conclusie te trekken dat het überhaupt wijsheid betreft, in welke vorm dan ook.
M.i. is het ongepast.quote:
Een alternatief is: niet meer posten.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:57 schreef Boze_Appel het volgende:
Gewoon een teken dat het topic wel klaar is.
Waarom altijd alleen maar goed lullen over de doden wanneer die op zijn tijd aardig de knuppel in het hoenderhok gooiden?quote:
Volgens mij was ik daar ook duidelijk geen voorstander van, maar ik heb het vooral nu over het gekissebis.quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:58 schreef kraakschandaal het volgende:
Waarom altijd alleen maar goed lullen over de doden wanneer die op zijn tijd aardig de knuppel in het hoenderhok gooiden?
quote:Op donderdag 6 februari 2014 10:37 schreef LXIV het volgende:
Enfin, RIP aan de nabestaanden en het hondje.
Uit respect?quote:Op donderdag 6 februari 2014 11:58 schreef kraakschandaal het volgende:
[..]
Waarom altijd alleen maar goed lullen over de doden wanneer die op zijn tijd aardig de knuppel in het hoenderhok gooiden?
Sommige users hebben geen fatsoen, met name de asociale tokkies die hier hun gal spuwen.quote:Op donderdag 6 februari 2014 15:00 schreef sp3c het volgende:
Je hoeft niet alleen maar goed te lullen
De man was vervelend, maakte graag digitale vijanden, laten we daar niet kinderachtig over doen maar er is een verschil tussen zeggen dat je hem een lul vond en zeggen dat je vlaggestokken in zijn lijk wilt prikken
Dat stonden we niet toe toen hij nog leefde en ik zie niet in waarom we dat nu wel toe zouden moeten staan
Daarnaast vind ik het persoonlijk nogal onfatsoenlijk
quote:Op donderdag 6 februari 2014 15:00 schreef sp3c het volgende:
je vlaggestokken in zijn lijk wilt prikken
Zo grof ben ik niet eens!quote:Op donderdag 6 februari 2014 15:05 schreef sp3c het volgende:
Iets van die trend iig
Dat halen we weg ja
Vreemd dat een mede FOK!er eerst respect bij jou moet verdienen om niet een schop na te krijgen als hij dood is.quote:Op donderdag 6 februari 2014 14:56 schreef betyar het volgende:
[..]
Respect verdien je bij leven, niet als je dood bent.
quote:Op donderdag 6 februari 2014 15:16 schreef eight het volgende:
[..]
Vreemd dat een mede FOK!er eerst respect bij jou moet verdienen om niet een schop na te krijgen als hij dood is.
Respect hoort als je opgevoed bent standaard aanwezig te zijn want dat zit namelijk in jezelf, niet in anderen.quote:Op donderdag 6 februari 2014 14:56 schreef betyar het volgende:
[..]
Respect verdien je bij leven, niet als je dood bent.
Correct, tevens een dooddoener. Als men zich niet respectvol gedraagt jegens anderen hoeven die anderen geen respect te tonen naar die persoon. Men kan respect tonen maar dat hoeft natuurlijk niet. Als je altijd respectvol blijft ben je in mijn ogen vrij hypocriet dan ben je respectvol voor de bühne terwijl misschien degene die door dit soort dooddoeners respect afdwingt wel kunt schieten.quote:Op donderdag 6 februari 2014 15:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Respect hoort als je opgevoed bent standaard aanwezig te zijn want dat zit namelijk in jezelf, niet in anderen.
quote:Op donderdag 6 februari 2014 15:48 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik kende 3-voud persoonlijk n.a.v. een akkefietje dat ik met hem heb gehad in het verleden en in mijn ogen was het een manipulerende, narcistische klootzak. Maar de dood wenste ik hem niet toe, maar dat verandert niets aan mijn mening dat het een ontzettende lul was. 3-voud was in real life net zo'n idioot als op het forum, misschien nog wel erger.
quote:Op donderdag 6 februari 2014 16:00 schreef DrDentz het volgende:
Vertel er eens effe een beetje meer over, nu we hier toch met koffie en cake zitten.
Ik ook. Kom er eentje halen als die ter ere van jou wordt geserveerdquote:
Ter ere van mij komt er whisky.quote:Op donderdag 6 februari 2014 16:07 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ik ook. Kom er eentje halen als die ter ere van jou wordt geserveerd
Ja, inderdaad. Hij wilde er nooit bij horen dus dan moet dit eigenlijk wel.quote:Op donderdag 6 februari 2014 16:18 schreef Elfletterig het volgende:
En toch vind ik dat dit topic een derde deel verdient. Een overlijdenstopic in 3-voud...
Dan moeten we even doormijmeren over zijn dood. Volgens zijn FB is hij vanmorgen gecremeerd overigensquote:Op donderdag 6 februari 2014 16:18 schreef Elfletterig het volgende:
En toch vind ik dat dit topic een derde deel verdient. Een overlijdenstopic in 3-voud...
Jaja, nu die dood is wil iedereen opeens zijn ergste vijand geweest zijn.quote:Op donderdag 6 februari 2014 15:48 schreef Mint_Clansell het volgende:
Ik kende 3-voud persoonlijk n.a.v. een akkefietje dat ik met hem heb gehad in het verleden en in mijn ogen was het een manipulerende, narcistische klootzak. Maar de dood wenste ik hem niet toe, maar dat verandert niets aan mijn mening dat het een ontzettende lul was. 3-voud was in real life net zo'n idioot als op het forum, misschien nog wel erger.
quote:I feel something so right
doing the wrong thing
And I feel something so wrong
doing the right thing
I could lie, could lie, could lie
Everything that kills me makes me feel alive"
Mocht de legende die bijdehand heet ooit vergaan, dan zal half Fok! claimen ruzie gehad te hebben met hem.quote:Op donderdag 6 februari 2014 16:51 schreef LXIV het volgende:
[..]
Jaja, nu die dood is wil iedereen opeens zijn ergste vijand geweest zijn.
Nou zeg.quote:Op donderdag 6 februari 2014 17:03 schreef betyar het volgende:
[..]
Laat maar, ben jij altijd zo'n dooie ?
We are billion years old carbon , get over it.quote:Op donderdag 6 februari 2014 16:39 schreef ACT-F het volgende:
Dan moeten we even doormijmeren over zijn dood. Volgens zijn FB is hij vanmorgen gecremeerd overigens
'quote:Op donderdag 6 februari 2014 17:00 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Mocht de legende die bijdehand heet ooit vergaan, dan zal half Fok! claimen ruzie gehad te hebben met hem.
Jij bent een Bosschenaar, die hebben bij de geboorte al ruzie met de verloskundige en kraamhulp.quote:Op donderdag 6 februari 2014 17:00 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Mocht de legende die bijdehand heet ooit vergaan, dan zal half Fok! claimen ruzie gehad te hebben met hem.
Klopt, dwarsliggers.quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:07 schreef betyar het volgende:
[..]
Jij bent een Bosschenaar, die hebben bij de geboorte al ruzie met de verloskundige en kraamhulp.
Jawel, maar ik zag een grote zwarte wolk boven Enschede. Ik wil nog langer meequote:Op donderdag 6 februari 2014 17:10 schreef Drugshond het volgende:
[..]
We are billion years old carbon , get over it.
Wè nou wèr, godnakendenondedju, wat is er nu meer met Bosschenaren?quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:07 schreef betyar het volgende:
[..]
Jij bent een Bosschenaar, die hebben bij de geboorte al ruzie met de verloskundige en kraamhulp.
't Is altijd wat met dat volk, hè?quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:31 schreef yvonne het volgende:
[..]
Wè nou wèr, godnakendenondedju, wat is er nu meer met Bosschenaren?
Ben jij een Bosschenaar?!?!quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:31 schreef yvonne het volgende:
[..]
Wè nou wèr, godnakendenondedju, wat is er nu meer met Bosschenaren?
De andere helft heeft nog nooit van bijdehand gehoord.quote:Op donderdag 6 februari 2014 17:42 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
'
En de andere helft liegt er over?
Ik heb er gewoond en m'n vader/grootouders komen er vandaanquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |