Het materiaal voelt ook zo slap en goedkoop aan eigenlijk. Dat zal ook niet echt meehelpen aan de duurzaamheid van de schoen..quote:Op dinsdag 4 februari 2014 17:41 schreef hatsaflats het volgende:
Probleem met de Kinvara's is alleen wel dat ze relatief snel slijten.
Dat ik er echt heel erg lekker op loop, het lekkerst van alle 300 paar die ik het afgelopen jaar heb geprobeerd. Een alternatief heb ik nog niet gevonden.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 18:05 schreef mosselmossel het volgende:
Wat is dan het voordeel aan Kinvara? En is dat niet te verkrijgen met een andere schoen die langer meegaat?
Dat is natuurlijk persoonlijk, maar voor mij geldt dat ze lekker lopen, vrij licht zijn en weinig drop hebben. Ik denk dat het lage gewicht en de slijtgevoeligheid wel iets met elkaar te maken hebben. Mijn alternatief is de Virrata, maar die lijkt qua materiaalgebruik erg op de Kinvara. Ze slijten bij mij trouwens op drie manieren:quote:Op dinsdag 4 februari 2014 18:05 schreef mosselmossel het volgende:
Wat is dan het voordeel aan Kinvara?
Dat van die demping is bij alle schoenen. Heb eens gelezen dat de helft van de demping die een schoen gedurende het gebruik (1000-1500km) verliest in dde eerste 100km is, gemiddeld.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 18:17 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk persoonlijk, maar voor mij geldt dat ze lekker lopen, vrij licht zijn en weinig drop hebben. Ik denk dat het lage gewicht en de slijtgevoeligheid wel iets met elkaar te maken hebben. Mijn alternatief is de Virrata, maar die lijkt qua materiaalgebruik erg op de Kinvara. Ze slijten bij mij trouwens op drie manieren:
1. Het bovenwerk vertoont vrij snel scheurtjes, maar ik vind ze er functioneel niet minder door worden.
2. Demping wordt minder. Dat gaat in het begin vrij snel maar stabiliseert ook vlot. Je schoenen afwisselen helpt heel goed. Een paar dagen rust doet wonderen voor de demping.
3. De zolen slijten. Ik loop vrij veel onverhard en dan heb je daar niet zo veel last van. Asfaltjunkies zullen hier meer last van hebben.
Ik nu wel, maar hey, iedereen is anders! Met stilstaan kom je helemaal geen meter verder.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 07:54 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Iets zegt me toch dat jij bijzonder ontevreden bent als je een half uur hebt 'hardgelopen' en je 2 km op de teller hebt staan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.P.S. Lappenmandklanten: sterkte!
De brooks pure series gaan ook niet zo lang mee, ik denk dat het inherent aan dit soort type schoen is.quote:Op dinsdag 4 februari 2014 18:05 schreef mosselmossel het volgende:
Wat is dan het voordeel aan Kinvara? En is dat niet te verkrijgen met een andere schoen die langer meegaat?
*Captain Slow meldt*!quote:Op dinsdag 4 februari 2014 16:56 schreef Serinde het volgende:
[..]
*boks*
Ik wil me ook graag aansluiten bij FOK!king sloom![]()
Heb nog nooit 5 km binnen een half uur gelopen en dat zie ik ook niet gebeuren
Net les 18 van Renate 15km volbracht, weer 7,1 km op de teller in 52''
Nog een bijzondere reden dat je daar bent?quote:Op dinsdag 4 februari 2014 19:41 schreef YUR het volgende:
Zo...deze dagen eens kijken of het in de buurt van Vaals nog een beetje leuk lopen is
Beetje sightseeingquote:Op dinsdag 4 februari 2014 19:43 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Nog een bijzondere reden dat je daar bent?
Met z'n drieën elk in een ander land gaan staanquote:
Dat klinkt logisch. Zou ik ook doen in februari. Ik besef nu pas dat het 4 februari is en geen 5. Damn.quote:
Morgen de hele dag nog 5 februari! Geniet ervanquote:Op dinsdag 4 februari 2014 19:46 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]
Dat klinkt logisch. Zou ik ook doen in februari. Ik besef nu pas dat het 4 februari is en geen 5. Damn.
quote:Op dinsdag 4 februari 2014 19:47 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Morgen de hele dag nog 5 februari! Geniet ervan
Ik twijfel nog. De training van maandag viel me erg zwaar, en eigenlijk wil ik m'n pootjes even rust gunnen. Maar dan zou ik pas zaterdag weer kunnen /firstworldproblemsquote:Op dinsdag 4 februari 2014 19:48 schreef Zwabberhark het volgende:
[..]thanks! Misschien weer een training doen, maar vertel dat nog maar niet aan mijn pootjes.
een drielandenloopjequote:Op dinsdag 4 februari 2014 19:41 schreef YUR het volgende:
Zo...deze dagen eens kijken of het in de buurt van Vaals nog een beetje leuk lopen is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |