Er word nu echter gedaan alsof Vermeer er helemaal niks van kan terwijl het gewoon een prima keeper is.quote:Op maandag 3 februari 2014 14:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nou, ik ben er ook niet blij mee, vond hem in de beker weer een bron van onrust.
Zat niet eens bij de selectie. Heel apart, heb je wel een vervanger voor je rechtsback die vrijwel altijd fit is, maar voor je blessuregevoelige linksback heb je geen vervanger op de bank.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:11 schreef stoeltafel het volgende:
http://www.vi.nl/radio/du(...)nveld-moet-halen.htm
De Boer wel hoor, flapdrol, breng dan die Riedewald in.
Toch is hij te onrustig en waardeloos op hoge ballen. Eigenlijk op alle situaties waarin nagedacht moet worden ipv op reactievermogen handelen is hij minder dan jasper.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:11 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Er word nu echter gedaan alsof Vermeer er helemaal niks van kan terwijl het gewoon een prima keeper is.
Ik noem maar een NEC - Ajax en Heerenveen - Ajaxquote:Op maandag 3 februari 2014 15:01 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
2 seizoenen, in het eerste kampioensjaar heeft hij maar een paar wedstrijden gekeept.
Ja, wat dacht Frankiequote:Op maandag 3 februari 2014 15:11 schreef stoeltafel het volgende:
http://www.vi.nl/radio/du(...)nveld-moet-halen.htm
De Boer wel hoor, flapdrol, breng dan die Riedewald in.
Ja en als lijnkeeper en voetballer is Vermeer weer beter. Het gaat beide kanten op. Ik vind Jasper ook beter maar dat overdreven gedoe om Vermeer is soms echt lachwekkend.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Toch is hij te onrustig en waardeloos op hoge ballen. Eigenlijk op alle situaties waarin nagedacht moet worden ipv op reactievermogen handelen is hij minder dan jasper.
Dat is dan natuurlijk ook maar een heel kleine sample size, vind jezelf ook niet?quote:Op maandag 3 februari 2014 15:13 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik noem maar een NEC - Ajax en Heerenveen - Ajax
Als Jong Ajax eerst speelt dan kiezen ze voor de ontwikkeling van Riedewald.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:12 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zat niet eens bij de selectie. Heel apart, heb je wel een vervanger voor je rechtsback die vrijwel altijd fit is, maar voor je blessuregevoelige linksback heb je geen vervanger op de bank.
Eigenlijk niet. Kan je je die wedstrijden nog voor de geest halen? In de wedstrijden die hij dat seizoen nog heeft gespeeld was hij volgens mij elke keer belangrijk.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:20 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Dat is dan natuurlijk ook maar een heel kleine sample size, vind jezelf ook niet?
Ach, het had allemaal niets uitgemaakt als die tapasvreter en die vissekop er gewoon 2 in hadden gelegd ipv te verkloten als een stelletje amateurs.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:20 schreef stoeltafel het volgende:
Af en toe is die echt te behoudend. Had desnoods Duarte linksback gezet en Blind op het middenveld.
Maar wissel dan Duarte of zet Siggi desnoods linksback. Met het gezicht naar het doel icm zijn aannames schieten we tenminste nog een keer op het doel van de tegenstander met Siggi op linksback.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:20 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Als Jong Ajax eerst speelt dan kiezen ze voor de ontwikkeling van Riedewald.
Ja... dat had ik ook gedaan. Maar goed, gesterkt door de resultaten van de laatste jaren gaan die gasten uit Utrecht als beesten tekeer tegen Ajax. Ook in de jeugd, echt niet normaal. Tegen iedere andere tegenstander hadden ze met het spel van gisteren gewoon gewonnen, daarom maakt de Boer zich ook niet zo druk.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:23 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Maar wissel dan Duarte of zet Siggi desnoods linksback. Met het gezicht naar het doel icm zijn aannames schieten we tenminste nog een keer op het doel van de tegenstander met Siggi op linksback.
Cillessen is ook niet zo goed bij hoge ballenquote:Op maandag 3 februari 2014 15:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Toch is hij te onrustig en waardeloos op hoge ballen. Eigenlijk op alle situaties waarin nagedacht moet worden ipv op reactievermogen handelen is hij minder dan jasper.
Ik vond het allemaal wel meevallen met dat felle gisteren, Ajax heeft het puntverlies voornamelijk aan zichzelf te danken.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:28 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ja... dat had ik ook gedaan. Maar goed, gesterkt door de resultaten van de laatste jaren gaan die gasten uit Utrecht als beesten tekeer tegen Ajax. Ook in de jeugd, echt niet normaal. Tegen iedere andere tegenstander hadden ze met het spel van gisteren gewoon gewonnen, daarom maakt de Boer zich ook niet zo druk.
Mee eensquote:Op maandag 3 februari 2014 15:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik vond het allemaal wel meevallen met dat felle gisteren, Ajax heeft het puntverlies voornamelijk aan zichzelf te danken.
Ook al keept hij deze 2 wedstrijden geweldig, dan gaat de boer hem echt niet opeens weer eerste keeper maken.quote:Op maandag 3 februari 2014 15:54 schreef handboek het volgende:
Zal je zien dat vermeer de sterren van de hemel keept en de rest van het seizoen gewoon weer eerste keeper is
En stel dat zou gebeuren dan heeft De Boer toch gewoon groot gelijk om hem even te laten staan?quote:Op maandag 3 februari 2014 15:54 schreef handboek het volgende:
Zal je zien dat vermeer de sterren van de hemel keept en de rest van het seizoen gewoon weer eerste keeper is
Nee, dat is dan weer overdrevenquote:Op maandag 3 februari 2014 16:03 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En stel dat zou gebeuren dan heeft De Boer toch gewoon groot gelijk om hem even te laten staan?
Nee, Cillessen mag dan wat mij betreft ook het vertrouwen krijgen wat Vermeer hier voor altijd heeft gehad. En dan heeft Cillessen nog niet eens bunders gemaakt.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:03 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En stel dat zou gebeuren dan heeft De Boer toch gewoon groot gelijk om hem even te laten staan?
Cillessen heeft nog geen blunders gemaakt die fataal waren hij zit ook gewoon regelmatig foutquote:Op maandag 3 februari 2014 16:06 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Nee, Cillessen mag dan wat mij betreft ook het vertrouwen krijgen wat Vermeer hier voor altijd heeft gehad. En dan heeft Cillessen nog niet eens bunders gemaakt.
Dus nog geen reden om hem weer 2e doelman te maken. Ook niet als Vermeer die 2 wedstrijden 2 x MOTM is.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:07 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Cillessen heeft nog geen blunders gemaakt die fataal waren hij zit ook gewoon regelmatig fout
Cillessen maakt geen cruciale fouten, dat moet je niet vergeten.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:07 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Cillessen heeft nog geen blunders gemaakt die fataal waren hij zit ook gewoon regelmatig fout
Maar het is juist wel raar dat hij dan mag blijven staan. Opportunistisch ten top.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Ik zeg toch ook helemaal niet dat Vermeer dan moet blijven staanIk zeg alleen dat ik het niet raar zou vinden als hij dan even mocht blijven staan
Nog nietquote:Op maandag 3 februari 2014 16:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Cillessen maakt geen cruciale fouten, dat moet je niet vergeten.
Als een veldspeler het twee wedstrijden goed doet mag hij ook blijven staan waarom is dat voor een keeper anders dan?quote:Op maandag 3 februari 2014 16:09 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Maar het is juist wel raar dat hij dan mag blijven staan. Opportunistisch ten top.
Dat nam Veltman iets te letterlijk afgelopen zondag.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nog niet.
Maar het voornaamste punt is dat de verdediging niet enorm onzeker is met Cillessen op doel, ze maken zich niet zo druk.
Omdat je keepers niet zo snel wisselt. Hoe vaak zie je nu bijvoorbeeld een keeper gewisseld worden tijdens een wedstrijd (Blessures uitgezonderd)?quote:Op maandag 3 februari 2014 16:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als een veldspeler het twee wedstrijden goed doet mag hij ook blijven staan waarom is dat voor een keeper anders dan?
Vermeer maakt ze constant en op dezelfde manier dat er niets aan te veranderen valt.quote:
quote:Op maandag 3 februari 2014 15:14 schreef HeatWave het volgende:
Frank maakt ook gewoon fouten, doet niets af aan zijn heldenstatus verder, maar hij doet soms ook gewoon domme dingen.
Omdat je meestal maar 1 goede keeper hebt komt dat zelden voor. Maar nu hebben we twee keepers die ongeveer gelijkwaardig zijnquote:Op maandag 3 februari 2014 16:11 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Omdat je keepers niet zo snel wisselt. Hoe vaak zie je nu bijvoorbeeld een keeper gewisseld worden tijdens een wedstrijd (Blessures uitgezonderd)?
Omdat Cillessen ook niet bleef staan toen hij vorig seizoen goed keepte tegen Heracles. Met keepers gaat het nou eenmaal niet zo dat je iemand plotseling de kans geeft. De enige manier waarop Vermeer weer eerste keeper kan worden is dat hij het fantastisch doet op de training/in bekerwedstrijden en dat Jasper het kut doet. Cillessen staat nu eenmaal boven Vermeer, net zoals Vermeer in 10/11 boven Verhoeven stond. Toen Kenneth weer fit was, was hij eerste keeper, en zo zal Cillessen ook weer eerste keeper zijn als hij fit is. Zo gaat dat nou eenmaal.quote:
Duidelijk niet gelijkwaardig.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Omdat je meestal maar 1 goede keeper hebt komt dat zelden voor. Maar nu hebben we twee keepers die ongeveer gelijkwaardig zijn
Op reflexen na is Cillessen toch echt veel beter dan Vermeer. Wat iedereen echter vergeet is dat dat Vermeer nog geen slechte keeper maakt, integendeel.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Omdat je meestal maar 1 goede keeper hebt komt dat zelden voor. Maar nu hebben we twee keepers die ongeveer gelijkwaardig zijn
Misschien is/wordt Van der Hart ook wel zo goed als Stekelenburg, dan is dat lijstje gewoon geėvenaard op dit moment.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:23 schreef Artillerieschaap het volgende:
Ja, flink wat luxe, twee goede keepers, maar in 2002-2003 hadden we Lobont, Didulica, Stekelenburg en Timmer als 1e t/m 4e keeper
Waarin is hij dan veel beter ben ik toch wel erg benieuwd naar. Behalve dat hij iets rustiger is in de goal valt dat allemaal best meequote:Op maandag 3 februari 2014 16:20 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Op reflexen na is Cillessen toch echt veel beter dan Vermeer. Wat iedereen echter vergeet is dat dat Vermeer nog geen slechte keeper maakt, integendeel.
Positionering vind ik hem veel beter. En dan vooral hoe hij bij 1 tegen 1 situaties reageert. Bij Vermeer is dat eigenlijk standaard een goal omdat er over hem heen gestift wordt. Dit is bij Cillessen vele malen minder het geval.quote:Op maandag 3 februari 2014 16:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Waarin is hij dan veel beter ben ik toch wel erg benieuwd naar. Behalve dat hij iets rustiger is in de goal valt dat allemaal best mee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |