Zou voor mij al veel geld zijn, maar fijn voor je!quote:Op maandag 10 februari 2014 10:51 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Prijs staat in de link… 99 euro.
Meet & Greet plus aanwezig bij de rehearsals
Zwaar goede plaat ja, NIN speelde tijdens de wave goodbye tour ook altijd Metal van Numan, soms ook met numan erbij.quote:Op maandag 10 februari 2014 10:06 schreef Gehenna het volgende:
Dat album Pure is ook wel te gek overigens, maar daar laat hij zich meer inspireren door de mensen die hij heeft geïnspireerd (Nine Inch Nails etc..)
quote:Op maandag 10 februari 2014 19:00 schreef Little_Dolls het volgende:
Er is één of ander electronisch nummer waar het woord "dj's" inkomt (het is al niet "2 many dj's" voor alle duidelijkheid) en ik vind de uitvoerder maar niet. Ik dacht dat het The Prodigy was, maar ik heb net een single collectie beluistert en daar staat het toch al niet op.
Dank u, S_B!quote:Op maandag 10 februari 2014 19:07 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
En zo niet, dan hier:MUZ / Help, ik zoek... #350
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door Little_Dolls op 10-02-2014 19:28:04 ]
quote:Op maandag 10 februari 2014 21:36 schreef brooklyndodger het volgende:
Ik ben tonet maar ook overstag gegaan en de 38 euro betaald om numan live te zien. Gelukkig is splinter geweldig
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 10 februari 2014 21:43 schreef Little_Dolls het volgende:
Krijgen jullie het ook zo warm van wijn of is dat weer zoiets typisch vrouwelijk?echte mannen drinken geen wijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 10 februari 2014 21:44 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
echte mannen drinken geen wijn.
quote:Op maandag 10 februari 2014 21:44 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
echte mannen drinken geen wijn.
quote:Op maandag 10 februari 2014 21:44 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
echte mannen drinken geen wijn.
quote:Op maandag 10 februari 2014 22:52 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
"E'nnie, d' zit e b'naan i' je oowr!"
Correctie: "Bergt-Bergt"quote:Op maandag 10 februari 2014 22:53 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
"Wat zeg je, Bert?"
?quote:Bij defensie hebben we vliegtuigen, schepen en honderden andere voertuigen.
Gevolgd door "een slimme meid is op haar toekomst voorbereid"?quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:46 schreef Little_Dolls het volgende:
Hebben jullie ooit al een mail ontvangen waarin de eerste zin was
[..]
?___
Dagelijks.quote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:46 schreef Little_Dolls het volgende:
Hebben jullie ooit al een mail ontvangen waarin de eerste zin was
[..]
?___
Helaas. Het zou een mooie toevoeging geweest zijn.quote:Op woensdag 12 februari 2014 15:33 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Gevolgd door "een slimme meid is op haar toekomst voorbereid"?
Die is nieuw voor me. Mijn eigen dieptepunt begon met "dear unknown ip address...". Die persoonlijke aanpak doet het hemquote:Op dinsdag 11 februari 2014 20:46 schreef Little_Dolls het volgende:
Hebben jullie ooit al een mail ontvangen waarin de eerste zin was
[..]
?___
WTFquote:Op woensdag 12 februari 2014 17:20 schreef Litpho het volgende:
[..]
Die is nieuw voor me. Mijn eigen dieptepunt begon met "dear unknown ip address...". Die persoonlijke aanpak doet het hem.
quote:Een van de meest bekende TV-sterren in de wereld, David Hasselhoff, komt met een nieuw eendaags festival. "Celebrate The 80's en 90's With The Hoff!" is een concept voor een festival waarop muziek uit de jaren 80 en 90 centraal staat.
De drie uur durende show bevat een groot scala aan bekende artiesten. Zo zullen naast David Hasselhoff artiesten als 2 Unlimited, Rick Astley, Vengaboys, Samantha Fox, DJ SASH!, Turbo B Of Snap en Twenty 4 Seven hun opwachting maken.
De bedoeling is dat het festival op een aantal plaatsen in Europa te zien zal zijn. Informatie over de kaartverkoop is tot op heden nog niet bekend.
Hieronder een overzicht van de edities die in de buurt plaats zullen vinden:
23 mei 2014 - Nürburg, Duitsland
18 juli 2014 - Zolder, België
17 oktober 2014 - Assen, Nederland
quote:Op maandag 17 februari 2014 12:45 schreef Darkestrah het volgende:
http://www.festivalinfo.n(...)_80s___90s_festival/
[..]
Dit kán niet echt zijnquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 17 februari 2014 16:46 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
Dit kán niet echt zijn
Het duurt niet lang meer en ze gebruiken dit soort dingenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
oh wacht
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
Inderdaadquote:Op maandag 17 februari 2014 16:51 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Het duurt niet lang meer en ze gebruiken dit soort dingen
[ afbeelding ]
oh wacht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |