Dat was vorig jaar ook al... zaterdag begon Savages pas om 0.45 of nog later...quote:Op maandag 24 februari 2014 14:48 schreef ohnikua het volgende:
De zaterdag zal de dag blijven met de meeste namen. Vrijdag begint het later en zondag houdt het eerder op.
Ook in Rotown zie ik, nicequote:
quote:Festivalinfo
De Amerikaanse garagerockband Together PANGEA heeft een aantal nieuwe shows op Nederlandse bodem bevestigd. Zo is de groep ook van de partij op Le Guess Who? Mayday en Dauwpop.
De volledige lijst met Nederlandse shows is nu als volgt:
24/5 - Le Guess Who? Mayday, Utrecht
26/5 - Merleyn, Nijmegen
27/5 - Rotown, Rotterdam
28/5 - Vera, Groningen
29/5 - Dauwpop, Hellendoorn
21/6 - Best Kept Secret, Hilvarenbeek
Wisten we dit al? Ik denk dat dit het dan wel was qua headliners...quote:Intiem optreden
De afgelopen jaren bouwde Elbow een warme band op met Nederland. Na succesvolle shows op Lowlands, Pinkpop en in een uitverkochte Heineken Music Hall is de band uit Manchester komende zomer afsluiter op Best Kept Secret Festival (zondag 22 juni). Maar eerst keert Elbow begin volgende maand terug naar Paradiso voor dit intieme optreden.
Waren er mensen die dachten dat Elbow geen afsluiter was? En volgens mij is alleen Interpol nog een afsluiter en moet er toch nog 1 bij.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:36 schreef yomthorke het volgende:
[..]
Wisten we dit al? Ik denk dat dit het dan wel was qua headliners...
Leek opzich wel duidelijk ja. Er werd eerder ook gezegd door de organisatie dat er meer bands bij zouden komen van het formaat Elbow.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:36 schreef yomthorke het volgende:
[..]
Wisten we dit al? Ik denk dat dit het dan wel was qua headliners...
Volgens mij zijn Pixies en Interpol de headliners van vrijdag, Franz Ferdinand die van zaterdag en Elbow die van zondag.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:42 schreef portie het volgende:
[..]
Waren er mensen die dachten dat Elbow geen afsluiter was? En volgens mij is alleen Interpol nog een afsluiter en moet er toch nog 1 bij.
Ik denk/hoop dat Franz ferdinand niet gaat headlinen. Leuk voor ITGWO of WTWTA maar voor BKS hoop ik toch dat ze geen headliner zijn. De headliners vorig jaar en Elbow & interpol zijn namen die op lowlands ook zouden headlinen. Franz Ferdinand heeft die status nooit gehaald.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:44 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Volgens mij zijn Pixies en Interpol de headliners van vrijdag, Franz Ferdinand die van zaterdag en Elbow die van zondag.
Ik hoop met ik mee, maar denk niet dat je gelijk hebt. Interpol had de laatste keer op Lowlands trouwens exact dezelfde spot als Franz Ferdinand. Al voorlaatste in de alpha op zondag.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 09:47 schreef portie het volgende:
[..]
Ik denk/hoop dat Franz ferdinand niet gaat headlinen. Leuk voor ITGWO of WTWTA maar voor BKS hoop ik toch dat ze geen headliner zijn. De headliners vorig jaar en Elbow & interpol zijn namen die op lowlands ook zouden headlinen. Franz Ferdinand heeft die status nooit gehaald.
waar baseer je die overenkomsten op? qua 'populariteit/grootte' van de band? want muzikaal gezien slaan die vergelijkingen echt als een tang op een varken.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 11:08 schreef ranja het volgende:
Ik heb eens wat namen van vorig jaar en dit jaar naast elkaar gelegd, zitten best leuke overeenkomsten in als je er zo naar kijkt![]()
Ik ken lang niet alles maar heb wat ik ken wat geprobeerd...
Arctic Monkeys = Franz Ferdinand
Black Lips = together PANGEA
Bloc Party = The Horrors
The Maccabees = Interpol
Agnes Obel = Angus & Julia Stone
Allah-Las = School is Cool
Kashmir = Elbow
Melody's Echo Chamber = Chvrches
Mozes And The Firstborn = Moss
Swans = Mogwai
The History Of Apple Pie = September Girls
Two Door Cinema Club = Daryll Ann
Kurt Vile & The Violators = Miles Kane
No Age = Babyshambles
Portishead = Slowdive
Sigur Ros = Belle and Sebastian
Skaters = The Wytches
The Black Angels = Pixies
Traumahelikopter = Bombay Show Pig
het wachten is nog op de vergelijkbare Splashh en Savages
genre en historie/herkomst met namequote:Op vrijdag 28 februari 2014 12:16 schreef Drebbelman het volgende:
waar baseer je die overenkomsten op? qua 'populariteit/grootte' van de band? want muzikaal gezien slaan die vergelijkingen echt als een tang op een varken.
gaan jullie het hele weekend? Er bestaat een kans dat ik er toch wel bij benquote:Op vrijdag 21 februari 2014 09:40 schreef WeezerButler het volgende:
M'n moppie veert ook op van Slowdive. We hebben al kaartjes
Factory Floor op LL vorig jaar was ook een hoogtepuntje![]()
Ja we gaan het hele weekend:-)quote:Op woensdag 19 maart 2014 11:46 schreef MaJo het volgende:
[..]
gaan jullie het hele weekend? Er bestaat een kans dat ik er toch wel bij ben
Doe maar zo met je connectiesquote:Op donderdag 20 maart 2014 12:13 schreef Darkestrah het volgende:
Ik heb nu een zaterdagticket, maar de kans bestaat dat ik toch nog een weekendticket kan regelen. En daar zeg ik uiteraard geen nee tegen.
Zou kunnen maar verwacht ze eerder op Lowlands, aangezien ze ook Pukkelpop doen.quote:Op donderdag 20 maart 2014 12:24 schreef yomthorke het volgende:
Ik zou heel blij worden van Robyn & Royksopp, die kans is wel aanwezig geloof ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |