Heather Ledematenquote:Op donderdag 6 februari 2014 16:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Tja, Lee natuurlijk veel te sterk en dan heb je nog steeds Wang/Wolf/Fatkulina en ik vrees ook wel Ledematen, en misschien dan pas Boer..
Heather schaatst nogal raar met een krom been en gekke armenquote:
quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:32 schreef franklop het volgende:
kramer weer als eerste der favorieten![]()
naja buiten Yuskov en Skobrev dan
quote:Op donderdag 6 februari 2014 18:10 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Heather schaatst nogal raar met een krom been en gekke armen
Dat is de 10km.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:38 schreef Treveo het volgende:
Had Kramer door de stand in de wereldcup op 5/10 km geen garantie dat ie ergens in de laatste 2 ritten zou starten?
Wordt het toch nog een beetje spannend.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:32 schreef franklop het volgende:
kramer weer als eerste der favorieten![]()
naja buiten Yuskov en Skobrev dan
http://nl.wikipedia.org/wiki/Adler_Arenaquote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:52 schreef Mansjester het volgende:
Even een vraagje:
Waar kan ik de baanrecords van Sotsji vinden inclusief de rondetijden? Heb het namelijk nog niet gevonden en lijkt me wel handig
Hier waarschijnlijk welquote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:52 schreef Mansjester het volgende:
Even een vraagje:
Waar kan ik de baanrecords van Sotsji vinden inclusief de rondetijden? Heb het namelijk nog niet gevonden en lijkt me wel handig
A Jah. Thanks!quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:54 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Hier waarschijnlijk wel
http://live.isuresults.eu/2012-2013/sochi/
Dat weet ik ook niet, maar dat verschilt toch nogal per rijderquote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:55 schreef Mansjester het volgende:
[..]
A Jah. Thanks!
Ik weet na al die jaren schaatsen kijken namelijk nog steeds niet uit me hoofd wat een goede opening op de 1500 bijvoorbeeld is
Klopt, maar nu weet ik in ieder geval wat het BR isquote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:56 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat weet ik ook niet, maar dat verschilt toch nogal per rijder
Dat weet ik ook nooit, ik kijk altijd per wedstrijd wat de eersten openen en dan vergelijk ik het. Maar opening zegt ook niet alles.quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:55 schreef Mansjester het volgende:
[..]
A Jah. Thanks!
Ik weet na al die jaren schaatsen kijken namelijk nog steeds niet uit me hoofd wat een goede opening op de 1500 bijvoorbeeld is
Ja klopt. Gaandeweg de afstand kom je er dan vanzelf achter. Maar ik vind het sowieso wel relaxed om zelf de info te hebbenquote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:58 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Dat weet ik ook nooit, ik kijk altijd per wedstrijd wat de eersten openen en dan vergelijk ik het. Maar opening zegt ook niet alles.
Daar is het dan ook wat belangrijkerquote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:59 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ja klopt. Gaandeweg de afstand kom je er dan vanzelf achter. Maar ik vind het sowieso wel relaxed om zelf de info te hebben![]()
Gelukkig weet ik nog wel wat op de 500 m een goede opening is
Ja ik ook. En wie er een goede ronde rijden op de 1000 (Groothuis en Boer bijv.)quote:Op vrijdag 7 februari 2014 10:59 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ja klopt. Gaandeweg de afstand kom je er dan vanzelf achter. Maar ik vind het sowieso wel relaxed om zelf de info te hebben![]()
Gelukkig weet ik nog wel wat op de 500 m een goede opening is
En op de 1500 meter? Dat rondje na de eerste volle ronde?quote:Op vrijdag 7 februari 2014 11:01 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ja ik ook. En wie er een goede ronde rijden op de 1000 (Groothuis en Boer bijv.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 7 februari 2014 11:01 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En op de 1500 meter? Dat rondje na de eerste volle ronde?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Volgens Hersman zijn er altijd 2 tussenrondes
quote:Op vrijdag 7 februari 2014 11:03 schreef Mansjester het volgende:
[..]![]()
Volgens Hersman zijn er altijd 2 tussenrondes
quote:Op vrijdag 7 februari 2014 11:01 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En op de 1500 meter? Dat rondje na de eerste volle ronde?Met een goede kniehoek en als je niet over de punten rijdt moet een goede tussenronde geen probleem zijn, 1 seconde verval t.o.v. de vorige ronde is in principe goed. Luchtcirculatie en lage luchtdruk kan ook een voordeel zijn en als dat niet helpt kun je altijd nog met twee handen los gaan rijden. Het belangrijkste is dat je je eigen race rijdt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
quote:Op vrijdag 7 februari 2014 11:05 schreef Felagund het volgende:
[..]
Met een goede kniehoek en als je niet over de punten rijdt moet een goede tussenronde geen probleem zijn, 1 seconde verval t.o.v. de vorige ronde is in principe goed. Luchtcirculatie en lage luchtdruk kan ook een voordeel zijn en als dat niet helpt kun je altijd nog met twee handen los gaan rijden. Het belangrijkste is dat je je eigen race rijdt.
twitter:BartVeldkamp twitterde op vrijdag 07-02-2014 om 19:45:45Terwijl de opening ceremonie aan de gang is heeft Bart Swings nog " even" een doping controle http://t.co/FGtraKntHt reageer retweet
Ja, goede beslissing.quote:Op maandag 10 februari 2014 09:21 schreef heywoodu het volgende:
+1 voor Blokhuijsen die gewoon in Sochi blijft ipv een week naar Heerenveen gaat.
Of teveel van die nieuwe superdrugquote:Op maandag 10 februari 2014 09:40 schreef Montov het volgende:
[..]
Ja, goede beslissing.
Ander nieuws: Pechstein was even bewusteloos geraakt toen ze in het ziekenhuis een bloedtest deed.
http://www.volkskrant.nl/(...)kenhuis-Sotsji.dhtml
Iets teveel maskeringsmiddelen genomen voor die controle?
twitter:thijszonneveld twitterde op maandag 10-02-2014 om 09:32:18Sven K. twijfelt aan deelname 1500 meter. Teveel heisa voor tien kilometer. 'Ik doe liever één ding goed.' reageer retweet
Klinkt wel logischtwitter:thijszonneveld twitterde op maandag 10-02-2014 om 09:36:22En Jan Blokhuijsen blijft in Sochi. Die is reserve op 1500 meter. 1+1=2. reageer retweet
Op de achtervolging goud pakken, heb je er ook 3. Is dan wel niet individueel maar dat boeit ook niet in het geval van anderen die goud pakken op estafette afstanden in andere sporten.quote:Op maandag 10 februari 2014 09:45 schreef Leatherface het volgende:
Waarom de kans op een mogelijke Schenk/Koss-treble laten liggen?
Met zware omstandigheden heeft hij misschien nog kans op een medaille. Die zou ik niet laten liggen.quote:Op maandag 10 februari 2014 09:44 schreef baggerbaas het volgende:
twitter:thijszonneveld twitterde op maandag 10-02-2014 om 09:32:18Sven K. twijfelt aan deelname 1500 meter. Teveel heisa voor tien kilometer. 'Ik doe liever één ding goed.' reageer retweet
Klinkt wel logischtwitter:thijszonneveld twitterde op maandag 10-02-2014 om 09:36:22En Jan Blokhuijsen blijft in Sochi. Die is reserve op 1500 meter. 1+1=2. reageer retweet
1500-5000-10.000 vind ik legendarischer. Maar goed, dat is mijn mening.quote:Op maandag 10 februari 2014 09:51 schreef Ericr het volgende:
[..]
Op de achtervolging goud pakken, heb je er ook 3. Is dan wel niet individueel maar dat boeit ook niet in het geval van anderen die goud pakken op estafette afstanden in andere sporten.
1500m is toch maar een klein kansje, ook al heb je daar geen uitgesproken favoriet. Kramer verknalt een 1500m vaker dan dat hij er 1 subliem rijdt.quote:Op maandag 10 februari 2014 09:57 schreef Leatherface het volgende:
[..]
1500-5000-10.000 vind ik legendarischer. Maar goed, dat is mijn mening.
Verder zal Kramer natuurlijk zelf het beste kunnen oordelen over zijn kansen.
Maar waarom zou dat invloed hebben op z'n 10 km?quote:Op maandag 10 februari 2014 09:59 schreef Ericr het volgende:
[..]
1500m is toch maar een klein kansje, ook al heb je daar geen uitgesproken favoriet. Kramer verknalt een 1500m vaker dan dat hij er 1 subliem rijdt.
Niet lijkt me maar ik denk dat Kramer niks aan het toeval over wil laten.quote:Op maandag 10 februari 2014 10:11 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Maar waarom zou dat invloed hebben op z'n 10 km?
Omdat hij zich dan twee dagen voor de 1500m moet gaan richten op toch wat meer snelheid. Hij heeft gezegd dat hij dit ging doen in een interview van de week toen hij hem nog wel wilde rijden.quote:Op maandag 10 februari 2014 10:11 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Maar waarom zou dat invloed hebben op z'n 10 km?
Ja maar daar doet Jorrit Bergsma niet mee en hoeft hij zich minder in te spannen.quote:Op maandag 10 februari 2014 10:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
Op een allround toernooi zit er veel minder dan twee dagen tussen en dan wint hij ook altijd de 10km. Gewoon schaatsen Sven.
En Bob. Ik kan het ergens wel begrijpen, maar Sven was zoveel beter op de 5km dat hij wellicht niets hoeft te vrezen.quote:Op maandag 10 februari 2014 10:19 schreef laziness het volgende:
[..]
Ja maar daar doet Jorrit Bergsma niet mee en hoeft hij zich minder in te spannen.
Ben ik het wat betreft de 10km niet mee eens. Bergsma zat er op het KKT behoorlijk dicht op.quote:Op maandag 10 februari 2014 10:22 schreef johannes_vermeer het volgende:
De enige van wie Sven kan verliezen is Sven, wat toevallig in Vancouver ook gebeurde.
Supersonisch!quote:Op woensdag 12 februari 2014 19:52 schreef wimderon het volgende:
Ben toch wel benieuwd of we nog nieuws gaan horen over de schaatspakken. Niet alleen of die van de VS eventueel retetraag zijn, maar ook omdat zowat iedereen die in Sportconfex rijdt (onder andere Nederland, Rusland, Kazakhstan, België) goed presteert.
Prestaties VS tot nu toe:
5000m mannen: 16e, 19e, 20e
3000m dames: 10e, 26e
500m mannen: 24e, 26e, 27e (Hansen 33e in de eerste race)
500m dames: 8e, 13e, 15e, 29e
1000m mannen: 8e, 9e, 15e, 28e
quote:Davis zwijgt, ook al staat hij op ontploffen
Shani Davis wilde de fout bij zichzelf zoeken. Hij prees Stefan Groothuis. Hij probeerde zichzelf aan te praten dat hij verantwoordelijk was voor de achtste plaats. Maar uit zijn lichaamshouding bleek dat hem iets dwars zat. Er klopte iets niet.
SOTSJI - Nooit faalde Davis (31) op de 1.000 meter. Bij alle titeltoernooien die hij sinds 2006 reed, belandde hij op het podium. Hij won tweemaal goud, werd driemaal wereldkampioen en pakte altijd een plak. In zeven edities van de WK sprint reed hij de 1.000 meter veertien keer. Dertien keer haalde hij het podium, eenmaal werd hij zesde.
In Sotsji was Davis op een bijzonder missie. Hij kon als eerste schaatser voor de derde keer op rij dezelfde olympische afstand winnen. Hij was gebrand op de zege. En hij waande zich onverslaanbaar.
Achtste.
Ligt het misschien aan je schaatspak? Davis spitste zijn oren bij de suggestie in de catacomben. Hij luisterde naar de uitleg. Geen van de Amerikanen presteert dit toernooi naar behoren. Het Amerikaanse pak is gloednieuw en niet in serieuze wedstrijden getest. Volgens Bert van der Tuuk, de producent van het Nederlandse en Russische pak, bevat het een fout.
Het zwarte pak van producent Under Armour en ontwikkelaar Lockheed Martin heeft op de rug een luchtgat. Het is bedoeld als afvoer voor lichaamswarmte. Van der Tuuk heeft vier varianten van zo'n gat getest in de windtunnel. Steeds verdween er lucht in het gat, waardoor het pak zich een beetje opblies. Dat remt schaatsers af.
Davis zuchtte. Contractueel is het de Amerikanen verboden iets onaardigs te zeggen over hun sponsors. Tegenover tientallen Amerikaanse journalisten hield hij zich in. Hij toonde enkel verbazing over zijn gebrek aan snelheid, net als zijn getalenteerde landgenoot Brian Hansen. Die was onthutst was over zijn negende plaats.
Op de 500 meter voldeden de Amerikaanse Heather Richardson en Brittany Bowe maandag ook al niet aan de verwachtingen. Ze bleven behoorlijk ver onder hun gebruikelijke niveau.
Toen borrelde er iets van frustratie op bij Davis. 'Ik heb sneller dan ooit geopend op de 1.000 meter. Normaal gesproken is het na zo'n opening godsonmogelijk dat ik een rondje 25,4 rij. Ik ken mezelf. Ik weet hoe ik schaats. Het ligt niet aan mijn fysieke staat. Het is geen mentaal probleem, want ik ben een kampioen. Ik weet precies wat ik moet doen als ik op het ijs sta en het lukte me vandaag niet.'
Hij ging door op die trage rondetijd. Hij was 0,3 seconden langzamer dan Groothuis en 0,4 seconde dan de Duitser Samuel Schwarz, de verrassende nummer vijf. 'Het was niet normaal, man. Ik schaatste hard, zo hard! Maar de snelheid was er gewoon niet. En ik was hier klaar voor. Ik was hier klaar voor! And I got my ass kicked!'
Davis schudde zijn hoofd. Hij liet de mogelijkheid tot zich doordringen dat een ontwerpfout in zijn schaatspak hem zijn derde gouden medaille had gekost. 'Dit is verschrikkelijk. Als Amerikaan is dit het moment waarop ik naam maak. Als ik deze wedstrijd had gewonnen: wie weet welke kansen ik dan had gekregen. Nu weet ik alleen dat veel mogelijkheden me zullen ontgaan. Het is iets waarmee ik moet leren leven.'
De Amerikanen gebruiken als enige land het pak van Under Armour en Lockheed Martin, het bedrijf dat ook het JSF-straalvliegtuig ontwikkelt. Ze missen een referentiekader. Het nieuwe Nederlandse pak wordt ook door de Russen gebruikt. De Nederlanders presteren boven verwachting, de Russen niet. Het pak is dus niet doorslaggevend.
Brian Hansen: 'Ik zou willen dat ik vijf wedstrijden in verschillende pakken kon rijden, met steeds twee weken er tussen. Dan zou ik mijn resultaten kunnen vergelijken met mijn eigen resultaten. Nu probeer ik mijn tijden te vergelijken met die van anderen. Ik kan maar niet uitvogelen hoe het zit.'
Hansen suggereerde andere mogelijke verklaringen voor het Amerikaanse falen. Het eten. De hoogtestage voorafgaand aan Sotsji. De jetlag. 'Het zou ook het pak kunnen zijn. Ik zou het zeggen als ik echt de indruk had dat het aan het pak lag. Ik weet het niet zeker.'
De Amerikanen beschikken over een alternatief pak, volgens Hansen een tenue zonder 'toeters en bellen'. Het is onduidelijk of ze dat mogen dragen. Of willen. Bondscoach Ryan Shimabukuro benadrukte dat Under Armour drie jaar lang een fantastische sponsor is geweest. 'Ik ga geen twijfel zaaien over hun vakmanschap en technische kennis. We blijven trouw aan het pak dat zij hebben geproduceerd.' Vorig seizoen produceerde Bert van der Tuuk de Amerikaanse pakken, zonder luchtgat, onder het logo van Under Armour. De resultaten waren veel beter dan dit jaar.
De gedachten van Davis gingen naar de 1.500 meter van zaterdag, de afstand waarop hij tweemaal olympisch zilver veroverde. Als zijn pak lucht hapt, is zijn kans op goud nihil. Hij zal het koningsnummer nooit winnen. 'Als het waar is wat je zegt, wordt het nog erger op de 1.500 meter. Dat betekent meer rondjes met hetzelfde probleem.'
Hij zweeg. Hij zuchtte. Hij probeerde zichzelf te vermannen. Maar hij stond zichzelf niet toe zijn ware gevoelens te uiten. 'Ik heb hier wel woorden voor, maar het zijn geen woorden die ik hier kan uitspreken.'
Inderdaad, waar het ook aan ligt, ze zakken enorm door het ijs dit jaar. Erg opvallend.quote:Op donderdag 13 februari 2014 16:57 schreef 4-elements het volgende:
En dat terwijl Amerikanen meestal als geen ander kunnen pieken naar grote toernooien als de OS.
PR Swings 13:08. Bob heeft het record 10K's onder de 13 minuten.quote:Op vrijdag 14 februari 2014 14:23 schreef Montov het volgende:
http://www.nusport.nl/sch(...)-groot-goud-win.html
Bob de Jong over de 10km: "De kans dat ik goud win, is groot."
Ja, net zoals 4 jaar geleden, toen het tussen hem en Kramer ging, en alleen dankzij een DQ van Kramer nog op het podium kon komen.
Grote kans op brons voor De Jong, maar bijvoorbeeld Swings is ook niet kansloos.
twitter:NOSsport twitterde op vrijdag 14-02-2014 om 23:59:22Het is officieel: de Amerikaanse schaatsers rijden in #Sotsji niet meer in de nieuwe pakken. Vanaf morgen gewoon weer in oude pakken. reageer retweet
'Op papier zijn Kramer en Bergsma favoriet, maar ik ben niet kansloos en ga er alles aan doen om de favorieten te kloppen. Met minder dan een medaille kan ik sowieso niet tevreden zijn, maar ik ga natuurlijk voor goud.'quote:Op vrijdag 14 februari 2014 15:26 schreef Ericr het volgende:
[..]
PR Swings 13:08. Bob heeft het record 10K's onder de 13 minuten.
Wat moet hij anders zeggen, dat hij een klein kansje maakt?
Acht jaar geleden werden hem ook weinig kansen toegedicht mede omdat Hedrick toen in topvorm was.
Met 6 wereldtitels op de 10K heeft de Jong gewoon recht van spreken. Of hij ook echt goud haalt valt te bezien. Zal lastig genoeg worden om Bergsma voor te blijven, laat staan Kramer.
BALTIMORE - De Amerikaanse sportkledingfabrikant Under Armour ligt zwaar onder vuur vanwege de tegenvallende prestaties van de Amerikaanse schaatsers op de Olympische Spelen. Het bedrijf zag zich vrijdag gedwongen aan te geven alle vertrouwen te hebben in de schaatspakken die speciaal voor de Spelen zijn gemaakt.quote:Op woensdag 12 februari 2014 19:52 schreef wimderon het volgende:
Ben toch wel benieuwd of we nog nieuws gaan horen over de schaatspakken. Niet alleen of die van de VS eventueel retetraag zijn, maar ook omdat zowat iedereen die in Sportconfex rijdt (onder andere Nederland, Rusland, Kazakhstan, België) goed presteert.
Prestaties VS tot nu toe:
5000m mannen: 16e, 19e, 20e
3000m dames: 10e, 26e
500m mannen: 24e, 26e, 27e (Hansen 33e in de eerste race)
500m dames: 8e, 13e, 15e, 29e
1000m mannen: 8e, 9e, 15e, 28e
Te laat helaasquote:Op zaterdag 15 februari 2014 00:00 schreef hole1988 het volgende:
twitter:NOSsport twitterde op vrijdag 14-02-2014 om 23:59:22Het is officieel: de Amerikaanse schaatsers rijden in #Sotsji niet meer in de nieuwe pakken. Vanaf morgen gewoon weer in oude pakken. reageer retweet
Shani geef ik nog een kans, maar hij zal zijn best moeten doen.quote:
Het wordt er een uit de top 4.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 10:46 schreef hole1988 het volgende:
[..]
Shani geef ik nog een kans, maar hij zal zijn best moeten doen.
http://www.schaatsstatistieken.nl/index.php?nieuws=20140215
Dan ben jij nog vrij optimistisch. Ik geef hem geen kans meer.quote:Op zaterdag 15 februari 2014 10:46 schreef hole1988 het volgende:
Shani geef ik nog een kans, maar hij zal zijn best moeten doen.
http://www.schaatsstatistieken.nl/index.php?nieuws=20140215
quote:Ivan Skobrev doet op de Olympische Spelen in Sochi niet mee aan de 10.000 meter. De Rus, die vier jaar geleden in Vancouver olympisch zilver pakte, gaf geen reden op voor die beslissing. Vooralsnog komt hij wel in actie op de ploegenachtervolging.
Ook Håvard Bøkko, Sverre Lunde Pedersen en Simen Spieler Nielsen laten de tien kilometer schieten. De drie Noren trokken zich terug omdat ze geen medaillekansen zien op deze afstand en omdat ze zich willen concentreren op de ploegenachtervolging.
Voor Nederland verschijnen dinsdag Sven Kramer, Jorrit Bergsma en Bob de Jong aan de start van de 10.000 meter.
twitter:stefangroothuis twitterde op maandag 17-02-2014 om 06:00:29Over een paar uur live bij CNN in de uitzending! reageer retweet
Beetje treurig wel. Tegenstanders die al voor er geslagen is de handdoek in de ring gooien.quote:
En? Was het wat of een 15 seconden item omdat het niet een Amerikaans succes was.quote:Op maandag 17 februari 2014 07:02 schreef hole1988 het volgende:
twitter:stefangroothuis twitterde op maandag 17-02-2014 om 06:00:29Over een paar uur live bij CNN in de uitzending! reageer retweet
twitter:NewsBreaker twitterde op maandag 17-02-2014 om 21:34:51SOCHI PROBS: Cam catches cat falling through the ceiling at the speed skating arena deadsp.in/H9vxWUn @Deadspin
reageer retweet
quote:Op maandag 17 februari 2014 21:58 schreef hole1988 het volgende:
twitter:NewsBreaker twitterde op maandag 17-02-2014 om 21:34:51SOCHI PROBS: Cam catches cat falling through the ceiling at the speed skating arena deadsp.in/H9vxWUn @Deadspin [ link | afbeelding ] reageer retweet
quote:Op maandag 17 februari 2014 21:58 schreef hole1988 het volgende:
twitter:NewsBreaker twitterde op maandag 17-02-2014 om 21:34:51SOCHI PROBS: Cam catches cat falling through the ceiling at the speed skating arena deadsp.in/H9vxWUn @Deadspin [ link | afbeelding ] reageer retweet
Is nog niet duidelijk. Dat wordt donderdag besloten door Arie Koops.quote:Op dinsdag 18 februari 2014 10:44 schreef Marcoss het volgende:
Ter Mors doet alleen op zaterdag mee toch?
twitter:stevendalebout twitterde op woensdag 19-02-2014 om 17:47:41Anema wil Bergsma en De Jong zaterdag mee laten doen aan marathon in Heerenveen. Hij gaat vanavond toestemming vragen aan NOC*NSF. reageer retweet
Is die marathon echt zo belangrijk? Bergsma zou ik toch niet laten gaan met oog op de ploegenachtervolging in ieder geval.quote:Op woensdag 19 februari 2014 17:49 schreef Pino112 het volgende:
twitter:stevendalebout twitterde op woensdag 19-02-2014 om 17:47:41Anema wil Bergsma en De Jong zaterdag mee laten doen aan marathon in Heerenveen. Hij gaat vanavond toestemming vragen aan NOC*NSF. reageer retweet
quote:Bøkko bijt van zich af en deelt sneer uit aan Koss
De Noorse schaatser Håvard Bøkko heeft uitgehaald naar viervoudig olympisch kampioen Johann Olav Koss. Volgens Bøkko heeft zijn landgenoot al in twintig jaar geen wedstrijden gereden en wil hij enkel 'met zijn kop in de krant'. Koss uitte veel kritiek op de beslissing van de Noren om vanwege de Nederlandse dominantie niet te starten op de 10.000 meter.
Koss stelde na die race dat Bøkko en Sverre Lunde Pedersen een kans op brons hadden laten liggen. Bob de Jong werd nu derde, maar de Leimuidenaar was niet echt onder de indruk van zijn tijd van 13.07,19 minuten. Daar was de Noorse schaatslegende het duidelijk mee eens. Jorrit Bergsma was een klasse apart op de langste afstand. Hij won voor Sven Kramer.
Bøkko en Pedersen stelden zich volledig op de ploegenachtervolging te willen richten, omdat daar meer medaillekansen liggen. Op die afstand kan Noorwegen de eerste olympische plak ooit pakken.
Hahaquote:
Dit is echt hilarischquote:Volgens Bøkko heeft zijn landgenoot al in twintig jaar geen wedstrijden gereden en wil hij enkel 'met zijn kop in de krant'
Ik vind het ergens ook wel goed dat Bokko een duidelijk statement maakt ( ook al ben ik het er niet mee eens).quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:46 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Haha
[..]
Dit is echt hilarisch![]()
Echt zo'n boos kind wat dan zegt "maar jij bent ook stom weee weee!11"
Ja tuurlijk, maar bijt dan ook van je af. Dit is alleen maar meer slappe zak-gedrag. "Hij heeft al twintig jaar geen wedstrijden gereden!quote:Op donderdag 20 februari 2014 13:48 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ik vind het ergens ook wel goed dat Bokko een duidelijk statement maakt ( ook al ben ik het er niet mee eens).
Het is altijd zo'n slappe zak namelijk waarbij het lijkt alsof alles hem maar overkomt en hij het wel prima vindt
quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:59 schreef TheArt het volgende:
http://video.cnbc.com/gal(...)IiIsInNlYXJjaCI6IiJ9
Jillert trollt de Amerikanen
quote:Op donderdag 20 februari 2014 16:59 schreef TheArt het volgende:
http://video.cnbc.com/gal(...)IiIsInNlYXJjaCI6IiJ9
Jillert trollt de Amerikanen
valt nog mee dat er geen 'aenema' staatquote:Op donderdag 20 februari 2014 17:09 schreef takkfyrir het volgende:
Die transcriptie ernaast ook."yes. we're sitting here with yillard inuma."
Speed skating coach of the Netherlands. Alsof hij de bondscoach is.quote:Op donderdag 20 februari 2014 17:09 schreef takkfyrir het volgende:
Die transcriptie ernaast ook."yes. we're sitting here with yillard inuma."
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |