Een grof schandaal inderdaad, ik vind ook dat men de kleine partijen tegemoet zou moeten komen door een apart debat voor de televisie te organiseren.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 01:13 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat is het probleem met de TV-debatten (nog steeds de grootste bron van informatie voor de meeste mensen), daar worden kleine partijen niet uitgenodigd en kunnen hun zegje dus niet doen.
Nee daar zitten van die giftige beesten. Nieuw Zeeland! Alleen jammer van aardbevingen natuurlijk.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 02:14 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Dit is allemaal onderdeel van de grote Europese welvaarts-nivellering. Het enige wat je nog kan doen is het zinkende schip optijd verlaten, mij lijkt Australië wel wat.
Verraad? Er is pas sprake van verraad wanneer de EU ooit voor het Europese volk geweest was. Dat is niet het geval, de EU is altijd tegen de Europese Burgerbevolking geweest.quote:Op donderdag 16 januari 2014 23:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
http://www.spiegel.de/int(...)-943224.html#ref=rss
Wat voor Duitsland geldt, geldt natuurlijk net zo goed voor Nederland.
Dit is alleen maar mogelijk als de uitkeringsniveau's in de hele EU precies gelijk zijn. Anders is een massale trektocht van kansarmen naar dat land waar de uitkeringen en overige subsidies het hoogst zijn (Nederland, Noorwegen) onvermijdelijk. Net zolang totdat dit land zodanig verarmd is dat het voor niemand meer aantrekkelijk is, waarop de sprinkhanenplaag een ander land kan aandoen.
Voordat dit beleid geimplementeerd wordt zal dus eerst het sociale systeem in Nederland verlaagd moeten worden naar een Europees gemiddelde op een niveau van Roemenië of Griekenland. Dat is onvermijdelijk!
Hieruit blijkt dan ook weer het absolute verraad van de Nederlandse partijen aan mensen in Nederland die van een uitkering afhankelijk zijn.
Nou het is eerder een verdeel en heers tactiek. En het lijkt niet bewust beleid vanuit de EU het IS bewust beleid.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 00:29 schreef Tomatenboer het volgende:
Dit lijkt mij bewust beleid vanuit de EU.
Het bevordert namelijk de arbeidsmigratie (= meer goedkope arbeidskrachten en hogere werkloosheid waardoor er een betere onderhandelingspositie ontstaat voor werkgevers), en het ondermijnt de draagkracht voor het sociale stelsel omdat het door massaal gebruik onbetaalbaar dreigt te worden en meer sociale uitgaven uiteraard de concurrentiepositie aantasten.
De perfecte legitimatie om de lonen laag te houden en de sociale voorzieningen verder in te perken.
Aldus de grote Europese neoliberale droom.
De gemiddelde gast nog welquote:Op vrijdag 17 januari 2014 00:03 schreef LXIV het volgende:
Enfin, ik hoop dat er in een lekker warm zonnig land nog een uitkering te trekken valt. Dan doe ik net als de gemiddelde 'gast' in Nederland, met een hoop geld achter de hand in het thuisland. En dan lekker in Spanje profiteren van de EU. Ik wil niet het sukkeltje zijn dat straks de rekening voor het feest betaalt heeft en als enige niet dronken is geworden.
Heb je ook de tweede pagina van het artikel gelezen? Immigranten leveren meer op dan ze kosten en de misbruikers van het sociale stelsel zijn vooral individuele gevallen. Een laag percentage.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 00:29 schreef Tomatenboer het volgende:
Dit lijkt mij bewust beleid vanuit de EU.
Het bevordert namelijk de arbeidsmigratie (= meer goedkope arbeidskrachten en hogere werkloosheid waardoor er een betere onderhandelingspositie ontstaat voor werkgevers), en het ondermijnt de draagkracht voor het sociale stelsel omdat het door massaal gebruik onbetaalbaar dreigt te worden en meer sociale uitgaven uiteraard de concurrentiepositie aantasten.
De perfecte legitimatie om de lonen laag te houden en de sociale voorzieningen verder in te perken.
Aldus de grote Europese neoliberale droom.
De geschiedenis blijft zich op dit vlak herhalen. De eerste groepen gastarbeiders die naar Nederland kwamen leverden ook geld op, maar op de lange termijn is het een enorme kostenpost voor de samenleving geworden. Allerlei industrieën die met behulp van gastarbeiders overeind werden gehouden (textiel, scheepswerven) gingen enkele jaren later alsnog op de fles en de maatschappij betaalde de rekening.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 09:33 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Heb je ook de tweede pagina van het artikel gelezen? Immigranten leveren meer op dan ze kosten en de misbruikers van het sociale stelsel zijn vooral individuele gevallen. Een laag percentage.
Kun je daar een berekening van geven?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 09:33 schreef robin007bond het volgende:
Immigranten leveren meer op dan ze kosten
quote:Op vrijdag 17 januari 2014 09:33 schreef robin007bond het volgende:
[..]
misbruikers van het sociale stelsel zijn vooral individuele gevallen.
Ik snap ook echt niet dat dat het vergrijzingspobleem moet worden opgevangen met immingranten. Als je rond je 65ste met pensioen gaat zal je gemiddeld nog 10 tot 15 jaar leven. Dat kan Nederland prima opvangen en er zijn genoeg werklozen om in de zorg te werken. Maar nee we gaan een stel somaliers, marokkanen en roemenen hier heen halen om die periode te overbruggen. Je zit dan voor altijd aan deze mensen vast en het is niet eens gezegd dat ze gaan werken. Nederland moet gewoon kapot om op te kunnen gaan in het groot europese rijk.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 00:24 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar de vergrijzing is niet op te vangen met steeds hogere aantallen immigranten. Die vergrijzen ook gewoon. We moeten gewoon accepteren dat er tijdelijk een periode is van wat minder materiele welvaart. Een systeem dat immigratie gebruikt om vergrijzing te voorkomen barst na een paar generaties volledig uit zijn voegen. De bevolkingsaanwas van Nederland is precies duurzaam nu!
Check de tweede pagina in het artikel.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 09:42 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Kun je daar een berekening van geven?
Oh, stuur haar gelijk naar Wilders, die wilde dat berekend zien, maar kreeg 0 op het rekest.
Die individuele gevallen, zijn dat dezelfde gevallen die zich bezig hielden met de toeslagenfraude hier in Nederland, verenigd in tientallen criminele bendes toevallig?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 09:33 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Heb je ook de tweede pagina van het artikel gelezen? Immigranten leveren meer op dan ze kosten en de misbruikers van het sociale stelsel zijn vooral individuele gevallen. Een laag percentage.
welk artikel?quote:Op vrijdag 17 januari 2014 10:14 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Check de tweede pagina in het artikel.
Dat ging om spookburgers. Die leveren uiteraard niets op en dat moet natuurlijk ook worden aangepakt.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 10:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Die individuele gevallen, zijn dat dezelfde gevallen die zich bezig hielden met de toeslagenfraude hier in Nederland, verenigd in tientallen criminele bendes toevallig?
nog makkelijker is om snoepreisjes te organiseren langs elk europees land en in elk land uitkering aan te vragenquote:Op vrijdag 17 januari 2014 10:16 schreef Scorpie het volgende:
Shoppen voor de hoogste uitkering in de EU
Een vergelijkingssite maken waar de beste uitkering geselecteerd kan worden a la Independer.nl
Gratis geld
Miljonair worden om vervolgens terug te keren naar land van herkomst en daar te leven als een vorst
Ik lees:quote:
Je leest niet goed.quote:Op vrijdag 17 januari 2014 10:24 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik lees:
Meanwhile, Marcel Fratzscher, president of the German Institute for Economic Research (DIW) in Berlin, is convinced: "Even if there are individual cases of immigration to take advantage of our social system, Germany still very much profits from immigration."
aha, en dat is een bewijs? Hoe precies?
quote:Germany Profits from Immigration'
That isn't the way things turned out in the end. Of the 400,000 Romanians and Bulgarians who live in Germany according to the federal government's Central Foreigners Register, the bulk are employed, including around 60 percent of 15- to 65-year-olds, estimate researchers at IAB, the research institute for the Federal Employment Agency. And that's only one example.
Those statistics also show that only 7 percent were unemployed, and only 10 percent received Hartz IV welfare benefits for the long-term jobless or financial benefits to help them make ends meet, indicating that they are a lot less needy than the average among the foreign population in Germany. The fact is that immigrants from Romania and Bulgaria have an above-average interest in education and training, they have fewer children than Germans and, as a result, they make use of less money from the government's family allowance.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |