Londen is echt de moeite waardquote:Op maandag 13 januari 2014 20:11 schreef J03llV het volgende:
[..]
Ik ook nog nooit in Londen geweest, lijkt me wel leuk inderdaad!
Ja zoiets las ik ook! Echt grappig joh, ik wist niet dat dit bestond haha.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:13 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dat vind ik leuk
[..]
En Londen is een aanrader ik ben er echt al heel veel geweest en die stad blijft me trekken.
En dan moet je daar echt naartoe ze gaan de dieren er ook bij plaatsen eind februari las ik net. Helaas zijn wij er dan al geweest en ik denk niet dat we nog een keer gaan.
Ja dat geloof ik graag!quote:Op maandag 13 januari 2014 20:16 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Londen is echt de moeite waard
Kun je tof foto's maken ook!
Euuuh, vast wel. Wat was de laatste die jullie mee hadden gekregenquote:Op maandag 13 januari 2014 20:11 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
C
Hoe gaat het met je motoren? Nog wat in de prak gereden?![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet. Weinig gekke dingen gedaan.. of gewoon niet gewond geraakt, dat kan ookquote:Op maandag 13 januari 2014 20:14 schreef Timmos het volgende:
[..]
Hoe lang heb je nu weer in het ziekenhuis gelegen?.
Vooruitquote:.
Huilen dan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Huilen dan.
Londen is best prijzig ja. Maar als je het goed speelt kun je best voor een mooi prijsje er een week zitten. Engeland is volgens mij net iets duurder dan Nederlandquote:Op maandag 13 januari 2014 20:18 schreef xuryah het volgende:
[..]
Ja zoiets las ik ook! Echt grappig joh, ik wist niet dat dit bestond haha.
In mei maar even een weekje weg naar Londenals ik mn vriend mee krijg tenminste :p
Hoor alleen wel altijd dat Londen zo duur is. Is alleen Londen heel duur, of heel Engeland?
[..]
Ja dat geloof ik graag!
quote:Op maandag 13 januari 2014 20:21 schreef Isdatzo het volgende:
Tevens een nieuw speledingetje voor op de openbare weg (links):Zozo, netjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.! Risicotype ipv cruiser verneem ik zo ( vanuit de reacties hierboven )
![]()
quote:Op maandag 13 januari 2014 20:18 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Euuuh, vast wel. Wat was de laatste die jullie mee hadden gekregen? Volgens mij heb ik in 2013 niks gecrasht in elk geval.
Wel heel wat bandjes verbruikt die nu voor weinig weg mogen:
Je hebt meer indruk gemaakt met de motoren dan met je camsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Niet. Weinig gekke dingen gedaan.. of gewoon niet gewond geraakt, dat kan ook.
[..]
Vooruit.
"We need to learn to set our course by the stars, not by the light of every passing ship." - Omar N. Bradley
quote:Op maandag 13 januari 2014 20:14 schreef Timmos het volgende:
[..]
Hoe lang heb je nu weer in het ziekenhuis gelegen?
Hehe, racen doe ik tegenwoordig alleen nog op 't circuit. De KTM is leuk om een beetje lomp te doen op dijkjes enzo maar dat gaat allemaal niet zo heel snel.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:25 schreef J03llV het volgende:
[..]
Zozo, netjes! Risicotype ipv cruiser verneem ik zo ( vanuit de reacties hierboven )
Die camera's weet ik dan over het algemeen wel heel te houdenquote:Op maandag 13 januari 2014 20:31 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Je hebt meer indruk gemaakt met de motoren dan met je cams
Over wat voor snelheid praten we dan op dijkjesquote:Op maandag 13 januari 2014 20:37 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hehe, racen doe ik tegenwoordig alleen nog op 't circuit. De KTM is leuk om een beetje lomp te doen op dijkjes enzo maar dat gaat allemaal niet zo heel snel.
[..]
Die camera's weet ik dan over het algemeen wel heel te houden.
Dat is wel heel aantrekkelijk. Maar ik heb al een 35 mm 1.8quote:Op maandag 13 januari 2014 21:24 schreef Iemand91 het volgende:
Voor de Nikon eigenaren: de Sigma 30mm F/1.4 EX DC HSM kost bij[ afbeelding ]
Kamera Express Superstore Rotterdam maar ¤199.
Daarna bij 1 winkel ¤261, rest is ¤289.
Geen flauw idee. Heb zelf ook geen Nikon maar Canon.quote:Op maandag 13 januari 2014 21:38 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Dat is wel heel aantrekkelijk. Maar ik heb al een 35 mm 1.8
Hoe goed is die? Want anders kan ik het nog eens overwegen.
Hm dan waag ik het er maar niet op.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:01 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Geen flauw idee. Heb zelf ook geen Nikon maar Canon.
Prijs zal wel zo laag zijn omdat de nieuwe 35mm Art komt van Sigma.
Met de KTM? Max 170 ofzo op dijkjes. Maar dat is niet echt leuk meer, meestal laat ik het gas los bij de 130 ofzo. Tot de 120 heb je ongelofelijk veel plezier op zo'n ding maar bij hogere snelheden neemt dat snel af.quote:Op maandag 13 januari 2014 20:56 schreef J03llV het volgende:
[..]
Over wat voor snelheid praten we dan op dijkjes? 80? 90? 180? 190?
quote:Op maandag 13 januari 2014 22:48 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Met de KTM? Max 170 ofzo op dijkjes. Maar dat is niet echt leuk meer, meestal laat ik het gas los bij de 130 ofzo. Tot de 120 heb je ongelofelijk veel plezier op zo'n ding maar bij hogere snelheden neemt dat snel af.
Op de R1 ging het makkelijk boven de 250 op de wat rechtere stukken.
Ik geloof dat het een prima lens is hoor.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:11 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hm dan waag ik het er maar niet op.
Ja precies. Kan die altijd doorverkopen daar weet ik wel iemand voor maar toch he ^^ daarbij is datgeen Nikon en ik ben niet bekend met de lenzen van sigma.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:50 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ik geloof dat het een prima lens is hoor.
Maar inderdaad, als je al een 35mm 1.8 hebt...
Sigma is goed bezig de laatste jaren hoor.quote:Op maandag 13 januari 2014 22:54 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ja precies. Kan die altijd doorverkopen daar weet ik wel iemand voor maar toch he ^^ daarbij is datgeen Nikon en ik ben niet bekend met de lenzen van sigma.
Ik geloof het meteen maar ik ben nogal merk vast haha.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:16 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Sigma is goed bezig de laatste jaren hoor.
Soms zijn Sigma lenzen beter keus dan een van Canon of Nikon zelf.
Af en toe lees ik alleen iets over autofocus wat niet helemaal goed is o.i.d.
Zeker de nieuwe Sigma's (35 1.4, 18-38 1.8) zijn uitzonderlijk goedquote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:16 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Sigma is goed bezig de laatste jaren hoor.
Soms zijn Sigma lenzen beter keus dan een van Canon of Nikon zelf.
Af en toe lees ik alleen iets over autofocus wat niet helemaal goed is o.i.d.
Ik ookquote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:45 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik geloof het meteen maar ik ben nogal merk vast haha.
Vroeger meer dan logisch. Dan was merkeigen spul ook gewoon het beste dat je kon krijgen. De prijs nam je dan maar op de koop toe. Maar de nieuwe Sigma lijn is gewoon ECHT goed, in alle testen beter dan Canon en Nikon's eigen glaswerk.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 00:45 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik geloof het meteen maar ik ben nogal merk vast haha.
Ook niet aan je oude nikon lenzen??quote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Nogmaals ik geloof echt meteen dat het prima spul is. Al vind ik de 70-300 van sigma een beetje meh. Maar als iets me bevalt blijf ik daarbij. Dat heb ik met telefoons, laptops alles eigenlijk. Noem me een autist maar daarom zit ik op FOK toch^^ En daarmee zeg ik niet dat er nooit geen sigma zal komen. Als een sigma echt veel beter schijnt te zijn dan de Nikon en ik moet\ wil zo'n lens toch hebben. Dan zal ik uiteraard wel meer nadenken. En waarschijnlijk voor de sigma gaan.
Maar wat Xilantof zegt is ook apart. Dus als Nikon iets veranderd aan de ik ik noem maar wat in de toekomst, de D7300 ofzo dan heb je niks meer aan je sigma's?
In theorie ja, in praktijk gaat dat natuurlijk nooit gebeuren...quote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Maar wat Xilantof zegt is ook apart. Dus als Nikon ietsuveranderd aan de ik moet maar wat in de toekomst D7300 ofzo dan heb je niks meer aan je sigma's?
Als ze zo iets zouden doen kost het ze klanten.. mij bijvoorbeeld.....quote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:12 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ook niet aan je oude nikon lenzen??
Ik voel me overigens niet aangevallen, alleen de mount opmerking vond ik een beetje opmerkelijkquote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:19 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Maar voel jullie niet zo 'aangevallen'. Ik zeg nergens dat ik het slecht vind ofzo. Ja oke behalve dan over die 70-300 . Die ik overigens niet slecht vind. Maar ik vind mijn Nikon 70-300 fijner. En ook dat kan weer puur voorkeur zijn.
Dan is het goedquote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:24 schreef Uncle het volgende:
[..]
Ik voel me overigens niet aangevallen, alleen de mount opmerking vond ik een beetje opmerkelijk![]()
En overigens heeft Sigma het afgelopen jaar echt mega stappen gemaakt. Voor die tijd waren er eigenlijk maar weinig objectieven die in kwaliteit in de buurt kwamen van de Nikon eigen. Een paar positieve uitzonderingen na.
Het pas sinds er een nieuwe CEO is bij Sigma dat ze daar serieus aan de slag zijn gegaan. De nieuwe Art, Sports en Contemporary lijn zijn echt vele malen beter dan de meuk die men daarvoor op de markt bracht.
Maar het zal inderdaad nog wel even duren voordat iedereen overtuigd is, wat je in jaren aan merk-naam opbouwt dat kun je niet binnen een paar maanden totaal veranderen natuurlijk![]()
En los daarvan zijn de (meeste) Nikon eigen objectieven ook gewoon goed. En als je plezier en een geod gevoel haalt uit iets meer betalen voor merkeigen dan ben ik, als gear liefhebber, de laatste die daar een mening over gaat hebben
Waarschijnlijk hebben ze zelf meer tamron lenzenquote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:39 schreef xuryah het volgende:
Goede morgen!
Mij wordt op de een of andere manier Sigma nooit aangeraden in de winkel. Ze zeggen dan dat ik beter kan kijken naar Tamron.
Gaat dan wel om goedkope zoomlenzen.. Vroeg me af of dat waar was, want Sigma heeft volgens mij ook prima lenzen.
Ja daarom vind ik winkels ook niet betrouwbaar.. het gaat toch altijd om geld verdienen. Elke x proberen ze me weer van alles te verkopen en kraken ze het geen af waarvoor ik kwam, en proberen ze me iets te verkopen wat een paar honderd euro duurder is.. :pquote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:44 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Waarschijnlijk hebben ze zelf meer tamron lenzen
Tsja, je zou die 2 lenzen met elkaar kunnen vergelijken.
Winsten staan onder druk door internet, waardoor elke klant met geld in de winkel zoveel mogelijk geld moet uitgeven... Maar die methode werkt juist averechts... Als je zelf je huiswerk goed doet op internet dan heb je eigenlijk geen winkel meer nodig. Hooguit even langs om iets op te halen als je weet wat je wilt, maar dat is tegenwoordig de benzine ook al niet meer waard want vanavond besteld is morgen in huisquote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:57 schreef xuryah het volgende:
[..]
Ja daarom vind ik winkels ook niet betrouwbaar.. het gaat toch altijd om geld verdienen. Elke x proberen ze me weer van alles te verkopen en kraken ze het geen af waarvoor ik kwam, en proberen ze me iets te verkopen wat een paar honderd euro duurder is.. :p
Via fotoklein krijg je vaak korting als je afhaalt. Daar is t dan vaak een stuk goedkoper dan waar dan ook. Vandaar dat ik toch meestal ophaal, want er zit er ook een in de buurt :p als het niet veel zou schelen zou ik hierom ook liever gewoon via internet bestellen. Je gaat ook naar zo'n winkel met het idee dat zij er alles van weten en je goed zullen helpen, maar het blijkt toch niet zo betrouwbaar te zijn. Daar verliezen ze idd klanten mee denk ik..quote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:00 schreef Uncle het volgende:
[..]
Winsten staan onder druk door internet, waardoor elke klant met geld in de winkel zoveel mogelijk geld moet uitgeven... Maar die methode werkt juist averechts... Als je zelf je huiswerk goed doet op internet dan heb je eigenlijk geen winkel meer nodig. Hooguit even langs om iets op te halen als je weet wat je wilt, maar dat is tegenwoordig de benzine ook al niet meer waard want vanavond besteld is morgen in huis
Ja, schatje he.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 08:59 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Zag ik jou eens even geretweet worden door Coen van 3FM ^^
Haha, ik had precies het zelfde. Ik kwam om de D3200 te kopen maar hij wilde mij een of andere Sony verkopen. Ik mocht de D3200 niet eens zien. Uiteindelijk niks gekocht en de D3100 via marktplaats gekocht..quote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:03 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik ging in een winkel in Tilburg kijken voor een Nikon. Die vent was me zo een Sony aan het opdringen dat ik er helemaal klaar mee was. Zonde voor hem want de kans had heel groot geweest dat ik dan daar met de D5100 naar buiten was gekomen (ik twijfelde tussen de 3100 en de 5100)
Hahaha, ik denk dat ik diezelfde man aan de telefoon heb gehad.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:03 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik ging in een winkel in Tilburg kijken voor een Nikon. Die vent was me zo een Sony aan het opdringen dat ik er helemaal klaar mee was. Zonde voor hem want de kans had heel groot geweest dat ik dan daar met de D5100 naar buiten was gekomen (ik twijfelde tussen de 3100 en de 5100)
Waar was dat bij jou?quote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:18 schreef xuryah het volgende:
[..]
Haha, ik had precies het zelfde. Ik kwam om de D3200 te kopen maar hij wilde mij een of andere Sony verkopen. Ik mocht de D3200 niet eens zien. Uiteindelijk niks gekocht en de D3100 via marktplaats gekocht..
Wordt gesponsord door Sony zeker ^^quote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:24 schreef xepera9 het volgende:
[..]
Hahaha, ik denk dat ik diezelfde man aan de telefoon heb gehad.
Ik weet het niet uit mijn hoofd, heb toen drie winkels gebeld om te vragen of ze een Pentax in voorraad hadden. Even zoeken, misschien heb ik nog ergens een notitie hiervan...quote:
Het was trouwens een fotozaak uit het centrum, en niet Jans of Frans.quote:Op dinsdag 14 januari 2014 09:26 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Wordt gesponsord door Sony zeker ^^
Commandotraining wie watquote:Op dinsdag 14 januari 2014 07:23 schreef freud het volgende:
Londen, top stad! Welkom terug IDZ!! Hoe is de commandotraining geweest? Heb je ze veel kunnen leren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |