Natuurlijk niet.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:38 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Maar dat kan je altijd wel doen. Dus voor valsstemmers zou deze regel (mits de stemmen niet openbaar bekend zijn) hetzelfde blijven.
Oja. Dat is ook zo. Als het niet in de regels staat dan mag dat. Immers is de wereld zwart-wit.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:39 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Het is geen valsstemmen omdat je niks tegen de regels doet.
Het staat in een excel sheetje waar we in kunnen, maar ik weet echt nu ik in dit topic kijk van 95% niet van wie de foto isquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:38 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Maar dat kan je altijd wel doen. Dus voor valsstemmers zou deze regel (mits de stemmen niet openbaar bekend zijn) hetzelfde blijven.
Voor de duidelijkheid, ik ben dan wel mod en kan achter de schermen bij FOT meelezen, maar daar staat niet wie welke foto gemaakt heeft. Alleen Puala/D_A en Uncle weten dat
Heel mijn facebook een account op fok laten maken en dan op mijn foto laten stemmen is ook niet valsspelen omdat het niet tegen de regels is. Maar leuk is het niet.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:39 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Het is geen valsstemmen omdat je niks tegen de regels doet.
Wellicht, of juist nietquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:39 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Natuurlijk niet.Nu is het een keuze, en dan maak je het een verplichting dus werk je zoiets natuurlijk veel eerder in de hand.
Moet bij de maandelijkse fotowedstrijd ook, daar heb je wel eens aan meegedaan tochquote:Ik kan je eerlijk zeggen dat als dit verplicht wordt, ik aan geen enkele wedstrijd nog mee zal doen. Echt, mensen verplichten te stemmen bij een wedstrijd? Moet niet gekker worden.
Daar heb ik geen tijd voor. Ben druk bezig met klonen aanmaken via proxy's. Mag gewoon, want het staat nergens dat het niet magquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:40 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Heel mijn facebook een account op fok laten maken en dan op mijn foto laten stemmen is ook niet valsspelen omdat het niet tegen de regels is. Maar leuk is het niet.
Klopt, maar nooit begrepen dat dat een verplichting is. Blijkbaar is dat dus wel zo? Meestal stem ik ook wel gewoon, alleen wanneer het mij niet uit komt om eerlijk te gaan stemmen, doe ik het niet. Dus in die zin; ik heb echt geen problemen met meestemmen als ik mee doe aan een wedstrijd. Wél wanneer dit een verplichting wordt; want dan heb ik immers geen vrije keuze meer en gaat bij mij een groot deel van de lol van zo'n wedstrijd gewoon weg.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:41 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wellicht, of juist niet
[..]
Moet bij de maandelijkse fotowedstrijd ook, daar heb je wel eens aan meegedaan toch
Ja? Ik heb eigenlijk werkelijk geen idee welke foto van wie is. Maar dat doet er ook niet zoveel toe.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:40 schreef Puala het volgende:
[..]
Het staat in een excel sheetje waar we in kunnen, maar ik weet echt nu ik in dit topic kijk van 95% niet van wie de foto is
Ik denk dat aan de hand van de andere foto's die je kent van fotografen je wel kan zien van wie welke foto is. Althans, bepaalde vis ik er op die manier nu wel uit. Maar dat is ook omdat ik die stijl bijv. heel mooi of juist heel lelijk vindquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:43 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja? Ik heb eigenlijk werkelijk geen idee welke foto van wie is. Maar dat doet er ook niet zoveel toe.
je hebt minder kans om te winnen en dan is meteen de lol er van afquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:42 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Klopt, maar nooit begrepen dat dat een verplichting is. Blijkbaar is dat dus wel zo? Meestal stem ik ook wel gewoon, alleen wanneer het mij niet uit komt om eerlijk te gaan stemmen, doe ik het niet. Dus in die zin; ik heb echt geen problemen met meestemmen als ik mee doe aan een wedstrijd. Wél wanneer dit een verplichting wordt; want dan heb ik immers geen vrije keuze meer en gaat bij mij een groot deel van de lol van zo'n wedstrijd gewoon weg.
Als je daar niet stemt krijgt jouw foto minpunten en de rest niet. Of de rest wel punten en jij niet. Juist om er voor te zorgen dat iedereen stemt. En je mag alleen stemmen als je meedoet, dus je kan geen zieltjes winnen.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:42 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Klopt, maar nooit begrepen dat dat een verplichting is. Blijkbaar is dat dus wel zo? Meestal stem ik ook wel gewoon, alleen wanneer het mij niet uit komt om eerlijk te gaan stemmen, doe ik het niet. Dus in die zin; ik heb echt geen problemen met meestemmen als ik mee doe aan een wedstrijd. Wél wanneer dit een verplichting wordt; want dan heb ik immers geen vrije keuze meer en gaat bij mij een groot deel van de lol van zo'n wedstrijd gewoon weg.
Ik heb je hier al eens antwoord op gegeven toen je hiermee aan kwam als reactie. Lees maar even terug anders als je het vergeten bent.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:44 schreef over_hedge het volgende:
[..]
je hebt minder kans om te winnen en dan is meteen de lol er van af
Locatie is soms ook wel een weggevertjequote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:44 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik denk dat aan de hand van de andere foto's die je kent van fotografen je wel kan zien van wie welke foto is. Althans, bepaalde vis ik er op die manier nu wel uit. Maar dat is ook omdat ik die stijl bijv. heel mooi of juist heel lelijk vind
Ah oke. Daar ken ik de fot users niet goed genoeg voor denk ik.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:44 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik denk dat aan de hand van de andere foto's die je kent van fotografen je wel kan zien van wie welke foto is. Althans, bepaalde vis ik er op die manier nu wel uit. Maar dat is ook omdat ik die stijl bijv. heel mooi of juist heel lelijk vind
Dat mag niet want er is iemand voor gediskwalificeerd de eerste maandquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:41 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Daar heb ik geen tijd voor. Ben druk bezig met klonen aanmaken via proxy's. Mag gewoon, want het staat nergens dat het niet mag
He, ik snap het niet. Ik heb nu ook gewoon op de maandelijkse fotowedstrijd gestemd zonder dat ik zelf mee doe. En het kan ook heel goed zijn dat ik een keertje niet gestemd heb terwijl ik zelf wel mee deed. Maar je zegt me nu dat beide dus ''niet mag''? Goed om te weten, hoef ik de moeite ook niet meer te doen om een foto te maken voor een wedstrijd.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:44 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Als je daar niet stemt krijgt jouw foto minpunten en de rest niet. Of de rest wel punten en jij niet. Juist om er voor te zorgen dat iedereen stemt. En je mag alleen stemmen als je meedoet, dus je kan geen zieltjes winnen.
Gaat al 3 jaar goed
quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:45 schreef SunChaser het volgende:
Maar goed, wat je met die regel ook creeert is dat verliezers die niet de canvas winnen dan achteraf kunnen gaan terugkijken hoe hun medekandidaten op hun hebben gestemd en daar over zeuren.
Het blijft toch een kwestie van smaak, ik vind het bijvoorbeeld volstrekt ongeloofwaardig dat een foto van sigarettenrook zoveel punten krijgt achter elkaar en dat de ballonfoto zoveel wordt genegeerd in het begin. Maar dat is zou een persoonlijke mening moeten zijn, dus maar met stemmen kun je toch nooit achterhalen waarom iemand stemt. Verplicht stemmen van deelnemers dient dan ook geen enkele functie.
Mag wel, maar het telt niet mee voor de uitslag.quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:45 schreef VeerEli het volgende:
[..]
He, ik snap het niet. Ik heb nu ook gewoon op de maandelijkse fotowedstrijd gestemd zonder dat ik zelf mee doe. En het kan ook heel goed zijn dat ik een keertje niet gestemd heb terwijl ik zelf wel mee deed. Maar je zegt me nu dat beide dus ''niet mag''? Goed om te weten, hoef ik de moeite ook niet meer te doen om een foto te maken voor een wedstrijd.
Omdat hij traceerbaar was ja. Maar als je niet traceerbaar bent valt er niets te bewijzen. Ergo, ik win canvas, jullie nietsquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:45 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Dat mag niet want er is iemand voor gediskwalificeerd de eerste maand
Vind ik eigenlijk helemaal geen gek ideequote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:46 schreef SunChaser het volgende:
Als je het nog eerlijker wil doen dan moet je alle fotos verzamelen en pas bij het stemmen tegelijk publiceren zodat elke foto net zoveel kijktijd krijgt als ieder ander.
Hij heeft het nu over de andere wedstrijd Veerquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:45 schreef VeerEli het volgende:
[..]
He, ik snap het niet. Ik heb nu ook gewoon op de maandelijkse fotowedstrijd gestemd zonder dat ik zelf mee doe. En het kan ook heel goed zijn dat ik een keertje niet gestemd heb terwijl ik zelf wel mee deed. Maar je zegt me nu dat beide dus ''niet mag''? Goed om te weten, hoef ik de moeite ook niet meer te doen om een foto te maken voor een wedstrijd.
quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:48 schreef kanovinnie het volgende:
Omdat hij traceerbaar was ja. Maar als je niet traceerbaar bent valt er niets te bewijzen. Ergo, ik win canvas, jullie niets![]()
![]()
![]()
![]()
Oh, het leek me duidelijk dat ik het over die canvas wedstrijden had. Hij heeft het zelf ook de hele tijd over ''iets winnen'' namelijk?quote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:49 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
Hij heeft het nu over de andere wedstrijd Veer
de vuur, water, routine, boerderij etc.. waar geen canvas valt te winnen. Maar alleen de eer.
Daar geef je alle andere inzenders het maximaal aantal punten als je zelf geen punten geeft.
Daar benadeel je jezelf als je niet stemt.
Totaaaal anders als bij deze Themaloos wedstrijd of de vorige "onderweg"
Ben ik het ook wel mee eens, geen gek voorstelquote:Op vrijdag 28 februari 2014 10:46 schreef SunChaser het volgende:
Als je het nog eerlijker wil doen dan moet je alle fotos verzamelen en pas bij het stemmen tegelijk publiceren zodat elke foto net zoveel kijktijd krijgt als ieder ander.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |