Ja best wel he.quote:Op vrijdag 27 december 2013 22:58 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik zie helaas ook bij de FAQ nog geen parcoursinfo staan. Woohoo, living on the edge
Nou ja, ik zit ook bij een loopclub en juist niet bij een atletiekvereniging,quote:Op vrijdag 27 december 2013 22:36 schreef Quoi het volgende:
[..]
[..]
Zal idd het % o.b.v. hartslag zijn ja.. En je laatste opmerking, daar ben ik het eigenlijk helemaal mee eens.
De zones zijn breed. Dit omvat overigens 3 loopgroepen, met elk eigen tempo.
[..]
Yups. Dit geeft misschien het verschil tussen een atletiekvereniging en 'mijn' loopclub weer. Ik probeer me er niet te druk om te maken (maar intussen!!)
Ik besef me dat het kiezen is:
- óf alleen lopen, volgens eigen aanpak (meer op maat), maar hogere drempel om 's avonds de deur uit te komen (ik loop liever niet in donker alleen)
- óf in een groep, niet geheel op maat. Dit houdt in: soms te hard, maar soms ook trekt het me net wat meer uit mijn comfort-zone
Ik denk dat ik in de winter toch wel voor het laatste kies.
Daarom zei ik ook bewust: mijn loopclubquote:Op vrijdag 27 december 2013 23:12 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Nou ja, ik zit ook bij een loopclub en juist niet bij een atletiekvereniging,juist loopgroepen zijn in mijn hoofd wat 'gezapiger', om het zo maar te omschrijven
Nou ja.. het is natuurlijk ook niet fijn om helemaal alleen te lopen in het donker als je dat niet fijn vindt.. maar ook weer zowat om jezelf voorbij te lopen op een dag dat dat eigenlijk niet zo goed voor je zou zijn.
quote:Op vrijdag 27 december 2013 21:45 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Dan ben ik 30.Nog maar 1 jaar, 6 dagen en 5 minuutjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb het veel erger dan jou! Dan takel ik helemaal keihard af. Tot nu toe kan ik ook bijna alles eten wat ik wil trouwens, heeft ecto toch een positief punt, voor hardlopen dan
![]()
Dat klopt inderdaad wel ja, dat kunnen Corniel en ik beamenquote:Op vrijdag 27 december 2013 22:43 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Mensen hebben sowieso een beetje de neigingen om bij groepstrainingen volgens mij te snel te lopen en dat resulteert in trainingen die bijna altijd te hard / teveel / te lang zijn vervolgens en dat is niet altijd handig.
mooi!quote:Op vrijdag 27 december 2013 23:04 schreef motorbloempje het volgende:
[ afbeelding ]
Ik heb deze net besteld![]()
![]()
![]()
![]()
Is het '2012 model', maar dat scheelde me wel mooi 50 (!!!!!) pond![]()
Soms is afzien of niet op tempo's letten heerlijk hoor, maar als het systematisch gebeurt dan is het niet echt bevoordelijk per se... En vooral als je juist met een groep wilt trainen en wat op denkt te pakken qua trainingsleer enzo, is het niet leuk als je elke keer met trainen het gevoel hebt maximaal te moeten gaan.quote:Op zaterdag 28 december 2013 00:01 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Dat klopt inderdaad wel ja, dat kunnen Corniel en ik beamen. Niet altijd handig, af en toe wel lekker!
Klopt zeker en heb je ook helemaal gelijk in. Weet het van mezelf ook wel. 1e en 2e kerstdag ook eigenlijk allebei al te snel getraind. Vooral omdat ik net terug kom van een blessure, maar zonder die blessure was het nog te snel geweest. Ik moet even leren hoe ik de gewilde tempo's in mijn Garmin zet denk ik, dat hij lekker irritant gaat piepen enzoquote:Op zaterdag 28 december 2013 00:32 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Soms is afzien of niet op tempo's letten heerlijk hoor, maar als het systematisch gebeurt dan is het niet echt bevoordelijk per se... En vooral als je juist met een groep wilt trainen en wat op denkt te pakken qua trainingsleer enzo, is het niet leuk als je elke keer met trainen het gevoel hebt maximaal te moeten gaan.
En ik denk dat jij in de regel ook iets te vaak te hard traint, je hebt echt regelmatig dat je (veel) harder loopt dan gepland (vooral gevoed door je enthousiasme wat ik zo lees). Op zich maakt het niet uit, maar ik denk dat je er op zich goed aan zou doen om jezelf wat meer af te remmen dmv hartslagrestrictie als je ook je afstanden wilt gaan uitbreiden (gezien je bijv. ook marathonplannen had). Anders denk ik dat de kans op blessures erg groot is, als je je omvang zo'n stuk gaat vergroten op de trainingstempo's die je gewend bent.
Harder / sneller trainen is niet per se beter trainen namelijk...
vond ik ook! Hopelijk de goede maat! Heb brede schouders die er in moeten passen... Maar komt vast goed. Reviews van de jas zijn iig lovend!quote:
ja, ik heb er net ook een goede review over gelezen!quote:Op zaterdag 28 december 2013 01:05 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
vond ik ook! Hopelijk de goede maat! Heb brede schouders die er in moeten passen... Maar komt vast goed. Reviews van de jas zijn iig lovend!
quote:Op zaterdag 28 december 2013 01:17 schreef winterstorm666 het volgende:
ow even geen nieuwe update voor mij. lig nu bijna twee weken stil..
Jammer..quote:Op zaterdag 28 december 2013 01:17 schreef winterstorm666 het volgende:
ow even geen nieuwe update voor mij. lig nu bijna twee weken stil..
Goed bezig!quote:Op zaterdag 28 december 2013 01:32 schreef Nirak het volgende:
[..]
Jammer..
En km's voor 2014, zei iemand 2000 km? Dat haal ik met m'n auto noet eens
Vandaag wel voor het eerst 7 km achter elkaar gelopen op slakkentempo. Mevrouw had me gedropt in Mierlo en ben over het schutterspad langs het kanaal naar huis gejogd. Was lekker met de wind en de regen
Dit schoot mij vanochtend nog te binnen maar volgens mij stond bij Maleduck die van Eersel ook in zijn lijst.quote:Op vrijdag 27 december 2013 23:41 schreef SEMTEX het volgende:
Weer twee leuke HM's gespot. Een in Best en eentje in Eersel (Hallo streamnl), zo kom ik wel aan mijn bucketlist itempje (5 HM's lopen in 2014)
Pubquizzen is leuk!quote:Op zaterdag 28 december 2013 02:17 schreef Frsh het volgende:
[..]
Goed bezig!
Ik ga ff planken. Ben net 3e geworden met de plaatselijke Popquiz.
Ondanks HM afstand LDL van vanmiddag was ik blijkbaar, met team, fris genoeg voor een oorkonde en een fles prosecco.
Bedoel het vooral als tip hoor trouwens.quote:Op zaterdag 28 december 2013 00:39 schreef Jero_nimo het volgende:
[..]
Klopt zeker en heb je ook helemaal gelijk in. Weet het van mezelf ook wel. 1e en 2e kerstdag ook eigenlijk allebei al te snel getraind. Vooral omdat ik net terug kom van een blessure, maar zonder die blessure was het nog te snel geweest. Ik moet even leren hoe ik de gewilde tempo's in mijn Garmin zet denk ik, dat hij lekker irritant gaat piepen enzo.
Ohja, en ik moet eigenlijk wat eerder naar bed...![]()
Wat bedoel je met een dag inschrijving?quote:Op zaterdag 28 december 2013 09:40 schreef streamnl het volgende:
[..]
Dit schoot mij vanochtend nog te binnen maar volgens mij stond bij Maleduck die van Eersel ook in zijn lijst.
Ik heb het je gisteren al gezegd maar ALS ik mee doe, word het een dag inschrijving.
Ik wil eerst de route weten. Want ik blijf het raar vinden dat de ondergrond verhard is wanneer er mooie (onverharde) routes in de bossen zijn.
http://www.dutchrunners.n(...)es-12-marathonloop-4quote:Op zaterdag 28 december 2013 00:00 schreef Stefanovic83 het volgende:
HM in Eersel? Vertel! Mn vader woont daar dus sws support
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |